Prima Aprilis

Tutaj znajdziesz informacje związane z wydarzeniami akwarystycznymi np. naszymi spotkaniami, wspólnymi imprezami, giełdami, wystawami, sympozjami itp.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
Lech-u
Admin
Posty: 21841
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Prima Aprilis

#1

Post autor: Lech-u »

Już forum wróciło do normy.

Wczorajsze żarty zakończone.

Wszystkim dobrze bawiącym się - dziękuję za wspólną zabawę!
Szczególnie za miłe pogawędki na PW.

Wszystkich zawiedzionych, rozczarowanych, obrażonych, zaniepokojonych oraz niezadowolonych z wczorajszych żartów - serdecznie przepraszam.
Pozdrawiam serdecznie
Lech-u


Business Card

DrRymsza

Psyho

Re: Prima Aprilis

#2

Post autor: Psyho »

Ja jestem jednym z tych niezadowolonych itd. Powodami mojej irytacji jest to m.in. ,że nikt nie miał mojego avatara.
Po drugie zapisałem się na bieganie, już nawet zamierzałem kupić buty z tych do biegania i to z tych lepszych co by się pokazać niestety mam podejrzenie,że oferta sasiadki miro też żartem była.
Ogólnie dzisiejszy poranek można określić mianem poranka rozczarowań. :)
Awatar użytkownika

Autor
Lech-u
Admin
Posty: 21841
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Prima Aprilis

#3

Post autor: Lech-u »

psyho39 pisze:Po drugie zapisałem się na bieganie, już nawet zamierzałem kupić buty z tych do biegania
Lepiej kup sobie odpowiednią koszulkę. Bo jeśli patrzyłeś na buty tej biegaczki, to PODNIEŚ głowę, człowieku!

No więc: głowa do góry! Już po żartach!
Pozdrawiam serdecznie
Lech-u


Business Card

DrRymsza

Dein

Prima Aprilis

#4

Post autor: Dein »

Ufffffff!
Mi brzuch nadpękł od śmiechu, więc w sumie się cieszę, że już po wszystkim.
Ale tak się śmiałem wczoraj, że ludzie przychodzili popatrzeć, co to za wariat tak się śmieje! A potem wszyscy śmiali się ze mnie i było nam bardzo wesoło aż do północy.
Zamierzam opisać to, co się wydarzyło w dziale ze śmiesznymi historyjkami w Pani Domu!
Ale troszkę poczekam, no bo teraz wszyscy pewnie wysyłają opisy swoich psikusów. Po 1 kwietnia pewnie mają w czym przebierać i mam mniejszą szansę na 100 złotych.

Dzięki, Leszku! <3
Awatar użytkownika

Miro
Arcymistrz
Posty: 4939
Rejestracja: ndz sty 13, 2013 8:29 pm
Lokalizacja: Centrum
Płeć:

Prima Aprilis

#5

Post autor: Miro »

psyho39 pisze: oferta sasiadki miro też żartem była.
No wiesz co ?! Ja jestem zbyt poważnym akwarystą żeby sobie żarty robić z sąsiadki ! :( Po prostu ochłodziło się i na razie przerwa w bieganiu ! Chyba nie chciał byś rozmasowywać jej ciała jak by jej zmarzło ! :x
Już w temacie " Moje subiektywne spojrzenie na FAWE " pisałem : Powinien być dopisany jeszcze jeden punkt
11. Forumowicz ,zobowiązany jest posiadać przynajmniej jedno małe akwa { prostokątne ] i duże poczucie humoru ! " :viva:
ODPOWIEDZ