Paratheraps melanurus blue spotted

Przedstawiciele: pyszczaki, pielęgnice, pielęgniczki, paletki, skalary
ODPOWIEDZ

Autor
seba8989
Bywalec
Posty: 79
Rejestracja: ndz lis 23, 2014 11:39 pm
Lokalizacja: Warszawa

Paratheraps melanurus blue spotted

#1

Post autor: seba8989 »

Witam , jak w temacie , może ktoś wie (widdział w sklepie) powyższe rybki :) , ewentualnie prosiłbym o jakieś wskazówki , namiary na jakiegoś hodowcę.Interesują mnie młode sztuki , ale nigdy nie udało mi się ich nigdzie w sprzedaży trafić.

-- Pn lis 24, 2014 10:18 am --

Podpowiem tylko dla osób preferujących polskie nazwy że jest to Pielęgnica wielobarwna :) i takowych rybek szukam

bernard
Uczestnik
Posty: 42
Rejestracja: śr gru 30, 2009 9:44 pm
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Paratheraps melanurus blue spotted

#2

Post autor: bernard »

Te ryby dość rzadko pojawiają się w sprzedaży. Jakieś 2 lata temu nie było dużego problemu, aby je zdobyć, ale od pewnego czasu nie spotykam ich w sklepach, ani w ogłoszeniach.

Autor
seba8989
Bywalec
Posty: 79
Rejestracja: ndz lis 23, 2014 11:39 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Paratheraps melanurus blue spotted

#3

Post autor: seba8989 »

Hmmm bardzo szkoda , marzy mi się od dawna ta pielęgnica , uwielbiam duże pielęgnice z charakterem.A nie wiesz może Bernardzie gdzie w Warszawie mógłbym zamówić dobre jakościowo rybki ? w Discusie na Radzymińskiej pytałem , mieli w sprzedaży swego czasu ale cena 100 zł gość mówił (cena troche odstrasza :razz: ) są też u roboo róg Ząbkowskiej ale to standardowe , i szczerze mówiąc nie wydaje mi się żeby coś z tego ładnego wyrosło. :)

bernard
Uczestnik
Posty: 42
Rejestracja: śr gru 30, 2009 9:44 pm
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Paratheraps melanurus blue spotted

#4

Post autor: bernard »

Niestety nie umiem pomóc, bo od dość dawna nie siedzę w CA. Najlepiej z Niemiec, ale cena będzie jeszcze wyższa.
Daj może ogłoszenie na cichlidae.pl - tam zagląda sporo hodowców pielęgnic, także tych rzadszych, więc może trafi się ktoś, kto ma te ryby.

Autor
seba8989
Bywalec
Posty: 79
Rejestracja: ndz lis 23, 2014 11:39 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Paratheraps melanurus blue spotted

#5

Post autor: seba8989 »

Dzięki za pomoc :wink: popytam jeszcze po sklepach , może ktoś pomoże sprowadzić.
ODPOWIEDZ