IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

Opinie o sklepach stacjonarnych. Każdy sklep w osobnym wątku.
Awatar użytkownika

wlazlamse
Gaduła
Posty: 175
Rejestracja: wt paź 20, 2009 5:22 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#61

Post autor: wlazlamse »

Ostatni post z poprzedniej strony:

Byłam w sobotę w tymże sklepie i powiem tak-bajzel jak u cyganki w tobołku...ciasno duszno,pani sprzedająca na wszystkich rybkach się nie zna więc mówi że trzeba czekać na pana...po prawie 30 min. czekania przychodzi pan i stwierdza że na tych rybkach,które właśnie chciałam zakupić też się za bardzo nie zna....łooo matkoo... :razz:
Awatar użytkownika

Władek Pompka
Fanatyk
Posty: 1449
Rejestracja: sob gru 06, 2008 11:14 pm
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#62

Post autor: Władek Pompka »

Zobaczcie co napisałem w poście z 19 grudnia ub. r. Bez dyskutowania i pytania.

:razz:
Moim jedynym, a zarazem najlepszym przyjacielem jest współżyjący ze mną tasiemiec, którego regularnie dokarmiam.

Isia
Gaduła
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 18, 2010 10:39 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#63

Post autor: Isia »

Bałagan mają bo powierzchni mało to nie mają gdzie trzymać. Rybek już tam raczej nie kupię, kupiłam raz i zaraz potem zachorowały. Cud, że się nie rzuciło na resztę którą miałam w akwa. Kupuję tam za to osprzęt, akwarium też tam kupiłam, imho, nigdzie w Warszawie nie ma taniej. I w sklepie sprzedają po cenach z allegro. Rośliny mają rzadko i jeśli już to same wielkie okazy.
Jeśli chodzi o Pana to jest naprawdę spoko, toż to wieloletni akwarysta :) Można z nim sobie miło pogawędzić o tym i owym. I jest bardzo miły, jak kupowałam akwa to zaniósł mi je do samochodu a wcale go o to nie prosiłam.
Pani to oddzielna historia ;) Kiedyś kupowałam tam pokarm dla kirysków. Poleciła mi jeden mówiąc, że jest smaczny i mogę go moim rybkom tonami sypać :razz: Pośmiałam się potem trochę ;) Ale chyba rzeczywiście się wyrobiła bo ostatnio nawet dość fachowa była.

Licens
Gość
Posty: 4
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 5:32 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#64

Post autor: Licens »

Pierwszy raz mnie coś tak chamskiego spotkało. Hurtownia "Iquitos" (Warszawa ul.Arkuszowa 58) miała w ofercie latarki ts-764 i ogłosiła się ze swoim towarem na "Allegro". Wystawiła kilka sztuk, a że potrzebowałem kupić dla swojej i innej firmy 20 sztuk, zadzwoniłem i spytałem czy sprowadzą mi tą ilość. Jakaś "księżna z drewna" z pod nr-u: 22/834-92-22 oznajmiła mi, że nie ma problemu i podała mi nr faksu: 22/835-58-30. Pod ten nr wysłałem zamówienie 24-08-2010 i czekałem dwa tygodnie. Przesyłka miała być za pobraniem.
Po dwóch tygodniach zacząłem się niepokoić, co z moim towarem? Przez dwa dni nie mogłem się dodzwonić, numer był wciąż zajęty (zapewne słuchawka była odłożona). Kiedy się w końcu dodzwoniłem, ta sama "księżna z drewna" była wielce zdziwiona moim telefonem i pretensjami, że nikt do mnie nie dzwoni. Przedtem zapytałem, co z moim zamówieniem? "Księżna z drewna" kazała mi czekać, po chwili odpowiedziała, że (cyt.): "z jakiegoś powodu zamówienie to nie może być zrealizowane". Opadły mi uszy ze zdziwienia. Spytałem: z jakiego powodu? Usłyszałem rechot i odpowiedź: z jakiegoś! Zmarnowałem dwa tygodnie. Obiecałem w/w towar także innej firmie. Straciłem wiarygodność przez chamskie, niewiarygodne, nieodpowiedzialne, zachowanie jakiejś pseudofirmy warszawskiej, kto wie czy prawdziwej, czy z fikcyjną lokalizacją w suterynie jakichś slamsów? To ostrzeżenie dla chcących współpracować z takimi, którzy klienta mają głęboko w d....., a mniemanie o sobie przerastające ludzkie wyobrażenia.
Licens
Awatar użytkownika

Krzysiek
Zapaleniec
Posty: 206
Rejestracja: śr sie 25, 2010 12:38 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#65

Post autor: Krzysiek »

Iquitos sprzedaje na allegro tanie komplety neonów w stylu 30szt za 34zł czy coś. Opłaca się wogule w to bawić czy wszystkie mi padną na 99% ? Kupował ktoś u nich ryby ostatnio w ogóle ?:P
100l morskie

atram
Uczestnik
Posty: 29
Rejestracja: pt wrz 03, 2010 10:07 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#66

Post autor: atram »

Mam bardzo podobne przejścia związane z IQUITOS jak Licens.
Awatar użytkownika

grab
Zapaleniec
Posty: 249
Rejestracja: ndz cze 20, 2010 9:42 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#67

Post autor: grab »

Krzysiek pisze:Iquitos sprzedaje na allegro tanie komplety neonów w stylu 30szt za 34zł czy coś. Opłaca się wogule w to bawić czy wszystkie mi padną na 99% ? Kupował ktoś u nich ryby ostatnio w ogóle ?:P
parę miesięcy temu kupowałem 10 ostało się 3-4
Awatar użytkownika

rufio
Uczestnik
Posty: 48
Rejestracja: ndz lis 14, 2010 5:43 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#68

Post autor: rufio »

witam kupiłem u nich swoje pierwsze akwa z całym osprzętem (przez allegro ) zero problemu następnego dnia miałem je w domu ba w dodatku po 10 miesiącach padła mi grzałka z tego zestawu pojechałem do nich oddać na gwarancji bez problemu przyjeli i mieli następnego dnia zadzwonić by powiedzieć co z gwarancja a ze nie chciałem żeby rybki mi marzły chciałem kupić nowa grzałkę i ku mojemu zdziwienie sprzedawca powiedział żebym nie kupował tej drogiej bo nie jest ona warta tych pieniędzy polecił mi tańsza (szok1) i w sekundę później powiedział żebym nie kupował w ogóle grzałki tylko on od razu mi ta uszkodzona wymieni bez rozpatrywania gwarancji (szok2) jeszcze nigdy tak nie miałem żeby sprzedawca nie chciał zarobić heheh wobec czego polubiłem ten sklep i ostatnio zalicytowałem akwarium już większe na ich aukcji na allegro (to była sobota godz +/-12:00 ) potem w samochód i o 13:30 w sobotę już byłem w domu z nowym baniaczkiem
MOWA OCZYWISCIE O SKLEPIE NA WOKALNEJ
podsumowanie
zadnych problemow z gwarancja
bezproblemowy odbiór baniaczków
nie naciągają klienta
Ostatnio zmieniony śr lis 17, 2010 9:37 pm przez rufio, łącznie zmieniany 2 razy.

Mojżesz@
Uczestnik
Posty: 47
Rejestracja: wt lis 30, 2010 10:56 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#69

Post autor: Mojżesz@ »

Ostatnio mnie na wokalnej wykiwali. kupiłem neonki i dwa danio + usdatniacz jbl. ilość neonek się zgadzała, danio sztuk jedna, a prosiłem o dwie i za jbl zaplacilem 5 zl wiecej co jescze powiedziała że na uzdatniacz nie wystawi paragonu bo nie ma wbitego w kase. policzywszy wszystkie koszta po wyjściu ze sklepu, okazało się że policzyla o 3 zł za dużo + 5zł o którym puzniej sie dowiedzialem za uzdatniacz. A zostawiłem mu kosiarke, nie miałem co z nią zrobić, żarła wszystko i rosła jak szalona, na tyle żarłoczna byla, że potrafiła mi ogołocic roślinke i zostawic łodygi same.
A propo sprzętu kupiłem tam mój pierwszy zestaw 60lit + chiński osprzęt tani bubel, drugi 112 lit. tak samo ale już bez tych wynalazków, czyli grzłki filtra itp.
Nie ma sie co spodziewać rewelacji od takiego sprzętu, wiadomo że długo nie pochodzi, ale cena samego szkła + pokrywa, jest git.
Tak że lepiej liczyć rybki i kase.
Awatar użytkownika

Władek Pompka
Fanatyk
Posty: 1449
Rejestracja: sob gru 06, 2008 11:14 pm
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#70

Post autor: Władek Pompka »

Hehehe

Dodawanie i odejmowanie w zakresie do 10 wymaga doszlifowania...hehehe !

;)
Moim jedynym, a zarazem najlepszym przyjacielem jest współżyjący ze mną tasiemiec, którego regularnie dokarmiam.
Awatar użytkownika

Virtus
Zapaleniec
Posty: 279
Rejestracja: sob lut 20, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Na imię mam: Paweł
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#71

Post autor: Virtus »

Mojżesz@ pisze:usdatniacz
Mojżesz@ pisze:puzniej
Mojżesz@, a może oni mają obslugę na takim poziomie jak Twoja ortografia?? :razz:
Żeby nie było OFF to ja u nich kupuje tylko wyposażenie akwarium, nigdy rybek, ani roślinek. I nie narzekam. A ceny zawsze takie jak z allegro, nawet jeśli kupuję bez pośrednictwa tego portalu.
Mojżesz@ pisze:policzyla
Mojżesz@ pisze:zostawiłem mu
Ona liczyła, a on dostał kosiarkę. Może trzeba było jej dać to by dobrze policzyła :roll:
Ostatnio zmieniony śr gru 01, 2010 2:16 pm przez Virtus, łącznie zmieniany 1 raz.

wiss_81
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: śr lis 17, 2010 9:37 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#72

Post autor: wiss_81 »

Byłem wczoraj w tym sklepie ... dla mnie to bida z nędzą od 3 tygodni czekają na mityczną dostawę z Kolumbi, Brazyli juz nie pamiętam dokładnie z jakiego kraju. Ogólnie kiepsko i to nawet bardzo .......

tango
Gość
Posty: 6
Rejestracja: wt gru 28, 2010 11:48 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#73

Post autor: tango »

Bylem w zeszlym tygodniu - troche przekombinowalem i nie moglem ich znalezc (ul. Wokalna) ale w koncu sie udalo. Kupilem transporter dla kota - w dobrej cenie, Pan zapytal czy chce zlozony (a i tak szukal bo podobno u nich juz ten model wyszedl - i jednak znalazl ostatnia sztuke), poskladal, pozniej podpytalem o zakladanie akwarium, podloze, rosliny i obsade dla poczatkujacego - najpierw troche mnie zlewal, ale w koncu zaczal sensownie mowic a nie splawiac...
Wystroj sklepu - duszno i ciasno. Ceny - dosc atrakcyjne. Czy cos kupie - nie wiem, daleka droga do domu, wiec pewnie chemia albo sprzet... Zobaczymy...

dziama
Gaduła
Posty: 161
Rejestracja: sob lut 26, 2011 5:36 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#74

Post autor: dziama »

Od dłuższego czasu jestem klientką sklepu na Wokalnej z tego samego powodu co większość użytkowników, ale po dzisiejszej wizycie jestem załamana :cry:

Zawsze trafiałam na sympatyczną , trochę zakręconą kobietkę, Pani zawsze była zajęta i miała pełne ręce roboty, więc w miarę możliwości kupowałam na allegro i wpadałam do sklepu tylko po odbiór. Czasem dzwoniłam z pytaniem czy jest konkretny artykuł jeżeli w opisie było info może być problem z dostępnością.

Dziś zamiast sympatycznej Pani był Jegomość z tego co mówił wywnioskowałam że jest właścicielem. Towar kupiłam na allegro wczoraj, ale byłam przejazdem więc wstąpiłam. Na aukcji nie było info odnośnie trudności z dostępem towaru, a moja zieleninka została o „suchym pysku”, zresztą zawsze można kupić inny nawóz a ten odebrać np. jutro. Z takim założeniem weszłam do sklepu.

-Dzień dobry .
-Dzień dobry ,słucham panią
-Chciałam odebrać nawóz kupiony na allegro
-Jaki nawóz?
- Tetra crypto
-Aaaa….Tetra crypto nie mam
-A kiedy będzie?
-Nie wiem …….może w sobotę, może nie wiem ...jak będzie to pani odbierze
-Kurcze szkoda, myślałam że jak w opisie nie było info ….. nie dokończyłam Pan mi przerwał
-Wie pani ja mam 4 sklepy i 6 000 artykułów i gdzie mam to trzymać? jak będzie to dostanie pani informację
-Ja wszystko rozumiem tylko w takim razie ja ….. - chciałam poprosić o sprzedaż innego nawozu ale znów mi przerwano
-To jak pani rozumie to o co pani chodzi, nie mam czasu na pierdoły, nie będę z panią gadał o głupotach

Facet odwrócił się do mnie tyłkiem, wyszłam niemalże wyproszona, poczułam się jak intruz, pasożyt a nie jak partner w interesach :razz: Kurcze ja naprawdę potrafię wiele zrozumieć, sama kilka lat pracowałam w handlu, ale coś takiego :sad: Chciałam tylko kupić inny nawóz, a wyszło jak wyszło… więc co tyłek w autko i kierunek ELeclerc.
Za to stamtąd ciężko było wyjść :mrgreen: trafiłam na encyklopedię akwarystyki w męskim wydaniu :twisted: dobrze że byli inni klienci więc przerwali Nam rybne pogaduchy :oops:
Kurcze nają trochę drożej.... ale za to jaki poziom :wink:

Tylko ciekawe kiedy na Wokalnej będę mogła odebrać tetrę...
Awatar użytkownika

fajerka
Fanatyk
Posty: 1770
Rejestracja: wt gru 01, 2009 9:52 pm
Lokalizacja: Warszawa Rembertów
Na imię mam: Asia
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#75

Post autor: fajerka »

kiedyś chciałam tam coś kupić ale stwierdziłam że mój czas jest cenniejszy niż ten rabat.
Come back :oklaski:
Awatar użytkownika

Kidzio
Zapaleniec
Posty: 314
Rejestracja: sob sty 08, 2011 4:06 pm
Lokalizacja: Warszawa, Ursus
Na imię mam: Dan
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#76

Post autor: Kidzio »

to ja też opowiem swoją historię.....


na Wokalną wpadałem raz na miesiąc ze zwiadem :)

potwierdzam opinię o Panu lekko łysiejącym z podejściem wiejskiego prostaczka - on ma tylko rację, on nie ma czasu na pierdoły w momencie kiedy coś się u niego zamówi i nie ma tego na stanie :)
ostatnio nawet na wokalnej pojawiło się akwarium hi-tec - kryzys wieku średniego ? inni kupują porshe a Łysiejący Pan w konc ma hitec.
Za chwilę padnie post dlaczego tak jadę po tym sklepie, a dlatego że tak niskiego poziomu kultury osobistej i chamskiej obsługi nie spotkałem, wzorem jest sklep w Leclercu na Ursynowie, obslga zajebista, fachowa, cierpliwa i zawsze daje rabaty :)
54 L krewetkowy raj

dziama
Gaduła
Posty: 161
Rejestracja: sob lut 26, 2011 5:36 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#77

Post autor: dziama »

Sytuacja identyczna jak u mnie; tu minus a tam plus :wink:

"Zespół allegro" nerwowość pracownika tłumaczył nadmiarem obowiązków "koleżanka była na zwolnieniu" ale koleżanka już wróciła....a panu słoma jak wystawała z butów tak dalej wystaje :razz:

lipens
Uczestnik
Posty: 42
Rejestracja: wt mar 22, 2011 8:57 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#78

Post autor: lipens »

Witam, ja dziś robiłem zakupy na Arkuszowej 58, ale kupowałem tylko sprzęt, przeszedłem się po pomieszczeniu gdzie są rybki i raczej na pewno nie kupie tam żadnej rybki, roślinek bardzo mało. Jeśli chodzi o sprzęt to ceny bardzo atrakcyjne. Czytając opinie o tym sklepie to na allegro nie odważył bym się tam coś zamówić, na szczęście mam na arkuszową w miarę blisko więc odbieram towar osobiście. Bardzo miła pani tam sprzedaje, potrafi coś doradzić. Był też jakiś koleś w okularach ala Harry Pioter ;) i też widać że zna się na rzeczy. :)

KrzynkoW
Gość
Posty: 1
Rejestracja: ndz sty 09, 2011 12:48 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#79

Post autor: KrzynkoW »

Krzysiek pisze:Iquitos sprzedaje na allegro tanie komplety neonów w stylu 30szt za 34zł czy coś. Opłaca się wogule w to bawić czy wszystkie mi padną na 99% ? Kupował ktoś u nich ryby ostatnio w ogóle ?:P
Ja się skusiłem na Arkuszowej, wystawiali na allegro pakiety po 20 sztuk czerwonych za 39.90. Poszedłem tam zobaczyć bez licytacji, jakiś chłopak poszedł je szukać na zapleczu i po 15 minutach(!) przyniósł torbę kompletnie bladych -w domu się okazało że to nie czerwone a Neon inesa. 2 padły(minął tydzień) i zostało 15 więc na ilości też oszukują. Powinno wzbudzić moją czujność kiedy dziewczyna przy kasie powiedziała że ktoś "się wścieknie" kiedy się dowie. Może to nie norma, ale lepiej sprawdzać i iść tam z nastawieniem że oszukują.
A uprzedzając głupie komentarze -umiem liczyć, tyle że pierwszy raz spotykam w sklepie kretyna który chamsko zraża klienta dla kilku złotych.

rembertow2
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: czw lip 28, 2011 11:15 am
Lokalizacja:
Płeć:

Iquitos

#80

Post autor: rembertow2 »

Iquitos Wokalna 4.Zgroza.Dzięki Bogu tylko zadzwoniłem,bo w przeciwnym razie miałbym wycieczkę krajoznawczą po całej Warszawie.I niestety wszystko o co zapytałem miałoby być ściągnięte na jutro.Odnoszę wrażenie że lokal jest pusty a dowożą wszystko na następny dzień.I utwierdziłem się w tym przekonaniu po wizycie na Gocławiu.Szumna nazwa sklep okazała się piwnicą w której praktycznie nic nie ma.Właśnie w taki sposób Iquitos wychodzi frontem do klienta.No cóż firma ma bardzo bogatą ofertę,ale na poczekaj.Chyba nie można polecić tych sklepów,no chyba że ktoś lubi czekanie i proszenie żeby wzięto od niego pieniądze. :x :sad:
Awatar użytkownika

ESSPRESSO_SS
Zapaleniec
Posty: 317
Rejestracja: pn kwie 11, 2011 11:45 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#81

Post autor: ESSPRESSO_SS »

W Iquitosie kupuję tylko sprzęt, z rybek które u nich kupiłem nie ma już żadnej, Bolbits od nich rośnie kiepsko ale Cryptocoryna Balansae rośnie ładnie. Na Wokalnej byłem raz i wtedy kupiłem Cryptocorynę, a obsługiwała mnie jakaś dziewczyna, bardzo miła i wydawało się że ma pojęcie o temacie, Na Gocławiu wybór mizerny, a Arkuszowa jak ktoś napisał, Rybek bym tam już nie kupił, raz popełniłem ten błąd 100 neonków, przeżył 1

dziama
Gaduła
Posty: 161
Rejestracja: sob lut 26, 2011 5:36 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#82

Post autor: dziama »

Ta dziewczyna ratuje sklep na Wokalnej :neutral: moim zdaniem marnuje się tam. Zawsze ucinałysmy krótką pogawędkę w międzyczasie sprzątała w akwariach albo dzwonił ktoś w spawie garnków.
Awatar użytkownika

Kidzio
Zapaleniec
Posty: 314
Rejestracja: sob sty 08, 2011 4:06 pm
Lokalizacja: Warszawa, Ursus
Na imię mam: Dan
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#83

Post autor: Kidzio »

akwarystyczny kołchoz :) nic dodać nic ująć :)

typ bardzo nieuprzejmy, chamski...tak jakby zjadł wszystkie rozumy,wieśniak - bo wieś nie nie miejsce pochodzenia a stan umysłu.
54 L krewetkowy raj

Kacperkrzyz
Gaduła
Posty: 141
Rejestracja: sob cze 11, 2011 8:06 pm
Telefon: 796777436
Lokalizacja: Mokotów
Na imię mam: Kacper
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#84

Post autor: Kacperkrzyz »

Byłem wczoraj, chciałem kupić kilka rybek, ale tak patrzę na te akwaria, a tam tragedia. Filtry ledwo chodzą (pewnie zapchane), było trochę trupków, które były zjadane przez inne rybki, obsługujący mnie Pan nie zbyt miły i raczej miernie zna się na akwarystyce. Ostatecznie nie kupiłem nic, za duża szansa na chorego osobnika, a ceny też do kupna nie zachęcały (tyle że były do sporej negocjacji jak się okazało, przynajmniej w przypadku ryb).

Karol_73
Uczestnik
Posty: 34
Rejestracja: pn lip 12, 2010 11:18 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#85

Post autor: Karol_73 »

Szkoda że kolejny ursynowski sklep się kończy... chociaż w przypadku Iquitos czy jak tam się zwą na aledrogo (gang wędkarzy) to życzę im by jak najszybciej przestali sprzedawać ryby. Dwa może trzy lata temu uzupełniłem u nich swoje stado tarłowe gurami, w efekcie straciłem 95% ryb i szlag mnie trafił. Przywlokłem zarazę...
Awatar użytkownika

Maćku
Uzależniony
Posty: 576
Rejestracja: sob lis 12, 2011 11:11 pm
Telefon: 518605163
Lokalizacja: Chotomów
Na imię mam: Maciek
Płeć:

IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#86

Post autor: Maćku »

:D och Karol i Kacperkrzyz ale sklep na Wokalnej już dawno wyzionął ducha. Kacper jak mogłeś tam być skoro sklepu nie ma już chyba od roku abo dłużej. Sprzedawcy mają nowy sklep na Janowskuego... odgrzaliście suchara :D patrzcie na daty...
"Sic Parvis Magna" sir Francis Drake

Karol_73
Uczestnik
Posty: 34
Rejestracja: pn lip 12, 2010 11:18 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#87

Post autor: Karol_73 »

Maćku pisze::D och Karol i Kacperkrzyz ale sklep na Wokalnej już dawno wyzionął ducha. Kacper jak mogłeś tam być skoro sklepu nie ma już chyba od roku abo dłużej. Sprzedawcy mają nowy sklep na Janowskuego... odgrzaliście suchara :D patrzcie na daty...
Ja tam nie bywam od czasu jak mi wykończyli obsadę gurami. Więc nie wiem... przenieśli się bo wierzyciele zapukali w okienko? :twisted:
Awatar użytkownika

Maćku
Uzależniony
Posty: 576
Rejestracja: sob lis 12, 2011 11:11 pm
Telefon: 518605163
Lokalizacja: Chotomów
Na imię mam: Maciek
Płeć:

IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#88

Post autor: Maćku »

Nie, zwolnili się bo mieli dość polityki firmy w której pracowali "IQUITOS" a sama firma nadal ma się dobrze z tego co słyszałem
"Sic Parvis Magna" sir Francis Drake

FAUNAZOO
Gaduła
Posty: 185
Rejestracja: czw maja 17, 2012 4:00 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#89

Post autor: FAUNAZOO »

Karol_73 pisze:Szkoda że kolejny ursynowski sklep się kończy...
Na Ursynowie masz dobry sklep akwarystyczny na Janowskiego 13 tak jak pisał Maćku.
Maćku pisze:Kacper jak mogłeś tam być skoro sklepu nie ma już chyba od roku abo dłużej.
Sklep działa, miał tylko z 3 miesiące przestoju po tym jak Marek i potem ja złożyliśmy wypowiedzenie, po tym czasie właściciel znalazł innego pracownika.
Od czasu jak się zwolniłem nie byłem na Wokalnej (jakoś nie miałem po drodze) jestem ciekaw czy coś się zmieniło jak ktoś był niech napisze.

pozdrawiam
Pozdrawiam
Faunazoo

Kacperkrzyz
Gaduła
Posty: 141
Rejestracja: sob cze 11, 2011 8:06 pm
Telefon: 796777436
Lokalizacja: Mokotów
Na imię mam: Kacper
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#90

Post autor: Kacperkrzyz »

No ja właśnie byłem 2 dni temu w tej piwnicy na Wokalnej 4. Więcej tam na pewno nie zajrzę.
Awatar użytkownika

Maćku
Uzależniony
Posty: 576
Rejestracja: sob lis 12, 2011 11:11 pm
Telefon: 518605163
Lokalizacja: Chotomów
Na imię mam: Maciek
Płeć:

IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#91

Post autor: Maćku »

FAUNAZOO pisze:Sklep działa, miał tylko z 3 miesiące przestoju
FAUNAZOO pisze:Od czasu jak się zwolniłem nie byłem na Wokalnej (jakoś nie miałem po drodze)
A to przepraszam, jak się zwolniliście też nie miałem tam po drodze :), byłem raz i pocałowałem klamkę więc stwierdziłem że sklep zamknięto ostatecznie.
Ostatnio zmieniony śr lis 07, 2012 8:13 pm przez Maćku, łącznie zmieniany 1 raz.
"Sic Parvis Magna" sir Francis Drake
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy zoologiczne w Warszawie i okolicach”