Moje subiektywne spojrzenie na FAWE

Awatar użytkownika

Miro
Arcymistrz
Posty: 4938
Rejestracja: ndz sty 13, 2013 8:29 pm
Lokalizacja: Centrum
Płeć:

Moje subiektywne spojrzenie na FAWE

#31

Post autor: Miro »

Ostatni post z poprzedniej strony:

jpkabaty pisze:I nie ma co wtrącać się do sporów między stronami bo to ich problem
Może tak , może nie .Jak ktoś wypisuje bzdury to trudno nie zareagować !
jpkabaty pisze:Sklepy natomiast by nie miały możliwości handlować na forum.
A to niby dlaczego ?! :shock: Mnie nie interesuje kto sprzedaje mnie interesuje co sprzedaje !
jpkabaty pisze:a narzekanie i krytykowanie niczemu nie służy.
No właśnie !
Awatar użytkownika

jpkabaty
Uzależniony
Posty: 568
Rejestracja: czw lis 27, 2014 2:54 am
Lokalizacja: Warszawa, Kabaty
Na imię mam: Pawel
Płeć:

Re: Moje subiektywne spojrzenie na FAWE

#32

Post autor: jpkabaty »

jpkabaty pisze:Poczynając już od wpisu inicjującego ten wątek - krytyki dużo, wręcz czepiania się (w moim subiektywnym odczuciu i proszę go nie oceniać - każdy ma prawo do swojego więc niech napisze swoje jak potrzebuje a nie ocenia mojego).
Dein pisze:Kuriozum, tak bajdełej.
Ja ocenię, ale mnie nie oceniajcie.
Proszę czytać ze zrozumieniem: napisałem żeby nie oceniać osób ani ich poglądów czy subiektywnych odczuc tylko pomysły i działania tychże osób.

Pokaż Uwagi moderatora

-- Cz lut 26, 2015 11:46 pm --
miro pisze:
jpkabaty pisze:Sklepy natomiast by nie miały możliwości handlować na forum.
A to niby dlaczego ?! :shock: Mnie nie interesuje kto sprzedaje mnie interesuje co sprzedaje !
dla uściślenia - nie mam na myśli żeby sklepy nie miały dostępu do forum tylko żeby nie prowadziły tu działalności handlowej czyli żeby poinformowały tylko odsyłając do swoich ofert na platformach dedykowanych do takiej działalności. żeby nie przekształcać forum w galerie handlowa czy supermarket tylko pozostawić jej koleżeński charakter = pomocy wzajemnej, wymiany doświadczeń + odsprzedaży czy wymiany miedzy hobbystami (giełda).
jeśli jednak jest potrzeba żeby sklepy tu też handlowały to chociaż nie na giełdzie a wydzielonym dla sklepów dziale. argumenty podałem wcześniej.

Autor
Dein

Moje subiektywne spojrzenie na FAWE

#33

Post autor: Dein »

Obrazek

(tak, był tu przyciężki post nie na temat, potencjalny wstęp do zadymy, a teraz jest rogatek, żeby wypowiedź moderatora poniżej nie straciła sensu)
Ostatnio zmieniony pt lut 27, 2015 10:40 am przez Dein, łącznie zmieniany 1 raz.

pkucaba
Miszcz
Posty: 3741
Rejestracja: śr gru 01, 2010 9:58 pm
Lokalizacja: Witolin
Na imię mam: Piotr
Płeć:

Moje subiektywne spojrzenie na FAWE

#34

Post autor: pkucaba »

Panowie trzymajcie się proszę tematu.

Zostawiamy sprawę kolegi Rogatka, a skupmy się na Fawie w tym wątku.
Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale.
Z pszczołami nigdy nic nie wiadomo. Ani z misiami, prosiaczkami, królikami, sowami, kucykami…
Awatar użytkownika

Miro
Arcymistrz
Posty: 4938
Rejestracja: ndz sty 13, 2013 8:29 pm
Lokalizacja: Centrum
Płeć:

Moje subiektywne spojrzenie na FAWE

#35

Post autor: Miro »

A kto będzie decydował a zmianach na forum ? Czy moderatorzy, czy demokratycznie np .Kto jest za a kto przeciw zmianie będzie mógł oddać głos na jakiś temat .
Awatar użytkownika

jpkabaty
Uzależniony
Posty: 568
Rejestracja: czw lis 27, 2014 2:54 am
Lokalizacja: Warszawa, Kabaty
Na imię mam: Pawel
Płeć:

Re: Moje subiektywne spojrzenie na FAWE

#36

Post autor: jpkabaty »

miro pisze:A kto będzie decydował a zmianach na forum ? Czy moderatorzy, czy demokratycznie np .Kto jest za a kto przeciw zmianie będzie mógł oddać głos na jakiś temat .
Według mnie to uczestnicy "korzystaja" za free z pracy moderatorów więc przede wszystkim powinniśmy uszanować ten fakt i "nie zaglądać (zbytnio) w zęby darowanemu koniowi". Dlatego właśnie sugerowałem zasadę, że jak ktoś chce krytykować to niech to będzie konstruktywna krytyka a nie tylko wytykanie błędów czyli też niech proponuje nie tylko co ale i jak zmienić. Jeśli ktoś chce mieć wymagania lub choćby oczekiwania niech pomoże we wdrożeniu zmian albo chociaż zaproponuje konkretną pomoc.

Zmiany niewątpliwie mają służyć lepszemu dopasowaniu forum do potrzeb użytkowników i sprzyjać redukowaniu potencjalnych konfliktów. Muszą też spełniać bardzo ważny warunek, o którym może zapominamy jako użytkownicy - ułatwiać pracę moderatorom. I to nie tylko od strony technicznej ale np redukując konieczność interweniowania.

Co do głosowania - raczej bym nie polecał bo systemy demokratyczne wcale nie wybierają najefektywniejszych rozwiązań (weźmy choćby decyzje o utrzymywaniu z naszych podatków kopalń przynoszących straty czy finansowanie w świeckim państwie z jego budżetu religii w szkołach - bo trzeba uwzględnić vox populi).
Lepszym rozwiązaniem jest publiczna debata i pozostawienie końcowej decyzji tym którzy są potem odpowiedzialni za funkcjonowanie całości - czyli w tym przypadku moderatorów, którzy z pewnością uwzględnią głosy z debaty a w szczególności chętnie skorzystają z dobrych gotowych pomysłów i propozycji pomocy.

Ale jeśli będzie decyzja o głosowaniu to też ok dla mnie.
Awatar użytkownika

Miro
Arcymistrz
Posty: 4938
Rejestracja: ndz sty 13, 2013 8:29 pm
Lokalizacja: Centrum
Płeć:

Moje subiektywne spojrzenie na FAWE

#37

Post autor: Miro »

jpkabaty pisze: Co do głosowania - raczej bym nie polecał bo systemy demokratyczne wcale nie wybierają najefektywniejszych rozwiązań (weźmy choćby decyzje o utrzymywaniu z naszych podatków kopalń przynoszących straty
To nie ma nic wspólnego z demokracją a ze świętym spokoje polityków !
jpkabaty pisze:Lepszym rozwiązaniem jest publiczna debata
Zaangażowanie forumowiczów jest tylko wtedy kiedy się ktoś " bije " a że w temacie nic się nie dzieje tak że dyskusji nie będzie !

Autor
Dein

Moje subiektywne spojrzenie na FAWE

#38

Post autor: Dein »

Brak zaangażowania w dyskusji o rewolucjach też coś oznacza. Może po prostu ludziom pasuje i nie są zainteresowani majdanem?

Pomyśl tylko. Gdyby mieli pomysły, które ich zdaniem odmieniłyby pozytywnie forum, to by je zgłosili. Gdyby chcieli coś poprzeć, poparliby. Natomiast co mają napisać, jeśli im się cudze wymysły i inicjatywy nie podobią? Nie zgodzić się z tym, co napisano wcześniej - to ostatnio niemile widziane. Niekonstruktywne. Trolowanie wręcz. Niechęć do zmian - niekonstruktywna.

Lepiej siedzieć cicho, przeczekać przemowy, nie mieszać się, nie narażać się. Zdrowe.
Awatar użytkownika

Miro
Arcymistrz
Posty: 4938
Rejestracja: ndz sty 13, 2013 8:29 pm
Lokalizacja: Centrum
Płeć:

Moje subiektywne spojrzenie na FAWE

#39

Post autor: Miro »

10.W kwestiach nieuwzględnionych w niniejszym regulaminie wiążąca jest decyzja moderatora.

To jest punkt z regulaminu który ma wszystkie punkty pod sobą i właściwie żadnych zmian w regulaminie nie potrzebna ! :)
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21836
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Moje subiektywne spojrzenie na FAWE

#40

Post autor: Lech-u »

miro pisze:To jest punkt z regulaminu który ma wszystkie punkty pod sobą i właściwie żadnych zmian w regulaminie nie potrzebna !
Jesteś chyba pierwszy, który przeczytał regulamin. Zdaje się, że wybiórczo, ale zawsze coś...
Awatar użytkownika

jpkabaty
Uzależniony
Posty: 568
Rejestracja: czw lis 27, 2014 2:54 am
Lokalizacja: Warszawa, Kabaty
Na imię mam: Pawel
Płeć:

Re: Moje subiektywne spojrzenie na FAWE

#41

Post autor: jpkabaty »

miro pisze:
jpkabaty pisze: Co do głosowania - raczej bym nie polecał bo systemy demokratyczne wcale nie wybierają najefektywniejszych rozwiązań (weźmy choćby decyzje o utrzymywaniu z naszych podatków kopalń przynoszących straty
To nie ma nic wspólnego z demokracją a ze świętym spokoje polityków !
Poniekąd masz rację, ale gdyby głos ludu był za innym świętym spokojem to byłby inny. A do tego lud kieruje się rzadko rozumem leczz tym co podszepną święci o np. broni wspomnianej polsko-katolickiej tradycji przemocy domowej bo święci podszepnęli że to przeciw zarazie gender.
miro pisze:
jpkabaty pisze:Lepszym rozwiązaniem jest publiczna debata
Zaangażowanie forumowiczów jest tylko wtedy kiedy się ktoś " bije " a że w temacie nic się nie dzieje tak że dyskusji nie będzie !
Słuszne spostrzeżenie. No to może raz na tydzień moderatorzy będą losować 2 osoby na ring. To wtedy się inni też zaktywizują i przy okazji rzucą jakiś pomysł :evil:

-- So lut 28, 2015 10:04 pm --
miro pisze:10.W kwestiach nieuwzględnionych w niniejszym regulaminie wiążąca jest decyzja moderatora.

To jest punkt z regulaminu który ma wszystkie punkty pod sobą i właściwie żadnych zmian w regulaminie nie potrzebna ! :)
No tak, tylko chodzi, domyślam się, o to żeby moderatorzy nie musieli sprzątać tylko żeby uczestnicy byli świadomi jak nie śmiecić.

-- So lut 28, 2015 10:06 pm --
Lech-u pisze:
miro pisze:To jest punkt z regulaminu który ma wszystkie punkty pod sobą i właściwie żadnych zmian w regulaminie nie potrzebna !
Jesteś chyba pierwszy, który przeczytał regulamin. Zdaje się, że wybiórczo, ale zawsze coś...
Oj przeprszm, ja już wcześniej też cytowałem regulamin. Też poproszę o pochwałę :keep:
Awatar użytkownika

Drottnar
Arcymistrz
Posty: 4189
Rejestracja: czw paź 23, 2008 9:11 pm
Lokalizacja: Saska Kępa
Płeć:

Moje subiektywne spojrzenie na FAWE

#42

Post autor: Drottnar »

ROGATEK pisze:Ja osobiście nie widzę, by ktoś na forum miał na nie pomysł.
Byłem ja, ale sobie poszedłem.

-- 28 lut 2015, o 23:23 --
Dein pisze:Mnie się podoba jak jest (dlatego jestem tyle czasu tu, a nie gdzie indziej, chociaż mam wybór) i nie chcę "ulepszeń". Podoba mi się ze względu na prostotę podejścia do tematu. Forum to forum. Rodzaj komunikatora do prowadzenia dyskusji, nie portal społecznościowy, nie wylęgarnia gwiazd, nie instytucja, która będzie kogoś z zewnątrz jednomyślnie wyróżniać uznaniem, nie katalog informacji, do których nic nie można dopisać, bo autor będzie urażony, że ktoś mu się wtrynia z komentarzem.

Dziękuję za uwagę.

P.S. Moderatorów jest dość na taką niewielką "przestrzeń", ostatnio są widoczni, ale muszą ustalić jednolitą politykę.
<3 <3 <3

-- 28 lut 2015, o 23:24 --
sylwekw pisze:Fajne te idealistyczne wizje ale ja prywatnie mimo, że jestem zarejestrowany na kilku innych forach akwarystycznych najchętniej wracam właśnie na Fawę aby coś napisać albo coś poczytać. I do końca nie jestem pewien dlaczego - czy ze względu na życzliwość ludzi, czy lokalny "patriotyzm" czy dlatego, że jest właśnie taka jaka jest, czyli po trochu wszystkiego - ale taki jest fakt.
Taka prawda. Byłem na kilku forach akwarystycznych. Żadne nie ma takiego klimatu jak to. Nawet mimo obecności Lesia. ;)

-- 28 lut 2015, o 23:24 --
tzw79 pisze:Forum spełnia wszelkie moje oczekiwania. Jeśli chcę o czymś interesującym poczytać, to czytam, jeśli mam coś do powiedzenia w jakiejs kwesti to mam taką możliwość, a jeśli czegoś potrzebuję - przeglądam giełdę. Nie są mi potrzebne żadne wybitne funkcje, z których chciałbym korzystać. Co do moderacji, też nie widzę potrzeby żeby co kolwiek zmieniać. Myślę, że tematy są uporządkowane, a patronat nad kulturą wypowiedzi sprawowany na bieżąco.
A to mądry facet jest, więc jak tak mówi, to znaczy, że tak jest w istocie.

-- 28 lut 2015, o 23:29 --
rudykot pisze:Jesteś tutaj traktowany tym lepiej im bliżej jesteś z moda mi. Wtedy możesz sobie robić personalne wycieczki wobec innych użytkowników i nikt się nawet nie odezwie, że za to można dostać ostrzezenie.
Jeszcze ze mną warto żyć w zgodzie. i ze Sztefanem. Z nim to nawet bardziej niż ze mną.

silver007 pisze:Moderacja? Ja nie ma żadnych zastrzeżeń.
Lechu stawia Ci piwo na najbliższym spotkaniu forumowiczów!
rudy1986 pisze: Forum uwazam ze powinno zostac w takiej formie jakiej jest
Tak jest! Zgadzam się!
Hergar pisze:przerodzić w faszystowskie kasowanie wątków, postów itd. bo akurat moderator ma taki kaprys
Do mnie pijesz? ;)

-- 28 lut 2015, o 23:31 --
Kiperka pisze:Ja na forum widzę bardzo aktywną społeczność, ale co się dziwić opini skoro:
Dein pisze:Jak już któryś uczynił konkret i coś zdecydował, żeby skończyć kwasy, pozostali bawią się w dobrego policjanta, niwecząc gest, przecież wcale nie radykalny, tego pierwszego. Zamykając i otwierając wątki, pozwalając w drodze wyjątku jeszcze komuś coś napisać, a potem już nie wypada nie pozwolić innym i jedzie dalej walec.
Mam wrócić? Ale jak wracam, to ja mam zawsze ostatnie słowo we wszelkich decyzjach moderatorskich.
Awatar użytkownika

dune
Fanatyk
Posty: 1255
Rejestracja: śr lip 08, 2009 11:54 am
Lokalizacja: ...
Na imię mam: Pilar
Płeć:

Moje subiektywne spojrzenie na FAWE

#43

Post autor: dune »

A ja mam za malo miejsca w skrzynce
Powtarzam to przy każdej okazji
Staram sie w temacie
A tak poza tym
Moje subiektywne spojrzenie na FAWE
Jest zadowolone
...tak mi się wydaje...
Awatar użytkownika

Drottnar
Arcymistrz
Posty: 4189
Rejestracja: czw paź 23, 2008 9:11 pm
Lokalizacja: Saska Kępa
Płeć:

Moje subiektywne spojrzenie na FAWE

#44

Post autor: Drottnar »

Kiperka pisze:Ja na forum widzę bardzo aktywną społeczność, ale co się dziwić opini skoro:
Dein pisze:Jak już któryś uczynił konkret i coś zdecydował, żeby skończyć kwasy, pozostali bawią się w dobrego policjanta, niwecząc gest, przecież wcale nie radykalny, tego pierwszego. Zamykając i otwierając wątki, pozwalając w drodze wyjątku jeszcze komuś coś napisać, a potem już nie wypada nie pozwolić innym i jedzie dalej walec.
Mam wrócić? Ale jak wracam, to ja mam zawsze ostatnie słowo we wszelkich decyzjach moderatorskich. Niezdecydowanie niektórych moderatorów to od dawna największa bolączka tego forum. No, ale ja jestem zwolennikiem władzy absolutnej.

Autor
Dein

Re: Moje subiektywne spojrzenie na FAWE

#45

Post autor: Dein »

Drottnar pisze:Mam wrócić? Ale jak wracam, to ja mam zawsze ostatnie słowo we wszelkich decyzjach moderatorskich.
Tak mówisz, bo nie byłeś moderatorami razem z drapieżcą Rhino. A Leszek był chytry i tak robił, żeby Ci się wydawało, że ostatnie zdanie należy do Ciebie. A Kucyka bolała głowa.
Awatar użytkownika

Drottnar
Arcymistrz
Posty: 4189
Rejestracja: czw paź 23, 2008 9:11 pm
Lokalizacja: Saska Kępa
Płeć:

Moje subiektywne spojrzenie na FAWE

#46

Post autor: Drottnar »

miro pisze: powinien mieć jeszcze wypożyczalnie z warcabami i szachami !
I skrable, tabu i dobble koniecznie!

-- 28 lut 2015, o 23:38 --
miro pisze:Słuszna uwaga , zaproponuj coś !
Ja chcę żeby ono było takie jak jest. Jest zajebiste. Jest najlepsze. Jest nasze warszawskie! A i tak niedługo będzie wojna i bomby nam rozwalą nasze akwaria a rybki zdechną.

-- 28 lut 2015, o 23:42 --
pkucaba pisze:Ale czasem jedyną opcją jest tupnąć
Moderator jest od tupania a nie cackania się.

-- 28 lut 2015, o 23:43 --
miro pisze:A kto będzie decydował a zmianach na forum ? Czy moderatorzy, czy demokratycznie np .Kto jest za a kto przeciw zmianie będzie mógł oddać głos na jakiś temat .
Jak zawsze ja.

Autor
Dein

Moje subiektywne spojrzenie na FAWE

#47

Post autor: Dein »

Jak już będzie wojna, faktycznie trzeba będzie skombinować nowy regulamin. Bardziej restrykcyjnie weryfikujący ludzi w dziale giełda. Dużo osób będzie skupowało ryby za bezcen, żeby robić z nich przetwory na czarną godzinę albo żeby nimi handlować, podbijając haniebnie ceny :(
Awatar użytkownika

Drottnar
Arcymistrz
Posty: 4189
Rejestracja: czw paź 23, 2008 9:11 pm
Lokalizacja: Saska Kępa
Płeć:

Moje subiektywne spojrzenie na FAWE

#48

Post autor: Drottnar »

jpkabaty pisze:Według mnie to uczestnicy "korzystaja" za free z pracy moderatorów więc przede wszystkim powinniśmy uszanować ten fakt i "nie zaglądać (zbytnio) w zęby darowanemu koniowi"
O, podoba mi się to! Zawsze przecież mógłbym być ja ;)
miro pisze:To jest punkt z regulaminu który ma wszystkie punkty pod sobą i właściwie żadnych zmian w regulaminie nie potrzebna !
Głuptasie, skoro jest 10. to ma wszystkie pozostałe punkty nad sobą!
jpkabaty pisze:Oj przeprszm, ja już wcześniej też cytowałem regulamin. Też poproszę o pochwałę
Chwalę Cię.
Dein pisze:A Leszek był chytry i tak robił, żeby Ci się wydawało, że ostatnie zdanie należy do Ciebie.
No weś. Przecież ja poszłem, bo Lesio przyszedł. Dwóch geniuszy nie może być jednocześnie moderatorami.

Lech-u pisze:Jesteś chyba pierwszy, który przeczytał regulamin. Zdaje się, że wybiórczo, ale zawsze coś...
Bzudra. Ja regulamin czytałem jak Ty nie wiedziałeś co to fawa ;)

No, a podsumowując, to według mnie to forum ma jakiś nieuchwytny klimat. Taki swojski, jak warszawskie bazary. Wchodzisz i czujesz się jak u siebie. Tylko się rozglądasz, kto chce kosę sprzedać pod żebra ;)
Awatar użytkownika

Miro
Arcymistrz
Posty: 4938
Rejestracja: ndz sty 13, 2013 8:29 pm
Lokalizacja: Centrum
Płeć:

Moje subiektywne spojrzenie na FAWE

#49

Post autor: Miro »

jpkabaty pisze: A do tego lud kieruje się rzadko rozumem leczz tym co podszepną święci o np. broni wspomnianej polsko-katolickiej tradycji przemocy domowej bo święci podszepnęli że to przeciw zarazie gender.
Wiesz , wolę żyć tu gdzie żyję niż w kraju gdzie rządzi żydo-komuna lub w kraju gdzie muzułmanie wyparli katolików i teraz nie wiedzą co z tym goownem zrobić ! Ty czasem nie jesteś posłanką Grodzka ?!
Drottnar pisze:Głuptasie, skoro jest 10. to ma wszystkie pozostałe punkty nad sobą!
Nie mądrzyj się ! :D
Drottnar pisze:Bzudra. Ja regulamin czytałem jak Ty nie wiedziałeś co to fawa
Masz się czym chwalić zgredzie ! :D

Powinien być dopisany jeszcze jeden punkt
11. Forumowicz ,zobowiązany jest posiadać przynajmniej jedno małe akwa { prostokątne ] i duże poczucie humoru !
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21836
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Moje subiektywne spojrzenie na FAWE

#50

Post autor: Lech-u »

miro pisze:11. Forumowicz ,zobowiązany jest posiadać przynajmniej jedno małe akwa { prostokątne ] i duże poczucie humoru !
O tym decyduje Mod, duraku! Patrz punkt 10.

Autor
Dein

Moje subiektywne spojrzenie na FAWE

#51

Post autor: Dein »

Przeczytałem, że Mod Drakul i pomyślałem, że bardzo już odpłynęliście w tych swoich Kuluarach legendarnych.
Awatar użytkownika

jpkabaty
Uzależniony
Posty: 568
Rejestracja: czw lis 27, 2014 2:54 am
Lokalizacja: Warszawa, Kabaty
Na imię mam: Pawel
Płeć:

Re: Moje subiektywne spojrzenie na FAWE

#52

Post autor: jpkabaty »

miro pisze:
jpkabaty pisze: A do tego lud kieruje się rzadko rozumem lecz tym co podszepną święci o np. broni wspomnianej polsko-katolickiej tradycji przemocy domowej bo święci podszepnęli że to przeciw zarazie gender.
Wiesz , wolę żyć tu gdzie żyję niż w kraju gdzie rządzi żydo-komuna lub w kraju gdzie muzułmanie wyparli katolików i teraz nie wiedzą co z tym goownem zrobić ! Ty czasem nie jesteś posłanką Grodzka ?!
He he ja też wolę. Już wolę podszepty naszych świętych i głos tego ludu niż te opcje które wymieniłeś. W tamtych przemocy też nie mam mniej, a raczej jest więcej. Tam by nas nikt nie pytał o zdanie co ulepszyć na forum. No i Grodzka by nie miała szans na taką popularność - większą niż miss świata. Tylko lepiej niech się do akwa nie zbliża bo jeszcze i rybom płeć pozmienia.
Awatar użytkownika

Drottnar
Arcymistrz
Posty: 4189
Rejestracja: czw paź 23, 2008 9:11 pm
Lokalizacja: Saska Kępa
Płeć:

Re: Moje subiektywne spojrzenie na FAWE

#53

Post autor: Drottnar »

Zejdźcie z tej ścieżki grzechu i występku. Zakończcie offtop polityczno-religijno-ideologiczny i chwalcie forum, które daje Wam taką wolność, ze jeszcze banów nie macie.
Awatar użytkownika

jpkabaty
Uzależniony
Posty: 568
Rejestracja: czw lis 27, 2014 2:54 am
Lokalizacja: Warszawa, Kabaty
Na imię mam: Pawel
Płeć:

Moje subiektywne spojrzenie na FAWE

#54

Post autor: jpkabaty »

No to w takim razie w temacie się pomądrzę żeby zrobiło się aktywniej - może jakaś wojenka będzie (nie polityczna, nie religijna i nie ideologiczna :evil: )

Skoro w Regulaminie Giełdy jest pkt. 9
Nie dyskutujemy na inne tematy. Niedopuszczalne są komentarze nie mające związku z ofertą. (...)

- a w reguaminie ogólnym nie ma. Zatem można wnioskować, że zakaz ten dotyczy tylko działu giełda :viva:

No ale żeby nie było tak łatwo to jest w regulaminie ogolnym pkt 3
Na forum obowiązują zasady netykiety, zabronione jest używanie wulgaryzmów, spamowanie, używanie wielu kont*, umieszczania treści pornograficznych, chronionych prawem autorskim oraz sprzecznych z polskim prawem. (...)

- tu jeszcze moderatorzy przebiegli zabezpieczyli, żeby nikt się nie mógł tłumaczyć, że nie potrafił znaleźć netykiety, bo dali gotowy link.
A tam pozycja 8
zakaz pisania nie na temat (OT – off-topic)

Tutaj rodzi się wątpliwość czemu w pkt. 3 regulaminu wymieniono inne działania wykluczone w netykiecie a OT nie.
Może dlatego żeby te inne były podwójnie zakazane. A to znaczy, że OT nie jest "grzechem ciężkim" (wziąłem w cudzysłów żeby nie było religijnie).
No i dlatego korzystamy z danej nam wolności :viva:
zanim czujne oko któregoś z moderatorów nie dostrzeże "grzechu i występku" i nie pogrozi palcem (na klawiaturze).

Tylko czy aby to nie nazbyt ortodoksyjne szukanie grzeszności w grzecznych użytkownikach forum (mam na myśli oczywiście siebie). Wszak temat jest "Moje subiektywne spojrzenie na FAWE". Zatem subiektywnie się może kojarzyć ze wszystkim :hah:
miro pisze:
jpkabaty pisze: A do tego lud kieruje się rzadko rozumem lecz tym co podszepną święci o np. broni wspomnianej polsko-katolickiej tradycji przemocy domowej bo święci podszepnęli że to przeciw zarazie gender.
Wiesz , wolę żyć tu gdzie żyję niż w kraju gdzie rządzi żydo-komuna lub w kraju gdzie muzułmanie wyparli katolików i teraz nie wiedzą co z tym goownem zrobić ! Ty czasem nie jesteś posłanką Grodzka ?
Dla mnie, subiektywnie, przemoc domowa dotyczy też rybek i innych stworzonek w akwarium :evil:
A Miro, też subiektywnie, chciał powiedzieć zapewne, że cieszy się, że fawa jest w tak wspaniałym kraju a nie "w kraju gdzie rządzi żydo-komuna lub w kraju gdzie muzułmanie wyparli katolików". I ja się z tym zgadzam, bo to przecież katolicki święty Franciszek ujął się za dręczonymi przez bezbożników zwierzętami.

No i na koniec z całym szacunkiem dla każdego i tolerancją dla wszelakiej inności:
jpkabaty pisze:Grodzka (...) lepiej niech się do akwa nie zbliża bo jeszcze i rybom płeć pozmienia.
Toć to przecież też troska o rybki :pada:

No ale żeby duszyczki nie mogły hulać mówiąc, że grzechu nie ma to sprytni moderatorzy przezornie w pkt. 10 regulaminu zastrzegli
W kwestiach nieuwzględnionych w niniejszym regulaminie wiążąca jest decyzja moderatora.

Zatem pozostaje już tylko posłusznie się zgodzić z poleceniem:
Drottnar pisze:Zejdźcie z tej ścieżki grzechu i występku. Zakończcie offtop polityczno-religijno-ideologiczny i chwalcie forum, które daje Wam taką wolność, ze jeszcze banów nie macie.
- co niniejszym czynię posłusznie i grzecznie
żeby czasem tego bana
nie dostać przy niedzieli z rana
bo chcę korzystać z forum dużo i bezpiecznie


PS.
A tak a propos tematu tego wątku:
"moje spojrzenie" jest ze swej istoty subiektywne - nawet jak ktoś mówi że ma obiektywne to jest subiektywne bo jego moje własne, nawet jeśli inni, choćby wszyscy, widzą to samo.

Amen
(niedziela więc można)

pkucaba
Miszcz
Posty: 3741
Rejestracja: śr gru 01, 2010 9:58 pm
Lokalizacja: Witolin
Na imię mam: Piotr
Płeć:

Moje subiektywne spojrzenie na FAWE

#55

Post autor: pkucaba »

Drottnarze wróć proszę...
Ustąpię Ci miejsca bom zmęczony okrutnie.
Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale.
Z pszczołami nigdy nic nie wiadomo. Ani z misiami, prosiaczkami, królikami, sowami, kucykami…
Awatar użytkownika

Drottnar
Arcymistrz
Posty: 4189
Rejestracja: czw paź 23, 2008 9:11 pm
Lokalizacja: Saska Kępa
Płeć:

Moje subiektywne spojrzenie na FAWE

#56

Post autor: Drottnar »

Nie ma letko Kucu. Ja już z kobyłki zsiadłem i teraz tylko ją poganiam czasem ;)
Awatar użytkownika

sylwekw
Maniak
Posty: 926
Rejestracja: śr mar 27, 2013 1:52 pm
Lokalizacja: Okolice Nieporętu
Płeć:

Moje subiektywne spojrzenie na FAWE

#57

Post autor: sylwekw »

Jpkabaty ... nie musisz przypadkiem wody w akwarium wymienić ... albo roślinek przyciąć ??

TeeS
Gaduła
Posty: 102
Rejestracja: wt sty 06, 2015 2:04 pm
Lokalizacja: Warszawa
Na imię mam: Tomasz

Re: Moje subiektywne spojrzenie na FAWE

#58

Post autor: TeeS »

Sylwekw you made my day dzięki
Awatar użytkownika

Miro
Arcymistrz
Posty: 4938
Rejestracja: ndz sty 13, 2013 8:29 pm
Lokalizacja: Centrum
Płeć:

Moje subiektywne spojrzenie na FAWE

#59

Post autor: Miro »

TeeS pisze:Sylwekw you made my day dzięki

Puhutko Puolan?

rudykot
Maniak
Posty: 703
Rejestracja: sob gru 27, 2014 11:00 pm
Lokalizacja: Piaseczno
Na imię mam: Klaudia
Płeć:

Moje subiektywne spojrzenie na FAWE

#60

Post autor: rudykot »

Puhutko Puola jak już :P
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21836
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Moje subiektywne spojrzenie na FAWE

#61

Post autor: Lech-u »

sylwekw pisze:rudykot napisał(a):
Puhutko Puola jak już


... że jak ??
Czy mówisz po polsku?

Google translator...

-- 1 mar 2015, o 22:09 --
sylwekw pisze:pomyłka .. proszę o skasowanie postu
Za późno...
Już jest komentarz do twojego postu....
ODPOWIEDZ