Praca w Ogrodzie Botanicznym we Wrocławiu (ogłoszenie grzecznościowe)

W tym dziale możesz poruszać różne sprawy, niekoniecznie związane z akwarystyką. Pisz o wszystkim i o niczym.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
Lech-u
Admin
Posty: 21836
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Praca w Ogrodzie Botanicznym we Wrocławiu (ogłoszenie grzecznościowe)

#1

Post autor: Lech-u »

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko specjalisty w Ogrodzie Botanicznym. Termin zgłoszeń upływa 13 grudnia 2017 r.


Główne obowiązki:
rozwój i utrzymanie udokumentowanych kolekcji w Dziale Roślin Wodnych i Bagiennych, prowadzenie obserwacji aklimatyzacyjnych i uprawowych roślin
odpowiedzialność merytoryczna za oznaczenie i wyetykietowanie roślin, aktualizacja bazy danych o roślinach w dziale
organizacja i nadzór nad pracami prowadzonymi w dziale; w przypadku nieobecności (urlop, zdarzenia losowe) wykwalifikowanego ogrodnika, wykonywanie specjalistycznych prac ogrodniczych w prowadzonych kolekcjach
podnoszenie kwalifikacji własnych, pracowników i praktykantów odbywających praktyki w dziale
zaopatrzenie działu w podstawowe środki produkcji ogrodniczej, o ile zachodzi tego typu potrzeba z wykorzystaniem samochodu służbowego
obsługa komputera
organizacja i prowadzenie wystaw, prelekcji edukacyjnych i kiermaszów ogrodniczych
udział w pracach ogólnoogrodowych oraz w dyżurach w dni wolne od pracy i święta wg. ustalonego harmonogramu
odpowiedzialność za przestrzeganie norm obowiązujących w UWr, zarządzeń Dyrekcji Ogrodu oraz wydanych innych poleceń przełożonych zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami
Wymagania konieczne:
wykształcenie wyższe botaniczne lub ogrodnicze
znajomość czynna języka obcego (angielski lub niemiecki)
umiejętność pracy w zespole
dobry stan zdrowia (umożliwiający pracę na wysokościach, w warunkach wysokiej wilgotności i temperatury – prace w zbiornikach wodnych ogrodu oraz w szczególnym mikroklimacie w szklarni)
Wymagania pożądane:

zainteresowania (także na poziomie badawczym) roślinami wodnymi i bagiennymi
doświadczenie w uprawie tej grupy roślin – akwarystyka, ogrody wodne
zmysł techniczny
Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV, listu motywacyjnego do dnia 13 grudnia 2017 r. na adres: praca@uwr.edu.pl

Prosimy o zamieszczenie adnotacji: „Specjalista w Ogrodzie Botanicznym”.
Zastrzegamy sobie prawo udzielania odpowiedzi tylko wybranym kandydatom. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o umieszczenie w liście motywacyjnym następującego sformułowania:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.
Ostatnio zmieniony pn lis 20, 2017 10:45 am przez Lech-u, łącznie zmieniany 1 raz.

ArekRaszyn

Praca w Ogrodzie Botanicznym we Wrocławiu (ogłoszenie grzecznościowe)

#2

Post autor: ArekRaszyn »

Ile płacą ?
Awatar użytkownika

Autor
Lech-u
Admin
Posty: 21836
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Praca w Ogrodzie Botanicznym we Wrocławiu (ogłoszenie grzecznościowe)

#3

Post autor: Lech-u »

ArekRaszyn pisze: pn lis 20, 2017 10:48 amIle płacą ?
A skąd ja mam wiedzieć?

ArekRaszyn

Praca w Ogrodzie Botanicznym we Wrocławiu (ogłoszenie grzecznościowe)

#4

Post autor: ArekRaszyn »

skoro znasz ich oczekiwania .....
Awatar użytkownika

mariom222
Moderator
Posty: 1208
Rejestracja: pn lis 14, 2016 4:58 pm
Lokalizacja: Warszawa Włochy
Na imię mam: Mariusz
Płeć:

Praca w Ogrodzie Botanicznym we Wrocławiu (ogłoszenie grzecznościowe)

#5

Post autor: mariom222 »

czyżby odszedł już na emeryturę ?
a tak ciekawie opowiada

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy "Nie na temat"”