Wymienię/ bielany/centrum/ przycinka

Ogłoszenia i wątki archiwalne
Zablokowany

Autor
Lswit19900
Zapaleniec
Posty: 205
Rejestracja: śr lut 07, 2018 10:00 pm
Lokalizacja: Warszawa
Na imię mam: Lukasz
Płeć:

Wymienię/ bielany/centrum/ przycinka

#1

Post autor: Lswit19900 »

Witam, we wtorek wracam z wakacji i będę miał do zrobienia grubą przycinke(mam nadzieję że nie urósł glon przez dwa tygodnie)
Na pewno będę miał sporo Ammania bonsai, aromatica, pewnie trochę ludwigii pantanal, eriocaulon parkeri, rotala walichi, rotala vietnam, blixa japonica, pewnie coś jeszcze dojdzie.
Wymienię najchętniej na jakieś rarytasy lub roślinki które poradzą sobie w terrarium jako Emersy najchętniej bucephlandre, pinnatifida, moze być i jakieś anubiasy,/ coś innego co wytrzyma w terrarium tropikalnym jak oplątwy bromelie czy cus takiego
Awatar użytkownika

JJP2
Noble
Posty: 642
Rejestracja: ndz sty 07, 2018 12:56 am
Lokalizacja: Ciupagi
Na imię mam: Piotr

Wymienię/ bielany/centrum/ przycinka

#2

Post autor: JJP2 »

Glona to do kuchni Agnieszki oddaj. Zrobi z tego potrawkę na następne spotkanie. :x

Autor
Lswit19900
Zapaleniec
Posty: 205
Rejestracja: śr lut 07, 2018 10:00 pm
Lokalizacja: Warszawa
Na imię mam: Lukasz
Płeć:

Wymienię/ bielany/centrum/ przycinka

#3

Post autor: Lswit19900 »

Z tego co dostaje na zdjęciach od opiekunki to glina nie ma ale zdjęcia nie są super jakości więc zobaczymy, a z zielenicy to raczej ciężko będzie coś jadalnego zrobic, chinole używają glony w kuchni ale chyba tylko morskie i też raczej nie każdy się nadaje do szamania

Witek
Zapaleniec
Posty: 277
Rejestracja: śr mar 18, 2015 7:46 am
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Na imię mam: Witek
Płeć:

Wymienię/ bielany/centrum/ przycinka

#4

Post autor: Witek »

Nie wiem czy aktualne, jak ma trafić do kosza to bym coś uratował w zamian bilety Narodowego Banku Polskiego lub piwo mogę zaoferować.... jestem z Bielan
Zablokowany