water and garden

Wpisuj tutaj linki i swoje komentarze o sprawdzonych internetowych sklepach akwarystycznych oraz o sklepach stacjonarnych spoza Warszawy.
ODPOWIEDZ

Autor
kasiaa
Gość
Posty: 2
Rejestracja: śr sie 06, 2008 10:43 am
Lokalizacja:
Płeć:

water and garden

#1

Post autor: kasiaa »

http://www.waterandgarden.pl/pl/oferta/16 - znalazłam ostatnio tą stronę i zastanawiam się nad zakupem u nich kilku roślin ... może ktoś też byłby zainteresowany ? Wtedy można by zrobić wspólne zakupy.. a potem przy jakimś metrze w Warszawie się spotkać i je przekazać. Nas dotyczą raczej ceny detaliczne a o te trzebaby się zapytać ( bo hurtowe ceny to raczej tylko dla ludzi z działalnością ) i nie wiem też ile by wzieli za przesyłkę..narazie wysłałam im maila z pytaniem o koszt przesyłki i cenę detaliczną .
Awatar użytkownika

beeder
Zapaleniec
Posty: 249
Rejestracja: śr mar 11, 2009 10:55 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: water and garden

#2

Post autor: beeder »

trzeba uważać - trochę roslin mają do paludarium - w dziale oczywiście "rosliny akwariowe" (na szybko: Ophiopogon, Dracena, acorus, selaginella, chlorophytum , może coś przeoczyłam)
Hemianthusa sprzedają tak po prostu, więc nie wiadomo który Heniek nam się trafi (a popularne są dwa małe, jeden duży)
ceny nie wiem czy rewelacja bo trzeba by ocenić jakość roślin. A nie widzę żeby dawali gwarancję towaru albo zwrot kasy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Internetowe sklepy zoologiczne (i stacjonarne spoza Warszawy)”