Ostatni post z poprzedniej strony:
Ja od siebie dodam, że sam też trochę próbuję poprawić los zwierzaków...Niestety to chyba walka z wiatrakami...z mojego źródła wiem, że w sklepie została przeprowadzona kontrola Inspekcji Weterynaryjnej, która nie wykazała nic niepokojącegoAQUAEL ZOO - Arkadia
-
Lech-u
- Admin
- Posty: 18282
- Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
- Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
- Na imię mam: Lech-u
AQUAEL ZOO - Arkadia
Pytanie, czego szukali?Medalik pisze:że w sklepie została przeprowadzona kontrola Inspekcji Weterynaryjnej, która nie wykazała nic niepokojącego
-
Alix
- Zapaleniec
- Posty: 257
- Rejestracja: pn wrz 30, 2013 3:55 pm
- Lokalizacja: Warszawa Targówek
AQUAEL ZOO - Arkadia
Lechu nie czego szukali, a czego chcieliLech-u pisze: Pytanie, czego szukali?
64 litrowy zakamarek
20 litrowy słoik z bojownikiem
105 litrowe czarne wody
10 litrowe ślimakarium
30 litrowe krewetkarium
20 litrowy słoik z bojownikiem
105 litrowe czarne wody
10 litrowe ślimakarium
30 litrowe krewetkarium
-
kiql
- Zapaleniec
- Posty: 232
- Rejestracja: ndz sty 11, 2015 6:52 pm
- Lokalizacja: Warszawa, Bemowo
- Na imię mam: Paweł
-
Blurp
- Bywalec
- Posty: 68
- Rejestracja: czw maja 02, 2019 2:06 pm
- Lokalizacja: Śródmieście/Mokotów
AQUAEL ZOO - Arkadia
silver007, Ciekawe, zakładałeś ten temat 4 lata temu żeby dać znać o beznadziejnym stanie roślin, a teraz rośliny jakie u nich zastałem były najbardziej zadbanym towarem na stanie. Może wzięli sobie krytykę do serca
Dość mały wybór, ale jest roślinność każdego typu, soczysta i bez śladu glonów. Do tego na każdej etykieta z informacją czy potrzebuje nawożenia, CO2 czy innej specjalnej troski. Ceny galeriowe, głównie wysokie lub średnio-wysokie. (lampka AquaEL Moonlight LED kosztuje na allegro 60zł, w aquelowskim sklepie internetowym 72 a na stanie 86.) Sprzęt dostępny tylko marki AquaEl. Co ciekawe, sprzedawca udzielał informacji sprzecznej z opisem produktu przygotowanym przez swojego pracodawcę - plus za uczciwość, jeśli sprzęt faktycznie nie działa tak jak jest reklamowany. Zbiorniki wystawowe zadbane, handlowe w większości też. Bojowniki mają trochę zielska w zbiorniczkach i nie wyglądają na nieszczęśliwe, za 25zł można dostać coś fajnego.
EDIT: A, może dodam jeszcze. że mają odmianę gupika której nie widziałem w innych warszawskich sklepach - White Moscow. 7zł sztuka.
EDIT: A, może dodam jeszcze. że mają odmianę gupika której nie widziałem w innych warszawskich sklepach - White Moscow. 7zł sztuka.
Ostatnio zmieniony wt maja 14, 2019 10:05 am przez Blurp, łącznie zmieniany 1 raz.
-
Blurp
- Bywalec
- Posty: 68
- Rejestracja: czw maja 02, 2019 2:06 pm
- Lokalizacja: Śródmieście/Mokotów
AQUAEL ZOO - Arkadia
Komarowa, Jeśli ten, to mi też przypadł do gustu


-
Blurp
- Bywalec
- Posty: 68
- Rejestracja: czw maja 02, 2019 2:06 pm
- Lokalizacja: Śródmieście/Mokotów
AQUAEL ZOO - Arkadia
Ach, ta druga dwusetka która stoi obok jest teraz obsadzona piraniami, nie pamiętam niestety co tam rośnie. Raczej nie same lotosy, bo też jestem fanem i myślę że rzuciłyby mi się w oczy.