Złoty Karaś - Okopowa 27 - ?

Opinie o sklepach stacjonarnych. Każdy sklep w osobnym wątku.
ODPOWIEDZ

Autor
Dzym
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: pt mar 13, 2009 11:55 am
Lokalizacja:
Płeć:

Złoty Karaś - Okopowa 27 - ?

#1

Post autor: Dzym »

Witam,

Chciałem zapytać czy ten sklep jeszcze istnieje ?

Jeżeli tak to w jakich godzinach jest otwarty oraz czy ma ktoś telefon do niego ?

Znalazłem stacjonarny na internecie ale niestety nie odpowiada - chyba jest wyłączony.

Pozdr,
Krzysiek
..:: ja jestem ten, którego cień wzbudza lęk ::..

Karaś
Gaduła
Posty: 133
Rejestracja: wt lis 10, 2009 9:03 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Złoty Karaś - Okopowa 27 - ?

#2

Post autor: Karaś »

Zastanawia mnie jak takie sklepy się utrzymują????

Autor
Dzym
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: pt mar 13, 2009 11:55 am
Lokalizacja:
Płeć:

Złoty Karaś - Okopowa 27 - ?

#3

Post autor: Dzym »

Nie mam pojęcia.
Wydaje mi się, że jest grupa ludzi, która unika sieciówek i to właśnie takich klientów przyciągają takie sklepy.

Jako, że nie dostałem odpowiedzi to się przespacerowałem w tą okolicę. Okazało się, że jest remont do 19.09 (czyli już po) i sklep chyba nadal prowadzi swoją działalność.
..:: ja jestem ten, którego cień wzbudza lęk ::..

Karaś
Gaduła
Posty: 133
Rejestracja: wt lis 10, 2009 9:03 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Złoty Karaś - Okopowa 27 - ?

#4

Post autor: Karaś »

Złotego Karasia już nie ma teraz jest era Krokodyla. Ciekawe co nowego w sklepie
Awatar użytkownika

Nygus
Gaduła
Posty: 102
Rejestracja: pt maja 24, 2013 9:56 pm
Lokalizacja: warszawa, żoliborz

Złoty Karaś - Okopowa 27 - ?

#5

Post autor: Nygus »

Byłem tam w sobotę 26.10. sklep typowo zoologiczny (karmy i akcesoria dla psów, kotów i innych zwierzaków), na jednej ścianie stoi regał z akwariami i jedno akwarium "pokazowe", Wybór ryb niewielki: gupiki, molinezje, mieczyki, płatki, brzanki, trochę roślinek. Ogólne wrażenie bardzo średnio, małoprzyjemny zapach wewnątrz - na pewno nie był to zapach świeżo remontowanego lokalu( no ale może będą wietrzyć :) ), niewielki wybór ryb, a sprzedawca jakoś nieszczególnie był zainetersowany żeby nawet podejść, wyszedł z zaplecza i usiadł przy swoim stanowisku. Jedyny plus taki, że przed remontem było tam jeszcze gorzej, obecnie chociaż woda w akwariach jest czysta.

arturek323
Uczestnik
Posty: 37
Rejestracja: czw lut 16, 2012 6:21 pm
Lokalizacja: Jelonki

Złoty Karaś - Okopowa 27 - ?

#6

Post autor: arturek323 »

Ty nygus nie obrazaj zlotego karasia !!! jaka brudna woda??!!! pani ewa zawsze dbala o zbiorniki!!! chyba miales mgle w oczach :razz:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy zoologiczne w Warszawie i okolicach”