Maćku 112Litrów LT

Tu możesz pochwalić się zdjęciami ryb, roślin i aranżacjami akwarium.

krasnal
Guru
Posty: 2602
Rejestracja: czw sty 08, 2009 4:30 pm
Telefon: 537543206
Lokalizacja: Urlychów
Płeć:

Maćku 112Litrów LT

#61

Post autor: krasnal »

Ostatni post z poprzedniej strony:

Maćku, tą menzurkę przy odczycie
trzymasz 2-3 cm nad tabelką
czy stawiasz na kartoniku ???
Awatar użytkownika

Autor
Maćku
Uzależniony
Posty: 576
Rejestracja: sob lis 12, 2011 11:11 pm
Telefon: 518605163
Lokalizacja: Chotomów
Na imię mam: Maciek
Płeć:

Maćku 112Litrów LT

#62

Post autor: Maćku »

Tak jak w instrukcji napisali... 2-3cm nad kartonikiem z prześwitującym przez menzurkę światłem słonecznym i tak jest 0,0-0,1 a jak robię wieczorem to mam wrażenie że jest 0,4-0,5(wiadomo sztuczne światło), chyba zrobię testy w sklepie ale to dopiero po jutrze

-- 17 kwi 2012, o 09:53 --

:hah: :what: :cool: Tajemnica stężenia no2 w moim zbiorniku rozwiązana, poszedłem do zaprzyjaźnionego akwrystyka (sklep) i zrobiłem testy no2 na wodzie ro, z rośliniaka i innych zbiornikach wszędzie wyszło zero czyli"0" jako że nie mieli swoich testów na no2 zaniosłem im swój (zresztą u nich kupiony), następnie wziąłem testowaną wodę zabarwioną na żółto czyli wynik 0 do domu i w innej fiolce zrobiłem test na wodzie z mojego akwarium - w obu fiolkach był ten sam kolor :shock:, wniosek-słabe światło w domu po wyjściu na balkon fiolki były jaśniejsze a po prześwietleniu lampą z baniaczka, żółte, więc jest ok po prostu firmowa skala pomiarowa zooleka nie ma u mnie w domu pokrycia z realem właśnie przez światło, muszę wymienić żarówki w domu na jaśniejsze lol :hah: ;D
"Sic Parvis Magna" sir Francis Drake
Awatar użytkownika

Autor
Maćku
Uzależniony
Posty: 576
Rejestracja: sob lis 12, 2011 11:11 pm
Telefon: 518605163
Lokalizacja: Chotomów
Na imię mam: Maciek
Płeć:

Maćku 112Litrów LT

#63

Post autor: Maćku »

No dobra z żalem ale niestety ten zbiornik przestał istnieć zamiast tego jestem w trakcie stawiania 300L malawi a więc ... witaj wesoła przygodo!
"Sic Parvis Magna" sir Francis Drake
ODPOWIEDZ