Pokarm dla zbrojnika niebieskiego

Wszystkie sprawy dotyczące żywienia, sposobu przyrządzania pokarmu, własne oryginalne przepisy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
Coatl1987
Zapaleniec
Posty: 365
Rejestracja: pn paź 08, 2012 12:36 pm
Telefon: +48512185002
Lokalizacja: Radzymin
Na imię mam: Krzysiek
Płeć:

Pokarm dla zbrojnika niebieskiego

#1

Post autor: Coatl1987 »

Witam.

Ostatnimi czasy przybyło w moim akwarium dosyć sporo zbrojników. Wtrybie natychmiastowym zrobiły one porządek ze wszystkim co można było zaklasyfikować jako glon i teraz martwię się że nie będą miały wystarczająco dużo jedzenia i po prostu zdechną z głodu. Powiedzcie proszę czym je dokarmić? Mam na myśli co z lodówki nadaje się do dokarmiania zbrojników (marchew, ogórek itp) bo to że mogę dawać im tabletki wszelkiej maści i rodzaju to wiem :)

Z góry dzięki za odpowiedzi.
Awatar użytkownika

rudy1986
Guru
Posty: 2966
Rejestracja: śr kwie 06, 2011 9:57 pm
Telefon: 531694684
Lokalizacja: Goclaw/Legionowo
Na imię mam: Lukasz
Płeć:

Pokarm dla zbrojnika niebieskiego

#2

Post autor: rudy1986 »

Marchewka jak najbardziej, jak masz ich naprawde duzo to bym nie wygotowywal ich (ja tak swoim podawalem, idealnie sobie siedzialy i scieraly), woda sie syfila. Mozesz tez podawac cykorie, ogorka, groszek sparzony i troche rozgniecony. Tylko podawaj z pewnego zrodla!!!!! Jezeli nie masz pewnosci to nie podawaj bo czesto sie zdarza ze sa po opryskach itp
Awatar użytkownika

tkmsledz
Maniak
Posty: 915
Rejestracja: pn cze 11, 2012 1:54 pm
Lokalizacja: Warszaw,Mokotów
Na imię mam: Grzesiek
Płeć:

Pokarm dla zbrojnika niebieskiego

#3

Post autor: tkmsledz »

Ja daje ogórki tylko dobrze myje i to jest rarytas dla moich glonków daje im marchewkę przegotowana , cukinie ,kalafior , szpinak kalarepa , sałata , fasola , zielony groszek a nawet arbuza, raz na jakiś czas mrożone robaczki artemie , komara czarnego . Ważne żeby im urozmaicać menu i nie dawać ciągle tego samego
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pokarmy/Żywienie/Przepisy”