Wartość dodana

W tym dziale możesz poruszać różne sprawy, niekoniecznie związane z akwarystyką. Pisz o wszystkim i o niczym.

Autor
jerrymagu

Re: Wartość dodana

Post autor: jerrymagu » sob paź 30, 2010 9:54 am

Ostatni post z poprzedniej strony:

Jola75- czy to ważne jaki format.
Daj mi ten PDF z pieczątką a w 10 minut zrobię z tym cuda więc to nie argument.
powtarzam w 10 minut to zrobię!!!!
I żeby nie było mój zarzut do Ciebie odnosi sie tylko i wyłącznie przerybienia Twoich zbiorników. Powinnaś jako sprzedawca świecić przykładem a na razie tak nie jest.
Sprzedawanie ludziom ryb w układach które są dla nich zabójcze również tym bardziej że to forumowicze. Tak nie przystoi Damie

Awatar użytkownika

Kocur71
Uczestnik

Post autor: Kocur71 » sob paź 30, 2010 10:09 am

szkoda Jola że nie masz odwagi przyznać sie do tego że zadzwoniłaś o pomoc , ale to nieważne , no ale nie wymagam tego od Ciebie , generalnie problem cen w zooekspercie nie powinien mnie interesować , bo i tak tam nie kupuje i kupowac nie będę . Rada dla Aleksandra żeby obniżył ceny ..... żenada , może w takim razie dołożysz mu do czynszu ( to jest śródmieście a nie ząbki ) , mimo iż jest fascynatem to napewno nie ma napisane na czole "caritas Sławek Ziarko " , dlatego albo bulisz tyle ile on chce i masz zwierzaki w b.dobrej kondycji i wysokiej jakości , albo kupuj w ząbkach i lecz ryby które u nich kupujesz , przepraszam jeśli Jolu uraziłem Cię , ale niestety ja na to tak patrze , to jest moje prywatne zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać

Autor
bridżet

Post autor: bridżet » sob paź 30, 2010 2:37 pm

JOLA75 DO KOCURA - a mam jeszcze pytanie co bardziej kochasz ? apisto czy pieniądze

Jolu a co to za pytanie? to tak jak Ja bym się Ciebie zapytała czy ty bardziej kochasz Męża czy Pana Bartka????? jakieś żale, kompleksy? Trochę pokory i konsekwencji.

Ludzie próbują sobie powyjaśniać kilka rzeczy a Ty wypalasz z takimi tekstami. Poza tym zawsze masz pretensje, że ktoś w Twoich tematach pisze nie na temat, więc prośba PISZ NA TEMAT i nie szukaj pretekstu do kolejnej zwady.
Jolu nie rób kolejny raz z siebie ofiary bo tak nie jest. Twoja walka o dobre imię ZOOEKSPERTA jest niepotrzebna. Jeżeli byłby to dobry sklep, który oferuje (nie jest to ważne czy tanie czy drogie) ryby i sprzęt to sam by się znakomicie obronił. Jak widać i słychać do końca tak nie jest.
Więc może wypowiedz się w temacie zamieszania na forum - jakieś uwagi, propozycje?

KUBA - Ty jakiś taki spięty i zestresowany Chłopak jesteś :mrgreen:
Może mała sugestia z mojej strony - CHŁOPIE ZNAJDŹ SOBIE DZIEWCZYNĘ
To oczywiście żarcik ( mam nadzieję,że się nie obrazisz).
A tak na poważnie funkcja JUNIOR ADMIN zobowiązuje do pewnej odpowiedzialności, bezstronnej obserwacji i reagowaniu w ODPOWIEDNIM momencie. U Ciebie kolego niestety działa to wybiórczo - nie wiem od czego to zależy?Od Twojego humoru, sympatii czy też niechęci do niektórych forumowiczów?

Pozdrawiam
Ewa

Autor
MMS

Post autor: MMS » sob paź 30, 2010 4:53 pm

Nie no, nie powstrzymam się:/
9 stron tego wielowątkowego tematu przeczytałem i po prostu rozpacz :razz:

1.
Pozbyliście się z forum Loży Szyderców - aby być obiektywnym to napiszę tylko że cała sytuacja była bardzo niezręczna i budzi ogólne zniesmaczenie... a co o tym myślę chyba można się domyślać.
2.
Jola, Twoja inwazja z zooekspertem jest co najmniej męcząca [osobiście inaczej bym to opisał ale nie chodzi mi o urażenie kogokolwiek].
Sklep to obraz morderczego kapitalizmu - totalne 0 klimatu i ducha hobbystów. Na pytanie czy macie kabombę dowiedziałem się że macie anubiasa w najniższej w warszawie cenie... posłuchajcie się czasem!
Na profesjonalną poradę z waszych ust nikt chyba nie liczy... :/
3.
Kuba, co jest z tobą? Fakt, że pewnie od małego pływałeś z bojkami sprawił, że zatraciłeś umiejętność koegzystowania w społeczeństwie ludzi??
Wszystkich chyba co do jednego wnerwiasz na tym forum. Jesteś nielatem a fikasz do każdego jak nie wiadomo jaki guru. Odnoszę się do wieku celowo, bo na szacunek człowiek musi sobie zapracować - u Ciebie nie można go nawet oprzeć na wieku :(
To że jesteś junior admin jest jak dla mnie szczytem nepotyzmu lub efektem olania forum przez admina... ogarnij się i dociągnij swój poziom wypowiedzi i zachowania przynajmniej do pełnionej funkcji!
4.
A na koniec admin... a jaki admin taki klimat na forum:/
Daj wszystkim bana i po sprawie :D takiego tekstu od administracji to jeszcze na żadnym forum nie widziałem :D:D:D

Jedyne co w tym wszystkim wyszło komuś na dobre, to zdjęcie ostrzeżenia z konta Pompki :P - Kuba, brawo i pokłony...
Ostatnio zmieniony sob paź 30, 2010 7:09 pm przez MMS, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

admin
Admin

Post autor: admin » sob paź 30, 2010 6:55 pm

bo sprawy nie dotyczące akwarytyki załatwia się na PW a nie robi śmietnika na forum
FAWA Admin wita Cię na Naszym forum :)

Forum miłośników zbrojników - http://forumzbrojnikowe.pl
Internetowy sklep komputerowy - http://www.agapo.pl
Internetowy sklep zoologiczny - http://www.akwamaniak.pl

Autor
Pello

Post autor: Pello » sob paź 30, 2010 9:01 pm

......
Ostatnio zmieniony ndz paź 31, 2010 8:22 am przez Pello, łącznie zmieniany 1 raz.

dariusz.b
Gaduła

Post autor: dariusz.b » sob paź 30, 2010 9:22 pm

mnie też wywalcie bando pierwotniaków zlikwidujcie moje konto natychmiast pierwotniaki
Ostatnio zmieniony sob paź 30, 2010 9:40 pm przez dariusz.b, łącznie zmieniany 2 razy.
PIERDOLĘ ADMINÓW

Wnorus
Zapaleniec
Na imię mam: Robert

Post autor: Wnorus » sob paź 30, 2010 9:26 pm

...pierwszy raz spotkałem się z prawdziwą pasją akwarystyczną po rozmowie z rafką i maniac'iem-40min minęło jak 1 min a dobro tematu leży właśnie tam-tym torem i ja mam zamiar podążyć

Majszczur
Uzależniony

Post autor: Majszczur » sob paź 30, 2010 9:37 pm

Dyskusja może meandrowała lekko, ale wszystko krążyło wokół akwarystyki.
Adminie wskaż mi co według Ciebie nie dotyczyło akwarystyki.
Nie widzę podstaw do usunięcia kont, w dodatku wybiórczo :roll:
Wracamy do komuny, gdzie wolność wypowiedzi karano okrutnie?

...pamiętam swoją pierwszą wizytę w sklepie Aleksandra... nieczęsto czuje sie pasję w sklepach akwarystycznych... tam czuć ją w każdej cząsteczce powietrza...

Rafka, Maniac, Aleksander - przecież te chłopaki jak nikt inny potrafią nawijać o AKWARYSTYCE i to nawiajć z sensem, a Ty adminie piszesz, że nie na temat :twisted:
edit: zapomniałam o jerrymagu :oops: ... (wybacz Piotrze)
Ostatnio zmieniony sob paź 30, 2010 10:15 pm przez Majszczur, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna"

dariusz.b
Gaduła

Post autor: dariusz.b » sob paź 30, 2010 9:43 pm

majszczur kocham Cię zaraz po kakadu
PIERDOLĘ ADMINÓW

Autor
Pello

Post autor: Pello » sob paź 30, 2010 9:50 pm

Majszczur --> dziękuję za te obiektywne słowa. Niestety mnie nerwy pusciły i dobrze że znalazł się ktoś kto podsumował to wszystko w tak kulturalny i oderwany od bluzgania - sposob

dariusz.b
Gaduła

Post autor: dariusz.b » sob paź 30, 2010 9:57 pm

i nie urujcie lamusy
Ostatnio zmieniony sob paź 30, 2010 9:57 pm przez dariusz.b, łącznie zmieniany 1 raz.
PIERDOLĘ ADMINÓW

Majszczur
Uzależniony

Post autor: Majszczur » sob paź 30, 2010 10:21 pm

...
Ostatnio zmieniony sob paź 30, 2010 10:58 pm przez Majszczur, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna"

Autor
Pello

Post autor: Pello » sob paź 30, 2010 10:28 pm

...
Ostatnio zmieniony ndz paź 31, 2010 8:16 am przez Pello, łącznie zmieniany 1 raz.

dariusz.b
Gaduła

Post autor: dariusz.b » sob paź 30, 2010 10:32 pm

albo mnie wywalicie albo zacznę kląć pierwotniaki
Ostatnio zmieniony ndz paź 31, 2010 7:20 am przez dariusz.b, łącznie zmieniany 1 raz.
PIERDOLĘ ADMINÓW

Spawciu
Zapaleniec

Post autor: Spawciu » ndz paź 31, 2010 12:27 am

Moze i jestem tu nowy . Wpadłem tu przypadkowo szukajac ciekawostek i czytajac wszystko musialem dodac cos od siebie. Nie wszystkie akcje znam z tego co wyczytalem od poczatku tego tematu.

Ale jestem zaszokowany tym co tu sie dzieje tak naprawde ,
niby wszystko pieknie w tematach a tu prosze co znalazlem , istny wulkan

Słowa "Panie Boże - widzisz a nie grzmisz?" w 120% nadaja sie do tego tematu

Zauwazylem ze wiekszosc spolecznosci na forum to osoby troszke starsze odemnie
a kłócicie sie jak nie powiem kto , jakies obrazanie sie na wzajem. prosze was... (ok 30lat a obraza sie jak małe dziecko)

U Aleksandra bylem raz i naprawde czuc ten klimat pasjonaty.
w ząbkach nie byłem i sie nie bede wypowiadał na ten temat.

A osoby ktore sie bardzo dobrze znaja na czyms z wlasnego doswiadczenia i w sposob kulturalny potrafia tą wiedze przekazac to są diamentami tego forum .

Narazie tyle mam do dodania od siebie .
Moje akwarium:
63l ,35l

Obrazek

Autor
Jerry

Post autor: Jerry » ndz paź 31, 2010 4:55 am

W temacie wypowiedziała się cała masa osób i widzę że zaczynają pisać nowi userzy co o tym myślą. Ja również pozwolę sobie wtrącić 3 grosze.

-Zaczynając od początku czyli modów, a w zasadzie jednego kinder moda czy jak to się tam nazywa. Niektórym ludziom nie powinno się powierzać pewnych zadań / odpowiedzialnych funkcji, bo nie dorośli. Przemyśl to Kuba, bo ilość osób które mają Ci coś do zarzucenia jest zatrważająca, nie wspomnę o Twoich żenujących akcjach w stylu machanie łapką emotikony, czy "szydzę z loży".
-Loża Szyderców - z kilkoma osobami miałem okazje porozmawiać na pw., z Jerrymagu osobiście, z Ich strony chęć niesienia pomocy, otwartość, spokojne odpowiedzi na wszelkie wątpliwości. Wielki szacun dla Was za Waszą wiedzę i za to że mi pomogliście i mam nadzieję nadal pomagać będziecie, choć pewnie już nie na FAWie.
-Na deser sklepy. Zooooo"expert" ;) - sklep jak sklep szału nie ma. Można rybkę kupić, jakiś sprzęt, ale co do wiedzy fachowej obsługi mam niestety wątpliwości.
Na Solidarności w Akwa Hobby - zupełnie inny klimat, zupełnie inny wystrój i warunki w jakich przebywają ryby, oraz przede wszystkim Sławek którego serdecznie pozdrawiam i który ma wiedzę faktyczną i zawsze chętnie i dobrze doradzi.
Na forum spotkałem wiele osób które rzeczowo pomogły w różnych nurtujących mnie problemach i za to im dziękuję.
Co do rozwoju forum to niestety mam wrażenie że ostatnio został gwałtownie wstrzymany.

Autor
MMS

Post autor: MMS » ndz paź 31, 2010 6:43 am

:evil:
admin [bo tak się nazwałeś w niku :razz: ], nie znam Cię bo i jak mam znać skoro pochodzisz z Częstochowy :razz: ,więc ograniczę się do rady. Jak chcesz mieć forum to może byś tak je odwiedzał [niecałe 50h na forum] i może byś się zastanowił jakie kryterium zastosować do wyznaczania 'junior adminów' - co za nazwa :lol: Bo inaczej robi się sraka... :x
Teraz banami i kasowaniem tematów nic już nie zdziałasz...

Kuba, szydzisz a Loży? To może powiedz jak to robisz? Albo lepiej napisz bo powiedzieć to byś nie miał odwagi...
Nie pisz że jesteś z Woli bo wstyd Nam za Ciebie :oops:

Edit: [...]
Ostatnio zmieniony ndz paź 31, 2010 7:32 am przez MMS, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika

wojtus
Uczestnik

Post autor: wojtus » ndz paź 31, 2010 8:03 am

No to i ja się wypowiem. Odnoszę wrażenie, że niektórzy tutaj cierpią na selektywne pojmowanie rzeczywistości. Przede wszystkim odwalcie się od Kuby. Sami ostro go ciśniecie (wiadomo bo młody i jak inni cisną to my też musimy), a jak tylko odważy się wysłać emotikonkę z machającą łapką do Loży, która skądinąd deklarowała, że odchodzi, to już płacz i krzyk, że biją.

Druga sprawa - Zuoekspert. Sklep, a raczej HURTOWNIA, bardzo fajny, jedna z kilku pereł w zalewie Kakadu i Iquitosów. Duży wybór, spoko obsługa, ryby w niezłej kondycji i dobre ceny. Najwyraźniej ktoś konkurencji nie wytrzymywał, to i zaczął gównem rzucać w nadziei, że coś się przylepi.

O poziomie rozwoju emocjonalnego kolegów z Woli najlepiej świadczą najlepiej 3 ostatnie posty. Powiedziałbym, że są z 10 lat za junior adminem.
Ostatnio zmieniony ndz paź 31, 2010 8:04 am przez wojtus, łącznie zmieniany 1 raz.

Autor
Pello

Post autor: Pello » ndz paź 31, 2010 8:19 am

dariusz.b pisze:............... powie, mężowi
dariusz.b pisze:....... młody .....ćwiczy (to oczywiście żarcik)
Nie no chłopaki myślę że w jakiś sposób skoczyło nam ciśnienie, ale trzeba zachować jakieś granice przyzwoitości.

Proponuję zedytować posty w których użyte są mocne bluzgi

[ Dodano: Nie Paź 31, 2010 8:28 am ]
I jeszcze jedno
PODSUMOWYWUJĄC całe to zamieszanie:
Admin wybrane osoby zawiesił, choć prosiły o skasowanie kont, dlaczego nie wykonuje/ wykonał prośby.
Dlaczego nie zawiesił wszystkich uczestniczących w tym niby nie akwarystycznym wątku.
Wykazał się daleko idącym brakiem obiektywizmu, no i nie na rękę jest mu usunąc jednorazowo tyle kont bo to uderza w to forum i w moderatorium.
To tyle z mojej stron. Mediować nie mam ochoty bo tacy jac Misquamacus czy MSZT pokazali że lepsi to nie są aniżeli Ci 'źli'
Interpretowali słowa tylko i wyłącznie na swoją korzyść
Ostatnio zmieniony ndz paź 31, 2010 9:11 am przez Pello, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

Kocur71
Uczestnik

Post autor: Kocur71 » ndz paź 31, 2010 8:29 am

Pello daj że spokój nie jest tak źle :mrgreen: Darek poprostu tak ma , no ktoś musi rzucać mięchem w tym towarzystwie , skoro do nich nie dociera normalnie to trzeba czasem p....ąć pięścią w stół

[ Dodano: Nie Paź 31, 2010 8:32 am ]
Wojtuś Ty chyba nie wiesz co Ty piszesz to Ty nie wiesz że złoekspert to NAJLEPSZA hurtownia w europie , a nie jedna z najlepszych , ryby w DOSKONAŁEJ kondycji no i oczywiście FACHOWA obsługa

briget
Gość

Post autor: briget » ndz paź 31, 2010 9:08 am

wojtus pisze: niektórzy tutaj cierpią na selektywne pojmowanie rzeczywistości.
piękna samokrytyka
wojtus pisze: Sklep, a raczej HURTOWNIA,
zapraszam do HURTOWNI BADIS ( nie kupisz nawet 10cm wężyka napowietrzającego ) nie posiadając działalności akwarystycznej, nie rozumiesz NIC a pleciesz takie bzdury.
TEMAT NIE JEST O TYM
wojtus pisze: Zuoekspert.
Sorry Sławek ale sam widzisz że trzeba to wytłumaczyć żeby zakończyć temat koleżeńskiej konkurencji:
wojtus pisze:Najwyraźniej ktoś konkurencji nie wytrzymywał, to i zaczął gównem rzucać w nadziei, że coś się przylepi.
twoja wyczerpująca wypowiedz oznacz że znasz właścicieli sklepów akwarystycznych, jeżeli nie uważam że Twój post to białe puste pole.
nie masz zielonego pojęcia, że HOBBY może mieć bez problemu ceny niższe nawet od twojej PERŁKI, ale FACET ma szacunek do kolegów z branży czego o ..... nie można tego powiedzieć.

Zamiast gadać bzdury nie uzasadnione napisz na TEMAT , może masz jakiś pomysł na utrzymanie porządku na tym FORUM i co Twoim zdaniem powinno się zmienić.

Isia
Gaduła

Post autor: Isia » ndz paź 31, 2010 9:20 am

To ja w takim razie też sobie pozwolę na komentarz. Choć nie jestem stąd i gdzie indziej jest moje forum macierzyste. Ale tutaj lubiłam zaglądać bo jesteście wszyscy blisko a niektórych z Was nawet miałam okazję poznać przy drobnym akwarystycznym handlu ;)

Po pierwsze jakiekolwiek przekleństwa, chamskie odzywki w dyskusji są niedopuszczalne. I jeśli ktoś najpierw zarzuca komuś brak szacunku dla niektórych forumowiczów a potem sam w sposób niezwykle ordynarny obraża kogoś innego i tłumaczy się tym, że go nerwy poniosły to zaczyna być to żenujące. Jest to po prostu niesmaczne. I nie rozumiem gdzie są moderatorzy, gdzie ostrzeżenia, bany. I jeśli ktoś chce być usunięty to chyba ma prawo. Tożsamość internetowa jest własnością danej osoby i nie powinno się jej na siłę trzymać jeśli nie chce. No ludzie!

Jeśli ktoś dysponuje ogromną wiedzą to fantastycznie. Jeśli chce ją przekazać innym to też super. Ale jeśli nie umie w normalny i kulturalny sposób traktować innych użytkowników tylko ich obraża to jakiż jest sens jego wypowiadania się na forum jak strach się takiej osoby o coś zapytać bo się oberwie?

Szkoda, że większość użytkowników wypowiada się aktywnie w takim głupim temacie zamiast w innych stricte akwarystycznych.
Istnienie tego wątku do niczego nie doprowadziło. No może poza tym, że skłóciło jeszcze większą liczbę osób.

I dobrze też w tej dyskusji wiedzieć, że po dwóch stronach użytkowników są też dwa różne sklepy akwarystyczne. Istotna informacja.

Awatar użytkownika

wojtus
Uczestnik

Post autor: wojtus » ndz paź 31, 2010 9:30 am

No cóż popełniłem błąd, że śmiałem mieć inne zdanie niż ty. Już oburzenie, już wyzwiska. Najprościej argumentować, że adwersarz to idiota i każda jego opinia jest z zasady nieprawdziwa, albo jak do Joli "im bardziej się bronisz tym mniej masz racji". Czysta erystyka. Mógłbym to kontynuować, ale po co.

Żeby nie być gołosłownym dodam, że znajomy właśnie kupił 2 parki ramirezek Electric Blue. Co chwila podchodzą do tarła.

PS1. Nie wytrzymałem i musiałem dopisać: Bridget szczytem twojej obłudy jest już twierdzenie, że to ja spamuje w tym temacie. Napisałem cały jeden post w waszym morzu rzucania gównem w Kube i Zooeksperta, ale to ja trafiam na pręgierz.

PS2. Mój pomysł na uzdrowienie tego forum? Zbanować IP całej łoży.

PS3. @Isia To tylko Loża ma tutaj jakieś problemy z Zooekspertem, a nie na odwrót. Będę miał ochotę na apistki to nie omieszkam odwiedzić Alexandra. Za Zooekspertem wstawiam się tylko, bo nie zasługują na taką złą opinię.
Ostatnio zmieniony ndz paź 31, 2010 9:40 am przez wojtus, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika

Kocur71
Uczestnik

Post autor: Kocur71 » ndz paź 31, 2010 10:13 am

tak zdecydowanie to My ( LOŻA ) mamy problem z złoekspertem , ale jak sama nazwa wskazuje jesteśmy LOŻA SZYDERCÓW w związku z tym że posiadamy jakąś tam wiedzę na temat akwarystyki wytykamy błędy ( być może z lekką nutką szyderstwa i złośliwości ) tylko i wyłącznie dla poprawienia jakości w sklepach , hurtowniach , a także u was szanowni akwaryści , Sławkowi też zwracamy uwagę jeśli cos jest nie tak u niego w sklepie ale nie robimy tego na ogólnym tylko jemu osobiście przekazujemy swoje sugestie dotyczące poprawy jakości . Jeśli ktoś korzysta z tych rad to super , ale jeśli mówi nam lub pisze że mądrzymy się i nie potrzebuje naszych rad to jest chyba troszkę ograniczony . Faktycznie cała ta dyskusja nabrała trochę nerwowej atmosfery , ale to My ( Loża ) zostaliśmy potraktowani jak wszelkie zło tego forum , więc spotkaliście się z nasza ripostą , bo my w kasze nie damy sobie dmuchać . być morze padło trochę niecenzuralnych słów , ale jak morzna krytykować kogos nie wiedząc jakie sa jego prawdziwe intencje ( tu prztyczek w nos dla admina -juniora za to że dopisał sobie szydze z loży )
reasumując proponuje zakończyć ten spór i nie pisać więcej głupkowatych tekstów o złoekspercie ( choć to akurat będzie ciężkie , ale trudno ) obraźliwych tekstów na temat Loży i jej składu . Ja ze swojej strony spróbuje namówić moich kolegów na ostudzenie całej tej atmosfery , ale mam warunek to Wy drodzy Admini musicie wykonac pierwsi jakiś gest w nasza strone
pozdrawiam
KOCUR71 Loża Szyderców
LEGIA Warszawa

Autor
Lift

Post autor: Lift » ndz paź 31, 2010 10:19 am

wojtus pisze:Druga sprawa - Zuoekspert. Sklep, a raczej HURTOWNIA, bardzo fajny, jedna z kilku pereł w zalewie Kakadu i Iquitosów. Duży wybór, spoko obsługa, ryby w niezłej kondycji i dobre ceny. Najwyraźniej ktoś konkurencji nie wytrzymywał, to i zaczął gównem rzucać w nadziei, że coś się przylepi.
Konkurencję :?: Oczym ty piszesz :?: Ile czasu istnieje AkwariumHobby a ile czasu Złoekspert :?:

[ Dodano: Nie Paź 31, 2010 10:20 am ]
Isia pisze:I jeśli ktoś chce być usunięty to chyba ma prawo.
Jak widać nie do końca ;)

[ Dodano: Nie Paź 31, 2010 10:23 am ]
wojtus pisze:PS2. Mój pomysł na uzdrowienie tego forum? Zbanować IP całej łoży.
No przecież o to prosimy od dłuższego czasu :razz:

Isia
Gaduła

Post autor: Isia » ndz paź 31, 2010 10:24 am

Nie wiem kto to jest Sławek i czy to Zooekspert czy jakiś inny sklep ;)

Jeśli chcecie kogoś pouczać to wszystkich tak samo. Jeśli jednego nie na forum publicznym tylko prywatnie to i resztę też. Tak jest sprawiedliwie.

Poza tym nie jesteście jedynymi, którzy na tym forum mają pojęcie o akwarystyce więc nie kreujcie siebie na łaskawców, którzy przybyli tutaj nawracać ciemny lud ;) Bo tak trochę Twoja wypowiedź Kocur wygląda ;)

Poza tym to zdaje się Loża rozpętała aferę w tym wątku zatem weźcie odważnie winę na siebie przynajmniej w tej jednej kwestii a nie zwalajcie na innych, że Was atakują.

Kolejna rzecz, jak Was te forum wkurza to po co tutaj wchodzicie? Przecież są dziesiątki innych w sieci.

To nie jest trochę nerwowa atmosfera tylko stek chamskich i ordynarnych tekstów. Naprawdę ciężko zachować spokój jak się to czyta.

I nie "prztyczkuj" jak chcesz uspokoić sytuację bo to ja tylko zaognia.
Ostatnio zmieniony ndz paź 31, 2010 10:26 am przez Isia, łącznie zmieniany 1 raz.

briget
Gość

Post autor: briget » ndz paź 31, 2010 10:25 am

No cóż popełniłem błąd, że śmiałem mieć inne zdanie niż ty.

Wojtuś takimi stwierdzeniami prowokujesz niepotrzebne starcia. Każdy z Nas ma swoje zdanie i je wyraża i nikt Ci nie powiedział, że jesteś Idiotą. Napisz konkretnie co myślisz i przestań już o Joli i Zoo... bo jak widać Jola poza tematem o swojej "hurtowni" nie może z Nami pogadać normalnie, bez rzucania się do gardeł, o całej tej sytuacji.

Bridget szczytem twojej obłudy

Wojtuś ochłoń! Nikt nie rzuca gównem tylko stwierdza fakt wybiórczości i stronniczości na Forum. I o tym jest TEMAT.

znajomy właśnie kupił 2 parki ramirezek Electric Blue. Co chwila podchodzą do tarła.

- jak większość , mam tylko nadzieję że poprosiłeś o dokumentowanie rozwoju maluchów (bo tu tkwi problem) taki opis, bardzo by pomógł wielu posiadaczom ramirezek.

Mój pomysł na uzdrowienie tego forum? Zbanować IP całej łoży.

tak ciężko Ci było to napisać ? musiałeś się najpierw nakręcić ?
myślisz że wkurzyłeś kogoś, chyba nie, nareszcie napisałeś co Ci leży , może inni też wezmą z Ciebie przykład. Nie bójmy się mówić wprost.

Awatar użytkownika

Kocur71
Uczestnik

Post autor: Kocur71 » ndz paź 31, 2010 10:42 am

Isia i wojtus My nie czekamy na jakis ruch z waszej strony tylko na ruch ze strony Adminów po waszych wypowiedziach widac że nie macie pojecia o co w tym wszystkim chodzi , albo poprostu nie znacie genezy tego sporu
nie uważamy sie za zbawców ani łaskawców , sa ludzie którzy nasza pomoc traktują normalnie i nie przeszkadza im czy piszemy na priv czy na ogólnym .
Napisałem poprzedniego posta żeby oczyścić atmosferę

Isia
Gaduła

Post autor: Isia » ndz paź 31, 2010 10:44 am

Kocur, ja widzę jedno - chamstwo, brak kultury, wywyższanie się.
Nie interesuje mnie geneza tego sporu. Tylko to, żeby go rozwiązać. I żebyście się wreszcie wszyscy uspokoili.

Awatar użytkownika

admin
Admin

Post autor: admin » ndz paź 31, 2010 10:49 am

ludzie ja rozumiem miec własne zdanie itd i nic do tego nie mam
ale od tej pory kasuje wszystkie zaczepne posty
mieć swoje zdanie a wszyczać awanture to całkiem co innego
apeluje o spokój i rozsądek - dorośli ludzie :)
FAWA Admin wita Cię na Naszym forum :)

Forum miłośników zbrojników - http://forumzbrojnikowe.pl
Internetowy sklep komputerowy - http://www.agapo.pl
Internetowy sklep zoologiczny - http://www.akwamaniak.pl

ODPOWIEDZ