Warszawa Ursynów - Neocaridina "Green Jade" lub "Sapphire" za kundelki i red cherry

Ogłoszenia i wątki archiwalne
Zablokowany
Awatar użytkownika

Autor
KuMaK
Zapaleniec
Posty: 348
Rejestracja: śr cze 17, 2009 2:30 pm
Telefon: 798 763 792
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna
Płeć:

Warszawa Ursynów - Neocaridina "Green Jade" lub "Sapphire" za kundelki i red cherry

#1

Post autor: KuMaK »

Cześć Wszystkim,

Prowadzę troszkę prac badawczych związanych z krewetkami i w związku z tym potrzebuję dużych grup (minimum 100 osobników) krewetek Neocaridina - Red Cherry lub tzw. "kundelki", ale sprawdzą się także "White Pearl" czy inne krewetki z rodzaju Neocaridina (nie interesuje mnie wysoka jakość, im bardziej przeźroczyste tym lepiej).

W zamian oferuję wysokiej jakości nowe rasy krewetek Neocaridina - krewetki Green Jade (wersja ciemnozielona - UWAGA - tu oferuję wyłącznie samiczki z możliwością dostarczenia samca w ciągu dwóch miesięcy) i Blue Sapphire (całe granatowe - dostępne samce i samice).

UWAGA, interesują mnie wyłącznie oferty powyżej 100 osobników na wymianę, krewetki muszą mieć co najmniej 0,5cm długości ciała, płeć dowolna, bez samic ciężarnych (oszczędzamy stres), krewetki muszą być zdrowe (mogą mieć wybrane gatunki pasożytów/szkodników hodowlanych jak np. Scutariella, Holtodrilus. Vorticella, Stentor, Ellobiopsis. Potrzebuję łącznie około 600-800 krewetek (stąd minimum 100 w ofercie).

Wymiana w okolicach SGGW na warszawskim Ursynowie.

Pozdrawiam

GrubyOlo
Bywalec
Posty: 77
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 9:44 am
Lokalizacja:
Płeć:

Warszawa Ursynów - Neocaridina "Green Jade" lub "Sapphire" za kundelki i red cherry

#2

Post autor: GrubyOlo »

Hej chętnie się zamienię:D w grę wchodzą kundle RC i babaulti - niestety ciężko mi rozpoznać które są które:D
Non omnis moriar... wszy może zostaną:P
Awatar użytkownika

Autor
KuMaK
Zapaleniec
Posty: 348
Rejestracja: śr cze 17, 2009 2:30 pm
Telefon: 798 763 792
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna
Płeć:

Warszawa Ursynów - Neocaridina "Green Jade" lub "Sapphire" za kundelki i red cherry

#3

Post autor: KuMaK »

Zapomniałem dopisać - proszę o przesyłanie ofert na PW :)

GrubyOlo, a Ciebie poproszę o przesłanie jedynie podglądowych fotek na krewetki (też na PW) - dzięki za odpowiedź :) !

GrubyOlo
Bywalec
Posty: 77
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 9:44 am
Lokalizacja:
Płeć:

Warszawa Ursynów - Neocaridina "Green Jade" lub "Sapphire" za kundelki i red cherry

#4

Post autor: GrubyOlo »

priv
Non omnis moriar... wszy może zostaną:P
Zablokowany