Prośba o odpłatną pomoc.

Rodzaje. Ilość. Moc. Przeliczniki. Koszty.
ODPOWIEDZ

Autor
Karol_73
Uczestnik
Posty: 34
Rejestracja: pn lip 12, 2010 11:18 am
Lokalizacja:
Płeć:

Prośba o odpłatną pomoc.

#1

Post autor: Karol_73 »

Witam,

W końcu znalazłem chwilę by się zająć moim ulubionym zbiornikiem 112 l. :twisted: ... Oczywiście oświetlenie zamontowane w pokrywce profilowanej firmy aquel zapewne już dawno przestało działać. Mogę kupić nowy badziew lub poprosić jakiegoś tutejszego "majsterklepkę" o pomoc w modernizacji tego badziewia... Wybieram drugie rozwiązanie. :)

Czy jest ktoś kto za opłatą doprowadzi tą pokrywę do stanu umożliwiającego ponowne jej użytkowanie? Nie mam pojęcia o zabawach elektrycznych więc zaaprobuję praktycznie każde rozwiązanie... ledy również o ile będą fajnie wyglądać a raczej świecić... dodam że pokrywa ma jakieś 80 cm. długości.

Przeznaczeniem zbiornika będzie krewetkarium w moim gabinecie, tylko że chcę jak najmniej mchów i jak najwięcej roślin (których również poszukuję na tym forum).

ktoś pomoże? tylko w miarę profesjonalnie... :(

Rrrrogaty

Prośba o odpłatną pomoc.

#2

Post autor: Rrrrogaty »

A co chcesz uzyskać? To ma byc pokrywa do zwyklego akwarium towarzyskiego czy chcesz mieć na tym rośliniak?

Autor
Karol_73
Uczestnik
Posty: 34
Rejestracja: pn lip 12, 2010 11:18 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Prośba o odpłatną pomoc.

#3

Post autor: Karol_73 »

ROGATEK pisze:A co chcesz uzyskać? To ma byc pokrywa do zwyklego akwarium towarzyskiego czy chcesz mieć na tym rośliniak?
W poście jest wszystko napisane.


Przeznaczeniem zbiornika będzie krewetkarium w moim gabinecie, tylko że chcę jak najmniej mchów i jak najwięcej roślin (których również poszukuję na tym forum).

Rrrrogaty

Prośba o odpłatną pomoc.

#4

Post autor: Rrrrogaty »

Może się źle wyraziłem. Chcesz mieć akwarium hightech, gęsty trawniczek i dużo wybujałego zielska? Bo jeśli tak, to lepie się rozejrzeć za jakąś dedykowaną pokrywą z odpowiednim światłem.
ODPOWIEDZ