Złe sklepy

Opinie o sklepach stacjonarnych. Każdy sklep w osobnym wątku.
Awatar użytkownika

ESSPRESSO_SS
Zapaleniec
Posty: 317
Rejestracja: pn kwie 11, 2011 11:45 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Złe sklepy

#61

Post autor: ESSPRESSO_SS »

Ostatni post z poprzedniej strony:

Ja również jestem zaskoczony opinią o sklepiku na radzymińskiej, bywam tam czasami i nigdy nie byłem świadkiem takiej sytuacji, mam jak dotąd same dobre doświadczenia z nimi, 100% przeżywalności ryb, krewetek czy roślin. Choć nigdy nie brałem nic z górnych zbiorników.

DzikusPL
Uczestnik
Posty: 20
Rejestracja: pn lip 19, 2010 3:51 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Złe sklepy

#62

Post autor: DzikusPL »

Też wielokrotnie byłem klientem tego sklepu na radzymińskiej i się dziwię tej opinii. O ile jakiegoś mega pozytywnego wrażenia na mnie nie zrobili, o tyle w akwa w miarę czysto, ceny niskie, duży wybór. Ja bym ich polecał.
ewolucja:
2l -> 5l -> 10l -> 20l -> 112l -> 300l
Awatar użytkownika

Piekarenka
Uczestnik
Posty: 34
Rejestracja: śr sie 31, 2011 3:37 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Złe sklepy

#63

Post autor: Piekarenka »

byłąm na Gocławiu na Rechniewskiego... gdyby nie opis jak trafic na tym forum to bym nie trafiłą :P brak szyldu, oznaczenia, nic...

gość pomocny, starał się, ale z listy 6 rzeczy (w tym termometr, drobny czarny zwir, mata pod akwa) nic nie kupilam bo nie bylo :/ winie wlasciciela a nie sprzedawce....

za to na Uminskiego w Atolu rewelacja

marek
Uczestnik
Posty: 48
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 3:54 pm
Telefon: 501384055
Lokalizacja: Pr-Płn
Na imię mam: Marek
Płeć:

Re: Złe sklepy

#64

Post autor: marek »

Byłem dzisiaj w sklepie na Radzymińskiej 2.odwiedzałem ten sklep kilkanaście razy i nie zdarzyło się aby któryś z panów był pod wpływem.Dzisiaj również wszystko było OK. Ryba którą brałem znajdowała się w najwyżej położonym ziorniku i jakoś nie wypadła z siatki przy odławianiu.Użytkownik pit ma na forum 1 wizytę i 1 komentarz ,jest wyrażnie tendencyjny i niesprawiedliwy
Awatar użytkownika

Władek Pompka
Fanatyk
Posty: 1449
Rejestracja: sob gru 06, 2008 11:14 pm
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
Płeć:

Re: Złe sklepy

#65

Post autor: Władek Pompka »

marek pisze: Użytkownik pit ma na forum 1 wizytę i 1 komentarz ,jest wyrażnie tendencyjny i niesprawiedliwy
Racja.

Jeden wpis i echo po gościu. :???:
Moim jedynym, a zarazem najlepszym przyjacielem jest współżyjący ze mną tasiemiec, którego regularnie dokarmiam.
Awatar użytkownika

mat25
Maniak
Posty: 842
Rejestracja: wt maja 18, 2010 10:08 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Złe sklepy

#66

Post autor: mat25 »

Post wywalony, antyreklama.
Mateusz

Balbinka
Zapaleniec
Posty: 284
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 7:16 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Złe sklepy

#67

Post autor: Balbinka »

A mnie tu pachnialo, zeby nie powiedziec smiedzialo, niezdrowa konkurencja... Dobrze, ze post wywalony.
260 l szczescia: 26 bystrzyków amandy, 4 kiryski pigmejki, 3 kiryski pandki, 10 razbor galaxy, 13 modrooków gertrudy, 12 promienniczek wernera, 7 raczków orange, helenki w ilosci neiznanej,
17 l - krewetki
Awatar użytkownika

Władek Pompka
Fanatyk
Posty: 1449
Rejestracja: sob gru 06, 2008 11:14 pm
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
Płeć:

Re: Złe sklepy

#68

Post autor: Władek Pompka »

Balbinka pisze:A mnie tu pachnialo, zeby nie powiedziec smiedzialo, niezdrowa konkurencja... Dobrze, ze post wywalony.
A ja obstawiałem jakiegoś zazdrosnego przyjaciela lub niespełnione love :roll: ..
Moim jedynym, a zarazem najlepszym przyjacielem jest współżyjący ze mną tasiemiec, którego regularnie dokarmiam.
Awatar użytkownika

dune
Fanatyk
Posty: 1255
Rejestracja: śr lip 08, 2009 11:54 am
Lokalizacja: ...
Na imię mam: Pilar
Płeć:

Re: Złe sklepy

#69

Post autor: dune »

A ja znowu kilka słów na arkuszową :) IQUITOS
Bardzo lubie tam jeżdzic bo są b mili ludzi i fajne grube koty
jest odrobinę nieterminowo ale ceny zawsze takie jak podam ze widziałam na allegro
(nie kupuje na allegro tylko wypatruje)
pani zawsze daje telefon zeby zadzwonic i dopytac czy jest
kupuje tam art dla kotów (kuwety, zwirki)
osprzęt do akwarium jedzenie, akwaria NA WYMIAR
a ostatnio nabyłam 10 szt otosków w pakiecie za 37 czy 39 zeta (nie pamiętam)
i wszytskie przezyły kwarantannę, są w dobrej formie
i maja cudny wyraz pyszczka ;)
a w kakadu były ostatnio po 8 zeta za szt ...
Pomieszczenie z akwariami rzeczywiscie nieco zaniedbane...to fakt :(

Edit....cholerka chyba źle sie wpisałam...bo to dzial 'zle' ale zmylily mnie wasze pochwały...alez jeste nierozgranięta :razz:
Ostatnio zmieniony ndz wrz 25, 2011 4:06 pm przez dune, łącznie zmieniany 1 raz.
...tak mi się wydaje...

Mawako
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: sob maja 23, 2009 11:05 am
Lokalizacja:
Płeć:

Iquitos to jedna wielka porażka

#70

Post autor: Mawako »

Iquitos to straszna firma-powinni pozamykać takie firmy.Przed wyjazdem na urlop zakupiłem pokarm weekendowy na Allegro.Zapłaciłem przez "płacę z Allegro" i chciałem odebrać na Gocławiu.Kontakt był strasznie utrudnmiony-nie odpisywali na emaile,nie odbierali telefonu.Jak w końcu udało sie dodzwonić to powiedzieli,że towaru nie ma,bo nastąpiła pomyłka.Mogą mi zwróciś pieniądze,ale nie mają mojego numeru konta.Pokarm kupiłem więc w innej firmie z Allegro ,a im napisałem,że odbiorę po powrocie z urlopu.Po powrocie i wizycie w Iquitos na Gocławiu okazało się,że pokarm czeka,ale nie wiedzą czy jest zapłacony i kazali mi jeszcze raz zapłacić.Wyjaśnianie trwało przeszło godzinę-nie chciano podać telefonu do przełożonych,a telefonu wskazanego na Allegro na Arkuszową nikt nie odbierał.Wystawiłem więc im negatywa i moja noga w ich sklepach więcej nie postanie.INNYM też odradzam zakupy w takiej firmie!
Ostatnio zmieniony wt paź 11, 2011 10:31 am przez Mawako, łącznie zmieniany 4 razy.
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika

Kidzio
Zapaleniec
Posty: 314
Rejestracja: sob sty 08, 2011 4:06 pm
Lokalizacja: Warszawa, Ursus
Na imię mam: Dan
Płeć:

Re: Złe sklepy

#71

Post autor: Kidzio »

ta firma to żenada, .....nie chcę opowiadać co i jak, żenada....
54 L krewetkowy raj
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy zoologiczne w Warszawie i okolicach”