kto zna?www.aquaforum.pl

W tym dziale możesz poruszać różne sprawy, niekoniecznie związane z akwarystyką. Pisz o wszystkim i o niczym.
ODPOWIEDZ

Autor
Mawako
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: sob maja 23, 2009 11:05 am
Lokalizacja:
Płeć:

kto zna?www.aquaforum.pl

#1

Post autor: Mawako »

www.aquaforum.pl. Czyj to portal?tam wogóle nie szanuja forumowiczów.Dałem ogłoszenie i jakiś palant bez przerwy bez powodu zamyka temat.Macie jakieś opinie na temat tej strony?
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika

matka siedzi z tyłu
Miszcz
Posty: 3549
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 11:48 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: kto zna?www.aquaforum.pl

#2

Post autor: matka siedzi z tyłu »

Ja go nie znam
-Mieliście zamiar z zimną krwią strzelać do tych ludzi?
-Nie, sir. Tylko ostrzegawczy strzał w głowę, sir.

Jola75
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: śr kwie 07, 2010 8:02 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: kto zna?www.aquaforum.pl

#3

Post autor: Jola75 »

Właśnie sobie przeczytałam :D teraz pewno ci bana dadzą być może sponsoruje ich ktoś i twoje ogłoszenie jest dla nich nie ma miejscu albo twoje ogłoszenie łamie regulamin, ja tam kiedyś trochę czytałam i nic poza tym :D
Ostatnio zmieniony wt lip 13, 2010 7:29 pm przez Jola75, łącznie zmieniany 1 raz.

Autor
Mawako
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: sob maja 23, 2009 11:05 am
Lokalizacja:
Płeć:

pewnie tak

#4

Post autor: Mawako »

A niech mi dają.Sam nie chcę uczestniczyć w takim forum,gdzie nie szanują internautów.Chyba powinno im zależeć na odwiedzających,a nie odwrotnie!
Ostatnio zmieniony wt lip 13, 2010 7:30 pm przez Mawako, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Jola75
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: śr kwie 07, 2010 8:02 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: kto zna?www.aquaforum.pl

#5

Post autor: Jola75 »

A nie dostałeś na pw info dlaczego ? mi się zdaje że może coś nie tak z tym ogłoszeniem było teraz kuknełm na regulamin mają tam wymagania :D

montblack
Bywalec
Posty: 78
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:31 pm
Lokalizacja:
Płeć:

re

#6

Post autor: montblack »

ja tam jestem ciagle sa problemy z pisaniem ogloszen bo blokuja
Ostatnio zmieniony wt lip 13, 2010 7:46 pm przez montblack, łącznie zmieniany 2 razy.

Autor
Mawako
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: sob maja 23, 2009 11:05 am
Lokalizacja:
Płeć:

nie rozumiem

#7

Post autor: Mawako »

Wogóle nie rozumiem ich regulaminu!sama nazwa Forum oznacza ,że można się wypowiadać.Inaczej można dać ogłoszenie np.na gumtree i dostawć tylko odpowiedzi na emaila.Forum powinno być miejscem,gdzie każdy może zapytać i otrzymać odpowiedz niezależnie czy to temat giełda,czy hadepark.Ale cóz.Forum Akwarystyczne Warszawy jest w tym wypadku prawidłowo prowadzone.Tamci chyba są zazdrośni,bo im to nadmieniłem!
Pozdrawiam!

Jola75
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: śr kwie 07, 2010 8:02 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: kto zna?www.aquaforum.pl

#8

Post autor: Jola75 »

Może masz racje ale i tu mamy regulamin, i zdaje się że jakbyś go złamał post by został usunięty, lub kazano by Ci go poprawić, dla mnie to też paranoja ale coż tak bywa, to tylko ludzie są a czasem nadgorliwi :D a kiedyś ktoś mądry powiedział że nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu i chyba miał rację :D

Azgheros
Uczestnik
Posty: 31
Rejestracja: pn cze 07, 2010 2:08 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: kto zna?www.aquaforum.pl

#9

Post autor: Azgheros »

1. Temat umiesciłeś w niewłaściwym miejscu - czyzby upały tak działały?
2. Być może faktycznie dajesz ogłoszenie łamiące regulamin? Nie podałeś jego treści - jest gdzies to ogłoszeniena na naszym forum?
Awatar użytkownika

Bożena
Maniak
Posty: 858
Rejestracja: pn lut 23, 2009 9:09 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: kto zna?www.aquaforum.pl

#10

Post autor: Bożena »

:cool: zarejestrowalam się tam kiedyś, ale jak widać do tej pory mają 20-stu użytkownikow z czego połowa to nasi userzy :mrgreen:
126l+60l+28l+ 25
( i dorywczo 700+160+120+80)

Autor
Mawako
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: sob maja 23, 2009 11:05 am
Lokalizacja:
Płeć:

nie tu go nie ma!

#11

Post autor: Mawako »

Tak umieściłem go w niewłaściwym miejscu.Ale skoro kiedyś ktoś mnie do tego Forum zaprosił to myślałem,że warto tam zaznaczyć swoją obecność.Ale widzę,że to był wielki błąd.Przeto musze go teraz naprawiać znosząc złośliwości i czytając teksty w stylu:Nie podoba się to droga wolna-TAK JAK KIEDYŚ W PRACY.Tyle,że osoby ,które do mnie tak mówiły dawno nie pracują-a ja jeszcze TAK:)
Pozdrawiam!

Azgheros
Uczestnik
Posty: 31
Rejestracja: pn cze 07, 2010 2:08 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: kto zna?www.aquaforum.pl

#12

Post autor: Azgheros »

Widze Twoje ogłoszenia na tamtym forum. jak rozumiem za pierwszym razem, kompletnie źle zatytułowałes itp, its swój post. Ale po poprawkach jakie zrobiłes - nie mam pojęcia dlaczego ten temat zamknięto - zwłaszcza, że wszystkie złe ogloszenia są usuwane lub przenoszone na "wysypisko".
Wniosek. Komuś podpadłeś.

Autor
Mawako
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: sob maja 23, 2009 11:05 am
Lokalizacja:
Płeć:

pewnie tak

#13

Post autor: Mawako »

Po pierwszym razie zapytałem co było niewłaściwe.Odpisał mi moderator o nicku osama i wyjaśnił ,ale dodał nie podoba się-droga wolna.Więc napisałem kolejne według jego wskazówek a jemu napisałem ,że dziękuję za podpowiedz,ale to droga wolna jest jakby z innej epoki.Widocznie nie spodobało mu się to i chcąc zamanifestować swoje kompetencje na tamtym "FORUM" zamknął i to ogłoszenie,Według mnie wykazał raczej swoją niekompetencję w swych uprawnieniach.Teraz chciałbym na zawsze pożegnać się z tamtym niegościnnym "Forum",ale nie mogę znależć opcji usunięcia profilu!
Kiedys i tu żle napisałem,ale wtedy matka,kt óra siedzi z tyłu przeniosła post w odpowiednie miejsce.I tu okazała się dobrym moderatorem,Bo chyba moderator winien byc pomocny,a nie wyrzucającym z Forym!
Ostatnio zmieniony wt lip 13, 2010 8:40 pm przez Mawako, łącznie zmieniany 3 razy.
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika

matka siedzi z tyłu
Miszcz
Posty: 3549
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 11:48 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: kto zna?www.aquaforum.pl

#14

Post autor: matka siedzi z tyłu »

No bo nie na każdym forum użytkownik może sam skasować swój profil, być może musisz napisać w tej sprawie do tamtejszego admina.

BTW nasz dział Giełda to chyba nie najlepsze miejsce dla tego wątku, przenoszę do OffTopicu
-Mieliście zamiar z zimną krwią strzelać do tych ludzi?
-Nie, sir. Tylko ostrzegawczy strzał w głowę, sir.

Autor
Mawako
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: sob maja 23, 2009 11:05 am
Lokalizacja:
Płeć:

dzięki o matko

#15

Post autor: Mawako »

dzięki matko-widzę znowu napisałem w złym miejscu.Ale jestem już stary i nie wszędzie mogę się połapać-zwłaszcza na komputerze:)Pozdrawiam!
Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy "Nie na temat"”