Co do Małej Czarnej...?

Obsady zbiorników. inne
Awatar użytkownika

Autor
falco
Maniak
Posty: 996
Rejestracja: czw sty 24, 2013 9:55 am
Lokalizacja: K-J
Płeć:

Co do Małej Czarnej...?

#31

Post autor: falco »

Ostatni post z poprzedniej strony:

Dzięki!
Tego typu rozwiązania znam, ale za wszelką cenę chce zrobić naturalne, mam kilka pomysłów, ale muszę je jeszcze sprawdzić w praktyce...
Lubię, własne, nietypowe, indywidualne rozwiązania, ten typ tak ma. 8)
Pozdr!falco
Pustkowie. MO...

Psyho

Co do Małej Czarnej...?

#32

Post autor: Psyho »

Też ostatnio myślę nad jakimś zabezpieczeniem przed wyskakiwaniem ryb. Na jakimś forum widziałem koronę z plexi. Nawet to jakoś wygląda. Może coś takiego?

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21836
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Co do Małej Czarnej...?

#33

Post autor: Lech-u »

falco pisze: Lubię, własne, nietypowe, indywidualne rozwiązania, ten typ tak ma.
Brawo!
Też tak lubię.

A może jakaś nano-moskitiera położona na akwarium?
Awatar użytkownika

Autor
falco
Maniak
Posty: 996
Rejestracja: czw sty 24, 2013 9:55 am
Lokalizacja: K-J
Płeć:

Co do Małej Czarnej...?

#34

Post autor: falco »

Na razie wrzuciłem pływające zielsko, które mam nadzieję "zgęstnieje", ale i tak coś będe kombinował, tak dla spokojności...
Dodano po przerwie do tego postu:
Wyleciała Juka, bo za bardzo ją "zatopiłem" i zaczęła gnić, więc jak ktoś by chciał "posadzić", to tylko do poziomu korzeni.
Doszło więcej Anubiasów, Microzoriów, coś popierdółkowatego, co nie wiem jak sie nazywa.
Wrzuciłem jeszcze kilka małych patyczków, szyszek olchy + kolejną kryjówkę z kokosa dla kreweciarzy, które przy okazji przerzedziłem, dając "przeźroczki" do Oczka.

Oświetlenie zejdzie niżej, by wspomóc rośliny pod które dałem na próbę tabletki AA i z czasem też na próbę zabawię się w olewającego swoje poletko rolnikAA...

Wyleciał elektroniczny termometr, bo okazało się, że oszukiwał aż o 3 st.

Obsada skończyła się na pięknie połyskujacym stadzie Innesa i grupie "G" jak Galaxy, która zdecydowanie ożywiła "stare" Galaxiaki.

Tym samym na razie dla Fantomów (niestety) zabraknie miejsca a szkoda, może jednak z czasem coś się wymyśli...
Dodano po przerwie do tego postu:
Kolejny tydzień i wariacje na temat...
(fotki z analogowego telefonu)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdr!falco
Pustkowie. MO...
ODPOWIEDZ