filtr do 112

Sposoby na filtrację akwarium.

Wojtekxxx9

filtr do 112

#31

Post autor: Wojtekxxx9 »

Ostatni post z poprzedniej strony:

Nie do konca Arku. Czytałem opis :-)
I po zdjęciach nie dadze żeby to byla kwestia braku potasu. Inaczej sie liście dziurawią. I jeszcze brzegi die zawijają.

ArekRaszyn

filtr do 112

#32

Post autor: ArekRaszyn »

co więc obstawiasz że te roślinki potrzebują lub czego mają za dużo ?

Wojtekxxx9

filtr do 112

#33

Post autor: Wojtekxxx9 »

żabienice większość pokarmu pobierają korzeniami. Spróbuj po 3 miesiącach sprawdzić jakie korzenie maja :-)
Jesli podłoże jest jałowe to może brakować wszystkiego
Awatar użytkownika

brenda
Zapaleniec
Posty: 379
Rejestracja: wt sty 31, 2017 10:42 pm
Lokalizacja: Wielkopolska
Na imię mam: Agata
Płeć:

filtr do 112

#34

Post autor: brenda »

angela22 pisze: śr paź 11, 2017 1:37 pmWitam. Potrzebuję pomocy w wyborze filtra do mojego akwarium. Wymiary 80/35/40. W tej chwili mam filtr aquael unifilter 1000.
jako osoba, która dokładnie w tym samym litrażu miała dokładnie ten sam filtr powiem Ci, że sobie nie poradzi. U mnie nie podołał, a miałam wtedy mniejszą obsadę niż Ty teraz i używałam go jednocześnie z chińską kaskadą. Wymieniłam na Eheim Classik 2212 (używkę) i jestem mega zadowolona.
Jest:
20l - Dolina Krewetek
112l towarzyskie
W planach: 112l BW i ok 300l towarzyskiego

Autor
angela22
Gość
Posty: 9
Rejestracja: śr paź 11, 2017 1:06 pm
Lokalizacja: Goszczanów
Na imię mam: Angelika
Płeć:

filtr do 112

#35

Post autor: angela22 »

Witam. Mówiłam,że zajrzę i odświeżę temat jak coś się u mnie zmieni. Kulki nawozowe trafiły w żwirek, CO2 podaję kilka razy w tygodniu (jednak nie codziennie), do tego od czasu do czasu potas i akwarium wygląda zupełnie inaczej. Dodam, że nie zmieniłam roślin, są te same ewentualnie coś dołożyłam (m.in. rogatka, którego wreszcie udało mi się dostać :D ) Takie oto są efekty zastosowania się do Waszych rad :viva:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

PS. Przepraszam za rozmiar zdjęć, ale jeszcze nie nauczyłam się wstawiać mniejszych :P
Awatar użytkownika

marcinzabki29
Cesarz
Posty: 10975
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 9:15 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Marcin
Płeć:

filtr do 112

#36

Post autor: marcinzabki29 »

Całkiem całkiem.
Rogatka "puść wolno", a w to miejsce wsadź jakieś łodygowce.
Pozdrawiam Marcin
ODPOWIEDZ