Jak usunac konto na tym forum????

Awatar użytkownika

Przemo_K
Uzależniony
Posty: 500
Rejestracja: pn lut 11, 2013 1:22 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Jak usunac konto na tym forum????

#31

Post autor: Przemo_K »

Ostatni post z poprzedniej strony:

Jurgen pisze:Sry, dziuniek31 bez obrazy, ale nieraz taki kij w mrowisko :-P
To już nie kij a chyba petarda :o
182l, 27l

Autor
dziuniek31
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 8:10 pm
Lokalizacja:

Jak usunac konto na tym forum????

#32

Post autor: dziuniek31 »

Miałem napisać warszawa Klaudyn śródmieście???????????

-- Wt paź 01, 2013 8:01 pm --

Teraz sprawdzacie kto ma racje a ja wiem ze specjalnie to dopisałem . szkoda gadać
Awatar użytkownika

etna
Fanatyk
Posty: 1458
Rejestracja: śr sty 14, 2009 8:06 am
Lokalizacja: Warszawa - Praga
Płeć:

Jak usunac konto na tym forum????

#33

Post autor: etna »

dziuniek31, umiesz pisać to teraz naucz się czytać ze zrozumieniem i przyswajaniem informacji
lokalizacja ma być podana w tytule ogłoszenia ty podałeś miejsce dopiero w ogłoszeniu i to na samym dole
byłam tak miła że podałam ci już przykład jak ma to wyglądać i więcej już tego nie zrobię aż taka miła to nie jestem :twisted: :twisted: :twisted:
Adriana
Awatar użytkownika

Drottnar
Arcymistrz
Posty: 4189
Rejestracja: czw paź 23, 2008 9:11 pm
Lokalizacja: Saska Kępa
Płeć:

Jak usunac konto na tym forum????

#34

Post autor: Drottnar »

Nygus pisze:Moje ogłoszenie też kiedyś ten sam moderator usunął...jak ja się na Niego wkur..łem i tez mail do Niego, ze co niby źle było??? i ze złości cały regulamin przeczytałem
Ej, ej! Czy to na pewno ja byłem? Bo o błędzie w temacie to pisał kto inny! :D

pkucaba
Miszcz
Posty: 3741
Rejestracja: śr gru 01, 2010 9:58 pm
Lokalizacja: Witolin
Na imię mam: Piotr
Płeć:

Jak usunac konto na tym forum????

#35

Post autor: pkucaba »

Szanowni Państwo, Koleżanki, Koledzy, forumowicze,
Jakiś czas temu moderatorzy otrzymywali mnóstwo uwag, by uregulować dział giełda. Część forumowiczów chciała bardziej radykalnych zmian, systemu ocen zawieranych transakcji, nałożenia sankcji na szczególnie "nieposłusznych".
Wypracowany został pewien kompromis. Zawarte zostało to w regulaminie giełdy.
Zarówno KARY jak i pewnego rodzaju obowiązki.

Za porządek na forum odpowiadają moderatorzy. Jedni bardziej aktywnie, drudzy mniej, ale każdy z własnej woli i bez żadnych korzyści. Tracąc swój czas, często kosztem własnych rodzin.
Dlatego uważam, że mimo wszystko użytkownicy powinni nam trochę pomóc i dostosować się do regulaminu.
Jeśli zaś zadasz sobie dziuniek31 (i wielu innych) minutę trudu i przeczytasz regulamin chyba nic się nie stanie.
Napiszesz temat poprawnie i każdy będzie zadowolony.
I moderatorzy (będą mieli mniej pracy) i użytkownicy którzy będą od razu wiedzieli, gdzie ewentualnie mają się udać.
Nikt nie będzie musiał usuwać tematów... Nikt nie będzie musiał usuwać konta itd...

Co do innych "przyjacielskich" forów... Jestem na kilkunastu forach aktywnym użytkownikiem i zapewniam na każdym są konflikty. Zapraszam na elektrodę, cro, czy nawet rośliny akwariowe, albo bojownik...
Fawa jest jednym z najbardziej spokojnych... Nikt nie czepia się na przykład pisowni (no chyba, że ktoś wyjątkowo przegina).


Wystarczy jak w TEMACIE napiszesz Warszawa - Klaudyn...

Jeśli jednak chcesz by usunąć Ci konto powiedz tylko kiedy i usunę.

pkucaba
Awatar użytkownika

Nygus
Gaduła
Posty: 102
Rejestracja: pt maja 24, 2013 9:56 pm
Lokalizacja: warszawa, żoliborz

Jak usunac konto na tym forum????

#36

Post autor: Nygus »

Drottnar o ile dobrze pamiętam to byłeś Ty, zresztą jakie to ma znaczenie, ważne że zmobilizowało mnie to do przeczytania regulaminu :)

pkucaba
Miszcz
Posty: 3741
Rejestracja: śr gru 01, 2010 9:58 pm
Lokalizacja: Witolin
Na imię mam: Piotr
Płeć:

Jak usunac konto na tym forum????

#37

Post autor: pkucaba »

Nygus, może to ze względu na Twój nick ;)
Awatar użytkownika

Nygus
Gaduła
Posty: 102
Rejestracja: pt maja 24, 2013 9:56 pm
Lokalizacja: warszawa, żoliborz

Jak usunac konto na tym forum????

#38

Post autor: Nygus »

Hahahahaha, nie nick do tego nic nie ma i to nie dlatego :), napisałem tu post nie dlatego żeby dogryźć moderatorowi, ale po to żeby autor postu wykazał "odrobinę" samoinicjatywy i sam odnalazł swój błąd.
Awatar użytkownika

slw
Zapaleniec
Posty: 260
Rejestracja: czw lut 14, 2013 8:00 pm
Lokalizacja:

Re: Jak usunac konto na tym forum????

#39

Post autor: slw »

pkucaba pisze: Część forumowiczów chciała bardziej radykalnych zmian, systemu ocen zawieranych transakcji
Wyciągnięto mnie do tablicy to i się wypowiem.
Otóż tak. Sprawę informacji moderatorów o błędzie w ogłoszeniu można potraktować na 2 różne sposoby:
1. zamknąć się w ciemnym pokoju i płakać, iż nie umiem czytać regulaminu (choć wystarczy spojrzeć po tematach i regulamin jest niepotrzebny, aby dodać poprawnie ogłoszenie)
2. potraktować jako reklamę swojego tematu tj. piszę źle (niechcący) temat - 1 post, moderator zwraca mi uwagę co mam zmienić - 2 post, poprawiam i piszę, że już poprawione i dalej aktualne 3 post. Dzięki temu mamy 3 posty (zamiast jednego) i więcej ludzi zagląda z myślą o co tu chodzi :) Eh... poczytajcie trochę o reklamie w sieci ;)
P.S. proszę punktu drugiego nie traktować poważnie. Przeczytajcie regulamin i dajmy wszyscy sobie więcej czasu na życie w realu a nie przed komputerem. Po prostu poprawcie temat i obiecajcie poprawę.
Obrazek
Awatar użytkownika

Jurgen
Zapaleniec
Posty: 221
Rejestracja: sob gru 01, 2012 7:35 pm
Telefon: 501083126
Lokalizacja:
Płeć:

Jak usunac konto na tym forum????

#40

Post autor: Jurgen »

pkucaba pisze:Szanowni Państwo, Koleżanki, Koledzy, forumowicze,
Ooo, kuc się tak wkurzył, że aż ogonem macha ze złości... :hah:
P.S.
slw, Sławek a bardziej skomplikowanie możesz ? :viva:
Pijąc wódkę jedząc śledzie, będziemy silni jak niedźwiedzie.
Prawo Precyzji: Mierz mikrometrem, zaznaczaj kredą, tnij siekierą.
Awatar użytkownika

slw
Zapaleniec
Posty: 260
Rejestracja: czw lut 14, 2013 8:00 pm
Lokalizacja:

Re: Jak usunac konto na tym forum????

#41

Post autor: slw »

Jurgen pisze:P.S.
slw, Sławek a bardziej skomplikowanie możesz ? :viva:
Ale co? Bo nie rozumiem, co ma być bardziej skomplikowane :D
Obrazek
Awatar użytkownika

Drottnar
Arcymistrz
Posty: 4189
Rejestracja: czw paź 23, 2008 9:11 pm
Lokalizacja: Saska Kępa
Płeć:

Jak usunac konto na tym forum????

#42

Post autor: Drottnar »

Nygus pisze:Drottnar o ile dobrze pamiętam to byłeś Ty, zresztą jakie to ma znaczenie, ważne że zmobilizowało mnie to do przeczytania regulaminu
W sumie jak nie ja, to niech będzie, że ja - muszę dbać o odpowiednią reputację :twisted:
Nygus pisze:napisałem tu post nie dlatego żeby dogryźć moderatorowi
Absolutnie tego tak nie odebrałem. Mam też nadzieję, że nikt nie żywi do mnie zbyt długo urazy jak mu zamknę temat...

Czeresniak
Gaduła
Posty: 112
Rejestracja: pt lip 08, 2011 3:34 pm
Lokalizacja: Wola
Płeć:

Jak usunac konto na tym forum????

#43

Post autor: Czeresniak »

Obrazek

neoNowa
Gaduła
Posty: 114
Rejestracja: wt lut 12, 2013 8:20 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Jak usunac konto na tym forum????

#44

Post autor: neoNowa »

Buahahahaha :hah: Czeresniak zupełnie to samo pomyslałam: ilę po popcorn XD

Dodam moje 5 gr, jestem średnio aktywnym użytkownikiem bo moja wiedza jest dużo mniejsza niż innych, ale jestem na kilku forach i zdecydowanie TO jest najbardziej przyjazne. Tu każdy spokojnie i bez pojazdu odpowiada, nawet jak pytanie jest absurdalne, na bojowniku np za niektóre posty od razu byłby opierdziel za samo napisanie.

Osobiście dla mnie najważniejsze jest tu to, że nie ma kółek wzajemnej adoracji i każdy użytkownik, nie zależnie od ilości napisanych postów, jest tu traktowany tak samo jak inni :)

Zdecydowanie bardziej wolę tu o coś zapytać niż gdziekolwiek indziej. Ogólnie cud, miód i orzeszki :D

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
ODPOWIEDZ