Sklepy Białołęka-Tarchomin

Opinie o sklepach stacjonarnych. Każdy sklep w osobnym wątku.

choq
Zapaleniec
Posty: 225
Rejestracja: pt sie 06, 2010 10:02 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Sklepy Białołęka-Tarchomin

#31

Post autor: choq »

Ostatni post z poprzedniej strony:

mimag pisze: Na Tarchominie ten sklepik przy petli jest nie przy Odkrytej ale przy Swiatowida.
I tak i nie,
sklep na Światowida ale adres Odkryta :P
Pozdrawiam,
Grzegorz
180L towarzyskie, 30L krewetki
Awatar użytkownika

mimag
Fanatyk
Posty: 1165
Rejestracja: pt wrz 17, 2010 7:51 pm
Lokalizacja: Białołęka Warszawa
Na imię mam: Michał
Płeć:

Re: Sklepy Białołęka-Tarchomin

#32

Post autor: mimag »

choq pisze:
mimag pisze: Na Tarchominie ten sklepik przy petli jest nie przy Odkrytej ale przy Swiatowida.
I tak i nie,
sklep na Światowida ale adres Odkryta :P
to mnie zaskoczyles, blok stoi przy samej Swiatowida a Odkryta jest z drugiej strony osiedla. Skoro tak to przynajmniej jak ktos bedzie szukał i to przeczyta trafi bez problemu. Sklep z adresem na ul. Odkrytej, znajduje sie przy Swiatowida vis a vis petli autobusowej.
100x40x50 JUWEL RIO 180

choq
Zapaleniec
Posty: 225
Rejestracja: pt sie 06, 2010 10:02 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Sklepy Białołęka-Tarchomin

#33

Post autor: choq »

mimag pisze:to mnie zaskoczyles, blok stoi przy samej Swiatowida a Odkryta jest z drugiej strony osiedla. Skoro tak to przynajmniej jak ktos bedzie szukał i to przeczyta trafi bez problemu. Sklep z adresem na ul. Odkrytej, znajduje sie przy Swiatowida vis a vis petli autobusowej.
Taką adresację zrobił Dom Development, Teklinek też tak ma.
Dopiero Mostostal podzielił osiedle na pół. Trzy budynki od pętli Światowida kolejne trzy to Odkryta. Też dziwne - jedno osiedle - dwie Parafie...
Pozdrawiam,
Grzegorz
180L towarzyskie, 30L krewetki

sebuczka
Bywalec
Posty: 60
Rejestracja: pn lip 30, 2012 3:55 pm
Telefon: 504532868
Lokalizacja: Warszawa Tarchomin Botewa
Na imię mam: Sebastian
Płeć:

Sklepy Białołęka-Tarchomin

#34

Post autor: sebuczka »

Może jakieś aktualizacje ??
63L
Awatar użytkownika

Zoe
Zapaleniec
Posty: 497
Rejestracja: pt wrz 03, 2010 4:14 pm
Lokalizacja: Warszawa, Tarchomin
Na imię mam: Dorota
Płeć:

Sklepy Białołęka-Tarchomin

#35

Post autor: Zoe »

Z aktualizacji: nie ma już sklepu Pabemia w Galerii pod dębami, Na Pancera jest inny ale bez akwarystyki, Norka na Nagodziców nie ma już działu akwarystycznego. Najlepiej zaopatrzony sklep jest IMO w Auchan...
240l w stronę BW

maskotus
Bywalec
Posty: 62
Rejestracja: pn sty 05, 2009 10:34 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Sklepy Białołęka-Tarchomin

#36

Post autor: maskotus »

Jest nowy sklep na Światowida 62(?) za pętlą Nowodwory jak się w ul. Strumykową wchodzi. Sklep otworzyli w środę :)
Awatar użytkownika

mimag
Fanatyk
Posty: 1165
Rejestracja: pt wrz 17, 2010 7:51 pm
Lokalizacja: Białołęka Warszawa
Na imię mam: Michał
Płeć:

Sklepy Białołęka-Tarchomin

#37

Post autor: mimag »

maskotus pisze:Jest nowy sklep na Światowida 62(?) za pętlą Nowodwory jak się w ul. Strumykową wchodzi. Sklep otworzyli w środę :)
zgadza się, sklep mieści sie vis a vis sklepu spożywczego Koperek. 1/4 sklepu przeznaczona na akwarystyke. Kilka zbiorników z rybami i potrójna kaskada z roślinami. Mimo niewielkiej części akwarystycznej obsługa przyjazna i uprzejma. Ceny rozsądne i co najważniejsze można zamówić interesujący produkt czy rybę. Aktualnie czekam na proporczykowce które zamówiłem dwa dni temu.
100x40x50 JUWEL RIO 180

speed88
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: wt maja 28, 2013 1:23 pm
Lokalizacja: Warszawa-Nowodwory
Płeć:

Sklepy Białołęka-Tarchomin

#38

Post autor: speed88 »

Zna ktoś godziny otwarcia tego nowego sklepu ??
Awatar użytkownika

GregB
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 11:40 am
Telefon: 602468123
Lokalizacja: Tachomin
Płeć:

Sklepy Białołęka-Tarchomin

#39

Post autor: GregB »

Małą aktualizacja.
Nie ma już sklepu akwarystycznego na bazarku przy Porajów.
Teraz tam są rybki ale pluszowe.
początki akwarystyki i na razie 60l :-)

speed88
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: wt maja 28, 2013 1:23 pm
Lokalizacja: Warszawa-Nowodwory
Płeć:

Sklepy Białołęka-Tarchomin

#40

Post autor: speed88 »

Niema tam napewno bo to prowadzila moja sasiadka z dolu :P zato moge wam powiedziec ze uzywne grzalki itp na koniec sprzedawali po 8 -10 zl
Awatar użytkownika

dune
Fanatyk
Posty: 1255
Rejestracja: śr lip 08, 2009 11:54 am
Lokalizacja: ...
Na imię mam: Pilar
Płeć:

Sklepy Białołęka-Tarchomin

#41

Post autor: dune »

Nigdy tam nie byłam....
...tak mi się wydaje...

speed88
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: wt maja 28, 2013 1:23 pm
Lokalizacja: Warszawa-Nowodwory
Płeć:

Sklepy Białołęka-Tarchomin

#42

Post autor: speed88 »

Niewielka strata sklepik wielkosci kiosku z paroma akwa gdzie sa 4 moze 5 gatunkow rybek pare roslin pokarm i cos do wentkowania wystruj ala prl ale przjemnz sklepik i niedrogi niestetz jakosc rybek byla niska i czesto i gesto byly chore.
Awatar użytkownika

dune
Fanatyk
Posty: 1255
Rejestracja: śr lip 08, 2009 11:54 am
Lokalizacja: ...
Na imię mam: Pilar
Płeć:

Sklepy Białołęka-Tarchomin

#43

Post autor: dune »

speed88 ja cie bardzo przepraszam ale nad wyrazem wentkowanie
to az sie musialam chwilę zastanowić....rozumiem ze chodzilo ci o wędkowanie :x

generalnie nie przepadam za obcymi, małymi sklepikami...
gdzie człowiek wchodzi i od razu wiadomo ze wszedł :oops:
...tak mi się wydaje...
Awatar użytkownika

saintpaulia
Arcymistrz
Posty: 4346
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 6:12 pm
Lokalizacja: Warszawa -Bielany
Na imię mam: Ilona
Płeć:

Sklepy Białołęka-Tarchomin

#44

Post autor: saintpaulia »

Za moich czasów, gdy odwiedzałam wójostwo co tydzień, ten sklepik na bazarku Porajów był moim punktem cenntralnym zwiedzania, bardzo sympatycznym. Tam kupiłam pierwsze piskorki. Szkoda, że go nie ma. Ja właśnie takie malutkie sklepiki lubię.
Awatar użytkownika

Zoe
Zapaleniec
Posty: 497
Rejestracja: pt wrz 03, 2010 4:14 pm
Lokalizacja: Warszawa, Tarchomin
Na imię mam: Dorota
Płeć:

Sklepy Białołęka-Tarchomin

#45

Post autor: Zoe »

Ja też lubiłam ten sklepik, zawsze był tam żywy pokarm, a rybki wcale nie były słabe... Otoski, które kupiłam tam 3 lata temu pływają u mnie do tej pory, to samo ze skalarem... Pani może nie była zbyt wtajemniczona w arkana akwarystyki(sprzedawała np. welony do kuli twierdząc przy tym, że oddychają powietrzem atmosferycznym) ale ogólnie sklep był na + Teraz na Tarchominie brakuje sklepów zoo z akwarystyką...
240l w stronę BW
Awatar użytkownika

tzw79
Zapaleniec
Posty: 339
Rejestracja: wt maja 21, 2013 8:26 pm
Lokalizacja: Warszawa, Tarchomin
Na imię mam: Maciek
Płeć:

Sklepy Białołęka-Tarchomin

#46

Post autor: tzw79 »

Mam te same odczucia co Zoe. Też lubiłem zaglądać do sklepiku na bazaru przy Porajów. Asortyment nie był co prawda zbyt szeroki, raczej najpopularniejsze gatunki, zawsze dostępne pokarmy mrożone i suche. Pan, który tam sprzedawał był przesympatyczny. Zawsze przy zakupach za kwotę kilkudziesięciu złotych dostawałem jakiś gratis w postaci pokarmu, próbek preparatów czy po prostu rabat od ceny. Zdarzyło mi się, że przypadkowo do woreczka z rybkami zaplątał się maleńki guziczek, z którego wyrósł całkiem ładny samczyk. Wynikało to pewnie z tego, że Pan nie miał już tak dobrego wzroku, a i w pomieszczeniu oświetlenie było niezbyt ostre. Rybki które tam nabyłem trafiły mi się w dobrej kondycji chociaż słyszałem różne opinie na ten temat. Ceny były dość atrakcyjne np. razbory klinowe po 4 złote – w Auchan na Modlińskiej po 6. Ogólnie na dzień dzisiejszy na Białołęce nie ma sklepu akwarystycznego z którego byłbym w pełni zadowolony. Jednym sklepem na dzień dzisiejszy z troche szerszym asortymentem jest Aqael na Modlińskiej, ale ceny są nieatrakcyjne, a ostatnim czasem widziałem w akwariach sporo trupków, nawet padły bojownik w kubeczku. Takim fajnym sklepem była nieistniejąca, a wcześniej wspomniana Pabemia.
Awatar użytkownika

GregB
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 11:40 am
Telefon: 602468123
Lokalizacja: Tachomin
Płeć:

Sklepy Białołęka-Tarchomin

#47

Post autor: GregB »

Na bazarku przy Porajów jest jeszcze sklep z artykułami dla zwierząt, nie ma tam akwariów,
ale jak pytałem to pani powiedziała, że zwiększy swój asortyment o karmy.
Może jak ludzie często będą się pytać o inne rzeczy to i one po jakimś czasie się pojawią.
początki akwarystyki i na razie 60l :-)
Awatar użytkownika

tzw79
Zapaleniec
Posty: 339
Rejestracja: wt maja 21, 2013 8:26 pm
Lokalizacja: Warszawa, Tarchomin
Na imię mam: Maciek
Płeć:

Sklepy Białołęka-Tarchomin

#48

Post autor: tzw79 »

Racja GregB. Zgadza się zaraz obok pawilonu z usługami krawieckimi. Większość sklepików zoologicznych w okolicy nie trudni się akwarystyką. Przypuszczam, że inne tematy sa mniej kłopotliwe w dbaniu. Łatwiej handlowac karmą i gadżetami dla kotów, a przy okazji lepiej na tym zarobić niż na rybkach. Np. w Norce na Nagodziców już dawno zlikwidowano akwarystykę, która stała tam na marnym poziomie, a nacisk jest na strzyzenie psów. Jesli się nie mylę to została tam jeszcze możliwość kupienia pokarów, w tym również mrożonych.
Awatar użytkownika

Maniac
Uczestnik
Posty: 31
Rejestracja: czw paź 15, 2009 2:08 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Sklepy Białołęka-Tarchomin

#49

Post autor: Maniac »

Ostanimi czasy przy pętli Nowodwory pojawiło się sporo fajnych roślinek korzenie z mchami pelią itp. ciętych sporo, tylko akurat teraz mamy sezon urlopowy :(
Awatar użytkownika

tzw79
Zapaleniec
Posty: 339
Rejestracja: wt maja 21, 2013 8:26 pm
Lokalizacja: Warszawa, Tarchomin
Na imię mam: Maciek
Płeć:

Sklepy Białołęka-Tarchomin

#50

Post autor: tzw79 »

Na Modlińskiej obok Kauflandu został pobudowany sklep Maxi zoo. Znalazłem w sieci info, że miał być otwarty z końcem sierpnia. W ubiegłą sobotę byłem, zamknięte i zero info. Ciekaw jestem czy będzie tam akwarystyka i jak będzie sie prezentować.

Psyho

Sklepy Białołęka-Tarchomin

#51

Post autor: Psyho »

A właśnie miałem tam podskoczyć. Trochę słabo , że jeszcze nieczynne ale i tak nie spodziewam się rewelacji jeżeli chodzi o akwarystykę.

barus
Uczestnik
Posty: 34
Rejestracja: ndz kwie 06, 2014 11:03 am
Lokalizacja: Warszawa Tarchomin

Sklepy Białołęka-Tarchomin

#52

Post autor: barus »

Na Tarchominie jest bryndza ze sklepami akwarystycznymi
Auchan Modlińska drogo jak cholera a wybór średni
Pętla Nowodwory były 2 małe sklepiki został tylko jeden gdzie głównie jak coś chcesz to tylko na zamówienie.

Więc jak muszę już coś kupić to jadę do Legionowa przy bazarku na rogu jest sklepik Kocana, gdzie zawsze można coś fajnego znaleźć a jak nie znajdziesz to sobie chociaż pogadasz z ludźmi którzy mają pojęcie o akwarystyce :mrgreen: :mrgreen: .
Awatar użytkownika

tzw79
Zapaleniec
Posty: 339
Rejestracja: wt maja 21, 2013 8:26 pm
Lokalizacja: Warszawa, Tarchomin
Na imię mam: Maciek
Płeć:

Sklepy Białołęka-Tarchomin

#53

Post autor: tzw79 »

Co do wspomnianego wcześniej Maxi Zoo, to w dniu wczorajszym znalazłem w skrzynce na listy gazetkę z informacją, że otwarcie jest 15.10. W gazetce nie ma żadnego śladu wskazującego, że w sklepie będzie akwarystyka. No cóż zobaczymy.

barus
Uczestnik
Posty: 34
Rejestracja: ndz kwie 06, 2014 11:03 am
Lokalizacja: Warszawa Tarchomin

Sklepy Białołęka-Tarchomin

#54

Post autor: barus »

Potwierdzam jeździ po Tarchominie jakiś klekot z megafonami i reklamuje otwarcie :D
Awatar użytkownika

sylwekw
Maniak
Posty: 926
Rejestracja: śr mar 27, 2013 1:52 pm
Lokalizacja: Okolice Nieporętu
Płeć:

Sklepy Białołęka-Tarchomin

#55

Post autor: sylwekw »

Też wczoraj, w okolicy tego sklepu widziałem jakichś przebierańców (z logiem Maxi Zoo) chodzących z megafonem i rozdających jakieś ulotki.

marschal

Sklepy Białołęka-Tarchomin

#56

Post autor: marschal »

15.10, wczoraj, miało być otwarcie Maxi Zoo przy Kauflandzie na Modlińskiej. Na banerach widziałem informacje o specjalnych atrakcjach i rabacie 20% do niedzieli 19.10. Był ktoś może? Jaki wybór i ceny? Warto pojechać?
Awatar użytkownika

tzw79
Zapaleniec
Posty: 339
Rejestracja: wt maja 21, 2013 8:26 pm
Lokalizacja: Warszawa, Tarchomin
Na imię mam: Maciek
Płeć:

Sklepy Białołęka-Tarchomin

#57

Post autor: tzw79 »

24.10 w piątek byłem we wspomnianym sklepie. Jeśli chodzi o akwarystykę to nie ma tam po co zaglądać. W sklepie było jedno małe akwarium na oko jakieś 25l wypełnione badziewnymi ozdobami typu plastikowa czaszka. Oprócz tego mała szafeczka z pokarmami Tetry i preparatami typu Aqa safe. Więcej nie ma tam nic kompletnie. Czyli podsumowując akwarystyka w tym sklepie praktycznie nie istnieje.
Awatar użytkownika

tkmsledz
Maniak
Posty: 915
Rejestracja: pn cze 11, 2012 1:54 pm
Lokalizacja: Warszaw,Mokotów
Na imię mam: Grzesiek
Płeć:

Sklepy Białołęka-Tarchomin

#58

Post autor: tkmsledz »

To samo co na Mokotowie to sklep sieciówka to nie maja czasu na rybki
Awatar użytkownika

locdog
Zapaleniec
Posty: 254
Rejestracja: pt maja 18, 2012 9:57 pm
Lokalizacja: Warszawa-Praga
Płeć:

Re: Sklepy Białołęka-Tarchomin

#59

Post autor: locdog »

tzw79 pisze:24.10 w piątek byłem we wspomnianym sklepie. Jeśli chodzi o akwarystykę to nie ma tam po co zaglądać. W sklepie było jedno małe akwarium na oko jakieś 25l wypełnione badziewnymi ozdobami typu plastikowa czaszka. Oprócz tego mała szafeczka z pokarmami Tetry i preparatami typu Aqa safe. Więcej nie ma tam nic kompletnie. Czyli podsumowując akwarystyka w tym sklepie praktycznie nie istnieje.
Dokładnie.
Jeden regalik z pokarmami i preparatami z czego tylko dwie marki: Tetra i marka własna Multi Fit.
Ceny jak akwarystyka w tym sklepie, nieciekawe.

Marina1981
Uczestnik
Posty: 21
Rejestracja: ndz gru 09, 2012 10:57 pm
Lokalizacja:

Sklepy Białołęka-Tarchomin

#60

Post autor: Marina1981 »

Wczoraj jadąc samochodem zauważyłem nową reklamę sklepu zoologicznego: zoolandia ul. mehoffera 26/10(pasaż przy przystanku tramwajowym)
był już może ktoś z tarchomina?
Awatar użytkownika

tzw79
Zapaleniec
Posty: 339
Rejestracja: wt maja 21, 2013 8:26 pm
Lokalizacja: Warszawa, Tarchomin
Na imię mam: Maciek
Płeć:

Sklepy Białołęka-Tarchomin

#61

Post autor: tzw79 »

Szykuje sie nowy sklep w Pasażu Tarchomin. To pasaż dobudowany do kompleksu przy Tesco, na ul. Światowida. Jak narazie jeszcze nieczynne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy zoologiczne w Warszawie i okolicach”