Zapraszamy na comiesięczne spotkania warszawskich akwarystów i użytkowników FAWA.PL.
Szczegóły w wątku: kliknij! Najbliższe spotkanie już... w sobotę, 09.06.2018.o o godzinie 17:00. Zapraszamy do PUBu Zielona Gęś koło Metro Pole Mokotowskie
Konkurs na zdjęcie miesiąca trwa. Wstaw tu zdjęcie.

Nasze kolejne szkolenie

Tutaj znajdziesz informacje związane z wydarzeniami akwarystycznymi np. naszymi spotkaniami, wspólnymi imprezami, giełdami, wystawami, sympozjami itp.

Autor
TNBZ
Gość
Posty: 3
Rejestracja: ndz wrz 13, 2015 2:15 pm
Lokalizacja: Krzeszowice

Nasze kolejne szkolenie

#1

Post autor: TNBZ » pt gru 18, 2015 3:34 pm

TNBZ „Animalian” serdecznie wszystkich zaprasza na nasze kolejne szkolenie pt. „Prawidłowe utrzymanie zdrowotności oraz technika hodowli i transport ryb ozdobnych”. Tym razem spotykamy się w sali dydaktycznej Akwarium Gdyńskiego. Szkolenie odbędzie się w dniach 15 - 17 stycznia 2016 roku. W pierwszym dniu (piątek) w godzinach wieczornych zapraszamy na wspólne zwiedzanie z przewodnikiem Akwarium Gdyńskiego. W sobotę rozpocznie się właściwe szkolenie które będzie trwało do niedzieli.

Szczegółowy harmonogram, informacja o szkoleniu, formularz zgłoszeniowy, baza noclegowa i mapka dojazdu znajdują się na naszej stronie http://www.animalian.org" onclick="window.open(this.href);return false; w zakładce „DO POBRANIA”

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość