Prośba

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
sum
Arcymistrz
Posty: 4995
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 12:31 am
Telefon: 510847789
Lokalizacja: Warszawa[gocław]
Na imię mam: Krzysztof
Płeć:

Prośba

#1

Post autor: sum »

Witam
Zwracam się z prośbą o usunięcie mnie z grona Zasłużonych.
Niestety ale ostatnie działania Administracji są w moim odczuciu bardzo niesmaczne i w związku z tym podjąłem taką decyzje.
Nie chcę żeby moja osoba była w taki czy inny sposób kojarzona z zasadami jakie tu teraz panują. Jakakolwiek ingerencja
w prywatne wiadomości jest dla mnie czymś obrzydliwym i niemającym żadnego wytłumaczenia. Na takie zachowania można
sobie pozwalać w ZK a nie ma forum hobbystycznym.
Lechu, zrobiłeś sobie z tego forum prywatny folwark i biznes(Twoje słowa)
Teraz pewne ruchu stały się dla mnie jasne.
Od jakiegoś czasu Twoje działania miały w podtekście skomercjalizowanie i przejęcie tego forum.
Namieszałeś Rafałowi w głowie, ten dał się omamić i mamy co mamy. Ja i myślę wiele innych osób nie pisało tu na forum dla
biznesu. Ty sobie teraz uzurpujesz prawo do wykorzystywania zarobkowo tych treści i uważasz, że jest ok? Załóż proszę
sobie forum ze swoimi postami i to wyceniaj, a nie to co napisałem ja czy ktokolwiek inny. Nie byłeś założycielem, nie
wniosłeś nic wyjątkowego, szczególnego czy nadzwyczaj wartościowego żebyś uzurpował sobie prawo do wszechwładztwa.

Przepraszam za taki charakter tego postu ale nie da się pewnych spraw dłużej przemilczeć.
Rafale, nie o takim forum kiedyś rozmawialiśmy. Miało to być forum hobbystyczne nie biznesowe.
Leszku, rozważ proszę na nowo swoje podejście do ludzi i forum. Zapewne zdajesz sobie sprawę, że to Twoje działanie
doprowadziły do rozłamu. Zachowaj się jak facet a nie troki od kaleson.
Jakoś nigdy nie byłem za rozdrobnieniem i dlatego też nie będę tu nikogo agitować. Zdecydowana większość z nas jest
dorosła i każdy sam decyduje czy mu lepiej tu/tam/tu i tam/czy zupełnie gdzie indziej.
Pozdrawiam i przypominam o prośbie usunięcia mnie z grona Zasłużonych.
Krzysiek-sum
Nie jestem na garnuszku żadnego sklepu akwarystycznego itp.
Nie należę do żadnej loży,towarzystwa wzajemnej adoracji,sekty,kasty itp.
Jestem prostym miłośnikiem naszego hobby.
Awatar użytkownika

asheka
Fanatyk
Posty: 1723
Rejestracja: pt maja 03, 2013 4:01 pm
Lokalizacja: Tarchomin
Płeć:

Prośba

#2

Post autor: asheka »

Przyłączam się do tej prośby.
Powody: jak wyżej.
Awatar użytkownika

saintpaulia
Arcymistrz
Posty: 4346
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 6:12 pm
Lokalizacja: Warszawa -Bielany
Na imię mam: Ilona
Płeć:

Prośba

#3

Post autor: saintpaulia »

Ja również składam taką prośbę.
Awatar użytkownika

Hornet
Fanatyk
Posty: 1108
Rejestracja: wt lip 07, 2009 3:17 pm
Lokalizacja: Warszawa Ursus
Płeć:

Prośba

#4

Post autor: Hornet »

Przyłączam się do tej prośby.
Powody również jak wyżej.
Warchoł! - krzyczą. Nie zaprzeczam tylko własnym prawom ufam...

Wola moja jest jak szabla nagniesz ją za mocno - pęknie.
A niewprawną puścisz dłonią w pysk odbije stali siła
Tak się naucz robić bronią by naturą swą służyła.
Awatar użytkownika

Miro
Arcymistrz
Posty: 4938
Rejestracja: ndz sty 13, 2013 8:29 pm
Lokalizacja: Centrum
Płeć:

Prośba

#5

Post autor: Miro »

Gdy 5 lat temu zarejestrowałem się na forum tacy forumowicze jak Sum, Dein, Kucyk, Rhino, Drottnar stanowili trzon forum , wszyscy klepali Lecha po plecach. Można powiedzieć że to oni wykreowali Lecha.
Nie chce już wracać do czasów " partyzantki " do minionych czasów, do czasów powstawania "ustroju " forum.Rzecz się dzieje tu i teraz.

Panie, Panowie Zasłużeni, za to co teraz sie dzieje na forum pośrednio winie was .
Za wszystko obwiniacie Lecha a gdzie Wy byliście, Wy Zasłużeni gdy Lechu tworzył " swój prywatny folwark " ?
Gdy "miaszał Rafałowi w głowie" ?
Gdy nie reagowaliście jak Rudego niszczy sie na forum, co kogo obchodzi z kim " Rudy śpi " co robi poza forum ?
Powinnyście bronic Mateusza ze sklepu Rogatek a nie Sklepu Rogatek. Tu jest nasz - wasz interes . Sklep da sobie radę a Mateusz przydał by się na forum. Narzekacie na charakter Lecha, każdy ma taki jaki ma i charakteru się nie zmieni ale można zmienić człowieka.
Skoro Lech jest taki zły skoro nie wniósł nic " wyjątkowego " to dlaczego nie zrobiliście z tym porządek ?
Mieliście swój " prywatny kanał " do porozumiewania się miedzy sobą ,mogliście wyłonić z pośród Zasłużonych lidera i to załatwić z Rafałem. Mogliście to załatwić na ' swoim kanale " a nie ośmieszać forum na ogólnym. Mogliście ? Tylko ciekawe dlaczego tego nie zrobiliście ? Czyżby tak było Wam wygodniej ? Przecież lepiej się krytykuje niż walczy. Staliście z boku i się przyglądaliście czyszcząc swoje " ordery "tak łatwiej .
Teraz kiedy przyszło na forum 3-4 nowych którzy postawili się,[tylko nie wiem komu,czemu] jesteście bohaterami i " orderami " rzucacie . Co w ten sposób chcecie pokazać ?
Że nie potraficie bronic swego. Po której str. barykady jesteście ? Strzelacie do swoich.
Rafał, przejeżdżał do wawy i na spotkaniach piliście piwo z nim i wszystko można było korygować wcześniej.
Jeżeli nie wcześniej to teraz mogliście zrobić spotkanie między Zasłużonymi - kręgosłupem forum a Rafałem a nie chować się za nowymi z paromiesięcznym stażem.
Teraz kiedy forum leży to Wy Wielcy Zasłużeni jeszcze go kopiecie. Tak się nie robi.
Zachowujecie się jak przysłowiowe szczury na tonącym statku.
Jest mi przykro że musiałem to napisać .


Żeby nie było , nie znam Lecha prywatnie, tylko tyle co na forum.
Awatar użytkownika

rhino
Arcymistrz
Posty: 4316
Rejestracja: wt sie 24, 2010 1:57 pm
Lokalizacja: Kraków,Warszawa-Wawer
Płeć:

Prośba

#6

Post autor: rhino »

Leszku,

współpracowaliśmy razem długo jako moderatorzy i doskonale wiemy, że NIGDY nie było cenzury Prywatnych Wiadomości! Byłem modem i wiem co mówię.
Gadanie o cenzurze słów powszechnie uważanych za obraźliwe, nijak się ma do tysięcy PW, które wymieniłem (również z Tobą) na tym forum przez te lata. Nie stronię od brzydkich słów w prywatnej korespondencji.Ty też nie. Nic nam nie zamieniało i nic nie "korygowało".

NIGDY NIE BYŁO CENZURY NA PW.
CENZURA NA PW to INGERENCJA w prywatną korespondencję.
Tylko tyle i aż tyle.
Zadecydowałeś autorytatywnie o tym, co moje oczy mogą zobaczyć, a czego nie i jak już przestałeś sobie radzić z odpowiedziami na pytania, to po prostu wyłączyłeś Prywatne Wiadomości.
Wiem, wiem, nowa wersja oprogramowania i takie tam technikalia dla wtajemniczonych.
Akurat w tak krytycznym momencie jak "atak spamu" ;)


Mam zrzut ekranu naszej ostatniej dyskusji w dziale zasłużonych (minuty przed tym, jak PW się "zepsuło").
Ostro przeklinałem i nic nie zostało usunięte/zmienione/skorygowane.Ty przyznałeś, że załączyłeś "korektę".
Pamiętasz?

Jednak twierdzisz, że cenzura była od zawsze na całym forum.I to w oficjalnym oświadczeniu.

Jak to nazwać?

Jeśli ktoś lubi, jak moderator "moderuje" mu prywatną korespondencję, to jest jego sprawa i nic mi do tego.

Ja jednak uważam, że to niedopuszczalne nadużycie uprawnień.
Tyle...

Doceniam Twoje "przepraszam", ale teraz można je różnie interpretować...

"Odzłoć" mnie proszę.


* W regulaminie powinien się pojawić zapis, że użytkownik godzi się na "korektę" słów w swojej prywatnej korespondencji według Twojego widzimisię.
To niezbędny dla was zapis, ale ja z nim się nie zgadzam!

Marcin
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21836
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Prośba

#7

Post autor: Lech-u »

rhino pisze: czw sty 11, 2018 5:54 pmNIGDY NIE BYŁO CENZURY NA PW.
CENZURA NA PW to INGERENCJA w prywatną korespondencję.
rhino, cenzura na niektóre słowa była ZAWSZE.
Przypomnij sobie słówko "u p" (bez spacji).

Naprawdę nie rozumiem takich stwierdzeń!
Byłeś Modem i WIESZ, że cenzura była na niektóre słowa.

I to bez znaczenia gdzie napiszesz takie słowo: w PW, tu, na czacie i gdziekolwiek indziej.

Jeśli nie wierzysz, że cenzura zawsze była (o tym zresztą kiedyś dyskutowaliśmy) to wejdź do Archiwum i tam poszukaj czegoś co wygląda jak "Nudny ten mój wątek". Myślisz, że tak wielu użytkowników pisało "Nudny ten mój wątek" na Giełdzie? Czy może była cenzura na słowo "u p", które było i jest nadużywane w dziale Giełda.
A wpisz gdziekolwiek słowo: "w y j e b a n y" (oczywiście bez spacji). I napisz mi to słowo w odpowiedzi, żebym mógł zobaczyć, czy ta cezura działa czy nie.

Mało tego: przy banowaniu niektórych użytkowników sam chciałeś, żeby założyć cenzurę na słowa, które się pojawiały przez "multi-usera". Celowo nie piszę o kogo chodzi, bo jest nadal na forum.
rhino pisze: czw sty 11, 2018 5:54 pmTy przyznałeś, że załączyłeś "korektę".
Pamiętasz?
Oczywiście. Przecież to jest właśnie autokorekta, o której pisałem już wiele razy. I TO działa absolutnie wszędzie. Także w PW. Nie ma innej opcji.
I myślę, że Ty to wiesz.
Awatar użytkownika

rhino
Arcymistrz
Posty: 4316
Rejestracja: wt sie 24, 2010 1:57 pm
Lokalizacja: Kraków,Warszawa-Wawer
Płeć:

Prośba

#8

Post autor: rhino »

Leszku,
rozmydlasz.
Jak zwykle.

Na PW pisaliśmy to, co nam się podobało. Jak chcieliśmy, kiedy chcieliśmy i do kogo chcieliśmy. Zawsze.
Piszesz o giełdzie, piszesz o innych działach, piszesz o forum...
Ja mówię o PW!

Nie było korekty!

A tak przy okazji, co Tobą powodowało, że doszedłeś do wniosku, że użytkownicy to debile?
I nie mogą odbierać treści oryginalnych?
Skąd wzorce czerpałeś? Z PIS? TVP? Korei Północnej?
Przepraszam, ale nie rozumiem Twoich działań.

Dla mnie to CENZURA!
CENZURA PRYWATNEJ KORESPONDENCJI.

Jeśli myślący człowiek dostaje powiadomienie, że tworzy się ZAJEBISTE NOWE FORUM, to co? Leci się tam zapisać!?
I pieprzy lata spędzone na tym forum!? Pieprzy tysiące postów które wysmarował? Pieprzy zainwestowany czas?
Za kogo Ty ludzi masz, że chcesz im cenzurować informacje?

Wybacz, ale podtrzymuję.
Nie godzę się na to, żebyś mi dyktował co czytam na PW.

ps
Zmieńcie regulamin.
Ja akceptowałem stary.

pss
czemu nie ma korekty słowa "pieprzy"?
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21836
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Prośba

#9

Post autor: Lech-u »

Sprawdź, proszę (empirycznie) jak działa autokorekta. I wpisz jedno z tych słów, które podałem jako przykład autokorekty. To naprawdę działa wszędzie. Wszędzie i na PW.

PS. Widocznie słowo "pieprzy" nie było do tej pory nadużywane na forum. I dlatego nie jest w autokorekcie mimo, że może uchodzić za wulgarne (przynajmniej w tym kontekście). Albo jest to takie słowo, które uznajemy za normalne...
Awatar użytkownika

rhino
Arcymistrz
Posty: 4316
Rejestracja: wt sie 24, 2010 1:57 pm
Lokalizacja: Kraków,Warszawa-Wawer
Płeć:

Prośba

#10

Post autor: rhino »

Leszku,

mogę wstawić zrzut ekranu?
"Odpierdalacie" też nie było? "c*uj*" i "pizda*" też nie?!
rhino pisze: czw sty 11, 2018 8:27 pmA tak przy okazji, co Tobą powodowało, że doszedłeś do wniosku, że użytkownicy to debile?
I nie mogą odbierać treści oryginalnych?
Skąd wzorce czerpałeś? Z PIS? TVP? Korei Północnej?
Przepraszam, ale nie rozumiem Twoich działań.
Odpowiesz?

* często z Deinem na PW używaliśmy tych słów, tych i gorszych.
Deina pamiętasz?
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21836
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Prośba

#11

Post autor: Lech-u »

rhino, naprawdę nie rozumiesz? Lista słów jest zmienna. To znaczy: zwykle na niej są słowa, które są nadużywane.
Jak ktoś raz czy dwa razy na forum użyje takiego słowa jak podałeś w przykładzie to moderator lub admin wprowadzi korektę ręcznie lub poprosi autora o edycję i użycie choćby * w celu ukrycia takiego słowa.

A jak jakieś słowo pojawia się wielokrotnie to zamiast ręcznego zmieniania lub upominania usera wprowadza się autokorektę.
Sprawdziłeś te słowa, które podałem jako przykłady? Sprawdź. Wtedy zrozumiesz.
Na tej liście autokorekty nie ma wszystkich "zakazanych" słów. Tylko nadużywane w negatywny sposób.

Odpowiadam: nie mam takich wzorców jakie przytoczyłeś. To nie moje.
Awatar użytkownika

rhino
Arcymistrz
Posty: 4316
Rejestracja: wt sie 24, 2010 1:57 pm
Lokalizacja: Kraków,Warszawa-Wawer
Płeć:

Prośba

#12

Post autor: rhino »

Lesiu,
nie usiłuj ze mnie zrobić debila, dobrze? :)
Wiem, że lubisz tę metodę, ale... znam Cię.

Mogę wstawić zrzut ekranu?
Dodano do tego postu po 9 minutach 16 sekundach
Zrzut ekranu z forum zamkniętego. Forum zasłużonych :D
Wykasowałeś to wszystko.
Awatar użytkownika

Miro
Arcymistrz
Posty: 4938
Rejestracja: ndz sty 13, 2013 8:29 pm
Lokalizacja: Centrum
Płeć:

Prośba

#13

Post autor: Miro »

To ja się zapytam tak ;
czy można wyłączyć autocenzurę z PW ?
Tak żeby można był używać dosadnych słów ?
Awatar użytkownika

rhino
Arcymistrz
Posty: 4316
Rejestracja: wt sie 24, 2010 1:57 pm
Lokalizacja: Kraków,Warszawa-Wawer
Płeć:

Prośba

#14

Post autor: rhino »

miro,

zawsze ich używałem :)
Teraz pewnie już nie można.
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21836
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Prośba

#15

Post autor: Lech-u »

miro pisze: czw sty 11, 2018 9:09 pmczy można wyłączyć autocenzurę z PW ?
Nie. Albo wszędzie działa autokorekta albo nigdzie.
Awatar użytkownika

Miro
Arcymistrz
Posty: 4938
Rejestracja: ndz sty 13, 2013 8:29 pm
Lokalizacja: Centrum
Płeć:

Prośba

#16

Post autor: Miro »

To inaczej ,
wyłączyć wszędzie a w regulaminie zaznaczyć że na forum ogólnie dostępnym nie można używać słów tzw przekleństw czy jakoś tak.
Wprowadzić ponownie kartki żółte i czerwone właśnie za to.
A na PW wolna-amerykanka
Awatar użytkownika

rhino
Arcymistrz
Posty: 4316
Rejestracja: wt sie 24, 2010 1:57 pm
Lokalizacja: Kraków,Warszawa-Wawer
Płeć:

Prośba

#17

Post autor: rhino »

Miro,

daj se na luz.
Ty nie rozumiesz co się stało.
Przenieś się do innego wątku, taka rada.
Awatar użytkownika

Lech-u
Admin
Posty: 21836
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Prośba

#18

Post autor: Lech-u »

miro pisze: czw sty 11, 2018 9:26 pma w regulaminie zaznaczyć że na forum ogólnie dostępnym nie można używać słów tzw przekleństw czy jakoś tak.
To jest od zawsze w regulaminie.

A jak chcesz przeklinać na PW to znajdziesz na to sposób. Na pewno. Bez wyłączania autokorekty.
ODPOWIEDZ