30 Warszawska Wystawa Akwarystyczna

Tutaj znajdziesz informacje związane z wydarzeniami akwarystycznymi np. naszymi spotkaniami, wspólnymi imprezami, giełdami, wystawami, sympozjami itp.
ODPOWIEDZ

Autor
kocan1
Zapaleniec
Posty: 258
Rejestracja: pn sty 12, 2009 1:07 pm
Lokalizacja:
Płeć:

30 Warszawska Wystawa Akwarystyczna

#1

Post autor: kocan1 »

Obrazek


Fotorelacja z 30 Warszawskiej Wystawy Akwarystycznej:
http://www.akwa-mania.mud.pl
Awatar użytkownika

Jikiena
Gaduła
Posty: 113
Rejestracja: ndz lut 15, 2009 12:57 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: 30 Warszawska Wystawa Akwarystyczna

#2

Post autor: Jikiena »

Byłam w zeszłym i w tym roku. Jestem rozczarowana brakiem opisów do niektórych rybek. Szkoda bo bardzo podobały mi się zbrojniki opisane jako mix. Cóż ja nie znam się na odmianach ,a byłam ciekawa jakie one są. Przeglądając Pana zdjęcia z Wystawy natknęłam się też na fotki rybek które mi podobały się najbardziej. Mam na myśli te czerowo-czarne w paseczki wystawione przez Pana Arkadiusza Adamczyka. Niestety one też nie były opisane ,a może ja słabo szukałam opisu. Chętnie dowiedziałabym się o kilku gatunkach więcej by wiedzieć czy nadają się do mojego zbiornika itd. Gratuluję pięknych zdjęć i serdecznie pozdrawiam.
Obrazek
Juraya_San <3

Linf

Re: 30 Warszawska Wystawa Akwarystyczna

#3

Post autor: Linf »

Jikiena, może któraś z tych :?: Nannostomus trifasciatus silver, Nannostomus mortethaleri,Nannostomus rubrocaudatus
Awatar użytkownika

Jikiena
Gaduła
Posty: 113
Rejestracja: ndz lut 15, 2009 12:57 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: 30 Warszawska Wystawa Akwarystyczna

#4

Post autor: Jikiena »

Linf dziękuję ta ostatnia nazywa to jest właśnie to. Ktoś coś więcej wie może wie na ich temat?
Obrazek
Juraya_San <3

Linf

Re: 30 Warszawska Wystawa Akwarystyczna

#5

Post autor: Linf »

Jikiena, musisz poszukać w sieci,jak z dostępnością w sklepach nie wiem ale formy WF kosztują ok 20-22 pln za sztukę.
ODPOWIEDZ