Wybory 2010...

W tym dziale możesz poruszać różne sprawy, niekoniecznie związane z akwarystyką. Pisz o wszystkim i o niczym.

Na kogo oddasz swój głos?

Bronisław Komorowski
6
38%
Jarosław Kaczyński
5
31%
Grzegorz Napieralski
2
13%
Waldemar Pawlak
0
Brak głosów
Janusz Korwin-Mikke
1
6%
Andrzej Olechowski
0
Brak głosów
Andrzej Lepper
1
6%
Marek Jurek
0
Brak głosów
Bogusław Ziętek
1
6%
Kornel Morawiecki
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 16

Awatar użytkownika

beeder
Zapaleniec
Posty: 249
Rejestracja: śr mar 11, 2009 10:55 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Wybory 2010...

#31

Post autor: beeder »

Ostatni post z poprzedniej strony:

lovelas1988 pisze: Zamiast "in vitro" należy zacząć leczyć przyczyny powstania bezplodności ponieważ nie jet ona uwarunkowana genetycznie. Wielki wpływ na brak płodności ma dzisiejsze odżywianie i wpływ chemii w żywności... Środki antykoncepcyjne, leki farmakologiczne, odziaływanie promieniowania urządzeń oraz promieniowanie SAR.

Słyszałeś o adopcji ??
Lovelas, naprawdę życzę Ci abyś w dalszym ciągu wiedział tak mało o leczeniu bezpłodności, metodzie in vitro i adopcji. O drodze przez mękę jaką przechodzą ludzie we wszystkich tych przypadkach. Wydaje Ci się że tak łatwo adoptować dziecko?
Jeżeli masz ochotę stosować się do średniowiecznych nauk kościoła, to proszę bardzo - oby Bozia dała dziecko co rok - ale nie wymagaj aby wszyscy się do tych zasad i poglądów stosowali. Po prostu nie chcesz nie korzystasz, to tylko Twoje sumienie. Prezerwatywy też mają być zakazane bo kościół nie pozwala? Plemnik się rusza to już prawie życie! Trochę tolerancji.
Awatar użytkownika

sum
Arcymistrz
Posty: 4995
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 12:31 am
Telefon: 510847789
Lokalizacja: Warszawa[gocław]
Na imię mam: Krzysztof
Płeć:

Re: Wybory 2010...

#32

Post autor: sum »

lovelas1988, wyraziłem swoje zdanie i tyle,nie zamierzam nikogo przekonywać ani na nikogo wpływać.Jak wcześniej pisałem nie lubię dyskutować na takie tematy na forum publicznym.Ty masz swoje zdanie na ten temat a ja swoje.
Interesuje mnie tylko w czym Ty jesteś lepszy od poczętych "in vitro"
I tak na koniec mojej dysputy
lovelas1988 pisze:Od kiedy wiek świadczy o wielkiej mądrości ??
od nigdy,tu nie chodzi o wielką mądrość ale o doświadczenia życiowe.
lovelas1988 pisze:To, że wychowało się kilkoro dzieci w jakiś sposób
tu kolego zaczynasz mnie obrażać.Nie znasz mnie ani mojej rodziny więc.........
Ja nie obrażam Ciebie ani Twoich przekonań i tego również oczekuję od Ciebie.
I to jest finał moich publicznych wynurzeń na ten temat.
Nie jestem na garnuszku żadnego sklepu akwarystycznego itp.
Nie należę do żadnej loży,towarzystwa wzajemnej adoracji,sekty,kasty itp.
Jestem prostym miłośnikiem naszego hobby.
Awatar użytkownika

lovelas1988
Zapaleniec
Posty: 249
Rejestracja: pt kwie 02, 2010 5:03 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Wybory 2010...

#33

Post autor: lovelas1988 »

Co do mszt..

Internetowe wiadomości z wikipedii mnie nie interesują..

Co do Twojego kolejnego pytania to :

Cieszę się, że zostałem poczęty metodą naturalną, a nie ze szkiełka laboratoryjnego.
A za to PiS tych dróg nabudował, że ho ho :evil:
Podczas swoich rządów wybudował dwukrotnie więcej dróg niż PO.

Co do beeder :
Lovelas, naprawdę życzę Ci abyś w dalszym ciągu wiedział tak mało o leczeniu bezpłodności, metodzie in vitro i adopcji.
Rozumiem, że wiesz więcej na ten temat więc opowiedz nam.
Jeżeli masz ochotę stosować się do średniowiecznych nauk kościoła, to proszę bardzo - oby Bozia dała dziecko co rok - ale nie wymagaj aby wszyscy się do tych zasad i poglądów stosowali.
Nauki, które są zawarte w Biblii (kościół sobie odpuść) sprawdzają się w czasach obecnych.. Jestem otwarty na nowinki ale jeżeli chodzi o uśmiercanie komórek zapłodnionych przez metodę "in vitro" to jestem przeciwny.
Po prostu nie chcesz nie korzystasz, to tylko Twoje sumienie. Prezerwatywy też mają być zakazane bo kościół nie pozwala?
Nie chcę, nie muszę i nie używam. Biblia takich rzeczy nie zabrania. Nie należę do zwolenników kościoła.
Plemnik się rusza to już prawie życie!
Prawie... Robi wielką różnicę.
Trochę tolerancji.
I rozsądku.

Teraz moja odpowiedź do "in vitro" : Skoro jesteście za tą metodą, jesteście również za uśmiercaniem komórek.

Pozdrawiam
tu kolego zaczynasz mnie obrażać.Nie znasz mnie ani mojej rodziny więc.........
Nie widzę w moich wypowiedziach słów obraźliwych na Twój temat oraz Twojej rodziny.. Coś źle rozumujesz i nie potrzebnie dodajesz do wątku politycznego tego, że masz kilkoro dzieci..

Robisz identycznie jak w spocie reklamowym Pan Komorowski.. "wychowałem pięcioro dzieci - słowa Komorowskiego" - do mnie to nie przemawia, poza tym po co mieszać swoją rodzinę do polityki ?? Jaki jest w tym sens ?? "Mam pięcioro dzieci to zostanę Prezydentem"

Czyli co, ten co nie ma dzieci jest gorszy, mniej doświadczony?? Nie sądzę...
Ostatnio zmieniony czw cze 24, 2010 1:11 pm przez lovelas1988, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika

matka siedzi z tyłu
Miszcz
Posty: 3549
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 11:48 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Wybory 2010...

#34

Post autor: matka siedzi z tyłu »

Gorszy nie jest, ale mniej doświadczony na pewno.
lovelas1988 pisze:Internetowe wiadomości z wikipedii mnie nie interesują..
A skąd Ty możesz wiedzieć, skąd ja czerpię informacje?
A poza tym - jakie wiadomości Cię interesują? Z jakich źródeł? I, jeśli łaska, uzasadnij swój wybór.
lovelas1988 pisze:Co do Twojego kolejnego pytania to :

Cieszę się, że zostałem poczęty metodą naturalną, a nie ze szkiełka laboratoryjnego.
Ale to nie jest odpowiedź na zadane pytanie.
lovelas1988 pisze:Skoro jesteście za tą metodą, jesteście również za uśmiercaniem komórek.
Po pierwsze nie chodzi o uśmiercanie komórek, bo pojedyncza komórka to jest właśnie na przykład plemnik, a jak sam stwierdziłeś, to jeszcze nie jest życie. Po drugie, widać wyraźnie, że nie masz na ten temat w ogóle żadnej wiedzy, operujesz jakimis zasłyszanymi piąte przez dziesiąte sloganami; lepiej by było dla Ciebie samego, żebyś nie zabierał w tej sprawie wiecej głosu, dopóki nie zaczerpniesz więcej informacji. Byle nie z internetu :mrgreen:
-Mieliście zamiar z zimną krwią strzelać do tych ludzi?
-Nie, sir. Tylko ostrzegawczy strzał w głowę, sir.
Awatar użytkownika

lovelas1988
Zapaleniec
Posty: 249
Rejestracja: pt kwie 02, 2010 5:03 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Wybory 2010...

#35

Post autor: lovelas1988 »

Komórka + plemnik = życie, jeśli nie rozumiesz tego cofnij się wstecz i poczytaj trochę więcej książek..
Po drugie, widać wyraźnie, że nie masz na ten temat w ogóle żadnej wiedzy, operujesz jakimis zasłyszanymi piąte przez dziesiąte sloganami; lepiej by było dla Ciebie samego, żebyś nie zabierał w tej sprawie wiecej głosu, dopóki nie zaczerpniesz więcej informacji. Byle nie z internetu :mrgreen:
Nie będę się z Tobą kłócił, ponieważ Ty z tego co widać większej wiedzy nie masz... A powinnaś.. W końcu jesteś starsza i masz większe doświadczenie życiowe.. sama zawsze na tym i nie tylko na tym forum to podkreślasz.

Jak mogę z Tobą polemizować skoro odpowiadając na moje pytania szukasz w "google" informacji dotyczących tej kwestii i nie czytasz do końca ze zrozumieniem tego co piszę...

Nic nowego nie wymyśliłaś...
lepiej by było dla Ciebie samego, żebyś nie zabierał w tej sprawie wiecej głosu
I to pisze moderator forum..

Widać po postach osób stojących twardo za PO jak ta wasza "zgoda buduje"

Mszt skupiasz się tylko na pozytywach, nie dostrzegasz negatywnych skutków tej metody..

Kliknij sobie i nie udawaj, że posiadasz wielką wiedzę na ten temat.

http://www.szansaspotkania.net/index.php?page=10055



Zgoda buduje :lol: :evil:

Pozdrawiam

Jeszcze cytacik dla osób, które są ślepo przekonane co do "in vitro"
W przypadku dzieci poczętych in vitro znacznie częściej występują nieprawidłowości genetyczne: anomalie chromosomowe, mikrodelekcje, imprinting. Można mówić o zwiększonej zachorowalności matek, zwiększonej częstotliwości przedwczesnych porodów, zabiegów cesarskiego cięcia, niskiej i bardzo niskiej wadze urodzeniowej dzieci, o 70-procentowym wzroście ryzyka śmiertelności okołoporodowej noworodków i co najmniej 40-procentowym wzroście ryzyka wad wrodzonych. Dzieci urodzone po zabiegach wspomaganego rozrodu dwukrotnie częściej niż te z ciąż naturalnych trafiają w pierwszych latach po urodzeniu do leczenia szpitalnego. Mają zwiększoną podatność na infekcje, częściej występuje u nich astma, zaburzenia immunologiczne, zapalenia reumatoidalne stawów.
Nie uważajcie się za takich znawców bo racji niestety nie macie i wasze doświadczenie w niczym wam nie pomoże jeśli nie zagłębicie się w dany problem.

Metoda "in vitro" tak bardzo została rozpowszechniona ponieważ przynosi ona zyski finansowe, a lekarze bogacą się na nieszczęściu ludzi.

Zastanówcie się trochę ..
Ostatnio zmieniony czw cze 24, 2010 2:41 pm przez lovelas1988, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika

Hornet
Fanatyk
Posty: 1108
Rejestracja: wt lip 07, 2009 3:17 pm
Lokalizacja: Warszawa Ursus
Płeć:

Re: Wybory 2010...

#36

Post autor: Hornet »

lovelas1988,
Może się wypowiem jako że znam ludzi którzy posiadają potomstwo które było poczęte in vitro (znam również dziecko)... i przyznam się że nie rozumiem czemu chciałbyś im to dziecko odebrać dziecko jest w pełni zdrowe zarówno cieleśnie jak i umysłowo, rodzina szczęśliwa (sama bym chciała taką mieć)... Gdyby nie in vitro para ta nie miałaby szans na potomstwo i stworzenie pełnej rodziny... pomysł o adopcji przy obecnym prawie obowiązującym w Polsce po 3 latach gehenny i mordęgi z opieką społeczną, sądami, domami małego dziecka, itd... w tle, został zarzucony jako że okazał się całkowicie niewydolny... In vitro dało im możliwość bycia pełną, prawdziwą i spełnioną rodziną...
Przyznam się że zupełnie nie widzę podstaw do tego aby potępiać ta metodę...
Mówisz o tym że niszczone są zarodki bo tylko jeden jest osadzany a reszta niszczona a czy wiesz ile zarodków u normalnej kobiety pozostającej w związku i będącej w wieku rozrodczym może być z rozmaitych powodów usuwane i niszczone nazwijmy to w sposób naturalny??? Wydaje mi się że nie...
A teraz się czepnę tak jak ty się czepnąłeś MSZT jeśli dla ciebie:
Komórka + plemnik = życie, jeśli nie rozumiesz tego cofnij się wstecz i poczytaj trochę więcej książek..
to sam powinieneś się tam cofnąć bo wynika z tego że komórka np. naskórka + plemnik = życie - dość ciekawa teoria...
Do tego jeśli chcesz podawać jakąś stronę internetową jako argument w dyskusji to poproszę znajdź jakąś choćby trochę naukową bo ta którą podałeś to należy zaliczyć jako stronę propagandową a nie naukową i fakty tam są tak podawane aby manipulować wynikami... Abyś nie mówił że nie wiem o czym pisze to na tej stronie niewiele danych jest podawanych w wartościach względnych z opisem co było bazą wyliczenia np. procentowego... A takie dane niestety nie przedstawiają wartości merytorycznej...
Pozdrawiam i masz rację zgoda buduje... :mrgreen:
Warchoł! - krzyczą. Nie zaprzeczam tylko własnym prawom ufam...

Wola moja jest jak szabla nagniesz ją za mocno - pęknie.
A niewprawną puścisz dłonią w pysk odbije stali siła
Tak się naucz robić bronią by naturą swą służyła.
Awatar użytkownika

matka siedzi z tyłu
Miszcz
Posty: 3549
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 11:48 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Wybory 2010...

#37

Post autor: matka siedzi z tyłu »

lovelas1988 pisze:W końcu jesteś starsza i masz większe doświadczenie życiowe.. sama zawsze na tym i nie tylko na tym forum to podkreślasz.
Przykłady poproszę.
-Mieliście zamiar z zimną krwią strzelać do tych ludzi?
-Nie, sir. Tylko ostrzegawczy strzał w głowę, sir.
Awatar użytkownika

Rysiek
Moderator
Posty: 392
Rejestracja: czw maja 21, 2009 3:11 pm
Telefon: 601250868
Lokalizacja: 100Lica
Na imię mam: poprosturysiek
Płeć:

Re: Wybory 2010...

#38

Post autor: Rysiek »

lowelas1988 bardzo dobry sobie wybrałeś awatar. Gratuluję. Wszyscy wiedzą że koty się rodzą i są przez pierwsze dwa tygodnie ślepe. Ciekaw jestem kiedy Ty przejdziesz do następnego etapu życia. Pozwól że każdy z nas zostanie przy swoim zdaniu.
Awatar użytkownika

lovelas1988
Zapaleniec
Posty: 249
Rejestracja: pt kwie 02, 2010 5:03 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Wybory 2010...

#39

Post autor: lovelas1988 »

Widzę, że się nie dogadamy...
lowelas1988 bardzo dobry sobie wybrałeś awatar. Gratuluję. Wszyscy wiedzą że koty się rodzą i są przez pierwsze dwa tygodnie ślepe. Ciekaw jestem kiedy Ty przejdziesz do następnego etapu życia. Pozwól że każdy z nas zostanie przy swoim zdaniu.
Nie będę zniżał się do Twojego poziomu, bo jesteś w poziomie gdy tylko leżysz..
lovelas1988 napisał/a:
W końcu jesteś starsza i masz większe doświadczenie życiowe.. sama zawsze na tym i nie tylko na tym forum to podkreślasz.

Przykłady poproszę.
Masz problemy z pamięcią czy jej powolny zanik??
czemu chciałbyś im to dziecko odebrać dziecko jest w pełni zdrowe zarówno cieleśnie jak i umysłowo, rodzina szczęśliwa (sama bym chciała taką mieć)
Mylisz pojęcia... Brak czytania ze zrozumieniem zauważam również z Twojej strony... Nie ma zdania w którym napisałem : "zabiorę dzieci in vitro"
Mówisz o tym że niszczone są zarodki bo tylko jeden jest osadzany a reszta niszczona a czy wiesz ile zarodków u normalnej kobiety pozostającej w związku i będącej w wieku rozrodczym może być z rozmaitych powodów usuwane i niszczone nazwijmy to w sposób naturalny???
Mówimy o metodzie "in vitro", w której embriony są zabijane z pełną premedytacją..
A teraz się czepnę tak jak ty się czepnąłeś MSZT jeśli dla ciebie:
Cytat:
Komórka + plemnik = życie, jeśli nie rozumiesz tego cofnij się wstecz i poczytaj trochę więcej książek..
to sam powinieneś się tam cofnąć bo wynika z tego że komórka np. naskórka + plemnik = życie - dość ciekawa teoria...
Widzę, że ciężko jest domyśleć się Wam o jaką komórkę chodzi nawet w prostych sprawach...
Do tego jeśli chcesz podawać jakąś stronę internetową jako argument w dyskusji to poproszę znajdź jakąś choćby trochę naukową bo ta którą podałeś to należy zaliczyć jako stronę propagandową a nie naukową i fakty tam są tak podawane aby manipulować wynikami...
Na stronie są wypowiedzi lekarzy z tytułami, wydaję mi się że Wikipedia i Encyklopedie nam tego nie powiedzą..
Abyś nie mówił że nie wiem o czym pisze to na tej stronie niewiele danych jest podawanych w wartościach względnych z opisem co było bazą wyliczenia np. procentowego... A takie dane niestety nie przedstawiają wartości merytorycznej...
O konsekwencjach głośno się nie mówi..
Pozdrawiam i masz rację zgoda buduje... :mrgreen:
Ja również :mrgreen:
Pozwól że każdy z nas zostanie przy swoim zdaniu.
To po co ciągniecie ze mną dyskusję ???

Ja mam swoje zdanie, Wy swoje...
Obrazek
Awatar użytkownika

Tomacha
Zapaleniec
Posty: 349
Rejestracja: śr lip 29, 2009 11:43 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Wybory 2010...

#40

Post autor: Tomacha »

Wiecie co...Nie czytalem tego tematu dokladnie - bo juz po samym tytule wiedzialem, ze nie ma sensu i bedzie z tego jakis dym. Pobierznie przejrzalem te posty i widze, ze niepotrzebnie to zbacza na jakies dziwne tory.
Nie ja go zakladalem, nie wiem jak to jest w regulaminie-ale proponuje ten temat zamknac. Szkoda sobie strzepic gebe. Jak ktos chce sobie politykierowac to pewnie w sieci znajdzie lepsze miejsca ku temu...
Awatar użytkownika

Hornet
Fanatyk
Posty: 1108
Rejestracja: wt lip 07, 2009 3:17 pm
Lokalizacja: Warszawa Ursus
Płeć:

Re: Wybory 2010...

#41

Post autor: Hornet »

Tobie też jak widzę "trudno się domyśleć nawet w najprostszych sprawach" mówiąc o tym że chciałbyś im zabrać dziecko miałam na myśli to że nie pozwoliłbyś aby ono w ogóle "powstało"...
To że na stronie wypowiadają się lekarze z tytułami nie ma nic wspólnego z tym co napisałam o manipulowaniu danymi i czego dotyczył wybrany przez ciebie cytat czyli w twoim stylu powinnam tu dodać czytaj ze zrozumieniem
A fragment dotyczący czepiania się o komórkę był tylko prowokacją w twoim stylu i miał pokazać jak można się czepnąć bez sensu, co z tego wyniknie i jakie można z gry słówek wybudować bezsensy...
Pozdrawiam
PS. A co do zdania to pozwólmy je mieć przede wszystkim tym co mają ten problem bo to na nich będzie spoczywał ciężar tej decyzji...
Warchoł! - krzyczą. Nie zaprzeczam tylko własnym prawom ufam...

Wola moja jest jak szabla nagniesz ją za mocno - pęknie.
A niewprawną puścisz dłonią w pysk odbije stali siła
Tak się naucz robić bronią by naturą swą służyła.
Awatar użytkownika

Bożena
Maniak
Posty: 858
Rejestracja: pn lut 23, 2009 9:09 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Wybory 2010...

#42

Post autor: Bożena »

Hornet pisze:PS. A co do zdania to pozwólmy je mieć przede wszystkim tym co mają ten problem bo to na nich będzie spoczywał ciężar tej decyzji...
Bardzo słusznie. Pozwalmy manipulować sobą używając tematu in vitro , tak jak jeszcze niedawno aborcją .
Moje zdanie jest takie, że każdy ma mieć wybór i koniec
Zdecydowanie kieruję prośbę do Moderacji o zamknięcie tego tematu.!!!!!!!!!!!
Nie zgadzam się na taki brak szacunku wobec forumowiczów, na obrażanie , lekceważenie, szydzenie z każdego, kto ma inne poglądy- przede wszystkim odnosi się to lovelasa1988
Pozdrawiam
126l+60l+28l+ 25
( i dorywczo 700+160+120+80)
Awatar użytkownika

matka siedzi z tyłu
Miszcz
Posty: 3549
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 11:48 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Wybory 2010...

#43

Post autor: matka siedzi z tyłu »

lovelas1988 pisze:
lovelas1988 napisał/a:
W końcu jesteś starsza i masz większe doświadczenie życiowe.. sama zawsze na tym i nie tylko na tym forum to podkreślasz.

Przykłady poproszę.
Masz problemy z pamięcią czy jej powolny zanik??
Przyjmijmy że jedno i drugie.
Więc czekam na te przykłady i zapewniam Cię, że tu nie odpuszczę.
Bożena pisze:Zdecydowanie kieruję prośbę do Moderacji o zamknięcie tego tematu.!!!!!!!!!!!
O nie, nigdy w życiu. Rzucono tu na mnie oskarżenie i oczekuję albo dowodów na jego słuszność, albo przeprosin.
Ostatnio zmieniony czw cze 24, 2010 7:15 pm przez matka siedzi z tyłu, łącznie zmieniany 1 raz.
-Mieliście zamiar z zimną krwią strzelać do tych ludzi?
-Nie, sir. Tylko ostrzegawczy strzał w głowę, sir.
Awatar użytkownika

Bożena
Maniak
Posty: 858
Rejestracja: pn lut 23, 2009 9:09 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Wybory 2010...

#44

Post autor: Bożena »

matka siedzi z tyłu pisze: Rzucono tu na mnie oskarżenie i oczekuję albo dowodów na jego słuszność, albo przeprosin.
Z tym się zgadzam-przeprosiny się należą!
126l+60l+28l+ 25
( i dorywczo 700+160+120+80)

JPK
Guru
Posty: 2040
Rejestracja: sob wrz 27, 2008 10:28 am
Lokalizacja: Warszawa Wola
Na imię mam: Kuba
Płeć:

Re: Wybory 2010...

#45

Post autor: JPK »

Dlatego też stawiam ultimatum albo Lovelas przeprosi osoby, które obraził, albo dostanie warna.
I bardzo proszę o powstrzymanie się od zbędnych komentarzy.
450l + 112l :)
Awatar użytkownika

lovelas1988
Zapaleniec
Posty: 249
Rejestracja: pt kwie 02, 2010 5:03 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Wybory 2010...

#46

Post autor: lovelas1988 »

Nikt nie będzie mi stawiał warunków na forum i nie zamierzam nikogo przepraszać pierwszy.

To nie sąd i nie rozprawa..

Poza tym teksty rzucone w moją stronę :
Po drugie, widać wyraźnie, że nie masz na ten temat w ogóle żadnej wiedzy, operujesz jakimis zasłyszanymi piąte przez dziesiąte sloganami; lepiej by było dla Ciebie samego, żebyś nie zabierał w tej sprawie wiecej głosu, dopóki nie zaczerpniesz więcej informacji. Byle nie z internetu :mrgreen:
Treść nieprawdziwa..
lowelas1988 bardzo dobry sobie wybrałeś awatar. Gratuluję. Wszyscy wiedzą że koty się rodzą i są przez pierwsze dwa tygodnie ślepe. Ciekaw jestem kiedy Ty przejdziesz do następnego etapu życia. Pozwól że każdy z nas zostanie przy swoim zdaniu.
Obrażanie oraz kpienie z użytkownika..

I to ja wg Was mam przepraszać ??

Proszę wskazać mi cytatami kiedy i w jaki sposób kogoś wyzwałem..
Obrazek

JPK
Guru
Posty: 2040
Rejestracja: sob wrz 27, 2008 10:28 am
Lokalizacja: Warszawa Wola
Na imię mam: Kuba
Płeć:

Re: Wybory 2010...

#47

Post autor: JPK »

Dobrze, a więc spełniam życzenie, jako że nie wykorzystałeś szansy aby wyjść z tego z godnością.
Lovelas dostaje ostrzeżenie, temat zamykam, za kilka dni przenoszę na moderatorskie, państwu dziękuję.
450l + 112l :)
Zablokowany

Wróć do „Rozmowy "Nie na temat"”