IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

Opinie o sklepach stacjonarnych. Każdy sklep w osobnym wątku.

mrooowka
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: czw wrz 24, 2009 8:23 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#31

Post autor: mrooowka »

Ostatni post z poprzedniej strony:

A to kiepsko :-( , chciałam dokupić sterbki do tych Twoich, a tam mają tanio, no i jakieś zbrojniczki.
Ostatnio zmieniony pt paź 30, 2009 7:43 pm przez mrooowka, łącznie zmieniany 1 raz.

mattoid
Gaduła
Posty: 161
Rejestracja: czw sie 13, 2009 9:32 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#32

Post autor: mattoid »

Mehi pisze:Mozna jesli ryby wogole sa. ja ostatnio z arkuszowa znow mialam starcie bo Pan godzine szedl do magazynu zeby sprawdzic czy akwaria dla mnie sa i dojsc nie mogl.
Bo generalnie ten Pan to straszny olewus ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Ja ostatnimi czasy zostawiłem tam tyle kasy, że już jestem "stałym klientem" :)
25l w trakcie uruchamiania.
Awatar użytkownika

Mehi
Gaduła
Posty: 193
Rejestracja: ndz kwie 26, 2009 11:51 am
Lokalizacja: Warszawa
Na imię mam: Magda
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#33

Post autor: Mehi »

zdecydowanie byc stalym klientem innych sklepow w ktorych jestem pozadnie obsluzona. Nie ma czym sie chwalic ze sie jest stalym klientem takiej beznadziejnej hurtownii.
Pozdrawiam Magda :)

mattoid
Gaduła
Posty: 161
Rejestracja: czw sie 13, 2009 9:32 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#34

Post autor: mattoid »

Jak dla mnie to jest sklep, a nie hurtownia i wcale nie beznadziejny. Mam raczej pozytywne odczucia odnośnie Iquitosa, przynajmniej tego na Ursynowie.
25l w trakcie uruchamiania.

krasnal
Guru
Posty: 2602
Rejestracja: czw sty 08, 2009 4:30 pm
Telefon: 537543206
Lokalizacja: Urlychów
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#35

Post autor: krasnal »

[ :x
Ostatnio zmieniony czw gru 02, 2010 5:37 pm przez krasnal, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

Drottnar
Arcymistrz
Posty: 4189
Rejestracja: czw paź 23, 2008 9:11 pm
Lokalizacja: Saska Kępa
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#36

Post autor: Drottnar »

Ja tam na Ursynów absolutnie nie narzekam. Zawsze z facetem sobie pogadam, doradzi, jak sam nie wie, to zerknie w ulotki i da odpowiedź. A i asortyment szeroki. Z kolei jeśli czegoś nie ma, to idzie zamówić.

mattoid
Gaduła
Posty: 161
Rejestracja: czw sie 13, 2009 9:32 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#37

Post autor: mattoid »

krasnal pisze:Proponuję podejście Na ZIELONEGO :evil:
Czasami ciekawych rzeczy można się dowiedzieć :razz:
Ja to mam tyle dobrze, że nie muszę udawać zielonego :)
A tak na poważnie to praktycznie wszędzie tak jest, że zielonych dymali, dymają i dymać będą. Byłem świadkiem jak Pani z Iquitosa sprzedała gościowi terarium, może 8 L żeby w nim bojek wylądował.
25l w trakcie uruchamiania.

JPK
Guru
Posty: 2040
Rejestracja: sob wrz 27, 2008 10:28 am
Lokalizacja: Warszawa Wola
Na imię mam: Kuba
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#38

Post autor: JPK »

Ja do tego sklepu mam jedno dodatkowe zastrzeżenie, oprócz tu wymienionych - straszny za przeproszeniem burdel tam mają :razz:
Dopchać się do filtrów nie można bo jakieś żwirki w paczkach porozwalane po całej podłodze, połowa się wysypała i syf nie miłosierny :razz:
Jedyny + moim zdaniem to ceny...
450l + 112l :)
Awatar użytkownika

Drottnar
Arcymistrz
Posty: 4189
Rejestracja: czw paź 23, 2008 9:11 pm
Lokalizacja: Saska Kępa
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#39

Post autor: Drottnar »

mattoid pisze:Byłem świadkiem jak Pani z Iquitosa sprzedała gościowi terarium, może 8 L żeby w nim bojek wylądował.
Jeśli mowa o pani z Ursynowa, to ona go nie dymała, tylko ona pierdoła jest. Byłem kilkakrotnie świadkiem jej błyskotliwych zachowań... dziwne, że ona tam jeszcze pracuje.
Misquamacus pisze:a do tego sklepu mam jedno dodatkowe zastrzeżenie, oprócz tu wymienionych - straszny za przeproszeniem burdel tam mają
To fakt. A na dodatek nie da się wjechać tam wózkiem dziecięcym... No, ale jak już raz go wniosłem, to potem pan pomógł mi wynieść wózek, bo wyjechać już się nie dało ;)

mlody_oska
Uzależniony
Posty: 522
Rejestracja: pt paź 30, 2009 12:23 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#40

Post autor: mlody_oska »

Ja osobiście mam pozytywne zdanie na temat tego sklepu. Facet miły i porozmawia i doradzi. Nawet poszedł na układ przy zakupie kubła. Umówiłem się z nim, że jeżeli w domu okaże się, że rozmiarami mi do szafki nie pasuje to będę mógł zwrócić. Pojechałem do domu przymierzyłem, było ok, więc na drugi dzień pan wystawił paragon i podbił gwarancję. Szybko, łatwo i przyjemnie. Z poprzednich postów wynika, iż należy wybierać się tam osobiście. Ceny są jak najbardziej ok.
Awatar użytkownika

Despero
Uczestnik
Posty: 22
Rejestracja: wt lis 24, 2009 2:59 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#41

Post autor: Despero »

Może i ja wtrącę swoje 3 grosze na temat tego sklepu (ul. Arkuszowa). Kupiłem kiedyś u nich ryby, niestety, wszystkie były chore i zdechły mi :( . Co do obsługi, to pozostawia wiele do powiedzenia - nie zawsze interesują się klientem. Co do wyboru asortymentu :roll: to słaby wybór. Co do dodzwonienia się to prawda, trzeba długo dzwonić, aż ktoś raczy odebrać ten telefon :razz: . Lepiej omijać ul. Arkuszową szerokim łukiem.
DeSpErO
Awatar użytkownika

Władek Pompka
Fanatyk
Posty: 1449
Rejestracja: sob gru 06, 2008 11:14 pm
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#42

Post autor: Władek Pompka »

Często jestem na Wokalnej, nie pytam, nie wdaję się w rozmowy itp. Kupuję jeśli jest to po co przyjechałem.
Jest taniej i blisko metra. Dla mnie ok.

:roll:
Ostatnio zmieniony sob gru 19, 2009 9:19 pm przez Władek Pompka, łącznie zmieniany 1 raz.
Moim jedynym, a zarazem najlepszym przyjacielem jest współżyjący ze mną tasiemiec, którego regularnie dokarmiam.
Awatar użytkownika

Despero
Uczestnik
Posty: 22
Rejestracja: wt lis 24, 2009 2:59 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#43

Post autor: Despero »

Każdy ma inne doświadczenie z tym sklepem.
DeSpErO

Cezy
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: pt gru 11, 2009 12:52 pm
Lokalizacja:
Płeć:

:)

#44

Post autor: Cezy »

Na arkuszowej kupilem pokrywe o polowe taniej niz w tesco na gorczewskiej
nie mieli juz czarnej to w tej samej cenie sprzedali inny kolor ktory bardziej mi pasowal.
Ale wybor ryb jest coraz gorszy
zbrojnikow juz od dawna nie maja i nie wiadomo kiedy beda.
Awatar użytkownika

Drottnar
Arcymistrz
Posty: 4189
Rejestracja: czw paź 23, 2008 9:11 pm
Lokalizacja: Saska Kępa
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#45

Post autor: Drottnar »

Ten wątek jest o sklepie na Wokalnej, a nie na Arkuszowej. Zwracajcie, proszę, na to uwagę.
Ostatnio zmieniony ndz gru 20, 2009 7:37 am przez Drottnar, łącznie zmieniany 2 razy.

Martin
Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: pn cze 29, 2009 3:30 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#46

Post autor: Martin »

Drottnar pisze:Ten wątek jest o sklepie na Wokalnej, a nie na Arkuszowej.
Moje zakupy ostatnio wyglądały tak:
1. Akwa 45 litrów - 30 złotych
2. Karma dla chomika, jakieś trociny i inne duperele - 11 zł

Więc ceny są super a i z obsługą akurat mi świetnie się gada.

Kupowałem też ostatnio scyzoryk Victorinoxa na prezent - i kupiłem 40 zeta taniej niż w "normalnych" sklepach takich jak w Blue City czy Galerii mokotów...

Wg mnie Iquitos na Wokalnej jest OK. :mrgreen:
Awatar użytkownika

ludomir
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: ndz maja 24, 2009 1:32 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#47

Post autor: ludomir »

Z rybami z Iquitos nie miałem do czynienia, gdyż wszystkim znajomym, którzy tam kupili rybcie pozdychały.
Co do cen to rzeczywiście mają dobre. Ale syf i bałagan jest nie do opisania. Ostatnio wchodząc do sklepu próbowałem się nie potknąć się o leżące na ziemi worki z rozsypanym żwirem i karmą, ale niestety zaryłem w leżące na podłodze filtry. Po prostu coś strasznego.
Oczywiście na maile nie odpisują i jak się u nich składa zamówienie to nie oddzwaniają mimo, że notują w zeszyciku numer telefonu i listę zamówionego towaru.
Ostatnio przez pomyłkę skręciłem o jedną przecznicę wcześniej i trafiłem do innego sklepu akwarystycznego. Co prawda nie posiadają tam sprzętu akwarystycznego, ale mają przepiękne rośliny i zadbane rybcie.

Linf

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#48

Post autor: Linf »

ludomir pisze:Co prawda nie posiadają tam sprzętu akwarystycznego, ale mają przepiękne rośliny i zadbane rybcie.
Jeśli na Ursynowie to daj namiar.
Awatar użytkownika

matka siedzi z tyłu
Miszcz
Posty: 3549
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 11:48 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#49

Post autor: matka siedzi z tyłu »

Pewnie chodzi o Galaxias na Bacewiczówny
http://www.fawa.pl/topics30/4028.htm#35143
Ostatnio zmieniony ndz gru 20, 2009 12:16 pm przez matka siedzi z tyłu, łącznie zmieniany 1 raz.
-Mieliście zamiar z zimną krwią strzelać do tych ludzi?
-Nie, sir. Tylko ostrzegawczy strzał w głowę, sir.
Awatar użytkownika

ludomir
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: ndz maja 24, 2009 1:32 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#50

Post autor: ludomir »

dokładnie :)
Awatar użytkownika

Despero
Uczestnik
Posty: 22
Rejestracja: wt lis 24, 2009 2:59 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#51

Post autor: Despero »

Dobry sklepik, moje pierwsze roślinki do akwa kupowałem tam :mrgreen:
DeSpErO

Linf

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#52

Post autor: Linf »

Też uważam,że dobry sklepik :)
Awatar użytkownika

Despero
Uczestnik
Posty: 22
Rejestracja: wt lis 24, 2009 2:59 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#53

Post autor: Despero »

Dobra, wracajmy do tej ul. Wokalnej.
DeSpErO
Awatar użytkownika

sdar
Uczestnik
Posty: 45
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 4:15 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#54

Post autor: sdar »

Rzeczywiście rybek w Iquitosie na Wokalnej bym nie kupował ale wyposażenie i chemię jak najbardziej. Ostatnio zawitałem do nich dwa razy. Obsługująca mnie kobieta była sympatyczna i uczynna, służąc pomocą w wyszukaniu interesujących mnie arytykułów.
Ceny bardzo atrakcyjne a nawet mimo tego, że produktów nie zamawiałem przez Allegro, to ceny "z półki" zostały mi obniżone do "allegrowego" poziomu.
Tak więc może panuje tam mały rozgardiasz ale warto zajrzeć :-)
Rób jak uważasz, uważaj jak robisz...
Awatar użytkownika

Drottnar
Arcymistrz
Posty: 4189
Rejestracja: czw paź 23, 2008 9:11 pm
Lokalizacja: Saska Kępa
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#55

Post autor: Drottnar »

O, miło słyszeć, że pani się wyrobiła :D

Martin
Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: pn cze 29, 2009 3:30 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#56

Post autor: Martin »

Drottnar pisze:O, miło słyszeć, że pani się wyrobiła
Oj wyrobiła się - bardzo sympatyczna jest. Teraz ja tam wpadam po akcesoria do akwarium, a dziewczyna po rzeczy do terrarium dla chomika ;)

Generalnie, bardzo podoba mi się ten sklepik mimo bałaganu - mała powierzchnia, ale wybór większy niż w niejednym KAKADu czy innym marketowcu...
Awatar użytkownika

Drottnar
Arcymistrz
Posty: 4189
Rejestracja: czw paź 23, 2008 9:11 pm
Lokalizacja: Saska Kępa
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#57

Post autor: Drottnar »

Nie no, ja nigdy nie powiedziałem, że ona jest niesympatyczna. Bo taka była od początku. Tyle, że taka trochę nierozgarnięta i niezorientowana była. Ale wnioskuję, że to właśnie zmieniło się na lepsze. Co cieszy :)

luna1976
Gaduła
Posty: 118
Rejestracja: sob sie 08, 2009 4:41 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#58

Post autor: luna1976 »

ja kupowałam ryby w tym sklepie, ale na Arkuszowej (sądzę, że mają te same).
Neony czerwone, akary z maronii, miedziki, tetry, skalary, ramirezy, kiryski. Wszystkie ryby żywe, bez chorób, prócz kirysków, które z bliżej nie określonej przyczyny padły w 3 tygodnie wszystkie.
Awatar użytkownika

Władek Pompka
Fanatyk
Posty: 1449
Rejestracja: sob gru 06, 2008 11:14 pm
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#59

Post autor: Władek Pompka »

Z tego co obserwuję to wybór fauny i flory na poziomie podstawowym, uzupełnienia towaru dość rzadkie, powiedziałbym sporadyczne.
Sporo większy ruch jest w technice, chemii i pozostałym wyposażeniu. Pod koniec ubiegłego tygodnia widziałem sporo nowych korzeni i żwiru oraz np. taką małą kostkę z wyposażeniem (Mehi zdaje się ją testowała).
Kobieta sie uczy i daje radę.

:cool:
Ostatnio zmieniony ndz sty 24, 2010 6:08 pm przez Władek Pompka, łącznie zmieniany 1 raz.
Moim jedynym, a zarazem najlepszym przyjacielem jest współżyjący ze mną tasiemiec, którego regularnie dokarmiam.
Awatar użytkownika

Zrazik
Zapaleniec
Posty: 224
Rejestracja: wt gru 01, 2009 1:48 pm
Lokalizacja: Warszawa Mokotów
Na imię mam: Pawel
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#60

Post autor: Zrazik »

Jako że musze wszystko sprawdzić sam (taka ludzka ciekawośc:P) postanowilem w sobote udac sie do "tego" sklepu w celu zakupu 40 nenkow czerwonych. Troche sie naszukałem wejścia do sklepu ale to inna historia. W akwariach brud i plastikowe rośliny oraz zdechłe rybki. Sprzedawca tak nieprzyjemny że odrazu po uiszczeniu opłaty juz myślałem co powiem jak wyjde z tego sklepu a pieśni pochwalne to na pewno nie były :/

Ten sklep jest jak słaby film - musisz go zobaczyć bo nie dowiesz sie czy był słaby ale na pewno go drugi raz nie zobaczysz;D
Awatar użytkownika

wlazlamse
Gaduła
Posty: 175
Rejestracja: wt paź 20, 2009 5:22 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: IQUITOS WARSZAWA URSYNÓW ul. Wokalna 4

#61

Post autor: wlazlamse »

Byłam w sobotę w tymże sklepie i powiem tak-bajzel jak u cyganki w tobołku...ciasno duszno,pani sprzedająca na wszystkich rybkach się nie zna więc mówi że trzeba czekać na pana...po prawie 30 min. czekania przychodzi pan i stwierdza że na tych rybkach,które właśnie chciałam zakupić też się za bardzo nie zna....łooo matkoo... :razz:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy zoologiczne w Warszawie i okolicach”