Warszawskie Dni Akwarystyki 2016

Tutaj znajdziesz informacje związane z wydarzeniami akwarystycznymi np. naszymi spotkaniami, wspólnymi imprezami, giełdami, wystawami, sympozjami itp.

Kiperka

Warszawskie Dni Akwarystyki 2016

#301

Post autor: Kiperka »

Ostatni post z poprzedniej strony:

Fotorelacja autorstwa Rafała Kozery (Blizniak2)

http://akwarium.info.pl/index.php/wysta ... lacja-cz-1" onclick="window.open(this.href);return false;

-- 23 maja 2016, o 09:39 --
ROGATEK pisze:Na początku wystawy. Gdzieś niedaleko zbiornika z tęczankami. Stała taka mała kostka 'blackwater'. Dużo korzeni, woda herbaciana i lekko mętna właśnie. Podobno tam miały być simulansy. Chyba, że to chodziło o pokazanie biotopu neonów bez pokazywania neonów.
Też ich szukałam! Niestety, poniosłam klęskę. ;)
radmac pisze:Kiperkę przepraszam, ze nie mogłem postać dłużej i pogadać.
Jeszcze kiedyś Cię dorwę! ;) Miło się rozmawiało.

Rrrrogaty

Warszawskie Dni Akwarystyki 2016

#302

Post autor: Rrrrogaty »

Kiperka myślałem, że jesteś... większa :P. Swoją drogą kiperka od kiprowania czy od 'keeperka'?
Awatar użytkownika

radmac
Fanatyk
Posty: 1060
Rejestracja: wt lut 25, 2014 8:23 pm
Lokalizacja: wola/śródmieście
Na imię mam: Jarek
Płeć:

Warszawskie Dni Akwarystyki 2016

#303

Post autor: radmac »

Kiperka pisze:Jeszcze kiedyś Cię dorwę! ;) Miło się rozmawiało.
już trzęsę portkami!

A co do simulansów... faktycznie, baniaczek zagadka.
Jeszcze jedno moje odczucie - większość ludzi gromadziła się przy solniczkach... A ja jakoś wewnętrznie odczuwam przewagę pięknego roślinniaka nad solniczkami, które powoli wydają mi się bardzo podobne do siebie.

Rrrrogaty

Warszawskie Dni Akwarystyki 2016

#304

Post autor: Rrrrogaty »

radmac pisze:A ja jakoś wewnętrznie odczuwam przewagę pięknego roślinniaka nad solniczkami, które powoli wydają mi się bardzo podobne do siebie.

Bo tu się jeszcze nie pojawił żaden morski amano, który wywrócił do góry nogami estetykę i zasady komponowania.

Kiperka

Warszawskie Dni Akwarystyki 2016

#305

Post autor: Kiperka »

ROGATEK pisze:Swoją drogą kiperka od kiprowania czy od 'keeperka'?
Od herbaty <3
radmac pisze:Jeszcze jedno moje odczucie - większość ludzi gromadziła się przy solniczkach... A ja jakoś wewnętrznie odczuwam przewagę pięknego roślinniaka nad solniczkami, które powoli wydają mi się bardzo podobne do siebie.
Wg. mojej wiedzy, wszystkie morskie baniaczki były postawione przez firmy. Większy dostęp do w sumie wszystkiego. ;)
A do tego bardzo kolorowe więc przyciągały wzrok.
Awatar użytkownika

Blizniak2
Zapaleniec
Posty: 324
Rejestracja: pn lis 30, 2009 11:14 pm
Lokalizacja: Warszawa
Na imię mam: Rafał
Płeć:

Warszawskie Dni Akwarystyki 2016

#306

Post autor: Blizniak2 »

Witam Wszystkich i na wstępie chciałbym, jako patron medialny WDA, podziękować Wam za udział.
Jako akwarysta natomiast chylę czoła i gratuluję bardzo udanych zbiorniczków :)
Uważam, że Wasze stoisko było najlepsze na całym WDA. Począwszy od przygotowania akwariów (gdyby nie jeden ślimak…. hehe), przygotowania pod względem organizacyjnym, estetycznym i informacyjnym. Wygraliście moim zdaniem na całej linii i reszta wystawców powinna się tego od Was uczyć.
Chciałbym jako jeden z jurorów wyjaśnić jak były oceniane zbiorniki:
Każde z akwariów było oceniane w punktacji 0-5 w pięciu kategoriach. Maksymalna ilość punktów do zdobycia od jednego jurora to 25. Dokładne informacje będą udostępnione w fotorelacji na portalu http://www.akwarium.info.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Jury działało niezależnie i nie znało ocen wystawionych przez innych jurorów.
Oczywiście na wystawie znajdowało się sporo pięknych zbiorników, ale straciły nawet po 5 punktów za brak opisów zbiornika (ryb, roślin itp.). Zatem piękne akwaria nie otrzymały wyróżnień, ponieważ suma punktów nie umożliwiła wybicia się.
Mam nadzieję, że ta informacja otworzy trochę oczy i da lepszy obraz sytuacji.

Nie zgodzę się natomiast z opinią, że na wystawie nie było co oglądać. Być może są to opinie osób, które nie potrafią docenić trudu zdobycia pewnych dekoracji, odwzorowania naturalnego biotopu, trudności w utrzymaniu ryb itp. Ze swojej strony prosił bym tylko takie osoby aby nie rozpowszechniały tych „nietrafionych” opinii.
Dla przykładów:
- niepozorne akwarium z tęczankami wręcz fantastycznie odwzorowało biotop. Nie wiem czy wiecie, ale zastosowane korzenie to wierzba pochodząca z dna rzeki. Tak właśnie wyglądają korzenie tej rośliny w części podwodnej. Możecie sobie tylko wyobrazić jak trudno było zdobyć taką dekorację. Moim zdaniem było to najlepsze i najciekawsze akwarium całego WDA.
- małe akwarium z pięknymi furcatusami! Nieczęsto można spotkać tak ładne stadko w prywatnych zbiornikach.
- akwarium z pięknie wybarwionymi mieczykami. Pomysł na akwarium jednogatunkowe z przepięknie wybarwionymi egzemplarzami! Niby tak prosta ryba, a spróbujcie zdobyć i utrzymać w takiej kondycji podobną grupę.
- akwaria odwzorowujące naturalny biotop polskich wód. Akwaria niezależnie od wielkości genialnie zaaranżowane pod względem wizualnym oraz obsady. Jak często widzicie w akwariach stadko młodziutkich szczupaków? Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale obok pływała cudowna para cierników oraz cierniczków! Dla mnie osobiście REWELACJA !
- uważni powinni zwrócić też uwagę na kilka przepięknych raków, niespotykanych w handlu powszechnym.

Dla mnie generalnie WDA bardzo się udało i zainteresowanie ludzi było spore. Pojawiła się masa odwiedzających z dziećmi, których interesowała wyłącznie akwarystyka. Pamiętajcie, że WDA było zorganizowane w całkiem oddzielnym budynku i siłą rzeczy trafiali na WDA jedynie zainteresowani tematem akwarystyki.
Dodam na koniec, że rok 2017 zapowiada się jeszcze lepiej ! Niech Moc będzie z Nami !
Ostatnio zmieniony pn maja 23, 2016 12:30 pm przez Blizniak2, łącznie zmieniany 1 raz.

Kiperka

Warszawskie Dni Akwarystyki 2016

#307

Post autor: Kiperka »

Blizniak2 pisze:Dodam na koniec, że rok 2017 zapowiada się jeszcze lepiej ! Niech Moc będzie z Nami !
Potwierdzamy uczestnictwo! ;)
Blizniak2 pisze: (gdyby nie jeden ślimak…. hehe)
To był czyścik! Gdzie karta kredytowa nie sięga tam ślimaka poślij!

Blizniak2,
Miło było Cię poznać. Mam nadzieję, że dalsza współpraca będzie szła nam coraz sprawniej. Czujemy chęć do działania :)
Awatar użytkownika

marcinzabki29
Cesarz
Posty: 10975
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 9:15 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Marcin
Płeć:

Warszawskie Dni Akwarystyki 2016

#308

Post autor: marcinzabki29 »

To na następną wystawę trzeba zrobić opisy roślinek :)
Kiperka pisze:To był czyścik! Gdzie karta kredytowa nie sięga tam ślimaka poślij!
Co to za akwarium bez ślimaka :wink:
Pozdrawiam Marcin
Awatar użytkownika

Conrad
Gaduła
Posty: 136
Rejestracja: pn sty 13, 2014 10:13 pm
Lokalizacja: Warszawa, Mokotów

Re: Warszawskie Dni Akwarystyki 2016

#309

Post autor: Conrad »

marcinzabki29 pisze:To na następną wystawę trzeba zrobić opisy roślinek :)
Kiperka pisze:To był czyścik! Gdzie karta kredytowa nie sięga tam ślimaka poślij!
Co to za akwarium bez ślimaka :wink:
Raczej, co to za ślimak bez akwarium :)
Awatar użytkownika

Limak86
Zapaleniec
Posty: 490
Rejestracja: śr paź 30, 2013 7:37 am
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Na imię mam: Kamil
Płeć:

Warszawskie Dni Akwarystyki 2016

#310

Post autor: Limak86 »

Też byłem, nawet kilka słów zamieniłem :) Generalnie inicjatywa jest świetna, bardzo chciałem się w końcu wybrać na podobną imprezę i jestem bardzo zadowolony, że tym razem miałem możliwość (żona dała mi urlop :D ).
Odnośnie całości miałem lekki niedosyt, ale i tak ogromne gratulacje dla Organizatora że takie wydarzenie w końcu w stolicy się odbywa.

Stoisko fawa było mega-profesjonalne co już zauważono, nie dziwią mnie więc zdobyte nagrody - w pełni zasłużone! :)
Ten zbiornik największy z neonami na długo będzie dla mnie inspiracją jak robić ozdobne a nie konieczne skomplikowane baniaki.

Z innych stoisk Twojezoo dało ładny popis biotopów, było na czym oko zawiesić. Baniak z tęczankami przyciągał wzrok, te korzenie (wyciągnięte przez jego autorkę dzień wcześniej z Wisły) robiły wrażenie.

Sam mam tanganikę i liczyłem na jakieś większe "wow" z tego biotopu (zwłaszcza że wiedziałem że KMT tam będzie), ale się przeliczyłem... szkoda.

Już się nie mogę doczekać przyszłorocznej odsłony! Może wtedy uda mi się czynnie uczestniczyć w prezentacji Naszego forum :D
Kamil.
[650L] Labirynty Azji Południowej...
[160L] Szybciej płynące wody Azji...
[160L] Mała rafa...

Witek
Zapaleniec
Posty: 277
Rejestracja: śr mar 18, 2015 7:46 am
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Na imię mam: Witek
Płeć:

Re: Warszawskie Dni Akwarystyki 2016

#311

Post autor: Witek »

Po pierwsze GRATULACJE! :hug:
Choć z drugiej strony... trochę nie ładnie się zachowaliście zgarniając wszystko :viva: :viva:
Byłem widziałem i pogadałem sobie ze zwycięzcami (ale wtedy jeszcze byli szarymi akwarystami).
To trzeba przyznać, że akwaria Fawy były najbardziej domowe... choć jak się na kostki patrzyło to były trochę na jedno kopyto jak dla mnie... ale każda prezentowała się bardzo dobrze...
Szafki domowe też dodawały im uroku!
No i opisy... mistrzostwo...
No i baner... dobrany idealnie do korytarza SGGW, na górze niebieski zlewał się niemal z kanałem na coś, a czarny dół pasował do pasa na podłodze.... jak oni to zrobili... szok ;)
Mi na WDA brakowało pielęgniczek... i za rok może coś w tym kierunku trzeba by wystawić... razem z Fawą, bo w tym roku wystawiałem się (skromnie) z Akwariumonline.pl
Z pierwszych zapowiedzi też spodziewałem się większej liczby zbiorników... ale na pewno było dużo więcej niż w zeszłym roku więc trzeba ten trend utrzymać i swoje 3 grosze dorzucić!
Awatar użytkownika

Xara
Bywalec
Posty: 87
Rejestracja: wt cze 23, 2015 7:23 pm
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Warszawskie Dni Akwarystyki 2016

#312

Post autor: Xara »

Rogatek, bez komentarza, bylam u Ciebie w sklepie cale dwa razy i nie przypominam sobie, abym w ogole z Tobą rozmawiala, poza tematem sterylizacji kota i rabatu z fawy, ale ok. Temat zamykam, bo mozna tak w nieskonczonosc. Post jest o wystawie.

Wracajac do wystawy super i niedoceniona tu przez Was była kostka Chemii w akwarium, dopracowana w każdym calu. Do tego dwie kostki wystawione przez maturzystę Radka Piesiewicza, ktory naprawde bardzo pomagal przy WDA, a tak o nim zawsze cicho . I chyba coraz mniej rozumiem ideę tej wystawy, owszem, był konkurs ale wielu wystawców przyjechało po prostu się spotkać, porozmawiać, pokazac swoje ryby. Wg mnie powinien byc konkurs nie profesjonalnego zakladania kostki, ale np zbiorniki juniorow, jakies konkursy dla dzieci ( w nagrode złota rybka w kuli heheheeh) .

Byliscie rok temu? wg mnie nie ma porownania co bylo wtedy, a co wczoraj , wszystko idzie ku lepszemu. Akwaria ze szczurem i nietoperzem sa bez sensu tak nawiasem mowiac :D
Awatar użytkownika

marcinzabki29
Cesarz
Posty: 10975
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 9:15 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Marcin
Płeć:

Warszawskie Dni Akwarystyki 2016

#313

Post autor: marcinzabki29 »

Mam być wystawa w Białymstoku ;] we wrześniu.
(chyba nie pokręciłem)
Co FAWA na to :?:
Pozdrawiam Marcin

Kiperka

Warszawskie Dni Akwarystyki 2016

#314

Post autor: Kiperka »

We wrześniu chyba ma też być coś na Narodowym ;)
Ale czekamy na więcej info
Awatar użytkownika

marcinzabki29
Cesarz
Posty: 10975
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 9:15 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Marcin
Płeć:

Warszawskie Dni Akwarystyki 2016

#315

Post autor: marcinzabki29 »

Kiperka pisze:coś na Narodowym
To za 900 pln netto :o
Mam nadzieję że im ten pomysł przejdzie :/
Pozdrawiam Marcin
Awatar użytkownika

sum
Arcymistrz
Posty: 4995
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 12:31 am
Telefon: 510847789
Lokalizacja: Warszawa[gocław]
Na imię mam: Krzysztof
Płeć:

Warszawskie Dni Akwarystyki 2016

#316

Post autor: sum »

Szczere i wielkie gratulacje dla Organizatorów,wystawców i wszystkich zaangażowanych.
Nie jestem na garnuszku żadnego sklepu akwarystycznego itp.
Nie należę do żadnej loży,towarzystwa wzajemnej adoracji,sekty,kasty itp.
Jestem prostym miłośnikiem naszego hobby.

Autor
cinek1916
Guru
Posty: 2535
Rejestracja: pt sty 20, 2012 12:23 pm
Lokalizacja: Ulrychów
Płeć:

Warszawskie Dni Akwarystyki 2016

#317

Post autor: cinek1916 »

Emocje opadły więc czas na parę słów ;)

Na początku dziękuję za gratulacje i tyle dobrych słów. Dzięki nim jeszcze bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że warto było! Już rodzą się nowe pomysły i plany.

Sam chciałem pogratulować i podziękować reszcie naszej ekipy.
Kiperce za to, że włączyła się w organizację i w pewnym momencie rozdawała karty, za wystawienie swojej krewetkowej degustacji.
Marcinzabki29 za transport i pomoc w dźwiganiu akwariów, szafek, dziesiątek litrów wody, kilogramów kamieni i dowiezienie mnie całego w piątek hehe
Psyho39, joannie50 i Conradowi za zaprezentowanie swoich akwariów, ustawieniu stoiska oraz pomoc przy rozładunku i załadunku rzeczy.
Mieciowi za super oprawę graficzną. W dużej mierze dzięki niej wygraliśmy konkurs i zaprezentowaliśmy się tak dobrze.
Ziabakowi za pomoc w zwinięciu wystawy.
Cieszę się, że udało na się wspólnie do czegoś dotrzeć.

Rafałowi Maciaszkowi- Kumakowi oraz dr inż. Maciejowi Kamaszewskiemu za wzięcie na swoje barki organizacji całego tego przedsięwzięcia. Wykonaliście tytaniczną robotę! Dopiero po wystawie uświadomiłem sobie ile przy tym mieliście roboty. Sama organizacja WDA i WKA, zorganizowanie nagród, konkursów, dyplomów, zaproszenie naukowców żeby podzieli się z nami swoimi badaniami ( dobrze ktoś napisał, że to ewenement u nas w kraju), dogadanie miejsca wystawy i pewnie milion rzeczy które ciężko sobie wyobrazić. Fajnie, że chciało się Wam ruszyć akwarystykę w Warszawie do góry. Z roku na rok widać progres.
Ich pomocnikom z SGGW, bez których byłoby ciężko im to ogarnąć.
Wszystkim wykładowcom za ich wkład i chęć dzielenia się swoimi osiągnięciami.

Pełen podziwu jestem dla wszystkich osób, for, stowarzyszeń spoza Warszawy, że chcieliście przyjechać i zaprezentować swoje akwaria, zwierzęta i rośliny. Dla Was to dopiero było wyzwanie. Każdy z Was zaprezentował coś godnego uwagi.
A, że akwaria były świeże? Spróbujcie przewieźć duże dojrzałe akwarium z dzielnicy na dzielnicę a co dopiero przez pół Polski.

Pozytywnie zaskoczyły mnie tłumy zwiedzających. Niekiedy ciężko było przejść. Fajne było to, że ludzie nie tylko oglądali akwaria ale zadawali też pytania jak założyć akwarium, jak prowadzić, pytali o konkretne problemy. To pokazuje, że taka impreza jest potrzebna w Warszawie, ludzie chcą porozmawiać z pasjonatami tego hobby.
Do tego dużo osób z FaWy podchodziło i z nami rozmawiało. Głupio mi się przyznać ale było Was tak dużo, że nie do końca pamiętam z kim miałem okazję porozmawiać (gdzie Wasze forumowe koszulki? ;] )

Podsumowując, fajnie, że Warszawskie Dni Akwarystyki oraz Warszawska Konferencja Akwarystyczna jest tworzona przez ludzi z pasją. Mam nadzieję, że w przyszłości zostaną utrzymane w takiej konwencji.


Mam nadzieję, że następnym razem pokażemy się z jeszcze lepszej strony i w większym gronie.

To na tyle moich wypocin ;)

Edyta: jeżeli kogoś pominąłem to serdecznie przepraszam.
"I nie myśl, że to wstyd gdy dziś prosisz o pomoc,
jutro sam możesz być dla kogoś pomocną dłonią."

obrazek
Awatar użytkownika

rhino
Arcymistrz
Posty: 4316
Rejestracja: wt sie 24, 2010 1:57 pm
Lokalizacja: Kraków,Warszawa-Wawer
Płeć:

Warszawskie Dni Akwarystyki 2016

#318

Post autor: rhino »

Gratuluję!
Naprawdę dobra robota.

Szacun!
Awatar użytkownika

mieciu
Fanatyk
Posty: 1167
Rejestracja: ndz sty 19, 2014 1:03 pm
Lokalizacja: warszawa-ursynów
Na imię mam: Mietek
Płeć:

Re: Warszawskie Dni Akwarystyki 2016

#319

Post autor: mieciu »

Czyli co? Szykujemy się na następny rok!
Awatar użytkownika

KuMaK
Zapaleniec
Posty: 348
Rejestracja: śr cze 17, 2009 2:30 pm
Telefon: 798 763 792
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna
Płeć:

Warszawskie Dni Akwarystyki 2016

#320

Post autor: KuMaK »

Cześć

Gratuluję fawie wygranych w konkursach jak również dziękuję za przygotowanie świetnej wystawy oraz za nieocenioną pomoc przy składaniu całości. Byliście świetni i pozytywnie nas zaskoczyliście :)

Muszę troszkę odpocząć od popełnionych przeze mnie błędów i zabieram się do pracy.
Oczywiście liczę na to, że za rok Was nie zabraknie :)

Pozdrawiam
Rafał Maciaszek

Psyho

Warszawskie Dni Akwarystyki 2016

#321

Post autor: Psyho »

Ja jak najbardziej jestem za występem Fawa w przyszłym roku. Powiem szczerze fajnie było wyjść swoim zbiornikiem z domowej jaskini do ludzi. Ludzi było dużo, pytali, interesowali się . W tym roku poleciałem trochę na żywioł. Praktycznie wziąłem zbiornik pod pachę , przyjechałem i postawiłem na szafce Kiperki.
Cieszę się , że nasze akwaria spotkały się z entuzjazmem zarówno zwiedzających jak i szanownego grona oceniających je w konkursie.
To był dobry weekend.

Mam nasze tabliczki z opisem gatunków przez nas prezentowanych. Teraz można powiedzieć pamiątkowe tabliczki.
Awatar użytkownika

marcinzabki29
Cesarz
Posty: 10975
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 9:15 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Marcin
Płeć:

Warszawskie Dni Akwarystyki 2016

#322

Post autor: marcinzabki29 »

psyho39 pisze:W tym roku poleciałem trochę na żywioł. Praktycznie wziąłem zbiornik pod pachę , przyjechałem i postawiłem na szafce Kiperki.
I tak powinno być :)
Chciałem podziękować osobno Ziabak :pada: , Dziewczyna przyjechała specjalnie później i targała razem z nami do późna
to wszystko. Mam nadzieję, że już wszyscy biorący udział w wystawie odpoczęli :D
psyho39 pisze:Mam nasze tabliczki z opisem gatunków przez nas prezentowanych. Teraz można powiedzieć pamiątkowe tabliczki.
O Ty, zgarnąłeś najlepsze :wink:
Pozdrawiam Marcin

Witek
Zapaleniec
Posty: 277
Rejestracja: śr mar 18, 2015 7:46 am
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Na imię mam: Witek
Płeć:

Re: Warszawskie Dni Akwarystyki 2016

#323

Post autor: Witek »

marcinzabki29 pisze:Mam być wystawa w Białymstoku ;] we wrześniu.
(chyba nie pokręciłem)
Co FAWA na to :?:
We Wrześniu jest Zoobotanica 2016 we Wrocku.
W październiku (8-9) na Podlasiu, ale nie w Białym, a pod Łomżą VII Dni Akwarystyki w Muzeum Przyrody w Drozdowie.
Awatar użytkownika

marcinzabki29
Cesarz
Posty: 10975
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 9:15 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Marcin
Płeć:

Warszawskie Dni Akwarystyki 2016

#324

Post autor: marcinzabki29 »

To jednak pokręciłem, a wydawało mi się, że Rafał - Kumak mówił o Białymstoku :/
Pozdrawiam Marcin

uniqer
Gaduła
Posty: 102
Rejestracja: śr maja 25, 2011 8:23 am
Lokalizacja:
Płeć:

Warszawskie Dni Akwarystyki 2016

#325

Post autor: uniqer »

Witam,

Gratulacje dla Fawy. Wpadłem na szybko. Od rana w sobotę. To co się rzuciło w oczy to to, że jako jedyni chyba byliście w pełni gotowi. Duża część zbiorników jeszcze nawet nie zalana, inne dopiero co się klarowały. Wasze baniaczki bardzo klimatyczne. Deczko inspiracji wpadło i stąd pytanie... co to za roślinka?

http://ifotos.pl/zobacz/201605211_sawhwre.jpg
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika

marcinzabki29
Cesarz
Posty: 10975
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 9:15 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Marcin
Płeć:

Warszawskie Dni Akwarystyki 2016

#326

Post autor: marcinzabki29 »

Z tego co pamiętam to Conrada - Monte Carlo.
Pozdrawiam Marcin

uniqer
Gaduła
Posty: 102
Rejestracja: śr maja 25, 2011 8:23 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Warszawskie Dni Akwarystyki 2016

#327

Post autor: uniqer »

W sensie, że Micranthemum? Na korzeniu?
Awatar użytkownika

marcinzabki29
Cesarz
Posty: 10975
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 9:15 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Marcin
Płeć:

Warszawskie Dni Akwarystyki 2016

#328

Post autor: marcinzabki29 »

Tak, na korzeniu, nawet Rogatek się dziwił, że tak rośnie w dół:)
Pozdrawiam Marcin

uniqer
Gaduła
Posty: 102
Rejestracja: śr maja 25, 2011 8:23 am
Lokalizacja:
Płeć:

Warszawskie Dni Akwarystyki 2016

#329

Post autor: uniqer »

marcinzabki29 pisze: Tak, na korzeniu, nawet Rogatek się dziwił, że tak rośnie w dół:)
No i właśnie też tak zrobię! :)

Zapytałbym jeszcze może autora kompozycji o sposób mocowania jeśli to nie tajemnica.
Awatar użytkownika

ziabak
Guru
Posty: 2115
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 7:37 pm
Lokalizacja: Bielany
Na imię mam: Monika
Płeć:

Re: Warszawskie Dni Akwarystyki 2016

#330

Post autor: ziabak »

marcinzabki29 pisze: Chciałem podziękować osobno Ziabak :pada: , Dziewczyna przyjechała specjalnie później i targała razem z nami do późna
to wszystko.
To wszystko w trosce o zdrowie - swoje (trochę ruchu i wysiłku) i Twoje Marcinie, bo jak zobaczyłam ile na raz ciężkich rzeczy łapiesz i targasz niemal biegając to musiałam zwiększyć swoje obroty i szybko co poniektóre zgarniać zanim Ty je złapiesz, bo miałam wrażenie, że sobie ręce powyrywasz z korzeniami ;) Mistrz szybkiego tempa z dużym obciążeniem :D :pada:
Ameca splendens, Xenotoca eiseni, P.wingei standard, snake skin, japan blue, blond, red scarlet, El Tigre, Limia tridens, drobniczka, Limia nigrofasciata, Poecilia gillii, C.pygmaeus, L.multifasciatus, wieloplamka, Gambusia affinis.
Awatar użytkownika

marcinzabki29
Cesarz
Posty: 10975
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 9:15 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Marcin
Płeć:

Warszawskie Dni Akwarystyki 2016

#331

Post autor: marcinzabki29 »

ziabak pisze:Mistrz szybkiego tempa z dużym obciążeniem
Oj tam, oj tam - było późno i do domu daleko :)
Pozdrawiam Marcin
ODPOWIEDZ