Niewysyłanie wiadomości Tapatalk.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
Wigon
Bywalec
Posty: 64
Rejestracja: wt paź 06, 2015 6:38 pm
Lokalizacja: Białołęka
Na imię mam: Bartlomiej
Płeć:

Niewysyłanie wiadomości Tapatalk.

#1

Post autor: Wigon »

Już jakiś czas temu zdarzyło mi sie wysłać posty przez Tapatalka. W Tapatalku niby się dodało, ale po wejściu na forum na komputerze okazywało się, że post magicznie znikał. Co lepsze wchodze w Tapatalka a tam też post znika... Coś chyba nie jest tak. Pisałem także o logo i powrotu na stronę główna forum - dałem kompletne rozwiązanie (fix). Robimy coś z tym? Potrzebujecie pomocy? Wiem, że nie mam jeszcze sporo postów do "specjalistów Fawa", ale jak coś, to zawsze można do mnie pisać.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika

czupurny
Gaduła
Posty: 128
Rejestracja: wt sty 31, 2012 11:19 am
Lokalizacja: Kabaty
Na imię mam: Czupur
Płeć:

Niewysyłanie wiadomości Tapatalk.

#2

Post autor: czupurny »

Wigon, u mnie Tapatalk działa poprawnie i nie mam z nim problemów. Owszem zdarzało się że niechcący, nieświadomie wysyłałem 2x tę samą wiadomość gdy gużywałem "szybkich odpowiedzi" ale to był mój błąd a nie aplikacji/forum.
Jedyna rzecz która mnie zastanawia to umieszczanie zdjęć. Nie wiem czy wrzucając fotkę przez Tapatalk jest ona dopasowywana do wymiarów zgodnych z FAWA czy jednak nie. Post przedstawiający sposób dodawania zdjęć do postów (link) nie dotyczy zdjęć dodawanych z komórek gdzie brak opcji "Resize".
Awatar użytkownika

fivb77
Maniak
Posty: 746
Rejestracja: pt gru 13, 2013 2:47 pm
Lokalizacja: Warszawa, Praga Płn
Płeć:

Niewysyłanie wiadomości Tapatalk.

#3

Post autor: fivb77 »

Wigon, jeśli edytowałeś post przez Tapa, to wtedy znika.

egefege
Gaduła
Posty: 105
Rejestracja: wt lis 18, 2008 12:08 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Niewysyłanie wiadomości Tapatalk.

#4

Post autor: egefege »

czemu znika post edytowany w tapatalk?

Wysłane z Tapatalk
ODPOWIEDZ