Strona 1 z 1

Allegro- Tritom - sprzęt Aquael

: pn gru 10, 2012 2:26 pm
autor: Maćku
Znalazłem na allegro użytkownika TRITOM który to oferuje sprzęt i osprzęt oraz części zamienne do urządzeń marki Aquael. Kupiłem u tego człowieka zespół sterujący do filtra minikani, pompę Circulator 2000, oraz MOONLIGHT LED nocne oświetlenie. poniżej link do jego aukcji, może komuś się przyda. Ja nie zanotowałem żadnych problemów przy zakupie ze strony sprzedającego, nawet gwarancje mi podbił. Jeśli ktoś miał inne spostrzeżenia to jak najbardziej proszę o komentarze
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=3170364" onclick="window.open(this.href);return false;

Allegro- Tritom - sprzęt Aquael

: pn gru 10, 2012 6:48 pm
autor: uniqer
Witam. Jeśli pozwolisz spytam o pompę, którą kupiłeś. Jak się sprawuje pod kątem głośności pracy? Ja kupiłem nowy filtr i moja pracuje głośno. Zastanawiam się nad reklamacją, ale nie wiem czy to w ogóle ma sens. Pompa umieszczona jest w akwarium i w nocy słyszę buczenie i mi to przeszkadza. Wcześniejszy filtr wewnętrzny Bio FS 100 był bezgłośny.

Allegro- Tritom - sprzęt Aquael

: pn gru 10, 2012 11:45 pm
autor: Maćku
uniqer pisze:Witam. Jeśli pozwolisz spytam o pompę, którą kupiłeś. Jak się sprawuje pod kątem głośności pracy? Ja kupiłem nowy filtr i moja pracuje głośno
Ale pytasz o cyrkulator czy minikani, cyrkulator jest kapryśnym urządzeniem ponieważ jeden warkocze jak traktor właśnie a drugi jest cichy, ale buczenie jest normalnym zjawiskiem i trzeba sie przyzwyczaić. Poza tym zależy co rozumiesz prze pojęcie buczenia :). Ja mam dwa pierwszy kupiłem jakoś w wakacje i warkotał jak traktor obecnie służy mi do przelewania wody do podmian z beczki 60 L do zbiornika 300L i nie przeszkadza mi że warkocze :D, ten który teraz kupiłem jest cichutki w porównaniu do poprzedniego. Różnice jakie zauważyłem to ilość łopatek na wirniku w pierwszym egzemplarzu jest 4 a w drugim jest 6 łopatek ale nie wydaje mi się żeby to właśnie wpływało na kulturę pracy (hałas).

Allegro- Tritom - sprzęt Aquael

: wt gru 11, 2012 12:26 am
autor: Shaper
Mój circulator zaczął buczeć po miesiącu pracy. Krótki mail na pomoc techniczną aquaela z pytaniem o sugestie co zrobić i następnego dnia dostałem pytanie o adres, na który mają wysłać wirnik do wymiany.

Wirnik przyszedł następnego dnia, po wymianie działa bez zarzutu.

Obsługa klienta aquaela bez zarzutu, warto spróbować.

Allegro- Tritom - sprzęt Aquael

: wt gru 11, 2012 10:55 am
autor: FAUNAZOO
Witam
trochę nie w temacie i robi się off... , powiem tylko że aquael miał problem ze złą partią wirników (chińczycy nawalili) i cała partia poszła na złom. jednak firma aquael szybko naprawiła problem i reklamacje załatwiała od ręki.

Pozdrawiam

Allegro- Tritom - sprzęt Aquael

: wt sty 15, 2013 8:31 am
autor: Samotny77
Kupowałem jakiś czas temu od tego alegrowicza zestaw shrimp set aquaela. Zadzwoniłem spytałem czy muszę kliknąć na aukcje, bo nie miałem jeszcze konta, a po za tym wahałem się między 20 a 30. Dostałem odpowiedź , że mogę przyjechać osobiście, mimo święta do jego mieszkania i na miejscu sam ocenić co mam wziąć. Pojechałem obejrzałem i kupiłem 20 litrowe w naprawdę atrakcyjnej cenie. Godny polecenia sprzedawca.

Allegro- Tritom - sprzęt Aquael

: wt sty 15, 2013 8:39 am
autor: zorbek
Powiedzcie jak wyglada glosnosc pomp od minicani?