Endler red scarlet i mutacje

Przedstawiciele: Gupiki, Endlerki, Mieczyki, Molinezje, ...

Akwariusz
Zapaleniec
Posty: 253
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 1:11 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Endler red scarlet i mutacje

#31

Post autor: Akwariusz »

Ostatni post z poprzedniej strony:

Silwuple: " onclick="window.open(this.href);return false;

czarteros
Gaduła
Posty: 185
Rejestracja: pt gru 31, 2010 11:13 am
Lokalizacja:
Płeć:

Endler red scarlet i mutacje

#32

Post autor: czarteros »

Grześku, stado koni z rzędem temu ,kto na podstawie tej prezentacji zakuma, o co chodzi.
czarteros
Awatar użytkownika

Autor
ziabak
Guru
Posty: 2115
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 7:37 pm
Lokalizacja: Bielany
Na imię mam: Monika
Płeć:

Endler red scarlet i mutacje

#33

Post autor: ziabak »

Przeczytałam dzisiaj pierwsza część z tych publikacji Storożewa, czyli o hipermelaniźmie i teraz to sobie tłumacze i spisuję po "polskiemu" bo czytanie zajęło mi tyle czasu, że jak doszłam do połowy to już mi się pomyliło wszystko co było na początku ;) Jak myślicie, czy jak skończę spisywać takie streszczenie/tłumaczenie to wypada mi je tutaj zamieścić, czy Storożew może być z tego niezadowolony? Jakbym zamieściła to przynajmniej byście mi zrobili weryfikację czy wszystko dobrze rozumiem...
Ameca splendens, Xenotoca eiseni, P.wingei standard, snake skin, japan blue, blond, red scarlet, El Tigre, Limia tridens, drobniczka, Limia nigrofasciata, Poecilia gillii, C.pygmaeus, L.multifasciatus, wieloplamka, Gambusia affinis.

czarteros
Gaduła
Posty: 185
Rejestracja: pt gru 31, 2010 11:13 am
Lokalizacja:
Płeć:

Endler red scarlet i mutacje

#34

Post autor: czarteros »

No pewno, że wypada zamieścić. Storożew na 100% nie będzie miał nic przeciwko temu, wręcz przeciwnie.

PS. O hipermelanizmie (chyba) nie jest pierwsza część. Na tamtej stronie są trzy zakładki z artykułami.
czarteros
Awatar użytkownika

Autor
ziabak
Guru
Posty: 2115
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 7:37 pm
Lokalizacja: Bielany
Na imię mam: Monika
Płeć:

Endler red scarlet i mutacje

#35

Post autor: ziabak »

Tak, i pierwsza to o hipermelaniźmie. Tak mi się wydawało że jak zacznę od numeru 1 to będzie najlepiej, ale może to numer serii tematycznej, nie wiem.
Ameca splendens, Xenotoca eiseni, P.wingei standard, snake skin, japan blue, blond, red scarlet, El Tigre, Limia tridens, drobniczka, Limia nigrofasciata, Poecilia gillii, C.pygmaeus, L.multifasciatus, wieloplamka, Gambusia affinis.

czarteros
Gaduła
Posty: 185
Rejestracja: pt gru 31, 2010 11:13 am
Lokalizacja:
Płeć:

Endler red scarlet i mutacje

#36

Post autor: czarteros »

Sprawdziłem. O hipermelanizmie jest w nr. 1 z 2010 roku. W następnej zakładce są dwa numery z 2009 roku. I ten pierwszy jest o barwach podstawowych.
czarteros
Awatar użytkownika

Autor
ziabak
Guru
Posty: 2115
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 7:37 pm
Lokalizacja: Bielany
Na imię mam: Monika
Płeć:

Endler red scarlet i mutacje

#37

Post autor: ziabak »

A widzisz, to jednak zaczęłam od środka. Ale to nic, wrócę do 2009.

-- 2 lis 2015, o 18:08 --

Tłumaczenie publikacji o hipermelaniźmie: http://www.fawa.pl/viewtopic.php?f=50&t=29939 - zrobiłam osobny wątek i kolejne część (to znaczy - cofnę się do 2009 roku) będą też w osobnych wątkach, żeby było czytelniej. Proszę o weryfikację i pomoc w niektórych miejscach (znaki zapytania).
Ameca splendens, Xenotoca eiseni, P.wingei standard, snake skin, japan blue, blond, red scarlet, El Tigre, Limia tridens, drobniczka, Limia nigrofasciata, Poecilia gillii, C.pygmaeus, L.multifasciatus, wieloplamka, Gambusia affinis.
ODPOWIEDZ