Zapraszamy na comiesięczne spotkania warszawskich akwarystów i użytkowników FAWA.PL.
Szczegóły w wątku: kliknij! Najbliższe spotkanie już... w sobotę, 12.05.2018.o o godzinie 17:00. Zapraszamy do PUBu Zielona Gęś koło Metro Pole Mokotowskie
Chcesz koszulkę FAWA? Zamów tu: Koszulki FAWA - edycja 2018

Imieniny

Tutaj znajdziesz informacje związane z wydarzeniami akwarystycznymi np. naszymi spotkaniami, wspólnymi imprezami, giełdami, wystawami, sympozjami itp.
Awatar użytkownika

Autor
miro
Miszcz
Posty: 3529
Rejestracja: ndz sty 13, 2013 8:29 pm
Lokalizacja: Centrum
Płeć:

Imieniny

#1

Post autor: miro » śr gru 31, 2014 12:28 pm

Wszystkim Sylwkom wszystkiego naj ...

Sylwester ♂ obchodzi dziś swoje imieniny. Imię męskie pochodzące od łacińskiego słowa silvestris, oznaczającego „żyjący w lesie”. Co ciekawe, niezależnym imieniem słowiańskim o tym samym znaczeniu jest Lasota. Istnieje aż dziesięciu świętych o imieniu Sylwester. W Polsce znane jest od późnego średniowiecza. Sylwester to mężczyzna silny i odpowiedzialny. Ma wielkie ambicje, zdarza mu się stawiać poprzeczkę zbyt wysoko. Odznacza się dużą wrażliwością i troską o najbliższych, nie ukrywa swoich uczuć, co bardzo podoba kobietom. W życiu zawodowym zwykle udaje mu się osiągnąć sukces.
Obrazek


Dein

Imieniny

#2

Post autor: Dein » śr gru 31, 2014 12:58 pm

Wszystkiego najlepszego, Sylwku @-->--
Miro pisze:Odznacza się dużą wrażliwością i troską o najbliższych, nie ukrywa swoich uczuć, co bardzo podoba kobietom.
Jasne! Najprawdziwsza prawda. Miałem sąsiada Sylwestra przez 20 lat! Przenigdy nie ukrywał swoich uczuć, a dziewczyny za nim wręcz piszczały. Pamiętam jak bawiłem się na podwórku z koleżankami, a on w ramach okazywania uczuć cisnął w nas z trzeciego piętra flaszą po piwie, krzycząc, że, cytuję: kur*aaaaaaaaaaaaaaa! Dziewczynom się podobało, aż krzyczały. Dziewczyny lubią mężczyzn pełnych namiętności.

Awatar użytkownika

Autor
miro
Miszcz
Posty: 3529
Rejestracja: ndz sty 13, 2013 8:29 pm
Lokalizacja: Centrum
Płeć:

Re: Imieniny

#3

Post autor: miro » czw sty 01, 2015 10:52 am

Wszystkiego naj ...

Mieczysław ♂ obchodzi dziś swoje imieniny. Staropolskie imię męskie – powstało na skutek błędnego odczytania imienia Mecisław lub Miecysław (od słów „miotać” + „sława”). Mieczysław to mężczyzna bardzo obrotny – ma intuicję do interesów. Zawsze postępuje fair i nie akceptuje żadnych form oszustwa. Praca jest dla niego bardzo ważna, ale rodzina stoi zawsze na pierwszy miejscu. W kontaktach z ludźmi jest otwarty i życzliwy. Chętnie służy pomocą i stroni od konfliktów. Ma niewiele czasu na odpoczynek, dlatego celebruje każdą wolną chwilę, w której może beztrosko poleniuchować.
Obrazek

Awatar użytkownika

sylwekw
Maniak
Posty: 926
Rejestracja: śr mar 27, 2013 1:52 pm
Lokalizacja: Okolice Nieporętu
Płeć:
Kontakt:

Imieniny

#4

Post autor: sylwekw » czw sty 01, 2015 12:53 pm

Hej hej ... Sylwki nie zdążyły jeszcze podziękować za życzenia z Ty już o następnych imieninach piszesz :-)

Tez bym podziękował .... ale .... formalnie to ja obchodzę imieniny 26 listopada :-). A to co napisałeś o osobowości Sylwestra jest ciekawe.


Dein

Re: Imieniny

#5

Post autor: Dein » czw sty 01, 2015 2:16 pm

Wszystkiego najlepszego, Miecie, Mietki i Mieczysławy!
miro pisze:Zawsze postępuje fair i nie akceptuje żadnych form oszustwa. (...) W kontaktach z ludźmi jest otwarty i życzliwy.
Najprawdziwsza prawda! To o moim chrzestnym, wujku Mieczysławie, który już na początku znajomości z niezwykłą otwartością opowiada wszystkim, jak wygrał szóstkę w totka, ale został okradziony ze zwycięskiego kuponu przez złego człowieka, ani chybi semickiego pochodzenia!
Widać, że cudza nieuczciwość (przypisana jego zdaniem na wyłączność do Naszych Starszych Braci w Wierze) bardzo mu dokucza.

Awatar użytkownika

Autor
miro
Miszcz
Posty: 3529
Rejestracja: ndz sty 13, 2013 8:29 pm
Lokalizacja: Centrum
Płeć:

Imieniny

#6

Post autor: miro » ndz lut 26, 2017 2:04 pm

To energiczny mężczyzna. Ma wiele uzdolnień, ale zajmuje się tylko tym, co go interesuje. Jest niezależnym, dumnym i przystojnym Jego inteligencja sprawi że musi wszystkiego dotknąć i doświadczyć. Nie lubi samotności, więc swoje pasje i pomysły chętnie dzieli z przyjaciółmi. Z nim nikt się nie nudzi. ON jest bardzo obiektywny i nieraz potrafi przyznać się do błędu. Nie da mu się zamydlić oczu, ponieważ precyzyjnie ocenia ludzi. Oprócz pociągającego stylu bycia posiada równie ciekawe wnętrze – skłonny jest zarówno do działania, jak i refleksji. Nie pogardzi zatem spokojnym spacerem z piękną Panią albo piknikiem.
Osoby które miały możliwość poznać jego [ich] wiedzą że symetrią jego ciała to piękno.
To co nieskazitelne , równe i przewidywalne, odbieramy jako piękne i udane. Można by śmiało stwierdzić, że na tym opiera się cała struktura ludzkiego świata, od matematyki i fizyki począwszy, kończąc na francuskich ogrodach.
Mężczyźni, noszący to imię, posiadają jako nieliczni, cechę umysłu warunkująca sprawność, czynności poznawczych, takich jak myślenie, reagowanie, rozwiązywanie problemów.
Jak podaje pismo , według św. Łazarza ; a imię jego będzie wywoływać u kobiet pożądanie, a u mężczyzn szacunek.
Jego inteligencja i uroda jest tak niespotykana, że jest odnotowane w Watykanie przypadki odmowa chrzty dzieci.
Kapłani odmawiali chrztu rodzicom o byle jakiej urodzie, którzy chcieli dać To imię swoim dzieciom, ponieważ imię To zarezerwowane jest dla ludzi o nieprzeciętnej inteligencji i urodzie.


Pochodzenie imienia
Oznacza: ten, który ma być sławny, przynosząc pokój swojemu ludowi

Takie tam, znalazłem w Internecie na temat imienia dzisiejszego solenizanta. :wink:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość