Akwarium 350 l- 2,5 m - Żywiec - Bielsko-Biała

Ogłoszenia i wątki archiwalne
Zablokowany

Autor
niepoziomki
Uczestnik
Posty: 39
Rejestracja: czw lut 22, 2018 9:57 pm
Lokalizacja: Zewsząd
Na imię mam: Marta i Rafał
Płeć:

Akwarium 350 l- 2,5 m - Żywiec - Bielsko-Biała

#1

Post autor: niepoziomki »

Witajcie !
A więc przyszedł czas na nasze jamniki :-) Skalary w prawdzie jeszcze nie trą brzuchem o dno, ale najwyższy czas na zmiany, więc na sprzedaż mamy:

Akwarium o pojemności 350 litrów, wymiarach: 250 cm x 40 cm x 35 cm H i dedykowane mu dwie lampy wiszące o wymiarach 125 cm x 40 cm x 9 cm wraz z oświetleniem: 36 W Philips Master TLD, 18 W Led, 5x 7 W Led epistar, 18 W Aquastar, 18 W Grolux. Do tego filtr kubełkowy Fluval 104.

Sprzedaję akwarium bez podłoża, ale dorzucę sporo fajnych kamieni (m.in. stone) , korzeni (m.in. mangrowce) oraz sporo roślin gratis na start.

Cena obejmuje też, jak wspomniałem wyżej, filtr kubełkowy oraz dwie lampy z gotowym oświetleniem pod wymiar akwarium.

Cena to 700 zł.

Mamy również na sprzedaż drugie, identyczne akwarium, przy czym filtr do niego to także kubeł, ale Crystal Flo.
A w lampach świecą: 2 x Phipils master Ltd - 36 W, 2 x Grolux 36 W, 1 x Aquastar 18 W.

Cena ta sama.

Jeżeli chodzi o szafkę (profile nośne 50x50 ścianka 2, podpory co 90 cm), to jest ona w całości pod te dwa akwaria i nie mam możliwości ich rozłączenia.

Dla śmiałka, który zechce obydwa akwaria, szafkę dorzucam gratis.

Więcej info pod numerem telefonu 603 531 533


Zdjęcia :

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Zablokowany