SPAM (wszystkie wątki)

Jeśli chcesz porozmawiać o akwarium i jego mieszkańcach, powymieniać się doświadczeniami, opisać swoje przygody, PISZ! Wszystko o akwarystyce.
ODPOWIEDZ

p_leszcz
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: pn sty 07, 2013 10:22 am
Lokalizacja:
Płeć:

Sklep Neonek.eu

#121

Post autor: p_leszcz »

Ostatni post z poprzedniej strony:

Czytaj ze zrozumieniem : "nie wiem i nie chce wiedzieć"

Autor
ArekRaszyn

Sklep Neonek.eu

#122

Post autor: ArekRaszyn »

Wasze rozstanie chyba nie przebiegło w przyjacielskiej atmosferze.
Aza takie pomówienia to tylko do sądu.

Autor
Wojtekxxx9

Sklep Neonek.eu

#123

Post autor: Wojtekxxx9 »

rudy1986, założył temat jako reklamę. Zdecydował sie iść na swoje i pogratulować mu. To, ze w Clarians im sie moe podoba to ich prawo tak jak i Rudego prawem bylo odejść. Jesli cos do niego maja to od takich rzeczy sa odpowiednie służby, oczywiście dysponujac dowodami. A takie gadanie i gdybanie w jego temacie to moim zdaniem jest nie na miejscu.
Awatar użytkownika

rudy1986
Guru
Posty: 2966
Rejestracja: śr kwie 06, 2011 9:57 pm
Telefon: 531694684
Lokalizacja: Goclaw/Legionowo
Na imię mam: Lukasz
Płeć:

Sklep Neonek.eu

#124

Post autor: rudy1986 »

I w tym momencie proszę o oczyszczanie tematu z zbędnych wpisow
Awatar użytkownika

fajerka
Fanatyk
Posty: 1770
Rejestracja: wt gru 01, 2009 9:52 pm
Lokalizacja: Warszawa Rembertów
Na imię mam: Asia
Płeć:

Sklep Neonek.eu

#125

Post autor: fajerka »

Może to nie zdjęcie tylko tarcza do rzutek?

Powodzenia na swoim.
Come back :oklaski:
Awatar użytkownika

Tygrys
Guru
Posty: 2422
Rejestracja: pn kwie 06, 2015 3:12 pm
Lokalizacja: malopolska
Płeć:

Sklep Neonek.eu

#126

Post autor: Tygrys »

Rudy powiedz prawde trzemu cie wyrzucili poprzedniej i s clariasa to ci dadza spokój.
zawieszony profil
Awatar użytkownika

radmac
Fanatyk
Posty: 1060
Rejestracja: wt lut 25, 2014 8:23 pm
Lokalizacja: wola/śródmieście
Na imię mam: Jarek
Płeć:

Sklep Neonek.eu

#127

Post autor: radmac »

Tygrys, jeśli dla Ciebie zmiana pracy nastepuje tylko przez wyrzucenie z poprzedniej, to sorry. słaby masz pogląd na te sprawy.
Awatar użytkownika

Tygrys
Guru
Posty: 2422
Rejestracja: pn kwie 06, 2015 3:12 pm
Lokalizacja: malopolska
Płeć:

Sklep Neonek.eu

#128

Post autor: Tygrys »

Niech powie prawde,pewnie Za mało placili :?:
zawieszony profil
Awatar użytkownika

radmac
Fanatyk
Posty: 1060
Rejestracja: wt lut 25, 2014 8:23 pm
Lokalizacja: wola/śródmieście
Na imię mam: Jarek
Płeć:

Sklep Neonek.eu

#129

Post autor: radmac »

zawsze za mało płacą.
Awatar użytkownika

Tygrys
Guru
Posty: 2422
Rejestracja: pn kwie 06, 2015 3:12 pm
Lokalizacja: malopolska
Płeć:

Sklep Neonek.eu

#130

Post autor: Tygrys »

Jestes radnak adwakotem rudego
zawieszony profil
Awatar użytkownika

fajerka
Fanatyk
Posty: 1770
Rejestracja: wt gru 01, 2009 9:52 pm
Lokalizacja: Warszawa Rembertów
Na imię mam: Asia
Płeć:

Sklep Neonek.eu

#131

Post autor: fajerka »

Tygrysie, bywa tak, że pracownik sam odchodzi z pracy. Tak bywa najczesciej, tak mi sie wydaje.
Come back :oklaski:

cinek1916
Guru
Posty: 2535
Rejestracja: pt sty 20, 2012 12:23 pm
Lokalizacja: Ulrychów
Płeć:

Sklep Neonek.eu

#132

Post autor: cinek1916 »

Po co chłopakowi piszecie głupoty w temacie? Jego sprawa jak rozstał się z pracodawcą.
"I nie myśl, że to wstyd gdy dziś prosisz o pomoc,
jutro sam możesz być dla kogoś pomocną dłonią."

obrazek

Autor
ArekRaszyn

Sklep Neonek.eu

#133

Post autor: ArekRaszyn »

Panowie i Panie nie bawcie się w prokuratorów i obrońców a co najważniejsze nie osądzajmy pochopnie.
Dobrze większość wie jak pracuje się dla kogoś. Zawsze jest coś nie tak a najbardziej pracodawcę kuje jak młodziak idzie na swoje i staje się konkurencją. Konkurencja z wiedzą i doświadczeniem nie rzadko większymi niż posiada sam właściciel danej firmy.
Awatar użytkownika

sum
Arcymistrz
Posty: 4995
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 12:31 am
Telefon: 510847789
Lokalizacja: Warszawa[gocław]
Na imię mam: Krzysztof
Płeć:

Sklep Neonek.eu

#134

Post autor: sum »

Z początku myślałem, że to ponury żart z tym zdjęciem. Okazuje się że jednak nie.
Z uwagi na to, że sam często korzystam z tego sklepu, niejednokrotnie polecałem zakupy właśnie tam. W stopniu minimalnym znam właściciela(ot takie pogaduchy klient/sprzedawca)i nie wyobrażam sobie żeby pozwolił sobie na taki ruch bez powodów.
A co do konkurencji, hmmm, dajcie spokój.
Nie jestem na garnuszku żadnego sklepu akwarystycznego itp.
Nie należę do żadnej loży,towarzystwa wzajemnej adoracji,sekty,kasty itp.
Jestem prostym miłośnikiem naszego hobby.
Awatar użytkownika

marcinzabki29
Cesarz
Posty: 10975
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 9:15 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Marcin
Płeć:

Sklep Neonek.eu

#135

Post autor: marcinzabki29 »

Bylem dzisiaj w Clariasie, rozmawiałem z obsługą na temat tego zdjęcia które widziałem. Nie będę pisał co usłyszałem :shock:
Pozdrawiam Marcin
Awatar użytkownika

Tygrys
Guru
Posty: 2422
Rejestracja: pn kwie 06, 2015 3:12 pm
Lokalizacja: malopolska
Płeć:

Sklep Neonek.eu

#136

Post autor: Tygrys »

Powiedz wszyscy jesteśmy ciekawi.
zawieszony profil
Awatar użytkownika

jacekzabki
Noble
Posty: 602
Rejestracja: sob kwie 09, 2016 8:36 am
Lokalizacja: Ząbki

Sklep Neonek.eu

#137

Post autor: jacekzabki »

rudy1986 otworzył post o otwarciu nowego (swojego) sklepu a co niektórzy skupiają się nad tym dlaczego nie pracuje już w Clariasie... . Dajcie już spokój i :x
A Rudemu życzę powodzenia na swoim :pada:
Awatar użytkownika

marcinzabki29
Cesarz
Posty: 10975
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 9:15 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Marcin
Płeć:

Sklep Neonek.eu

#138

Post autor: marcinzabki29 »

jacekzabki, też życzę Rudemu - Powodzenia.
Ostatnio zmieniony sob paź 28, 2017 9:42 pm przez marcinzabki29, łącznie zmieniany 2 razy.
Pozdrawiam Marcin

p_leszcz
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: pn sty 07, 2013 10:22 am
Lokalizacja:
Płeć:

Sklep Neonek.eu

#139

Post autor: p_leszcz »

jacekzabki,

ale wytłumacz mi, dlaczego mamy dać spokój???
Awatar użytkownika

marcinzabki29
Cesarz
Posty: 10975
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 9:15 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Marcin
Płeć:

Sklep Neonek.eu

#140

Post autor: marcinzabki29 »

Nie wiem jak inni do takich rzeczy podchodzą, ale ja nie potrafię nad złodziejem przejść do porządku dziennego. Być może niektórzy się z moją decyzją nie zgodzą. Ale do rzeczy.
Dzisiaj pojechałem na zakupy do Clariasa, nie będę ukrywał, że specjalnie aby porozmawiać z obsługą. Okazało się, że Kolega rudy1986, regularnie okradał sklep Clarias. Został przyłapany na gorącym uczynku. Żałosne tłumaczenie - robię to (czyt. kradnę) - bo mam trudną sytuację finansową, buduje dom, jakoś do mnie, ani do obsługi sklepu nie przemawia. Z tego powodu banuję w/w Kolegę i blokuję ten wątek.
Pozdrawiam Marcin
Awatar użytkownika

Tygrys
Guru
Posty: 2422
Rejestracja: pn kwie 06, 2015 3:12 pm
Lokalizacja: malopolska
Płeć:

Sklep Neonek.eu

#141

Post autor: Tygrys »

Dlaczego dostal bana
zawieszony profil
Awatar użytkownika

Lea
Zapaleniec
Posty: 309
Rejestracja: śr lut 22, 2017 1:23 pm
Lokalizacja: Warszawa, Bródno
Na imię mam: Basia
Płeć:

Sklep Neonek.eu

#142

Post autor: Lea »

Tygrys daj już spokój. Sam moderator napisal, żeby nie poruszać tematu to po co drążysz :/

pingguo
Gość
Posty: 1
Rejestracja: pt lis 10, 2017 9:03 am
Telefon: 15258658965
Lokalizacja: shanghai
Na imię mam: pingguo

C.J. Anderson: Feast or famine inside of 2017

#143

Post autor: pingguo »

C.J. Anderson is already 5th inside of the league within dashing yds. That favourable. I including it as soon as Denver includes a working again who is at or in close proximity to the greatest of the league inside dashing yards. It reminds me of my childhood Even though Mike Shanahan could possibly get a cellular-cellular phone salesman in opposition to the shopping mall and change him into a 1000-back garden rusher Derek Wolfe Jersey. The subject with C.J. is that he incorporates been exceptionally erratic this period although Jamaal Charles contains been constant. Watch the histogram in this article of function distances and quantity of operates consequently considerably this yr through the Broncos (I still left out the lone operates through Andy Janovich, Isaiah McKenzie and DeAngelo Henderson - all of whom incorporate just one particular provide thus significantly this 12 months). Focus that 101 of C.J. 235 hurrying yards (43%) this calendar year consist of occur upon 4 amount carries (of 18, 23, 28 and 32 yards). Moreover be aware that 28 of CJ 53 carries (53%) contain been given 2 or significantly less yards. Seeking added deeply into the info, 12 of his 53 carries (23%) contain acquired 0 yards or considerably less. Assess that with Jamaal Charles who doesn incorporate the lengthy operates that CJ contains, nevertheless who consists of been considerably far more constant. The least complicated path towards look at the 2 backs is towards physical appearance at the optimum popular function length upon their carries https://www.broncosteamapparel.com/Bron ... ash_Jersey. Jamaal contains 8 carries of 4 yards even though the highest regular work duration for CJ is zero and a person backyard garden (9 occurrences of possibly) Paxton Lynch Jersey. How does this review with the chill out of C.J. occupation? Let glance. There are 2 extended operates which are off scale upon the around chart - a 48 and a 39 garden operate). Presented this details we incredibly shouldn be stunned. C.J. for his job includes normally been another person who results in being a bunch of zero https://www.broncosteamapparel.com/Bron ... Ray_Jersey, a person and 2 garden operates. Some (or optimum) of this could possibly be blamed upon his offensive line lack of ability towards work block in just very last several years. This year offensive line supposedly is a lot superior at function preventing, but C.J. Anderson proceeds in the direction of crank out a bunch of brief operates. Potentially that is who C.J. Anderson is as an NFL operating back again - a feast or famine back again. I comprehend that it is a small unfair in direction of review C.J. toward Jamaal Charles, who is made Nudny ten mój wątek... of the greatest ypc normal inside of the background of the NFL for a RB with above 750 carries. Let visual appeal at Jamaal Charles vocation function length histogram. Be aware that Jamaal Charles optimum well-known function length is 2 yards, with close to 170 operates of that length for the duration of his occupation, yet your self should really on top of that take note how couple of a single and zero backyard garden operates he incorporates relative towards his 2 Shane Ray Jersey, a few and even 4 back garden operates. A pair of several years back I did some comparative exploration in the direction of view what the histogram appears which includes for elite jogging backs. The plot for Jamaal Charles is what oneself would be expecting in opposition to an elite functioning back again. They in essence nevertheless incorporate the prolonged operates, however they stay away from the “stuffed runsby way of and heavy. Crammed operates are operates that financial gain 2 or considerably less yards - IOW, filled operates are wins for the security (except if they are quick yardage or objective line operates inside of which situation they may be wins for the offense - I delineated inside of my final written content in direction of individual brief yardage rewarding operates in opposition to loaded operates.)

Rolofixs
Gość
Posty: 2
Rejestracja: pt gru 08, 2017 3:46 am
Lokalizacja: canada
Płeć:

[125L - 80*35*54] - Brzanki Sumatrzańskie/Mszyste i...

#144

Post autor: Rolofixs »

It's a great idea that we come together to meet each other.

Rolofixs
Gość
Posty: 2
Rejestracja: pt gru 08, 2017 3:46 am
Lokalizacja: canada
Płeć:

Kretowe 30l.

#145

Post autor: Rolofixs »

A good example Presentation of ideas Within the debt society

Autor
ArekRaszyn

Co boli mojego Eheima

#146

Post autor: ArekRaszyn »

mariom222 pisze: wt gru 19, 2017 6:34 pm(ps: tak przy okazji można pogadać o dwóch zegarach do naprawy ,starych, stojących, chociaż bez kukułki ?, dziadek mi wierci ciągle dziurę brzuchu o nie)
da się zrobić.
podeślij jakieś fotki na pw zobaczę co to za modele.
i po nowym roku możemy pomyśleć :)
Awatar użytkownika

marcinzabki29
Cesarz
Posty: 10975
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 9:15 pm
Lokalizacja: Ząbki
Na imię mam: Marcin
Płeć:

Co boli mojego Eheima

#147

Post autor: marcinzabki29 »

Proszę jak gładko przeszliśmy z tematu filtra na naprawę zegarów ;]
Pozdrawiam Marcin

Autor
ArekRaszyn

Co boli mojego Eheima

#148

Post autor: ArekRaszyn »

obie rzeczy się psują i napraw wymagają :P
Dodano do tego postu po 26 sekundach
paragraf znajdzie się na każdego bez wyjątku.
Awatar użytkownika

mariom222
Moderator
Posty: 1208
Rejestracja: pn lis 14, 2016 4:58 pm
Lokalizacja: Warszawa Włochy
Na imię mam: Mariusz
Płeć:

Co boli mojego Eheima

#149

Post autor: mariom222 »

z tymi zegarami mogę wyciąć ,trochę szkoda że filtr oddany ale te ikole też są fajne chociaż podróbki i podobno przez rodaków projektowane

Autor
ArekRaszyn

Co boli mojego Eheima

#150

Post autor: ArekRaszyn »

mariom222 pisze: wt gru 19, 2017 6:49 pmz tymi zegarami mogę wyciąć
wytnij bo pewnie już leci upomnienie tak jak i do mnie.
Awatar użytkownika

mariom222
Moderator
Posty: 1208
Rejestracja: pn lis 14, 2016 4:58 pm
Lokalizacja: Warszawa Włochy
Na imię mam: Mariusz
Płeć:

Co boli mojego Eheima

#151

Post autor: mariom222 »

potwierdzam ,też dostałem, strach coś pisać :x
ODPOWIEDZ