Jak napowietrzać?

Sposoby na filtrację akwarium.
Awatar użytkownika

lovelas1988
Zapaleniec
Posty: 249
Rejestracja: pt kwie 02, 2010 5:03 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Jak napowietrzać?

#31

Post autor: lovelas1988 »

Ostatni post z poprzedniej strony:

ppaula2 pisze:Deszczownię kupię na dniach (znalazłam obok mnie za niecałe 20zł wiec przeżyję).
A jak zrobiłam jak mi doradziliscie i mam ruch tafli wody to ryby czują się o niebo lepiej.
Teraz wiem co im dolegało :)
A ja głupia chorób się dopatrywałam :oops:
Jak będzie deszczownia i woda równomiernie rozprowadzona to wiem, że im będzie jeszcze lepiej.
Cieszę się Twoim szczęściem :)

Autor
ppaula2

Re: Jak napowietrzać?

#32

Post autor: ppaula2 »

Kupiłam dziś deszczownie :twisted:
Początkowo jak ją wsadziłam do akwa i włączyłam to pistia wylądowała mi na przeciwnej ścianie mocno przyjegająca :/ Niezły bałagan mi się zrobił :)
W końcu poszłam za radą młody_oska i odwróciłam deszczownie tak aby prąd wody szedł na sciankę do której jest przymocowana. Dało to cudowny efekt :)
No ale nie dziwić się, że miałam niezłą pralkę skoro w 96l mam TurboFilter1100 :p
Ostatnio zmieniony sob kwie 24, 2010 6:31 pm przez ppaula2, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

lovelas1988
Zapaleniec
Posty: 249
Rejestracja: pt kwie 02, 2010 5:03 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Jak napowietrzać?

#33

Post autor: lovelas1988 »

ppaula2 pisze:Kupiłam dziś deszczownie :twisted:
Początkowo jak ją wsadziłam do akwa i włączyłam to pistia wylądowała mi na przeciwnej ścianie mocno przyjegająca :/ Niezły bałagan mi się zrobił :)
W końcu poszłam za radą młody_oska i odwróciłam deszczownie tak aby prąd wody szedł na sciankę do której jest przymocowana. Dało to cudowny efekt :)
No ale nie dziwić się, że miałam niezłą pralkę skoro w 96l mam TurboFilter1100 :p
Ciekawi mnie kiedy się jej pozbędziesz z powodu miejsca w akwa :)

Autor
ppaula2

Re: Jak napowietrzać?

#34

Post autor: ppaula2 »

lovelas1988 pisze: Ciekawi mnie kiedy się jej pozbędziesz z powodu miejsca w akwa :)
Pewnie nie tak szybko, bo ona w ogóle mi nie przeszkadza.

mlody_oska
Uzależniony
Posty: 522
Rejestracja: pt paź 30, 2009 12:23 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Jak napowietrzać?

#35

Post autor: mlody_oska »

ppaula2 pisze:W końcu poszłam za radą młody_oska i odwróciłam deszczownie tak aby prąd wody szedł na sciankę do której jest przymocowana. Dało to cudowny efekt :)
No i super. Cieszę się, że posłuchałaś, a na dodatek jesteś zadowolona z efektu ;)
ODPOWIEDZ