Muzyka

W tym dziale możesz poruszać różne sprawy, niekoniecznie związane z akwarystyką. Pisz o wszystkim i o niczym.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

matka siedzi z tyłu
Miszcz
Posty: 3549
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 11:48 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Muzyka

#31

Post autor: matka siedzi z tyłu »

Ostatni post z poprzedniej strony:

Aaaa... ten drugi kawałek wstrząsnął także mną... nie wiem, czy bardziej podziwiać wokal tej pani, czy jej przecudny taniec.
Ten pierwszy kawałek już znałam, więc wstrząsu nie było.

A skoro już jesteśmy przy sztuce przez duże SZ, to ja też mam coś ciekawego:


-Mieliście zamiar z zimną krwią strzelać do tych ludzi?
-Nie, sir. Tylko ostrzegawczy strzał w głowę, sir.
Awatar użytkownika

lovelas1988
Zapaleniec
Posty: 249
Rejestracja: pt kwie 02, 2010 5:03 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Muzyka

#32

Post autor: lovelas1988 »

mlody_oska pisze:Nie toleruję tylko disco polo ;)
To ciekawe jak na dyskotekach się bawiłeś :)

Tak poza... Słucha ktoś typowego popu, dance, dream dance, techno, disco polo, trance ?? Czy tylko takiej "siekiery" słuchacie ?? Sory za wyrażenia "siekiery" ale nie potrafie inaczej sprecyzować typowego metalu. Pytam, bo zastanawia mnie jak się tańczy przy tej muzyce...
Obrazek
Awatar użytkownika

sum
Arcymistrz
Posty: 4995
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 12:31 am
Telefon: 510847789
Lokalizacja: Warszawa[gocław]
Na imię mam: Krzysztof
Płeć:

Re: Muzyka

#33

Post autor: sum »

lovelas1988 pisze: Pytam, bo zastanawia mnie jak się tańczy przy tej muzyce...
Nie jestem na garnuszku żadnego sklepu akwarystycznego itp.
Nie należę do żadnej loży,towarzystwa wzajemnej adoracji,sekty,kasty itp.
Jestem prostym miłośnikiem naszego hobby.
Awatar użytkownika

lovelas1988
Zapaleniec
Posty: 249
Rejestracja: pt kwie 02, 2010 5:03 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Muzyka

#34

Post autor: lovelas1988 »

Aha. :evil:

Plemiona afrykańskie nawet ładniej to robią.. :evil:

Zerknij tu Kliknij albo tu Kliknij
Ostatnio zmieniony czw cze 24, 2010 9:23 am przez lovelas1988, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika

matka siedzi z tyłu
Miszcz
Posty: 3549
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 11:48 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Muzyka

#35

Post autor: matka siedzi z tyłu »

lovelas1988 pisze:To ciekawe jak na dyskotekach się bawiłeś
lovelas1988, mylisz pojęcia, muzyka na dyskotekach nie służy do słuchania.
lovelas1988 pisze:Czy tylko takiej "siekiery" słuchacie ?? Sory za wyrażenia "siekiery" ale nie potrafie inaczej sprecyzować typowego metalu
Chyba wspominałam operę... ale tego raczej też nie zatańczę :P
-Mieliście zamiar z zimną krwią strzelać do tych ludzi?
-Nie, sir. Tylko ostrzegawczy strzał w głowę, sir.
Awatar użytkownika

lovelas1988
Zapaleniec
Posty: 249
Rejestracja: pt kwie 02, 2010 5:03 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Muzyka

#36

Post autor: lovelas1988 »

lovelas1988, mylisz pojęcia, muzyka na dyskotekach nie służy do słuchania.
Jak to nie?? A siedząc przy barze pijąc piwo to co się robi oprócz picia ?? Słucha się muzyki :)
Ostatnio zmieniony czw cze 24, 2010 1:15 pm przez lovelas1988, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika

matka siedzi z tyłu
Miszcz
Posty: 3549
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 11:48 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Muzyka

#37

Post autor: matka siedzi z tyłu »

No to ja już bym się na to nie pisała - owszem, do potańczenia taka muzyka dla mnie by się nadawała (no, może teraz już nie, ale 10-15 lat temu :mrgreen: ), ale żeby tak siedzieć i jej po prostu słuchać... a w życiu, a i potem jeszcze długo nie :P
-Mieliście zamiar z zimną krwią strzelać do tych ludzi?
-Nie, sir. Tylko ostrzegawczy strzał w głowę, sir.

mlody_oska
Uzależniony
Posty: 522
Rejestracja: pt paź 30, 2009 12:23 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Muzyka

#38

Post autor: mlody_oska »

lovelas1988 pisze:Nie toleruję tylko disco poloTo ciekawe jak na dyskotekach się bawiłeś
Pisząc disco polo miałem na myśli ARTYSTÓW takich jak wskazał np. Władek (Lubelski Full) ;)
Do tańczenia było wiele innych zespołów. Wspomniane wcześniej Bad Boys Blue, Sandra, Pet Shop Boys itd.

Dein

Re: Muzyka

#39

Post autor: Dein »

selenewolf pisze:Apoptygma Berzerk
Jestem żywo poruszony. Myślałem, że nikt oprócz mnie i mojego kolegi, który mi dał pierwszą empetrójkę Apoptygmy, nie lubi ich i nie zna wogle.

Osobiście jestem sru gotycki i niesamowicie mroczny pod każdym względem. Jestem jak dinozarł, któremu gust się nie zmienia od późnej podstawówki i który myślał o nieuchronnie nadchodzącej śmierci już w wózeczku. Słucham rzeczy, które mnie dołują, więc już w ogóle nie słucham, żeby się nie dołować.
W ogóle Dein to zdrobnienie od Dein Lakai, a Dein Lakai to zdrobnienie od Deine Lakaien, których namiętnie słuchałem, jak jeszcze czułem się na siłach dołować się muzyką.
Awatar użytkownika

matka siedzi z tyłu
Miszcz
Posty: 3549
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 11:48 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Muzyka

#40

Post autor: matka siedzi z tyłu »

Dołowanie się jest dobre.
-Mieliście zamiar z zimną krwią strzelać do tych ludzi?
-Nie, sir. Tylko ostrzegawczy strzał w głowę, sir.

Dein

Re: Muzyka

#41

Post autor: Dein »

I tak i nie.
Nie uznaję sztuki, która nie dołuje, bo cierpienie uszlachetnia. Ale z drugiej strony, zauważyłem że nawet disco polo mnie dołuje. A to już jest złe.
Awatar użytkownika

Jikiena
Gaduła
Posty: 113
Rejestracja: ndz lut 15, 2009 12:57 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Muzyka

#42

Post autor: Jikiena »

selenewolf => Guano Apes to była moja dawna miłość. Sandra Nasic jest zajebista. Kiedyś z przyjaciółką szalałyśmy na potęgę. Teraz to już nie to samo GA co było przedtem. Pozdrawiam
Obrazek
Juraya_San <3
Awatar użytkownika

Hornet
Fanatyk
Posty: 1108
Rejestracja: wt lip 07, 2009 3:17 pm
Lokalizacja: Warszawa Ursus
Płeć:

Re: Muzyka

#43

Post autor: Hornet »

No to widzę że jestem odmieńcem na tym forum... nie wiem czy powinnam się przyznawać bo zostanę wyklęta ale prócz metal opery lubię poezję śpiewaną i muzykę celtycką... :mrgreen:
Ostatnio zmieniony pt cze 25, 2010 11:00 pm przez Hornet, łącznie zmieniany 1 raz.
Warchoł! - krzyczą. Nie zaprzeczam tylko własnym prawom ufam...

Wola moja jest jak szabla nagniesz ją za mocno - pęknie.
A niewprawną puścisz dłonią w pysk odbije stali siła
Tak się naucz robić bronią by naturą swą służyła.
Awatar użytkownika

beeder
Zapaleniec
Posty: 249
Rejestracja: śr mar 11, 2009 10:55 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Muzyka

#44

Post autor: beeder »

a ja metalu nie słucham :x
zazwyczaj flamenco różne palo - teraz solea jest na topie bo wspaniale mnie dołuje, a na scenie trzeba cierpieć bo jak nie cierpię to nie żyję :D
Awatar użytkownika

selenewolf
Zapaleniec
Posty: 393
Rejestracja: śr paź 21, 2009 9:34 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Muzyka

#45

Post autor: selenewolf »

Dein pisze:
selenewolf pisze:Apoptygma Berzerk
Myślałem, że nikt oprócz mnie i mojego kolegi, który mi dał pierwszą empetrójkę Apoptygmy, nie lubi ich i nie zna wogle.
:D

Jednak myślę, że Apoptygma Berzerk jest bardziej popularna Polsce niż taki na przykład Moonsorrow, więc nie jestem aż tak zdumiona, że trafił się fan. :mrgreen: Jakieś tam teledyski Apoptygmy przewijały się nawet w muzycznych telewizjach (teraz to nie wiem, od jakichś czterech lat nie oglądam już programów typu MTV). Ja to lubię ze względu na bardzo fajną elektronikę. (I na głos wokalisty, który wybitnym artystą nie jest, ot tak sobie śpiewa po prostu, a jednak jakoś mi to pasuje. :P) Lubię zwłaszcza te jakby eksperymentalne dziełka z wczesnego okresu twórczości. A hit, thebeściak dla moich uszu - utwór 'Burning Heretics' w wersji gotyckiej. Późniejsze utworki (nie wiem jak te najnowsze, nie miałam styczności z ostatnią płytą) były już bardziej rozrywkowe, ale też fajniutkie. :)
Apoptygma jak dla mnie do dołowania się nie nadaje. Wprawia mnie w dobry nastrój. Mhrroczny imidż zespołu nie pomoże. ;P

Jak ktoś chce się rockowo dołować, to najlepsze m.zd. jest Nine Inch Nails. Ich piosenka 'Hurt' to już klasyka doła w swojej niszy. Ten dźwięk na koniec... Jakby pociąg przeleciał po torach, a potem już tylko tory grają... O____o
Swoją drogą cover tego utworu nagrał Johnny Cash. Wyszło pięknie. Te słowa w ustach starego człowieka pod koniec życia mają jeszcze większą moc...

* * *
Kiedyś dużo słuchałam Placebo, ale się przeterminowało u mnie. A może je "zarżnęłam", bo przegięłam z częstotliwością słuchania. (Teraz się dodatkowo dożyna, bo moja młodsza siostra polubiła i ciągle włącza. Zamykam wtedy drzwi. To chyba jedyny zespół, jaki udało mi się "zarżnąć".) ;P

krasnal
Guru
Posty: 2602
Rejestracja: czw sty 08, 2009 4:30 pm
Telefon: 537543206
Lokalizacja: Urlychów
Płeć:

Re: Muzyka

#46

Post autor: krasnal »

:x
Ostatnio zmieniony pn lis 29, 2010 8:17 pm przez krasnal, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika

Władek Pompka
Fanatyk
Posty: 1449
Rejestracja: sob gru 06, 2008 11:14 pm
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
Płeć:

Re: Muzyka

#47

Post autor: Władek Pompka »

Strasznie dużo piszecie...

Wklejam kawałek Callisto, który rozpoczyna plytę Noir (z 2006 roku), słucham jej teraz. Może

komuś wpadnie w ucho... :)



Moim jedynym, a zarazem najlepszym przyjacielem jest współżyjący ze mną tasiemiec, którego regularnie dokarmiam.

Dein

Re: Muzyka

#48

Post autor: Dein »

selenewolf pisze:Jednak myślę, że Apoptygma Berzerk jest bardziej popularna Polsce niż taki na przykład Moonsorrow, więc nie jestem aż tak zdumiona, że trafił się fan. :mrgreen: Jakieś tam teledyski Apoptygmy przewijały się nawet w muzycznych telewizjach
Bym przegiął, mówiąc, że jestem ich fanem, ale uważam, że pocieszni są. Moje pierwsze wrażenie było takie, że to rzecz niesamowicie tandetna i pozerska i dlatego warto ich słuchać i o tym mówić. Moje zdanie się nie zmieniło. Dałem różną muzykę koledze, który organizuje imprezy dla dzieci z rodzin patologicznych i one z miejsca pokochały "Non stop violence". Nie chcę przez to powiedzieć, że to muzyka dla specyficznego odbiorcy. Wprost przeciwnie. Nawet dzieci się bezrefleksyjnie bawią przy tym umca umca.
A że leci w tv to nie wiem, bo trzymam się z daleka od tv i nigdy nie miałem żadnych stacji muzycznych.

Fanem przez duże Fy byłem przez wiele lat Rammsteina i nawet współprowadziłem fanklub. Jednak już nie chcą robić muzyki, która by mi się podobała, więc bez łaski.
I jeszcze fanem przez Fy byłem i jestem Depeche Mode, bo piszą o mnie piosenki.
A już tak mnie zobowiązująco, chociaż gorąco - Wumpscut, VNV Nation, Girls under Glass, ASP, Front Line Assembly, Covenant, Suicide Commando, Project Pitchfork, Leaether Strip, Assemblage 23, Wolfsheim, Clan of Xymox, The Cure, Hocico, Laibach, Diorama, wszelkie dokonania Andy'ego LaPlegui ze szczególnym uwzględnieniem Icon of Coil, a jak już mam ochotę na tandetne, pozerskie umca umca, to nad Apoptygmę Berzerk przedkładam Ashbury Heights :P

P.S. Nine Inch Nails też bardzo lubię, ale jestem na nich obrażony, bo na ich koncercie dostałem w czaszkę z buta od wyjątkowo zdziczałego tłumu i w ogóle gdyby mnie kolega nie wyciągnął z młyna, na pewno bym umarł.
Ostatnio zmieniony ndz cze 27, 2010 9:43 pm przez Dein, łącznie zmieniany 2 razy.

Foxy
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: pn maja 24, 2010 5:30 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Muzyka

#49

Post autor: Foxy »

Jeśli chodzi o dołowanie się muzyką - no dla mnie nie do przebicia jest "Song to the Siren" This Mortal Coil, do posłuchania po kliknięciu
Oprócz tego lubię sobie czasem przypomnieć Cocteau Twins, Dead Can Dance, Petera Gabriela, o takie o.
Na co dzień wszystko co leci w Antyradiu, głównie z racji tego, że czas na słuchanie muzyki mam zasadniczo w tramwajach i z radia w telefonie. A z takich, których chętnie słucham, jak mam czas na relaks to zdecydowanie Dżem z Ryśkiem i Depeche Mode i jeszcze Pink Floyd, i Guns N'Roses do poduszki.

Autor
Karaś
Gaduła
Posty: 133
Rejestracja: wt lis 10, 2009 9:03 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Muzyka

#50

Post autor: Karaś »

Jest jakiś wykonawca który was zaskakuje w swoich utworach tekstem ?
Jest to niczym poezja śpiewana ?
Awatar użytkownika

ziabak
Guru
Posty: 2115
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 7:37 pm
Lokalizacja: Bielany
Na imię mam: Monika
Płeć:

Re: Muzyka

#51

Post autor: ziabak »

ja jak się chcę zdołować to niezastąpiony Sigur Ros wprowadza mnie w ten stan - najlepiej go słuchać z zamkniętymi oczami ;)


Ameca splendens, Xenotoca eiseni, P.wingei standard, snake skin, japan blue, blond, red scarlet, El Tigre, Limia tridens, drobniczka, Limia nigrofasciata, Poecilia gillii, C.pygmaeus, L.multifasciatus, wieloplamka, Gambusia affinis.
Awatar użytkownika

selenewolf
Zapaleniec
Posty: 393
Rejestracja: śr paź 21, 2009 9:34 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Muzyka

#52

Post autor: selenewolf »

Karaś pisze:Jest jakiś wykonawca który was zaskakuje w swoich utworach tekstem ?
Jest to niczym poezja śpiewana ?
Niby poezja śpiewana, która mnie czasem pozytywnie zaskakuje, jest twórczość pani Antoniny Krzysztoń. Na ogół dość religijna, a mimo to (a może dzięki temu?) przyjemna jak dla mnie. Ta piosenka ma niezwykły tekst moim zdaniem (niestety nie mogę jej znaleźć w wersji dźwiękowej), więc podaję same słowa:
Antonina Krzysztoń - 'Idąc na spotkanie'
Niby takie proste, ale jest w tym jakaś Moc. :)

A jeden z najpiękniejszych jak dla mnie tekstów, taki, który bardzo dobrze czuję, to
'High Hopes' Pink Floyd (można też tam obejrzeć teledysk). Poznałam tą piosenkę przez to, że Nightwish zagrał kiedyś na jakimś koncercie cover (pierwszy raz cover ten usłyszałam zresztą w AntyRadiu. ;) ). Zespołu Pink Floyd właściwie nie znam. Zapewne to błąd.

* * *
Hmmm... A Nine Inch Nails grali w Poznaniu, i to była jak dla mnie pierwsza i ostatnia okazja zobaczenia ich występu. Niestety, okoliczności nie sprzyjały i nie mogłam się wybrać. (Może to i lepiej. I tak musiałabym jechać sama, a szalejące tłumy bywają niebezpieczne. ;P)


* * *
Kiedyś wygrzebię wreszcie porządne głośniki ze sterty gratów w lamusie i podłączę je do mojego laptopika, wtedy przesłucham wszystko, coście tu przytaczali w linkach. Na razie nie słucham, bo z tych maleńkich głośniczków które mam w komputerku wyszłoby tylko jakieś "pitu-pitu", które mogłoby nie oddać prawdziwego piękna Muzy. ;)

Dein

Re: Muzyka

#53

Post autor: Dein »

Karaś pisze:Jest jakiś wykonawca który was zaskakuje w swoich utworach tekstem ?
Jest to niczym poezja śpiewana ?
Jak dla mnie - każdy kawałek z tekstem to poezja śpiewana (jedna lotów niższych inna - wyższych), a gatunek "poezja śpiewana" to dla mnie twór sztuczny i trudny do scharakteryzowania. Czasami słyszę, że to muzyka ambitna i dla koneserów i pełna metafor, po czym dochodzę do wniosku, że być może tak by chcieli widzieć tę muzykę jej twórcy i odbiorcy, ale to tylko pobożne życzenie i w tej muzyce tyleż samo jest smętnych wierszokletów bez polotu, co w innych gatunkach.
Nie czaję co jest poezją śpiewaną. Weźmy poetkę Osiecką. Twórczość miała tru liryczną, spójną i urokliwą, dobry materiał na poezję śpiewaną. A tymczasem w zależności od tego, kto jej utwór brał na warsztat i jak zaaranżował - albo stawał się przebojem popowym albo wrzucany był na półeczkę z poezją śpiewaną. A przecież poziom przekazu ten sam.
Ostatnio zmieniony pn cze 28, 2010 1:13 pm przez Dein, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

ziabak
Guru
Posty: 2115
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 7:37 pm
Lokalizacja: Bielany
Na imię mam: Monika
Płeć:

Re: Muzyka

#54

Post autor: ziabak »

Karaś pisze:Jest jakiś wykonawca który was zaskakuje w swoich utworach tekstem ?
Wspomniana już przeze mnie Renata Przemyk. Antonina Krzysztoń też z resztą. W niektórych kawałkach Kora.
Ameca splendens, Xenotoca eiseni, P.wingei standard, snake skin, japan blue, blond, red scarlet, El Tigre, Limia tridens, drobniczka, Limia nigrofasciata, Poecilia gillii, C.pygmaeus, L.multifasciatus, wieloplamka, Gambusia affinis.
Awatar użytkownika

Władek Pompka
Fanatyk
Posty: 1449
Rejestracja: sob gru 06, 2008 11:14 pm
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
Płeć:

Re: Muzyka

#55

Post autor: Władek Pompka »

ziabak pisze:
Karaś pisze:Jest jakiś wykonawca który was zaskakuje w swoich utworach tekstem ?
Wspomniana już przeze mnie Renata Przemyk. Antonina Krzysztoń też z resztą. W niektórych kawałkach Kora.
Mniej więcej, prawie w ten deseń:




:roll:

tak o, dla odświeżenia...
Moim jedynym, a zarazem najlepszym przyjacielem jest współżyjący ze mną tasiemiec, którego regularnie dokarmiam.
Awatar użytkownika

Władek Pompka
Fanatyk
Posty: 1449
Rejestracja: sob gru 06, 2008 11:14 pm
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
Płeć:

Re: Muzyka

#56

Post autor: Władek Pompka »

Nikt nie kmini fajnych klimatow...niestety. :(

Zarzucę ku pokrzepieniu serc "teledyskiem" akwarystycznym:

http://www.youtube.com/user/chemicalbro ... 2&ob=4#p/a


:cool:
Moim jedynym, a zarazem najlepszym przyjacielem jest współżyjący ze mną tasiemiec, którego regularnie dokarmiam.
Awatar użytkownika

etna
Fanatyk
Posty: 1458
Rejestracja: śr sty 14, 2009 8:06 am
Lokalizacja: Warszawa - Praga
Płeć:

Re: Muzyka

#57

Post autor: etna »

wiecie ze dlugo mnie nie bylo .dzieki wielkie Władek Pompka za wrzute. przelecielismy z mezem caly watek.dawno nie mielismy takiego wieczoru,od sentymentalnych wspomnien do ataku smiechotki - lubelski ful. powala na kolana :mrgreen:
czy oni maja tylko ten kawalek ?
sa przesmieszni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Wladku jeszcze raz dzieki :viva:
Ostatnio zmieniony pt sie 13, 2010 3:42 am przez etna, łącznie zmieniany 2 razy.
Adriana
Awatar użytkownika

saintpaulia
Arcymistrz
Posty: 4346
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 6:12 pm
Lokalizacja: Warszawa -Bielany
Na imię mam: Ilona
Płeć:

Re: Muzyka

#58

Post autor: saintpaulia »

Władku - teledysk świetny!
Awatar użytkownika

etna
Fanatyk
Posty: 1458
Rejestracja: śr sty 14, 2009 8:06 am
Lokalizacja: Warszawa - Praga
Płeć:

Re: Muzyka

#59

Post autor: etna »

tak mnie dzis cos wzielo

Ostatnio zmieniony czw wrz 09, 2010 7:14 pm przez etna, łącznie zmieniany 2 razy.
Adriana
Awatar użytkownika

Hornet
Fanatyk
Posty: 1108
Rejestracja: wt lip 07, 2009 3:17 pm
Lokalizacja: Warszawa Ursus
Płeć:

Re: Muzyka

#60

Post autor: Hornet »

etna, ja wczoraj miałam taki dzień... Byłam o świcie pod puszczą Kampinoską i było cudownie a rosa na trawach i pajęczynach nastrajała do słuchania takiej muzyki... :medit:

http://www.youtube.com/watch?v=0FYHeS52VYY&feature=related

i jeden z moich ulubionych tekstów...
http://www.youtube.com/watch?v=THamfAghc1E&feature=related
Ostatnio zmieniony czw wrz 09, 2010 8:28 pm przez Hornet, łącznie zmieniany 4 razy.
Warchoł! - krzyczą. Nie zaprzeczam tylko własnym prawom ufam...

Wola moja jest jak szabla nagniesz ją za mocno - pęknie.
A niewprawną puścisz dłonią w pysk odbije stali siła
Tak się naucz robić bronią by naturą swą służyła.
Awatar użytkownika

etna
Fanatyk
Posty: 1458
Rejestracja: śr sty 14, 2009 8:06 am
Lokalizacja: Warszawa - Praga
Płeć:

Re: Muzyka

#61

Post autor: etna »

Hornet swietne, dzieki :smile:







Ostatnio zmieniony czw wrz 09, 2010 10:35 pm przez etna, łącznie zmieniany 4 razy.
Adriana
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy "Nie na temat"”