Aquael Zoo w Ferio Wawer

Opinie o sklepach stacjonarnych. Każdy sklep w osobnym wątku.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
bory
Maniak
Posty: 775
Rejestracja: pn mar 16, 2015 2:52 pm
Lokalizacja: Józefów k. Otwocka
Na imię mam: Borys
Płeć:

Aquael Zoo w Ferio Wawer

#1

Post autor: bory »

Wczoraj nastąpiło otwarcie centrum handlowego Ferio w Międzylesiu a w nim m.in. sklep Aquael Zoo :)

http://tustolica.pl/miedzylesie-ma-najl ... awie_71873" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje 215L: viewtopic.php?f=15&t=28099&start=90#p248162" onclick="window.open(this.href);return false;
Moja robalownia: viewtopic.php?f=15&t=28627&start=30#p248522" onclick="window.open(this.href);return false;
Zagraj w moje warcaby na iOS: http://www.bfdraughts.com/" onclick="window.open(this.href);return false; :)
Awatar użytkownika

igor255
Zapaleniec
Posty: 206
Rejestracja: ndz sty 11, 2015 12:22 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Igor
Płeć:

Aquael Zoo w Ferio Wawer

#2

Post autor: igor255 »

Byłem tam chyba właśnie tego dnia i niestety utknąłem na 45minut w korku na parkinkgu, bez możliwości wyjazdu. Jakoś mi się w końcu udało stamtąd wydostać. Oczywiście nie byłem w tym centrum w środku.
Geniusze, którzy to budowali nie zdążyli na czas z parkingiem i wjechać się dało, ale wyjechać już nie... Skutek był oczywisty po przepełnieniu.

Moglibyście napisać czy już jest tam mniej więcej znośnie (nie zakładam, że jest na tip-top, bo jestem realistą ;)) z tym parkingiem? Warto w ogóle jechać do tego Aquael-a? Nigdy nie byłem chyba w ich sklepie.

szachu
Gość
Posty: 1
Rejestracja: pt gru 18, 2015 10:40 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Pawel

Re: Aquael Zoo w Ferio Wawer

#3

Post autor: szachu »

Byłem tam jakiś czas temu. Rybek tyle co kot napłakał sprzętu troszkę, pokarmów tyle samo. Ceny jak wszędzie.
Podsumowując: rewelacji nie ma

GrubyOlo
Bywalec
Posty: 77
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 9:44 am
Lokalizacja:
Płeć:

Re: Aquael Zoo w Ferio Wawer

#4

Post autor: GrubyOlo »

Jak ostatnio gadałem w AquaelZoo to wychodziło mi że kopiują pomysł biznesowy Kakadu, na dokładkę z promowaniem oferty (przynajmniej w akwarystyce) produktów Aquaela, w porównaniu to ze sklepów sieciowych zdecydowanie bardziej polecam Leopardusa (acz ostatnio podnieśli ceny zwierza do warszawskorynkowych:P)
Non omnis moriar... wszy może zostaną:P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy zoologiczne w Warszawie i okolicach”