Kameleon

Opinie o sklepach stacjonarnych. Każdy sklep w osobnym wątku.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
emil
Zapaleniec
Posty: 287
Rejestracja: czw wrz 20, 2012 1:07 pm
Telefon: 793439010
Lokalizacja:
Płeć:

Kameleon

#1

Post autor: emil »

Witam,

Chciałem wam przedstawić sklep, który dwa tygodnie temu otworzył się w Piasecznie.Ceny na prawdę konkurencyjne.
Ostatnio kupowałem razbory galaxy po 6 zł

https://www.facebook.com/kameleon.sklepzoologiczny" onclick="window.open(this.href);return false;
Kluczem do sukcesu w akwarystyce jest wiedza, opanowanie, cierpliwość. Tylko wtedy uda się osiągnąć zamierzony cel.
Awatar użytkownika

falco
Maniak
Posty: 996
Rejestracja: czw sty 24, 2013 9:55 am
Lokalizacja: K-J
Płeć:

Kameleon

#2

Post autor: falco »

Siema,
ponieważ olewam fb, to jak możesz podeślij proszę dane kontaktowe (adres, telefon), bo może skorzystam, w końcu coś z moich okolic.

Dzięki!
Pozdr!falco
Pustkowie. MO...
Awatar użytkownika

Autor
emil
Zapaleniec
Posty: 287
Rejestracja: czw wrz 20, 2012 1:07 pm
Telefon: 793439010
Lokalizacja:
Płeć:

Kameleon

#3

Post autor: emil »

508-743-620 Powołaj się na Emila :)
Kluczem do sukcesu w akwarystyce jest wiedza, opanowanie, cierpliwość. Tylko wtedy uda się osiągnąć zamierzony cel.

p_leszcz
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: pn sty 07, 2013 10:22 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kameleon

#4

Post autor: p_leszcz »

Mozna adres bo ja tez nan w d.... FB
Awatar użytkownika

Autor
emil
Zapaleniec
Posty: 287
Rejestracja: czw wrz 20, 2012 1:07 pm
Telefon: 793439010
Lokalizacja:
Płeć:

Kameleon

#5

Post autor: emil »

Piaseczno ul. Fabryczna 2 (obok apteki)
Kluczem do sukcesu w akwarystyce jest wiedza, opanowanie, cierpliwość. Tylko wtedy uda się osiągnąć zamierzony cel.

p_leszcz
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: pn sty 07, 2013 10:22 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Kameleon

#6

Post autor: p_leszcz »

emil pisze:Piaseczno ul. Fabryczna 2 (obok apteki)
dziekuje :D
Awatar użytkownika

falco
Maniak
Posty: 996
Rejestracja: czw sty 24, 2013 9:55 am
Lokalizacja: K-J
Płeć:

Kameleon

#7

Post autor: falco »

Byłem, sklepik z ogólnym wyposażeniem zoo...
Jest nieduży regał z rybkami, najbardziej popularnymi, rośliny też są, ale mało, wiadomo, powierzchnia ma znaczenie, obsługa przyjazna. Ceny ryb na które patrzyłem bez rewelacji czyli podobne do innych sklepów z moich okolic, gdzie niestety jest... drożej niż w Wawie.
Przykład Prętnik 10, Ampularia 4 o karmy czy chemię nie pytałem.
Przy okazji będę zaglądał, ale na razie nic nie kupiłem.
Pozdr!falco
Pustkowie. MO...

Okularnik
Gość
Posty: 1
Rejestracja: ndz mar 24, 2013 2:28 pm
Lokalizacja:

Kameleon

#8

Post autor: Okularnik »

Bylem w sklepie osobiście, bardzo dobre ceny, szczególnie roślin 6 zł sztuka takich cen nigdzie w okolicy nie zastałem. Sprowadzają raki a nawet aksolotle w bajecznych cenach...(Na Ursynowie aksolotla chcieli mi sprzedać za 69 zl a tu ? Pff zupełnie inna cena 25 zl). Niezły wybór ryb. Żywy pokarm jak i mrożonki są cały czas dostępne. Mają kącik z terrarystyką ( ja zobaczyłem tylko kameleona, legwana i gekona wiec jak na razie jeszcze mało z tego tematu).Mila obsługa która wie coś na ten temat.

pruchol

Kameleon

#9

Post autor: pruchol »

Poprawię link do Facebook : http://www.facebook.com/SklepZoologicznyKamelleon" onclick="window.open(this.href);return false;
Sklepik bardzo fajniutki. Mieszkam niedaleko więc często zaglądam, w porównaniu z konkurencją(w Piasecznie) nie ma lepszych.
Nie jest to sklep malutki ani ogromny jest to sklep w sam raz. Znajdziesz podstawy a rośliny są naprawdę tanie jak kolega/koleżanka wyżej mówi. Ostatnio chciałem kupić ballenbatrachus grunniens (już od bardzo dawna szukałem go :D ) I co ? W przeciągu paru (chyba 3 ) dni telefon do mnie w czy chcę młodą czy starszą rybkę i już do odebrania :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy zoologiczne w Warszawie i okolicach”