Kasandra Ełk

Wpisuj tutaj linki i swoje komentarze o sprawdzonych internetowych sklepach akwarystycznych oraz o sklepach stacjonarnych spoza Warszawy.
ODPOWIEDZ

Autor
markus383
Gaduła
Posty: 137
Rejestracja: wt sie 26, 2008 12:07 am
Lokalizacja:
Płeć:

Kasandra Ełk

#1

Post autor: markus383 »

Ja polecam Kasandra Ełk . Kupowałem tam roślinki. Dostałem mnóstwo bonusów. Pomimo trzydniowej wędrówki kurierem( :mad: ) roślinki doszły w świetnej kondycji.
Awatar użytkownika

matka siedzi z tyłu
Miszcz
Posty: 3549
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 11:48 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kasandra Ełk

#2

Post autor: matka siedzi z tyłu »

Ja do tej pory też byłam z Kasandry dość zadowolona, ale ostatnio kupione roślinki wszystkie gniją. W akwarium, w którym do tej pory wszystko przyjmowało się jak złoto :cry:
-Mieliście zamiar z zimną krwią strzelać do tych ludzi?
-Nie, sir. Tylko ostrzegawczy strzał w głowę, sir.
Awatar użytkownika

Drottnar
Arcymistrz
Posty: 4189
Rejestracja: czw paź 23, 2008 9:11 pm
Lokalizacja: Saska Kępa
Płeć:

Re: Kasandra Ełk

#3

Post autor: Drottnar »

Dlaczego mam wrażenie, że Kasandra Ełk prowadzi jakąś intensywną akcję reklamową po forach? Na wszystkich forach, na których bywam pojawiły się tematy związane właśnie z tym sprzedawcą i w takiej formie jak ten. Dla mnie to jest zniechęcające i raczej nic tam nie kupię mimo, że planowałem.
Nie lubię spamu :mad:

Autor
markus383
Gaduła
Posty: 137
Rejestracja: wt sie 26, 2008 12:07 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kasandra Ełk

#4

Post autor: markus383 »

Jeśli uważacie, że to niepotrzebna opinia to proszę o skasowanie mojego tematu. To co napisałem to szczera prawda. Zawsze będę tam kupował rośliny i nic tego nie zmieni. Ten post napisałem od siebie, bo to w końcu temat o sklepach internetowych. Ja jestem z niego bardzo zadowolony, a jeśli uważasz to za jakąś reklamę powiązaną z innymi forami, a tym bardziej, że robię to celowo i w porozumieniu z właścicielami sklepu to przykro mi bardzo.
Jak nie chcesz to nie kupuj. Ja do niczego nikogo nie zmuszam chyba.
Ostatnio zmieniony pn gru 01, 2008 9:59 pm przez markus383, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

matka siedzi z tyłu
Miszcz
Posty: 3549
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 11:48 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kasandra Ełk

#5

Post autor: matka siedzi z tyłu »

Wiesz,Drottnar, w tym sklepie jest ogromny wybór roślin, ceny są niskie, więc nic dziwnego, że dużo ludzi go chwali. Ja też dotychczas byłam zadowolona z zakupów tam, ale tym razem coś się nie udało :/ Może zmarzły po drodze, bo zapakowane były średnio.
-Mieliście zamiar z zimną krwią strzelać do tych ludzi?
-Nie, sir. Tylko ostrzegawczy strzał w głowę, sir.
Awatar użytkownika

Drottnar
Arcymistrz
Posty: 4189
Rejestracja: czw paź 23, 2008 9:11 pm
Lokalizacja: Saska Kępa
Płeć:

Re: Kasandra Ełk

#6

Post autor: Drottnar »

matka, ja nie neguję tego, że sprzedają dobre rośliny. Tylko forma reklamy mi się nie podoba. Uważam, że jest nieuczciwa, bo autorzy wypowiedzi prezentują rzekomo swoją opinię o tym sprzedawcy. Jeśli Ty mówisz, że sklep jest ok, to Ci ufam.
Inna sprawa, że nie zwróciłem uwagi, że temat założył markus... Jemu też jestem skłonny wierzyć, ale na innych forach wygląda mi to na zwykły spam.

markus, przepraszam Cię, jeśli Cię uraziłem.
Awatar użytkownika

DUSZA
Gość
Posty: 6
Rejestracja: śr sty 07, 2009 6:02 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kasandra Ełk

#7

Post autor: DUSZA »

witam,ja osobiście też kupiłem roślinki w tym sklepie i bardzo sobie chwalę ten zakup i w przyszłości pewnie jeszcze nie raz skorzystam z oferty "kasandry" i szczerze polecam
Awatar użytkownika

kiniaczek
Uczestnik
Posty: 47
Rejestracja: pn sty 12, 2009 12:19 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kasandra Ełk

#8

Post autor: kiniaczek »

a ja nic ni powiem heh pierwszy raz zrobilam tam zamowionko i jesli dijdzie to opiszei napewno moja opinia bedzie szczera nienawidze klamstwa wiec reklamy bez powodu napewno im nie zrobie :))
witam wszystkich :)

maskotus
Bywalec
Posty: 62
Rejestracja: pn sty 05, 2009 10:34 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kasandra Ełk

#9

Post autor: maskotus »

:wink:
Ostatnio zmieniony śr sie 31, 2011 8:41 pm przez maskotus, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika

Drottnar
Arcymistrz
Posty: 4189
Rejestracja: czw paź 23, 2008 9:11 pm
Lokalizacja: Saska Kępa
Płeć:

Re: Kasandra Ełk

#10

Post autor: Drottnar »

A daj nazwę tego sklepu :)

maskotus
Bywalec
Posty: 62
Rejestracja: pn sty 05, 2009 10:34 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kasandra Ełk

#11

Post autor: maskotus »

:wink:
Ostatnio zmieniony śr sie 31, 2011 8:42 pm przez maskotus, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

gina2006
Zapaleniec
Posty: 259
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:44 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kasandra Ełk

#12

Post autor: gina2006 »

2 razy robilam zakupy u Kasandry, w tym jedne zima i jestem zadowolona. Przesylka kurierem 3 dnia po wplacie, roslinki zdrowe, dobrze zapakowane - gratisy jakies tez byly, choc nie jakies o ktorych warto pamietac. Jedynie sitowie mi sie nie przyjelo, ale moze to moja wina.
Choc z zasady robie zakupy na Allegro od akwarystow, jest jeszcze taniej i czesto w Warszawie wiec odchodzi koszt transportu.
Najlepsze zwierzątka domowe to rybki. Nie szczekają, nie drapią,
błota nie naniosą, nie chrapią, a jakby co, to jest zagrycha.
Awatar użytkownika

Fidiasz
Uczestnik
Posty: 21
Rejestracja: czw wrz 10, 2009 8:27 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kasandra Ełk

#13

Post autor: Fidiasz »

W dniu 04-12-2009 o godzinie 14:45 złożyłem moje pierwsze zamówienie w tym sklepie:

Lilaeopsis Brasiliensis - Lileopsis Brazylijski - Trawka Brazylijska
Bacopa Crenata - Bakopa Karbowana
Cryptocoryne Walkerii - Zwartka Walkera
Blyxa Japonica - Blyxa Japońska
Hemianthus Callitrichoides - Hemiantus Niski - siatka

Roślinki otrzymałem wieczorem 09-12-2009. Zapakowane były dobrze, a i roślinki były w bardzo dobrym stanie. Ale niestety zamiast blyxy otrzymałem dodatkową ilość Bacopy :neutral:

Aha, jeszcze zamiast faktury VAT dostałem tylko paragon, a w zamówieniu jasno było określone, że ma być faktura.
Ostatnio zmieniony śr gru 09, 2009 11:59 am przez Fidiasz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

Fidiasz
Uczestnik
Posty: 21
Rejestracja: czw wrz 10, 2009 8:27 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kasandra Ełk

#14

Post autor: Fidiasz »

Dokonałem kolejnego zakupu w tym sklepie, tym razem poprzez Allegro.pl
Ilość i rodzaj roślin się zgadza, przesyłkę otrzymałem następnego dnia po złożeniu zamówienia.

ALE!!

Rośliny były zamarznięte! Dosłownie bryła lodu. Rozmroziłem je i teraz mają kwarantannę w misce, dolałem im chemicznego wspomagacza, ale mam wątpliwości co do tego czy coś z nich będzie :-x
Awatar użytkownika

sum
Arcymistrz
Posty: 4995
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 12:31 am
Telefon: 510847789
Lokalizacja: Warszawa[gocław]
Na imię mam: Krzysztof
Płeć:

Re: Kasandra Ełk

#15

Post autor: sum »

Przy temperaturach jakie teraz panują lepiej nie zamawiać zielska z wysyłką.
Nie jestem na garnuszku żadnego sklepu akwarystycznego itp.
Nie należę do żadnej loży,towarzystwa wzajemnej adoracji,sekty,kasty itp.
Jestem prostym miłośnikiem naszego hobby.
Awatar użytkownika

Fidiasz
Uczestnik
Posty: 21
Rejestracja: czw wrz 10, 2009 8:27 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kasandra Ełk

#16

Post autor: Fidiasz »

sum pisze:Przy temperaturach jakie teraz panują lepiej nie zamawiać zielska z wysyłką.
Prawda, ale na aukcji zapewniali, że przesyłki nie zamarzają, bo je odpowiednio zabezpieczają i mają jakąś umowę z firmą kurierską dzięki czemu paczka nie powinna leżeć ot tak sobie w magazynie byle jakim. Okazało się, że to ściemka.

Nauczony tym doświadczeniem, w Kasandrze zakupy będę robił tylko w czasie ciepłych pór roku.
Awatar użytkownika

sum
Arcymistrz
Posty: 4995
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 12:31 am
Telefon: 510847789
Lokalizacja: Warszawa[gocław]
Na imię mam: Krzysztof
Płeć:

Re: Kasandra Ełk

#17

Post autor: sum »

Fidiasz pisze:Prawda, ale na aukcji zapewniali, że przesyłki nie zamarzają, bo je odpowiednio zabezpieczają i mają jakąś umowę z firmą kurierską dzięki czemu paczka nie powinna leżeć ot tak sobie w magazynie byle jakim. Okazało się, że to ściemka.
Może warto napisać do nich i poinformować o zaistniałym fakcie.Mogłeś też fotkę zrobić.
Ciekawy jestem czy uwzględniają takie reklamacje.Jeżeli nie będziesz reklamował to zastanawiam się jaki komentarz im wystawisz :x
Nie jestem na garnuszku żadnego sklepu akwarystycznego itp.
Nie należę do żadnej loży,towarzystwa wzajemnej adoracji,sekty,kasty itp.
Jestem prostym miłośnikiem naszego hobby.
Awatar użytkownika

Władek Pompka
Fanatyk
Posty: 1449
Rejestracja: sob gru 06, 2008 11:14 pm
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
Płeć:

Re: Kasandra Ełk

#18

Post autor: Władek Pompka »

Zrobiłbym tak jak sum, fotki. :roll:
Moim jedynym, a zarazem najlepszym przyjacielem jest współżyjący ze mną tasiemiec, którego regularnie dokarmiam.
Awatar użytkownika

Fidiasz
Uczestnik
Posty: 21
Rejestracja: czw wrz 10, 2009 8:27 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kasandra Ełk

#19

Post autor: Fidiasz »

sum pisze:
Fidiasz pisze:Prawda, ale na aukcji zapewniali, że przesyłki nie zamarzają, bo je odpowiednio zabezpieczają i mają jakąś umowę z firmą kurierską dzięki czemu paczka nie powinna leżeć ot tak sobie w magazynie byle jakim. Okazało się, że to ściemka.
Może warto napisać do nich i poinformować o zaistniałym fakcie.Mogłeś też fotkę zrobić.
Ciekawy jestem czy uwzględniają takie reklamacje.Jeżeli nie będziesz reklamował to zastanawiam się jaki komentarz im wystawisz :x
Reklamacji składać nie będę, bo szkoda mi czasu na taką zabawę. Mała kwota zamówienia nie warta zachodu i czasu.
Awatar użytkownika

sum
Arcymistrz
Posty: 4995
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 12:31 am
Telefon: 510847789
Lokalizacja: Warszawa[gocław]
Na imię mam: Krzysztof
Płeć:

Re: Kasandra Ełk

#20

Post autor: sum »

Fidiasz pisze:
sum pisze:
Fidiasz pisze:Prawda, ale na aukcji zapewniali, że przesyłki nie zamarzają, bo je odpowiednio zabezpieczają i mają jakąś umowę z firmą kurierską dzięki czemu paczka nie powinna leżeć ot tak sobie w magazynie byle jakim. Okazało się, że to ściemka.
Może warto napisać do nich i poinformować o zaistniałym fakcie.Mogłeś też fotkę zrobić.
Ciekawy jestem czy uwzględniają takie reklamacje.Jeżeli nie będziesz reklamował to zastanawiam się jaki komentarz im wystawisz :x
Reklamacji składać nie będę, bo szkoda mi czasu na taką zabawę. Mała kwota zamówienia nie warta zachodu i czasu.
Powtórzę pytanie, jaki będzie komentarz :?: :evil:
Nie jestem na garnuszku żadnego sklepu akwarystycznego itp.
Nie należę do żadnej loży,towarzystwa wzajemnej adoracji,sekty,kasty itp.
Jestem prostym miłośnikiem naszego hobby.

mattoid
Gaduła
Posty: 161
Rejestracja: czw sie 13, 2009 9:32 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kasandra Ełk

#21

Post autor: mattoid »

Jeśli nie będzie reklamacji, to chyba tylko pozytyw można dać. Inny nie wchodzi w grę.
25l w trakcie uruchamiania.
Awatar użytkownika

neptun
Uzależniony
Posty: 529
Rejestracja: śr sty 07, 2009 10:45 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kasandra Ełk

#22

Post autor: neptun »

Fidiasz pisze:Rośliny były zamarznięte! Dosłownie bryła lodu. Rozmroziłem je i teraz mają kwarantannę w misce, dolałem im chemicznego wspomagacza, ale mam wątpliwości co do tego czy coś z nich będzie
Tez przez to przeszedlem rok temu.Niestety nic nie pomoglo i zielsko padlo.Przetrzymal tylko rogatek :mrgreen: Takze obawiam sie,ze nie uratujesz krzaczkow.
Awatar użytkownika

Fidiasz
Uczestnik
Posty: 21
Rejestracja: czw wrz 10, 2009 8:27 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kasandra Ełk

#23

Post autor: Fidiasz »

Mimo wszystko próbuję je odratować, chociaż część już poszła do kosza.

Co do komentarza to po prostu nie wystawię żadnego.
Awatar użytkownika

wlazlamse
Gaduła
Posty: 175
Rejestracja: wt paź 20, 2009 5:22 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kasandra Ełk

#24

Post autor: wlazlamse »

Zamawiałam w Kasandrze roślinki na początku listopada i powiem szczerze że doszły w idealnym stanie,w dodadtku wysyłka była pocztą polską a nie kurierem...no ale wtedy jeszcze temperatury były dodatnie,teraz nie odważyłabym się niczego zamówić...
Awatar użytkownika

Władek Pompka
Fanatyk
Posty: 1449
Rejestracja: sob gru 06, 2008 11:14 pm
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
Płeć:

Re: Kasandra Ełk

#25

Post autor: Władek Pompka »

Chyba należałoby spróbować reklamować. W końcu zapłaciłeś również i za wysyłkę...

:roll:
Moim jedynym, a zarazem najlepszym przyjacielem jest współżyjący ze mną tasiemiec, którego regularnie dokarmiam.
Awatar użytkownika

sum
Arcymistrz
Posty: 4995
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 12:31 am
Telefon: 510847789
Lokalizacja: Warszawa[gocław]
Na imię mam: Krzysztof
Płeć:

Re: Kasandra Ełk

#26

Post autor: sum »

mattoid pisze:Jeśli nie będzie reklamacji, to chyba tylko pozytyw można dać. Inny nie wchodzi w grę.
Odpowiedź :arrow:
Fidiasz pisze:Co do komentarza to po prostu nie wystawię żadnego.
Władek Pompka pisze:Chyba należałoby spróbować reklamować. W końcu zapłaciłeś również i za wysyłkę...
Ja tez bym reklamował,nawet z czystej ciekawości jak reagują na tego typu sytuacje.Skoro Ty odpuszczasz to Twój wybór.
Nie jestem na garnuszku żadnego sklepu akwarystycznego itp.
Nie należę do żadnej loży,towarzystwa wzajemnej adoracji,sekty,kasty itp.
Jestem prostym miłośnikiem naszego hobby.
Awatar użytkownika

Fidiasz
Uczestnik
Posty: 21
Rejestracja: czw wrz 10, 2009 8:27 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kasandra Ełk

#27

Post autor: Fidiasz »

sum pisze:Ja tez bym reklamował,nawet z czystej ciekawości jak reagują na tego typu sytuacje.Skoro Ty odpuszczasz to Twój wybór.
W innym czasie, pewnie bym złożył reklamację, ale teraz po prostu szkoda mi czasu.

Następnym razem po prostu będę pamiętał aby nie zamawiać roślin przy takich temperaturach.

rabarbar6
Gość
Posty: 3
Rejestracja: wt gru 07, 2010 2:33 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kasandra Ełk

#28

Post autor: rabarbar6 »

Co do mojej skromnej opini na temat tego sklepu:
Plusy to na pewno cena, ilość roślin oraz wybór firmy kurierskiej (w czwartek popołudniu rośliny były wysłane w piątek rano już je miałem), zapakowane były starannie i większość roślin w dobrym stanie.
Minus to jak już wiele osób zauważyło niekompletność zamówienia, zamiast Heteranthery dostałem nie wiem co, z czterech sadzonek Alternantheri i Vallisneri dostałem trzy, ta druga jak i Echinodorus były w kiepskim stanie (połamane).
Ani plus/ ani minus to termin realizacji zamówienia (czekałem 10 dni), oraz kontakt z tego powodu ze sklepem (nie ma co korzystać z poczty e-mail czy ze skypa, tylko telefonicznie). Fakt, że jak już się dodzwoniłem to miła Pani bardzo przepraszała mnie za opóźnienia, które powstały nie z ich winy i zapewniała, że moje zamówienie zostanie zrealizowane jak najszybciej.
Tak po krótce przedstawia się moja historia z tym sklepem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Internetowe sklepy zoologiczne (i stacjonarne spoza Warszawy)”