sklepy w Pruszkowie

Opinie o sklepach stacjonarnych. Każdy sklep w osobnym wątku.

Autor
losbubas
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: śr kwie 07, 2010 9:46 pm
Lokalizacja:
Płeć:

sklepy w Pruszkowie

#1

Post autor: losbubas »

Zna ktoś może sklepy akwarystyczne w Pruszkowie lub w okolicach?
Awatar użytkownika

Tomacha
Zapaleniec
Posty: 349
Rejestracja: śr lip 29, 2009 11:43 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: sklepy w Pruszkowie

#2

Post autor: Tomacha »

Jest sklep na Helenowskiej w Pruszkowie:
http://www.twojezoo.eu/kontakt.htm
http://www.lotniczybilet.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika

Vanilka
Maniak
Posty: 857
Rejestracja: czw maja 26, 2011 12:20 am
Lokalizacja: Warszawa-Pruszków
Na imię mam: Samanta
Płeć:

Re: sklepy w Pruszkowie

#3

Post autor: Vanilka »

Chciałabym się wypowiedzieć na temat tego sklepu Twoje Zoo w Pruszkowie na Helenowskiej, ponieważ gościłam tam już wiele razy :)

Rybkii
- bardzo zadbane! Ani razu nie widziałam martwej rybki, ani chorej lub podejrzanej. Wybór rybek dość duży, również pyszczaki i rybki morskie.
Są też helenki, ampularie, świderki oraz krewetki RC i CR.
Na zapleczu jest kilka akwarium w celach kwarantanny i leczenia.
Roślinki - są ładne, wyglądają na bardzo zadbane, w tym jedna przepiękna żabienica, zielona, grube liście, cudna po prostu!!! Jest spory wybór roślinek różnej wysokości i możliwość zamówienia interesującego nas okazu.
Sprzęt - sprzęt do akwarium jest w dość dobrych cenach, porównywalnych z allegro, i o wiele (czasem nawet połowę!) tańszych niż w Kakadu.
Np: Ostatnio kupowałam termometr na szybę JBL i w Pruszkowie zapłaciłam za niego 9 zł, podczas gdy tne sam w Kakadu kosztował 14 zł!!!
Pęseta dł 25 cm w Pruszkowie 25 zł a w Kakadu identyczna, ta sama długość i firma - 39 zł!!!
Testy Easy Test JBL w Pruszkowie 41 zł a w Kakadu 54zł!!!

Obsługa - bardzo konkretna, zna się na rybach, ich chorobach oraz na poprawnym postawieniu akwarium. Potrafi doradzić i ODRADZIĆ również. Obydwaj sprzedawcy potrafią powiedzieć, że jakaś tyba się nie nadaje do danego akwarium z danymi rybkami bo ...... i tłumaczy, albo powiedzą, że się nadaje. I mówią prawdę. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby mi powiedzieli coś innego niż tu na forum... (Np odradzili mi sumiki szkliste do 120L (a już chciałam brać, bo zobaczyłam stadko 6 szt), a skalary powiedzieli, że ten litraż dla nich to absolutnie na styk - ale wzięłam).

Bardzo lubię ten sklep :)

Jest tam też dużo innych zwierząt (gryzonie, gady, ptaszniki, jakieś świerszcze)
oraz produkty dla nich (klatki, pokarm, trociny czy sianko) oraz art dla psów, kotów i art wędkarskie. Ale co i jak dokładnie to nie patrzyłam, tyle tylko co mi się w oczy rzuciło ;)

Uważam, że ten sklep jest gdny polecenia.
Aaaa i kupiłam tam już kilka rybek (pandki, otoski, skalary, bojownika, neonki, ampularię) i wszystkie rybki przyszły do mnie zdrowe jak ryby ;)
było 54L,120L, 240L, 112L, a teraz 400L + 75L + 25L South America
Awatar użytkownika

Treborek
Uczestnik
Posty: 32
Rejestracja: czw kwie 21, 2011 12:38 am
Lokalizacja: Pruszków
Płeć:

Re: sklepy w Pruszkowie

#4

Post autor: Treborek »

Rysica pisze:Chciałabym się wypowiedzieć na temat tego sklepu Twoje Zoo w Pruszkowie na Helenowskiej, ponieważ gościłam tam już wiele razy :)

Rybkii
- bardzo zadbane! Ani razu nie widziałam martwej rybki, ani chorej lub podejrzanej. Wybór rybek dość duży, również pyszczaki i rybki morskie.
Z tym akurat się nie zgodzę, widziałem u nich parę razy martwe ryby, lub chore, a reszta jak najbardziej tak, zwłaszcza w porównaniu z innymi pruszkowskimi sklepami w tej branży.
Awatar użytkownika

Samotny77
Zapaleniec
Posty: 333
Rejestracja: pn mar 29, 2010 10:47 pm
Lokalizacja: Pruszków
Na imię mam: Marek
Płeć:

Re: sklepy w Pruszkowie

#5

Post autor: Samotny77 »

Odgrzebuje stary post, ale czuje niedosyt bo temat jest nie w pełni wyczerpany. Niedawno sprowadziłem się do Pruszkowa i ponownie zamierzam zająć się akwarystyką :) Czy oprócz sklepu na Helenowskiej są jeszcze jakieś sklepy?
Awatar użytkownika

Limak86
Zapaleniec
Posty: 490
Rejestracja: śr paź 30, 2013 7:37 am
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Na imię mam: Kamil
Płeć:

Re: sklepy w Pruszkowie

#6

Post autor: Limak86 »

Samotny77 pisze:Odgrzebuje stary post, ale czuje niedosyt bo temat jest nie w pełni wyczerpany. Niedawno sprowadziłem się do Pruszkowa i ponownie zamierzam zająć się akwarystyką :) Czy oprócz sklepu na Helenowskiej są jeszcze jakieś sklepy?
Sklepów zoologicznych w Pruszkowie jest kilka, ale nie każdy ma akwarystykę (w sensie ryb i roślin, bo karmy itp są chyba wszędzie).
1. Sklep Twoje zoo na Helenowskiej - bardzo dobry sklep, jestem tam regularnie i nie mogę złego słowa powiedzieć. Dość zróżnicowany wybór, jak czegoś nie ma to sprowadzają, mrożona i regularnie żywa karma dla ryb(ze 4-5 rodzajów). Ryby w bardzo dobrej kondycji, nie spotkałem się jeszcze z jakimiś chorymi czy padłymi. Czasem można coś tam utargować przy większych zakupach. Facet, który tam "kierownikuje" (taki łysy ;) ) sam jest akwarystą i jest ogarnięty w temacie, potrafi doradzić i nie wciska w ciemno, pyta jakie masz akwa itp. Generalnie polecam.
2. Na ulicy Promyka (na przeciwko Awaka) - mały sklepik, kilka akwariów i akcesoriów. W razie nagłej potrzeby można skorzystać.
3. Przy skrzyżowaniu ulicy Partyzantów z Jerozolomskimi są dwa sklepy (jeden to jakiś Market zoo czy jakoś tak) a drugi po drugiej stronie jerozolimskich (chyba mały) - w obu nie byłem, więc się nie wypowiadam.
Kamil.
[650L] Labirynty Azji Południowej...
[160L] Szybciej płynące wody Azji...
[160L] Mała rafa...

Rrrrogaty

Sklepy w Pruszkowie

#7

Post autor: Rrrrogaty »

Z Pruszkowa do to mnie praktycznie rzut kamieniem ; ). Ursus obok Factory Wiosny Ludów 9, u mnie rośliny, ryby, krewety, korzenie i mrożonki. A znowu niedaleko mnie jest jeszcze zoolog,gdzie można się doekwipować w trochę chemii i preparatów oraz sklepohurtownia ze sprzętem. Z Pruszkowa to pewnie będzie 15min.
Awatar użytkownika

Vanilka
Maniak
Posty: 857
Rejestracja: czw maja 26, 2011 12:20 am
Lokalizacja: Warszawa-Pruszków
Na imię mam: Samanta
Płeć:

Sklepy w Pruszkowie

#8

Post autor: Vanilka »

Limak86 pisze:1. Sklep Twoje zoo na Helenowskiej - bardzo dobry sklep, jestem tam regularnie i nie mogę złego słowa powiedzieć. Dość zróżnicowany wybór, jak czegoś nie ma to sprowadzają, mrożona i regularnie żywa karma dla ryb(ze 4-5 rodzajów). Ryby w bardzo dobrej kondycji, nie spotkałem się jeszcze z jakimiś chorymi czy padłymi. Czasem można coś tam utargować przy większych zakupach. Facet, który tam "kierownikuje" (taki łysy ) sam jest akwarystą i jest ogarnięty w temacie, potrafi doradzić i nie wciska w ciemno, pyta jakie masz akwa itp. Generalnie polecam.
Potwierdzam w 100%
już kilka lat chodzę do tego sklepu (z przerwą dłuższą) i naprawdę od zawsze jest tam i fajny personel (teraz oprócz łysego rockmana z bródką ;) jest jeszcze ruda dziewczyna - też nie jest zielona w temacie) i tak, rybki zawsze zdrowe i nie wciska ryb bez sensu, pyta o warunki i obsadę i ostrzega jak coś nie pasuje.
ROGATEK pisze:Z Pruszkowa do to mnie praktycznie rzut kamieniem ; ). Ursus obok Factory Wiosny Ludów 9,
a to blisko i daleko ;) czasem do ursusa SKMką można i godzinę jechać przeez te remonty a ZS1 niestety nie zawsze jeździ chodź powinien być na stałę. Ale samochodem to moment i racja, że blisko :)
ale dobrze wiedzieć, gdzie są blisko inne sklepy :D
było 54L,120L, 240L, 112L, a teraz 400L + 75L + 25L South America

Tomi
Uczestnik
Posty: 28
Rejestracja: wt lut 09, 2010 6:56 pm
Lokalizacja: Piastów
Na imię mam: Tomek
Płeć:

Sklepy w Pruszkowie

#9

Post autor: Tomi »

Co powiecie na temat sklepu FRONTOSA Pruszków-Bąki ul. Tuwima 6B ?
Awatar użytkownika

Samotny77
Zapaleniec
Posty: 333
Rejestracja: pn mar 29, 2010 10:47 pm
Lokalizacja: Pruszków
Na imię mam: Marek
Płeć:

Re: Sklepy w Pruszkowie

#10

Post autor: Samotny77 »

Rysica pisze:
ROGATEK pisze:Z Pruszkowa do to mnie praktycznie rzut kamieniem ; ). Ursus obok Factory Wiosny Ludów 9,
a to blisko i daleko ;) czasem do ursusa SKMką można i godzinę jechać przeez te remonty a ZS1 niestety nie zawsze jeździ chodź powinien być na stałę. Ale samochodem to moment i racja, że blisko :)
ale dobrze wiedzieć, gdzie są blisko inne sklepy :D
Fakt nigdy nie wiadomo jak długo człowiek postoi przed Pruszkowem :? W Ursusie i okolicach znam kilka sklepów, ale nie będę ryzykował wożenia jak nie mam pewności ile się zejdzie czasowo z dowozem.
Tomi pisze:Co powiecie na temat sklepu FRONTOSA Pruszków-Bąki ul. Tuwima 6B ?
Też jestem ciekaw co ciekawego w tym sklepie? Wiem tylko, że na Gumtree wystawiają dużo sprzętu i rybki np.:

http://www.gumtree.pl/fp-inne-zwierzaki ... 26l3200063" onclick="window.open(this.href);return false; - ogłoszenia rybek

http://www.gumtree.pl/fp-akcesoria-dla- ... 29l3200063" onclick="window.open(this.href);return false; - ogłoszenia sprzętu



A może jakieś sklepy w okolicznym Piastowie są? Słyszałem o sklepie na Lwowskiej koło stacji zna ktoś?
Awatar użytkownika

falco
Maniak
Posty: 996
Rejestracja: czw sty 24, 2013 9:55 am
Lokalizacja: K-J
Płeć:

Sklepy w Pruszkowie

#11

Post autor: falco »

Trochę nie w temacie, bo sklep "był", ale napiszę, żeby nikt nie jechał na darmo, ponieważ miejscówka była znana i sprawdzona, niestety to kolejne polecane miejsce, które przestało działać.

ABC Akwarysty z Pruszkowa już nie funkcjonuje. :(

-- 12 gru 2014, o 20:37 --
Tomi pisze:Co powiecie na temat sklepu FRONTOSA Pruszków-Bąki ul. Tuwima 6B ?
Byłem tam dzisiaj - pierwszy i ostatni raz.

Skuszony ogłoszeniem z Tablicy o Kiryskach Pstrych po 2.80 (miała być wersja zwykła, nie weloniasta) dzisiaj się wybrałem na "zakupy".
Przyjechałem z kumplem, zapytałem o KIryski a we wskazanym zbiorniku pływały... weloniaste, cena... 3 zeta.

Spytałem czemu w ogłoszeniu jest co innego i usłyszałem : "a co mam aktualizować wszystkie gatunki? Panie tych rodzajów jest ze 20..."
Przemilczałem, miałem już wyjść, ale skoro już byłem na miejscu stwierdziłem, że może coś znajdę i kupię.

Przyjrzałem się i zauważyłem kilka sztuk zwykłych, poprosiłem o odłowienie na co usłyszałem... "nie chce mi się wyjmować roślinek (!!), a teraz najlepsze - "policzę po 5 zł"!?

Ręce mi opadły, podziękowałem za "obsługę" i wyszedłem. Będę odradzał każdemu i na pewno nic tam nie kupię. Na podejście rodem z PRL-u jestem cięty i wyczulony.

Sklepu Frontosa z Pruszkowa - NIE POLECAM, wręcz ODRADZAM!!!
Pozdr!falco
Pustkowie. MO...

gregorion
Zapaleniec
Posty: 341
Rejestracja: ndz paź 27, 2013 11:01 am
Lokalizacja: Glasgow
Na imię mam: Grzesiek
Płeć:

Sklepy w Pruszkowie

#12

Post autor: gregorion »

Mam prośbę do osób bywających w sklepie Twoje Zoo w Pruszkowie na Helenowskiej (dostałem cynk od saintpaulli,a ona jeszcze od kogoś :p, że najprawdopodobniej tam są rybki których od dawna poszukuję). Jak by ktoś się tam wybierał/był to prośba żeby zobaczył/zapytał czy mają badisy bengalskie i ile sztuk, no i w jakiej cenie :)

Michal1989
Uczestnik
Posty: 23
Rejestracja: czw gru 11, 2014 10:58 pm
Lokalizacja: Brwinów/Pruszków
Na imię mam: Michal
Płeć:

Sklepy w Pruszkowie

#13

Post autor: Michal1989 »

Ja jestem parę razy w Tygodniu.
Najwcześniej będę 29-30.12 ,więc przypomnij mi na PW to się zapytam.
Pozdrawiam,
Michał

gregorion
Zapaleniec
Posty: 341
Rejestracja: ndz paź 27, 2013 11:01 am
Lokalizacja: Glasgow
Na imię mam: Grzesiek
Płeć:

Sklepy w Pruszkowie

#14

Post autor: gregorion »

Ok bo "przy Helenówku (gdzieś przy pomniku)" to chyba ten sklep będzie. Czy jest jeszcze jakiś?
Awatar użytkownika

Norbi
Gaduła
Posty: 163
Rejestracja: pt cze 20, 2014 3:55 am
Lokalizacja: USA
Na imię mam: Norbert
Płeć:

Sklepy w Pruszkowie

#15

Post autor: Norbi »

Przepraszam że się wtrącam ale pytanie mam - czy to jest ten sklep na parterze w bloku, frontem do pomnika?
Awatar użytkownika

ziabak
Guru
Posty: 2115
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 7:37 pm
Lokalizacja: Bielany
Na imię mam: Monika
Płeć:

Sklepy w Pruszkowie

#16

Post autor: ziabak »

Jeśli nie ma przy pomniku jakiegoś jeszcze innego sklepu to chyba raczej ten.
Ameca splendens, Xenotoca eiseni, P.wingei standard, snake skin, japan blue, blond, red scarlet, El Tigre, Limia tridens, drobniczka, Limia nigrofasciata, Poecilia gillii, C.pygmaeus, L.multifasciatus, wieloplamka, Gambusia affinis.
Awatar użytkownika

Norbi
Gaduła
Posty: 163
Rejestracja: pt cze 20, 2014 3:55 am
Lokalizacja: USA
Na imię mam: Norbert
Płeć:

Re: sklepy w Pruszkowie

#17

Post autor: Norbi »

Mieszkam tu gdzie mieszkam od kilku lat dlatego zapytałem. Pamiętam że dosyć często kupowałem w tym sklepie mrożony pokarm dla ryb. Dawno to było.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Michal1989
Uczestnik
Posty: 23
Rejestracja: czw gru 11, 2014 10:58 pm
Lokalizacja: Brwinów/Pruszków
Na imię mam: Michal
Płeć:

Sklepy w Pruszkowie

#18

Post autor: Michal1989 »

Tak jest on na parterze bloku.Jest tam od bardzo dawna.
Awatar użytkownika

Limak86
Zapaleniec
Posty: 490
Rejestracja: śr paź 30, 2013 7:37 am
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Na imię mam: Kamil
Płeć:

Re: Sklepy w Pruszkowie

#19

Post autor: Limak86 »

gregorion pisze:Mam prośbę do osób bywających w sklepie Twoje Zoo w Pruszkowie na Helenowskiej (dostałem cynk od saintpaulli,a ona jeszcze od kogoś :p, że najprawdopodobniej tam są rybki których od dawna poszukuję). Jak by ktoś się tam wybierał/był to prośba żeby zobaczył/zapytał czy mają badisy bengalskie i ile sztuk, no i w jakiej cenie :)
Cześć. Byłem na Helenowskiej w piątek i jest tam badis - nazwa dario dario czyli scarlet badis (mała rybka, max 2cm) jeśli o tego Ci chodzi to w piątek mieli tam jeszcze ze 2 samce i 3-4 samiczki :)
Btw. piękna rybka, czerwona w prążki - jak na fotkach w sieci. Jakbym tylko miał już na nie zbiornik to bym zakupił, no ale nie mam :P
Kamil.
[650L] Labirynty Azji Południowej...
[160L] Szybciej płynące wody Azji...
[160L] Mała rafa...

gregorion
Zapaleniec
Posty: 341
Rejestracja: ndz paź 27, 2013 11:01 am
Lokalizacja: Glasgow
Na imię mam: Grzesiek
Płeć:

Sklepy w Pruszkowie

#20

Post autor: gregorion »

No o te dokładnie chodzi :) a nie kojarzysz ceny?najwyżej zadzwonie po świętach tam

Michal1989
Uczestnik
Posty: 23
Rejestracja: czw gru 11, 2014 10:58 pm
Lokalizacja: Brwinów/Pruszków
Na imię mam: Michal
Płeć:

Sklepy w Pruszkowie

#21

Post autor: Michal1989 »

Pracują w Sobotę 27 grudnia 10-14 więc możesz telefonować 22 728 42 55
Awatar użytkownika

Limak86
Zapaleniec
Posty: 490
Rejestracja: śr paź 30, 2013 7:37 am
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Na imię mam: Kamil
Płeć:

Re: Sklepy w Pruszkowie

#22

Post autor: Limak86 »

gregorion pisze:No o te dokładnie chodzi :) a nie kojarzysz ceny?najwyżej zadzwonie po świętach tam
No ceny nie pamiętam, chyba kilkanaście złotych. Ale ile by nie kosztowała to warto wziąć bo to rzadkość duża :)
Kamil.
[650L] Labirynty Azji Południowej...
[160L] Szybciej płynące wody Azji...
[160L] Mała rafa...

gregorion
Zapaleniec
Posty: 341
Rejestracja: ndz paź 27, 2013 11:01 am
Lokalizacja: Glasgow
Na imię mam: Grzesiek
Płeć:

Sklepy w Pruszkowie

#23

Post autor: gregorion »

Wiem bo szukam od dłuższego czasu ;] ciekawe czy to jednorazowo się u nich pojawiły czy sprowadzają częściej.
Awatar użytkownika

Limak86
Zapaleniec
Posty: 490
Rejestracja: śr paź 30, 2013 7:37 am
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Na imię mam: Kamil
Płeć:

Re: Sklepy w Pruszkowie

#24

Post autor: Limak86 »

gregorion pisze:Wiem bo szukam od dłuższego czasu ;] ciekawe czy to jednorazowo się u nich pojawiły czy sprowadzają częściej.
Gadałem o tym z tym Panem "głównodowodzącym" tam i powiedział, że on na ten gatunek "poluje", jak tylko go widzi to bierze, ale że to rzadka rybka to pojawia się bardzo sporadycznie.
Kamil.
[650L] Labirynty Azji Południowej...
[160L] Szybciej płynące wody Azji...
[160L] Mała rafa...

gregorion
Zapaleniec
Posty: 341
Rejestracja: ndz paź 27, 2013 11:01 am
Lokalizacja: Glasgow
Na imię mam: Grzesiek
Płeć:

Sklepy w Pruszkowie

#25

Post autor: gregorion »

Znalazłem gościa z Katowic, mówił że miał ich ok 500 szt, ale posprzedawał do sklepów i zostało mu ok 100. W połowie stycznia ma być w Wawie i może przywieźć, ale co najmniej 10 szt. No i głupio sprzedaje bo parkami tylko.
Awatar użytkownika

silver007
Zapaleniec
Posty: 491
Rejestracja: czw wrz 05, 2013 9:52 pm
Lokalizacja: Michałów - Reginów

Re: Sklepy w Pruszkowie

#26

Post autor: silver007 »

Tomi pisze:Co powiecie na temat sklepu FRONTOSA Pruszków-Bąki ul. Tuwima 6B ?
W sklepie FRONTOSA byłem wczoraj pierwszy raz. Pojechałem obejrzeć/kupić dla znajomego skalary. Wrażenia? Super! O właścicielu / sprzedawcy (przeciwnie do opinii Falco) złego słowa powiedzieć nie mogę. Przy odłowie ryb pogadaliśmy miło o akwarystyce. Nie udawał alfy i omegi we wszystkim, mówił na jakich gatunkach się zna, z którymi zaczyna przygodę itd. Widać, że sklep jest owocem hobby, a to się ceni.
Sprawa jednak najważniejsza - kondycja zbiorników. Wiele sklepów już zjeździłem i stan akwariów na Tuwima to wg mnie czołówka! W akwariach z pielęgnicami korzeń, w malawi kamienie, wszędzie na dnie czysty piasek( zamiast jak często się zdarza - gołego szkła). Wszystkie ryby jakie widziałem wyglądały zdrowo.
Co do poziomu cenowego rybek za dużo nie powiem, bo szczerze mówiąc nie zwróciłem za bardzo uwagi na ceny innych niż sam kupowałem.
W każdym razie jedyny minus jaki ja mógłbym podać to niewielki wybór ryb, jeśli ktoś szuka czegoś w ciemno, bo sklep jest dosyć mały. Poza tym wg mnie same pozytywy i odnośnie obsługi i odnośnie ryb.

PALETUSIA
Gość
Posty: 7
Rejestracja: ndz mar 08, 2015 10:11 am
Lokalizacja: piastów
Na imię mam: Marek
Płeć:

Sklepy w Pruszkowie

#27

Post autor: PALETUSIA »

:shock: Był ktoś ostatnio w sklepie Pruszków Helenowska .
Jakaś nowa Pani sprzedawała mi ryby i tak dobrała ze się zjadły :(
A ja Dopiero zaczynam zabawę ;(
Awatar użytkownika

Limak86
Zapaleniec
Posty: 490
Rejestracja: śr paź 30, 2013 7:37 am
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Na imię mam: Kamil
Płeć:

Re: Sklepy w Pruszkowie

#28

Post autor: Limak86 »

PALETUSIA pisze::shock: Był ktoś ostatnio w sklepie Pruszków Helenowska .
Jakaś nowa Pani sprzedawała mi ryby i tak dobrała ze się zjadły :(
A ja Dopiero zaczynam zabawę ;(
Tam sprzedają 2 Panie - stale jedna przed 30tką z ciemnorudymi włosami i sporadycznie taka koło 40tki. Obie mają umiarkowaną wiedzę ale mają na tyle by nie sprzedawać ryb ewidentnie do siebie nie pasujących.
Napisz proszę co za ryby kupiłeś (i w jakim akwarium je trzymałeś) bo aż mi się nie chce wierzyć w to co się stało :)
Kamil.
[650L] Labirynty Azji Południowej...
[160L] Szybciej płynące wody Azji...
[160L] Mała rafa...

PALETUSIA
Gość
Posty: 7
Rejestracja: ndz mar 08, 2015 10:11 am
Lokalizacja: piastów
Na imię mam: Marek
Płeć:

Sklepy w Pruszkowie

#29

Post autor: PALETUSIA »

Jak to nie rozumiem .
Sklep Twoje Zoo w Pruszkowie na Helenowskiej znalazłem z Polecenie ..
Ze obsługa jest fachowa prowadzona przez dwóch Panów .
Wchodzę do sklepu o tu jakaś laska a z wypowiedzi na forum byłem przekonany że Napotkam na Pana z dużą wiedzą :(
Mam akwarium 240 l
Spodobały mi się fajne skalary duże i sprzedała mi
Zaproponowała mi stado neonów ze ładnie będzie wyglądać więc kupiłem 30szt :)
Wstaje na drugi dzień patrze w akwarium a tu same szczątki zjedzonych neonów :(
Ostatnio zmieniony wt mar 10, 2015 7:19 pm przez PALETUSIA, łącznie zmieniany 1 raz.

krasnal
Guru
Posty: 2602
Rejestracja: czw sty 08, 2009 4:30 pm
Telefon: 537543206
Lokalizacja: Urlychów
Płeć:

Sklepy w Pruszkowie

#30

Post autor: krasnal »

PALETUSIA pisze: same szczątki zjedzonych neonów
Skalary połykają całe rybki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy zoologiczne w Warszawie i okolicach”