Grzałka przepływowa

Wszystko dotyczące techniki w akwarium a czego nie można umieścic w innym podforum
ODPOWIEDZ

Autor
mys_za
Gość
Posty: 2
Rejestracja: ndz mar 13, 2016 10:17 am
Lokalizacja: Świdnica
Na imię mam: Marcin

Grzałka przepływowa

#1

Post autor: mys_za »

Witam,

Na początku chciałbym się przedstawić :) , a więc mam na imię Marcin, swoją przygodę z akwarystyką zacząłem już bardzo dawno, aczkolwiek miałem długą przerwę i wracam do tematu na nowo. Zabieram się do odpalenia szkiełka 120x40x50, nie ukrywam że idzie to dość mozolnie (brak czasu) ale do sedna :)

Co sądzicie o przepływowych grzałkach Hydor?? słyszałem opinie i dlatego również jej nie kupiłem, że ponoć termostat się tam nie wyłącza ?? i chodzi cały czas. Jak to z tym jest ??

A apropo zakładania akwarium to stworze później nowy wątek jak szafka będzie na miejscu :D

Z góry dzięki za pomoc

Marcin
Awatar użytkownika

Norbi
Gaduła
Posty: 163
Rejestracja: pt cze 20, 2014 3:55 am
Lokalizacja: USA
Na imię mam: Norbert
Płeć:

Re: Grzałka przepływowa

#2

Post autor: Norbi »

Dosyć dobre grzałki. O stałej pracy termostatu słyszę pierwszy raz. Miałem, używałem ale ...... sprzedałem.

don_Vall
Uzależniony
Posty: 673
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 10:06 am
Lokalizacja: Białołęka - Derby
Płeć:

Grzałka przepływowa

#3

Post autor: don_Vall »

Używam i jestem zadowolony, chociaż po zakupoie był przypał.
Grzałka okazała się niesprawna. Chyba był spalony kabel grzejny.
Reklamacja była bez problemów. Grzałka działa już ze 2 lata bezawaryjnie.

Pokaż Uwagi moderatora
300l Tanganiki: 2+3 Paracyprichromis brieni "Katete", kolonia Julidochromis ornatus, 1+1 Lamprologus meleagris + ślimaki
Awatar użytkownika

rhino
Arcymistrz
Posty: 4316
Rejestracja: wt sie 24, 2010 1:57 pm
Lokalizacja: Kraków,Warszawa-Wawer
Płeć:

Grzałka przepływowa

#4

Post autor: rhino »

Nie używałem, ale jeden z większych sklepów internetowych wycofał ten produkt z oferty.
"Produkt wycofany z oferty z powodu bardzo wysokiej awaryjności"

https://www.akwarystyczny24.pl/hydor-et ... -3909.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Autor
mys_za
Gość
Posty: 2
Rejestracja: ndz mar 13, 2016 10:17 am
Lokalizacja: Świdnica
Na imię mam: Marcin

Re: Grzałka przepływowa

#5

Post autor: mys_za »

No to niezbyt ciekawa informacja, więc raczej nie będę kombinował z grzałką przepływową, będzie normalna tylko się ją dobrze zamaskuje :)

Dzięki za uwagę,

Pozdrawiam.

don_Vall
Uzależniony
Posty: 673
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 10:06 am
Lokalizacja: Białołęka - Derby
Płeć:

Grzałka przepływowa

#6

Post autor: don_Vall »

Zasadniczą jej wadą są jeszcze jej gabaryty. Jest duża i musi być montowana w pionie.
300l Tanganiki: 2+3 Paracyprichromis brieni "Katete", kolonia Julidochromis ornatus, 1+1 Lamprologus meleagris + ślimaki
ODPOWIEDZ