Grochów, roślinki z przycinki, spora ilość

Ogłoszenia i wątki archiwalne
Zablokowany

Autor
wittek
Bywalec
Posty: 89
Rejestracja: ndz mar 02, 2014 9:17 am
Lokalizacja: Grochów
Na imię mam: Witek
Płeć:

Grochów, roślinki z przycinki, spora ilość

#1

Post autor: wittek »

Witam!
Zamienię roślinki z przycinki takie jak Limnophilia , Rogatek, Limnobium, Wąkrotka białogłowa, i taka trawka, której nazwy nie znam - jest na zdjęciach, jej jest najwięcej niektóre pędy nawet 15-20cm. Jest też mała porcja Micranthemum Monte Carlo a także mchu, chyba jawajskiego, jest gałązka czy dwie rotali zielonej i ludwigi czerwonej. Na części rożlin może być śladowa ilość glonów, ślimaków nie powinno być, ale głowy sobie uciąć nie dam :). Tym razem najmniej jest roślin czerwonych. Poglądowo wrzucam zdjęcie akwarium w którym rosną. Roślinek jest tyle co w misce na zdjęciu, na ręcznikach papierowych wyjąłem tylko po gałązce do zdjęcia. Choć części roślin jest tylko jedna czy dwie gałązki.Najwięcej jest tej trawki i Limnobium

Roślinki zamienię na: krewetki RC mocno czerwone, Crystal Black, ewentualnie na jajka niespodzianki dla dzieci lub chmiel w płynie

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Odbiór na Grochowie, dziś do 18.0 a od jutra w zasadzie każdego dnia po 18.0, ale roślinki czekają powiedzmy maksymalnie do wtorku
Ostatnio zmieniony sob lut 04, 2017 10:32 am przez wittek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

Gosica
Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 8:08 pm
Lokalizacja: Warszawa-Stegny
Płeć:

Grochów, roślinki z przycinki, spora ilość

#2

Post autor: Gosica »

Chętnie wzięłabym wąkrotkę w każdej ilości, podjechać mogę jutro.
126l

Autor
wittek
Bywalec
Posty: 89
Rejestracja: ndz mar 02, 2014 9:17 am
Lokalizacja: Grochów
Na imię mam: Witek
Płeć:

Grochów, roślinki z przycinki, spora ilość

#3

Post autor: wittek »

Chętnych zapraszam z propozycjami na PW. Szczerze wolałbym zamienić od razu całość, ale jak komuś chce się jechać tylko po kilka gałązek konkretnej roślinki to póki nie ma chętnych na całość mogę się zamieniać. Jak pisałem propozycje na PW , pod uwagę biorę kolejność zgłoszeń i dogodność terminu odbioru.
Awatar użytkownika

wycz
Bywalec
Posty: 62
Rejestracja: ndz mar 27, 2011 11:14 pm
Telefon: 508109477
Lokalizacja:
Płeć:

Grochów, roślinki z przycinki, spora ilość

#4

Post autor: wycz »

PW

Autor
wittek
Bywalec
Posty: 89
Rejestracja: ndz mar 02, 2014 9:17 am
Lokalizacja: Grochów
Na imię mam: Witek
Płeć:

Grochów, roślinki z przycinki, spora ilość

#5

Post autor: wittek »

W zasadzie całość rozdysponowana. Jeszcze nie odebrana, także jakby ktoś coś bardzo chciał proszę pisać. Niemniej na tę chwilę rezerwacja wszystkiego do jutra.
Dodano po przerwie do tego postu:
Roślinki oddane, poproszę temat do archiwum
Zablokowany