Jedziemytam.pl - falco i Żebro na szlaku!

Ogłoszenia i wątki archiwalne
Zablokowany
Awatar użytkownika

Autor
falco
Maniak
Posty: 996
Rejestracja: czw sty 24, 2013 9:55 am
Lokalizacja: K-J
Płeć:

Jedziemytam.pl - falco i Żebro na szlaku!

#1

Post autor: falco »

Siema,
jak w temacie a dokładniej mówiąc...

Dzięki pomocy kumpla, który ogarnął sprawy techniczne i poświęcił czas, by mnie "poduczyć", dzisiaj o 3 nad ranem powstała skromna strona - jedziemy tam.pl -, która ma być zbiorem relacji z naszych wyjazdów dalszych i bliższych.

Będziemy tam umieszczać zdjęcia i opisy z wyjazdów motocyklami, którymi jeździmy od kilku lat i oczywiście Garbusami, którymi podróżujemy od dawna.
Interesuje nas przede wszystkim penetrowanie różnych zakątków Polski, ściśle związanych z historią II W.Ś. a także "magicznych" miejsc, zwiedzanie zamków, szukanie tajemniczych podziemnych budowli, itd, itp. Nie zabraknie także wypadów "za miedzę" czy łykendowego szutrowania... :wink:

Stronę robiłem pierwszy raz, ucząc się na własnych błędach, (pod czujnym okiem kumpla), więc nie spodziewajcie się wodotrysków, zresztą z natury ma być prosta, czytelna, okraszona zdjęciami, mapkami i opisami miejsc wartych zobaczenia, których w Polsce jest za trzęsienie. Z czasem www będzie się zmieniało, ale teraz chcieliśmy aby zaczęła już żyć własnym życiem bez zbędnych kolorowych ozdóbek... ;)

Mówiąc w skrócie:
jedziemy tam.pl falco i Żebro na szlaku!

P.S. Jesteśmy otwarci na wszelką, konstruktywną krytykę... 8)
Pozdr!falco
Pustkowie. MO...

Dein

Jedziemytam.pl - falco i Żebro na szlaku!

#2

Post autor: Dein »

Musisz tam więcej pisać!
Awatar użytkownika

Autor
falco
Maniak
Posty: 996
Rejestracja: czw sty 24, 2013 9:55 am
Lokalizacja: K-J
Płeć:

Jedziemytam.pl - falco i Żebro na szlaku!

#3

Post autor: falco »

Ja tam wolę jeździć a niektórzy uważają wręcz przeciwnie, że jest... za dużo słów... ;)
Pozdr!falco
Pustkowie. MO...

Dein

Jedziemytam.pl - falco i Żebro na szlaku!

#4

Post autor: Dein »

Kto tak uważa? Mogę z tym kimś porozmawiać.
Ludzi na motocyklach widzę codziennie, a prawie że nie czytam ludzi na motocyklach. No więc jak już robicie z tym Żebrem robicie stronę, to powinna zawierać OBSZERNE komentarze. Żebym mógł sobie poczytać.

GSA
Zapaleniec
Posty: 234
Rejestracja: ndz wrz 02, 2012 5:16 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Jedziemytam.pl - falco i Żebro na szlaku!

#5

Post autor: GSA »

A to http://jedziemytam.pl/wp-content/upload ... .08.33.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
to z nadbużańskich wypraw pochodzi?
Co do Jedziemy tam to:
- Borne i okolice - dobre miejsce ;-)
- Peenemunde odwiedzić trzeba wiadomo ale same muzeum trochę rozczarowuje
- MRU może wciągnąć na dłuższy czas
- Krzystkowice klimat ciekawy ale w/g mnie DAG Fabrik Bromberg trochę ciekawszy
O innych tego typu starszych i nowszych obiektach to już na PW możemy ;-)
Awatar użytkownika

Autor
falco
Maniak
Posty: 996
Rejestracja: czw sty 24, 2013 9:55 am
Lokalizacja: K-J
Płeć:

Jedziemytam.pl - falco i Żebro na szlaku!

#6

Post autor: falco »

Dein - dziękuję za miłe słowa, postaram się nie przynudzać i dobierać słowa do naszych wypadów. Relacje na pewno będzie więcej, ale strona powstała dziś w nocy a żeby przygotować foto i tekst z 1 wypadu, trzeba się trochę napocić... ;)
GSA - celne oko! Tak, to była częśc trasy zeszłorocznej Majówki z K-J do Dobrego Miasta, potem na wschód do samej granicy z Białorusią i dokładnie wzdłuż pogranicza w same Bieszczady. Potem skok na Słowację, którą przecięliśmy dosłownie wszerz, powrót na Górny Śląsk i powoli do Wawy. Będzie relacja i więcej fotek.

P.S. Super, że jesteś w temacie II W.Ś. bardzo chętnie posłucham co jeszcze warto skorygować na naszej trasie. Muzea raczej odpuszczamy, na na MRU chcemy przeznaczyć cały dzień.
Pozdr!falco
Pustkowie. MO...

GSA
Zapaleniec
Posty: 234
Rejestracja: ndz wrz 02, 2012 5:16 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Jedziemytam.pl - falco i Żebro na szlaku!

#7

Post autor: GSA »

Trasę to po numerze słupka poznałem ;-) czyli między Pratulinem a Kodniem (Jabłeczna).
Osobiście preferuję okres powojenny.
Awatar użytkownika

Autor
falco
Maniak
Posty: 996
Rejestracja: czw sty 24, 2013 9:55 am
Lokalizacja: K-J
Płeć:

Jedziemytam.pl - falco i Żebro na szlaku!

#8

Post autor: falco »

Czyżby SG...? ;)
Dziękuję za informacje na PW i proszę o (jeszcze) więcej... ;)

Mnie ogólnie kręcą różne tajemnicze, magiczne miejsca, czy to związanie z wojną, niesamowitą inżynierią, miejscami kultu, itp...
Nie trzeba jeździć "w świat", by znaleźć kapitalne miejsca.

-- 9 kwi 2014, o 11:30 --

Zbliża się kolejna Majówka i jeśli nic się nie skopie, to tym razem ruszamy dokładniej spenetrować Roztocze a przy okazji chcemy odwiedzić UA.

Na miejscu mamy kilkudniowe trasy przygotowane przez "miejscowych", ale szukamy jeszcze czegoś do zobaczenia na dojazd, czyli po trasie:
http://goo.gl/maps/6X6B2" onclick="window.open(this.href);return false;

Jeśli ktoś zna ciekawe miejsca lub malowniczą drogę (może być wąska i mało uczęszczana - dla wszędobylskich motocykli), to proszę się nie krępować. 8)
Interesują nas:
- miejsca magiczne, zapomniane mogiły, stare kościoły (cerkwie, itp.), zamki, ruiny, bunkry i wszelkie miejsca związane z historią wojenną. A także sprawdzone miejsce z dobrym jadłem, które nie spustoszy sakiewki (raczej bliżej celu).

Dziękuje(my) :!:

-- 29 kwi 2014, o 00:40 --

Jutro lecimy - najpierw kilka dni po Roztoczu i odwiedziny Ukrainy, krótki powrót i potem +- tydzień na wskroś przez Białoruś... :-D

P.S. Tydzień temu na rozgrzewkę skoczyłem do Kocka śladami SGO "Polesie" gen. Kleeberga.
https://picasaweb.google.com/MaciejFalk ... sie1942014" onclick="window.open(this.href);return false;

-- 4 maja 2014, o 12:09 --

Roztocze rozjeżdżone:
Https://picasaweb.google.com/MaciejFalk ... e284352014" onclick="window.open(this.href);return false;
Jutro czas na Białoruś...

CDN.

-- 11 maja 2014, o 16:55 --

Niestety piszę już z domu, kumpel pewnie ma jeszcze kilka km do nawinięcia z abarotką dom-Wawa.

Chciałbym baaardzo podziękować wszystkim (zwłaszcza mediom), którzy biadolili, że Białoruś, to dziki, niecywilizowany, zasyfiony i zacofany kraj. Buahahaha!!!
Chciałbym, aby tak "zacofana" i "zasyfiona" była Polska... Jak w dzikim i zacofanym kraju poczułem się, gdy... ponownie przekroczyłem granicę. :?

Pomijając oczywiste sprawy związane z brudną polityką - pod wieloma względami Polska nawet nie umywa się do Białorusi za którą już ogromnie tęsknię...

T.Apacz właśnie został rozjuczony, umyty, zatankowany (co za ból przy kasie) :shock: teraz czas na zimne piwko, okolicznościową hokejową, białoruską czekoladę oraz przeglądanie fotek i do wyra... Ech.

Poważnie chodzi mi po głowie, aby wykorzystać jeszcze raz "hokejową wizę"... :roll:

Cholernie się cieszę, że pojechałem i na własne oczy zobaczyłem "strasznego" diabła a najważniejsze, że poznałem prawdziwy smak (palce lizać) Białorusi :!: :!: :!:

P.S. Jeszcze czuję smak z ostatniego noclegu pod pałatką nad jednym z wielu jezior gdzie... piliśmy... Szampańskoje ze... szklanych kieliszków, a mięsiwa, warzyw, owoców i przepysznych słodkości, którymi częstowały nas... przesympatyczne Białorusinki było tyle, że można by nakarmić kilka drużyn hokejowych... 8)
Pozdr!falco
Pustkowie. MO...

shadowrider
Uzależniony
Posty: 575
Rejestracja: ndz kwie 10, 2011 3:48 pm
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Jedziemytam.pl - falco i Żebro na szlaku!

#9

Post autor: shadowrider »

Też polecam, zwłaszcza że to rzut beretem od Warszawy.
2 lata temu zrobiliśmy tam 700km na rowerach. Ostatni moment żeby zobaczyć jak to wygląda. Jak się skończy Łukaszenka to ziemie te pewnie zostaną wyzwolone zgodnie z wolą narodu i wrócą do matiuszki Rassiji.
Awatar użytkownika

Autor
falco
Maniak
Posty: 996
Rejestracja: czw sty 24, 2013 9:55 am
Lokalizacja: K-J
Płeć:

Jedziemytam.pl - falco i Żebro na szlaku!

#10

Post autor: falco »

Białoruś moim okiem:

https://picasaweb.google.com/MaciejFalk ... w551152014#" onclick="window.open(this.href);return false;

Krótkie opisy pod zdjęciami, więcej pojawi się pewnie na mojej stronie... Kiedy? Nie wiem. obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
Pozdr!falco
Pustkowie. MO...

Psyho

Jedziemytam.pl - falco i Żebro na szlaku!

#11

Post autor: Psyho »

Ech...może kiedyś
Awatar użytkownika

Autor
falco
Maniak
Posty: 996
Rejestracja: czw sty 24, 2013 9:55 am
Lokalizacja: K-J
Płeć:

Jedziemytam.pl - falco i Żebro na szlaku!

#12

Post autor: falco »

Dzień 1. Spotkanie w Kleszczelach.

http://jedziemytam.pl/?page_id=392&preview=true" onclick="window.open(this.href);return false;

Nie wiem czy to kogoś interesuje, ale zaktualizowałem zdjęcia o zdjęcia kumpla. Dodałem opisy a dalsza część relacji się tworzy...

-- 28 lip 2014, o 20:03 --

Po Podlasko-Suwalsko-Augustowskim:
https://picasaweb.google.com/MaciejFalk ... t232652014" onclick="window.open(this.href);return false;

Po LitVWie:
https://picasaweb.google.com/MaciejFalk ... iLT6862014" onclick="window.open(this.href);return false;

Po KrapkoVWicach:
https://picasaweb.google.com/MaciejFalk ... e101372014" onclick="window.open(this.href);return false;

Po SłoVWacji:
https://picasaweb.google.com/MaciejFalk ... K252772014" onclick="window.open(this.href);return false;

-- 1 wrz 2014, o 18:41 --

Kolejny łykend (od pt do pn) 8) z jedziemy.tam.pl zaliczony!
Kolejny tysiak pękł na zwiedzaniu i odkrywaniu PL!

Tym razem na tapetę wzięliśmy północ a dokładniej mówiąc...

- płn. część Wa-Ma, Mierzeję Wiślaną wzdłuż i wszerz a nawet dookoła,
- odnajdywanie ukrytego głęboko w lesie na wysokim wzniesieniu pruskiego cmentarza
- Świętego Kamienia zatopionego u wybrzeży Tolkmicka,
- szlak Napoleona i Wilhelma 2,
- Sztutowo - hitlerowski obóz,
- koniec Polski czyli Piaski
i wiele, wiele innych...

K-J
Ciechanów - zamek
Klewki - szukanie śladów talibów
Olsztyn - szybki objazd
Markowo k/Moraga – cmentarz pruski
Zalewo
Iława
Szymbark – zamek gotycki
Siemiany
Jezioro jasne- zrezygnowaliśmy z wycieczki pieszej
Jerzwałd – poszukiwanie muzeum Nienackiego
Kamieniec – Pałac - Pruski Wersal
Malbork - schabowy
Stegna - nocne imprezowanie na plaży.
Krynica Morska
Piaski - koniec Polski
Sztutowo - obóz jeniecki
Kadyny
Suchacz - rozmowy z miejscowymi o I i II W.Ś., Napoleonie, ruskich najeźdźcach oraz różnych legendach...
Tolkmicko - święty kamień na wybrzeżu, spacer przez niesamowity (polodowcowy) las
Frombork - zamek, wybrzeże
Braniewo
Dobre Miasto - browarowanie i mocne kimanie.

A tu przykra ciekawostka z powrotu w niedzielny późny wieczór:
http://lidzbarkwarminski.wm.pl/217894,S ... z3C3j5PKwC" onclick="window.open(this.href);return false;

W poniedziałek już solo poleciałem malowniczą trasą z DM przez Zgniłochę, Wielbark a potem mazowieckimi wioskami do domu...


edycja:
na szybko:
https://picasaweb.google.com/MaciejFalk ... jiNaPoNocy#" onclick="window.open(this.href);return false;

-- 8 wrz 2014, o 12:40 --

Kolejny łykend spędziłem na PPP, czyli penetrowaniu północnego Podlasia. ;)
Zacząłem od samego końca (właściwie, to już początek Wa-Ma), czyli jez. Dybowskie, nocleg, ognicho, browarki i przepyszne mięsiwo z ognia zrobione przez nowo poznanego GarBusiarza z Suwałk!
Potem wschodem do Hajnówki, kolejny nocleg, ognicho, garażowe dłubanie i do niedzieli się zeszło.
Potem Mielnik, wieża widokowa, prom, Serpelice (łezka się zakręciła gdy mijałem "Ostoję"), mnóstwo wiosek i wioseczek, mnóstwo leśnych dróg, minąłem kopalnie kredy, ale już nie odbijałem.

Na koniec a dzień chylił się (dosłownie) ku pięknemu zachodowi jadąc z "Mord" machnąłem się i zamiast "Stoczek Łukowski" wcisnąłem "Stoczek", dzięki temu dorobiłem sobie stówkę przez totalnie zalesione i odludne tereny.

Już po nocy przez Beeftown przebiłem się do domciu.


edycja:
aaa... zapomniałem o 1 niesamowitym przeżyciu...
Piątkowa noc przy ognisku niedaleko jeziora... gadamy o trudnej historii PL o splamionych krwią czynach putlera, gdy w pewnym momencie kumpel pokazuje gdzieś daleko na niebo i... pyta... co tam tak w 5 punktach (regularnie błyska)...??
Patrzę, patrzę i... nic... śmieję się, żeby "brał połowę lub zmienił dilera", ale po przyzwyczajeniu wzroku do ciemności każdy z nas (4) potwierdza, że... też "to" widzi.

"To" jest na początku gdzieś nie wiadomo gdzie, ale systematycznie zbliża się w naszą stronę. W końcu wszyscy coraz ostrzej widzimy... 5 wyraźnych obiektów poruszających się po niebie w identycznych (małych) odstępach od siebie (samoloty pasażerskie odpadają - zdecydowanie za blisko!!) nadając charakterystyczne sygnały błyskowe.
Nagle proszę aby wszyscy zachowali ciszę, wydaje mi się, że coś słyszę i tak, nie pomyliłem się... bardzo wyraźnie i coraz głośniej było słychać charakterystyczny dźwięk tradycyjnych (nie odrzutowych) silników samolotowych. Cała kolumna kierowała się na wschód (UA - RUS?), choć nie było widać sylwetek, to podejrzewaliśmy, że to ciężkie transportowce.
Słowa tego nie oddają, ale to co czuć (i słychać) było w ciemną noc, było niesamowite, co potem potwierdził każdy z nas.

Niesamowicie tajemnicze uczucie i wrażenie...

Moim okiem:
https://picasaweb.google.com/MaciejFalk ... ymPodlasiu" onclick="window.open(this.href);return false;
Pozdr!falco
Pustkowie. MO...
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21847
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Jedziemytam.pl - falco i Żebro na szlaku!

#13

Post autor: Lech-u »

falco pisze:Moim okiem:
Przyjemnie się Ciebie czyta i ogląda "Twoim" okiem.

Czy Ty coś jeszcze robisz oprócz jeżdżenia na moto? :hah:
Pozdrawiam serdecznie
Lech-u


Business Card

DrRymsza
Awatar użytkownika

Autor
falco
Maniak
Posty: 996
Rejestracja: czw sty 24, 2013 9:55 am
Lokalizacja: K-J
Płeć:

Jedziemytam.pl - falco i Żebro na szlaku!

#14

Post autor: falco »

Relacje robię przede wszystkim dla siebie, ale skłamałbym mówiąc, że nie cieszę się z pochwały. ;) Dziękuję!

Oczywiście! Jeżdżę GarBusami! 8)
Pozdr!falco
Pustkowie. MO...
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21847
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Jedziemytam.pl - falco i Żebro na szlaku!

#15

Post autor: Lech-u »

falco pisze:Relacje robię przede wszystkim dla siebie
Nawet wyglądasz na samoluba :)

A gdzie relacje garbusowe (aktualne jakieś).
Pozdrawiam serdecznie
Lech-u


Business Card

DrRymsza
Awatar użytkownika

Autor
falco
Maniak
Posty: 996
Rejestracja: czw sty 24, 2013 9:55 am
Lokalizacja: K-J
Płeć:

Jedziemytam.pl - falco i Żebro na szlaku!

#16

Post autor: falco »

Hehehe... a jak wygląda samolub? ;)

Garbusowe (aktualne) są zamrożone, tymczasem w sobotę zaliczyłem kolejny Dywizjon 303 i posłuchałem na żywo kawałów "...dlaczego w Wąchocku...?". 8)

https://picasaweb.google.com/MaciejFalk ... oWWachocku" onclick="window.open(this.href);return false;

-- 22 wrz 2014, o 14:47 --

Co prawda to był trochę dłuższy łykend, bo od wtorku do niedzieli... ;)
Najpierw szybka trasa (zbliżała się nocka) przez Łódź do Wrocka, gdzie zacumowałem u znajomego Garbusiarza, pobrowarkowałem, pokibicowałem a następnego dnia o świcie pognałem na spotkanie z kumplem.
Razem ruszyliśmy na zwiedzanie czesko-słowackich zamków, po drodze zachaczając o... DE i tak minęło nam parę dni. 8)
W Chochołowie zaliczyłem XII Zlot (Lucyferiada) :twisted: ,organizowany przez kumpla GarBusiarza-Motocyklistę od wielu, wielu lat, by potem pokręcić się jeszcze po Małopolosce, liznąć Jurę K-C, oraz cały następny dzień szwędać się po świętokrzyskim gdzie znów był nocleg u GarBusiarza, browarki i... mecz :!:
Było w dechę :!:

P.S. Nie liczyłem, ale pękło coś ponad 2 tysiaki, trochę browców, kilka pysznych regionlanych obiadków, niezliczona ilość kapitalnych widoków i... tylko ten czas za szybko (z)leciał... Mam, więc pretekst by znów gdzieś pojechać. ;)

Moim okiem (bez ostatniego dnia, bo padła mi bateria):
https://picasaweb.google.com/MaciejFalk ... oSOwacja02#" onclick="window.open(this.href);return false;

-- 6 paź 2014, o 12:46 --

Oj taaaką jesień, to ja lubię, nawet na zimne poranki czy wychłodzone (pod)wieczorki przymykam oko, skoro całe dnie mogę spędzać w siodle i zwiedzać, zwiedzać, zwiedzać... :-D

W skrócie:
2 dni na szlaku przez mazowieckie, świętokrzyskie, łódzkie w poszukiwaniu zamków, dworków, pałacy, wojennych mogił, leśnych dróg a wszystko w jakże pięknych, kolorowych okolicznościach przyrody...

MAŚŁo moim okiem:
https://picasaweb.google.com/MaciejFalk ... SO45102014" onclick="window.open(this.href);return false;

-- 13 paź 2014, o 10:22 --

(Chyba) na koniec zrobiłem wypad 4x250, czyli od czwartku do niedzieli szwędanie po Wa-Ma.
Fotki są takie sobie, bo część robiona telefonem, ale pamiątka jest najważniejsza:
https://picasaweb.google.com/MaciejFalk ... a912102014#" onclick="window.open(this.href);return false;

-- 9 lut 2015, o 16:51 --

"Trochę" mi się zeszło... 8)
Poniżej kilka moich ujęć:

https://picasaweb.google.com/MaciejFalk ... oSc9pyg8QE" onclick="window.open(this.href);return false;
Pozdr!falco
Pustkowie. MO...

Dein

Jedziemytam.pl - falco i Żebro na szlaku!

#17

Post autor: Dein »

Zdradź, jak smakował syr bułgarskij kopcionyj?
Awatar użytkownika

Autor
falco
Maniak
Posty: 996
Rejestracja: czw sty 24, 2013 9:55 am
Lokalizacja: K-J
Płeć:

Jedziemytam.pl - falco i Żebro na szlaku!

#18

Post autor: falco »

Szczerze mówiąc... nie pamiętam. :( Jednak ja ogólnie bardzo lubię sery w różnych postaciach, więc jak namierzę nowy rodzaj (zwłaszcza na wyjazdach), to zawsze organoleptycznie testuję.

Na pewno był... strasznie drogi, bo sklepik, choć wart zobaczenia (relikt przeszłości), to miał ceny z kosmosu. :shock:
Pozdr!falco
Pustkowie. MO...

Dein

Jedziemytam.pl - falco i Żebro na szlaku!

#19

Post autor: Dein »

Aj tam z kosmosu. Pikle+szproty+syr+chlebek+ciasteczka owsiane za jedyne cztery dychy.

Frykasy ze wschodu mnie zawsze intrygują.
Awatar użytkownika

Autor
falco
Maniak
Posty: 996
Rejestracja: czw sty 24, 2013 9:55 am
Lokalizacja: K-J
Płeć:

Jedziemytam.pl - falco i Żebro na szlaku!

#20

Post autor: falco »

Naprawdę było bardzo drogo, ale zaznaczyłem to tylko dla informacji, bo ja choć oczywiście uważam na ceny, to niemógłbym spróbować czegoś "popularnego" w danej okolicy.

Niezłe jaja były z rybkami... kumpel otworzył puszkę i... stwierdził z obrzydzeniem, że nie będzie jadł, wyglądały na zepsute. Wewnątrz były widoczne białe mikro robaczki-kuleczki... Ja oczywiście nie byłbym sobą, gdybym nie spróbował.
Okazało się, że... to była extra wersja (oczywiście droższa) rybek z... kawiorem. Hahaha...

Jak lubisz sery, to polecam różne wędzone, z ziołami, itp. "ciężkie" na Litwie. Zawsze gdy tam jestem, to się nimi zażeram.
Pozdr!falco
Pustkowie. MO...

Dein

Jedziemytam.pl - falco i Żebro na szlaku!

#21

Post autor: Dein »

Człowiekowi chowanemu na paprykarzu niestraszne kuleczki i dziwnie wyglądające rzeczy w konserwie rybnej. Ale przed hiszpańskimi angulas skapitulowałem bez próbowania.

Lubię sery, ale diler nie szanuje serów i twierdzi, ze to nie jedzenie, więc ze wschodu docierają do mnie głównie konserwy, kiełbachy, sało i chlebek :(

No nieważne. Fajna wycieczka.
Awatar użytkownika

Autor
falco
Maniak
Posty: 996
Rejestracja: czw sty 24, 2013 9:55 am
Lokalizacja: K-J
Płeć:

Jedziemytam.pl - falco i Żebro na szlaku!

#22

Post autor: falco »

A propos konserw robionych w PRL-u, to przypomniało mi się śmieszne zdarzenie z wypadu naszej ekipy do Łeby (zawsze startowaliśmy w czerwcu, gdy Interkamp był jeszcze pusty).
Mieliśmy podzielone konserwy na łba, bo wiadomo jak było z zaopatrzeniem, ale kumpel chciał przycwaniakować i po nocy, w namiocie (stare, poczciwe Legionowo z "planetarium") :-D wytargał puchę pasztetu i... zaczął cichaczem szamać. Nagle... wyrwał z namiotu z wrzaskiem i bełtem, bo... wciągnął zapleśniałą mazię zamiast Podlaskiego. Hahaha...

Powtarzam jak mantrę - w PL jest mnóstwo ciekawych miejsc, często nawet nie wiemy, że znajdują się całkiem blisko domu...

-- 4 kwi 2015, o 22:33 --

Do kosza.
Dziękuję.
Pozdr!falco
Pustkowie. MO...
Awatar użytkownika

asheka
Fanatyk
Posty: 1723
Rejestracja: pt maja 03, 2013 4:01 pm
Lokalizacja: Tarchomin
Płeć:

Jedziemytam.pl - falco i Żebro na szlaku!

#23

Post autor: asheka »

Falco, a Tobie co?
Zablokowany