któr sklepy odwiedzić w sobotę

Opinie o sklepach stacjonarnych. Każdy sklep w osobnym wątku.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
bombka124
Gość
Posty: 5
Rejestracja: ndz kwie 03, 2011 3:24 pm
Lokalizacja:
Płeć:

któr sklepy odwiedzić w sobotę

#1

Post autor: bombka124 »

Witam, czy może ma ktoś namiary na plan Warszawy z zaznaczonymi sklepami akwarystycznymi? Wybieram się do Warszawy w sobotę (niestety nie znam stolicy). Będę jechał od strony Raszyna do teatru Buffo i chciałbym po drodze wpaść do kilku sklepów... Automapa zaprowadzi, ale trzeba jej podać adresy...
Pozdrawiam - Leszek
Awatar użytkownika

Autor
bombka124
Gość
Posty: 5
Rejestracja: ndz kwie 03, 2011 3:24 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: któr sklepy odwiedzić w sobotę

#2

Post autor: bombka124 »

crookass pisze:a co chcesz kupić, bo w każdym co innego można tańszego i lepszego znaleźć
Nigdy nie byłem w żadnym takim sklepie w Warszawie, więc chciałbym popatrzeć... a kupiłbym chętnie np dorosłą parkę zbrojników niebieskich...
Pozdrawiam - Leszek
Awatar użytkownika

Autor
bombka124
Gość
Posty: 5
Rejestracja: ndz kwie 03, 2011 3:24 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: któr sklepy odwiedzić w sobotę

#3

Post autor: bombka124 »

Dzięki za mapkę, dalej sobie poradzę. Będę jechał od strony Raszyna do ul. Konopnickiej i te okolice mnie interesują. Będę chciał też wdepnąć do Diskus ZOO na Radzymińską...
Pozdrawiam - Leszek
Awatar użytkownika

selenewolf
Zapaleniec
Posty: 393
Rejestracja: śr paź 21, 2009 9:34 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: któr sklepy odwiedzić w sobotę

#4

Post autor: selenewolf »

Tylko, że na tej mapce ogromna większość to sklepy z - po prostu - żarciem dla psów i kotów, gdzie ryb nie sprzedają. :P
A sklepiku na przykład na ulicy Nowogrodzkiej 22, który uważam za bardzo ciekawy (nie żeby tam mieli jakieś super interesujące ryby, tylko dlatego, że jest to sklepik sprzed lat kilkudziesięciu i nadal wygląda jak kilkadziesiąt lat temu - o ile niezbyt wiekowa osoba (ja) może to ocenić - żywy skansen) - nie ma. Ale sklep ten ma dziwne godziny otwarcia - od piętnastej do osiemnastej bodajże. No, coś koło tego. A w sobotę to w ogóle nie wiem jak. ;P
Jest za to na mapce sklepik 'Złoty Karaś' przy Okopowej 27, który uważam za godny uwagi z takich samych przyczyn jak powyżej opisany. :P

A sklep ze sporym wyborem interesujących ryb? Poleciłabym Amustelę mieszczącą się w Centrum Handlowym (tam, gdzie znany sklep E'Leclerc) na skrzyżowaniu ulic Komisji Edukacji Narodowej i Ciszewskiego, nieopodal stacji metra Stokłosy.
Oraz fajny sklep jest w Tesco, które znajduje się przy ostatniej stacji metra, Kabaty. :) (Nie ten kierunek, ale metro to wszak też warszawska atrakcja, gdyby był nadmiar wolnego czasu, można samochód gdzieś zaparkować i się przejechać. ;P)

W prawie każdym większym centrum handlowym, na przykład w Złotych Tarasach przy Dworcu Centralnym, lub w C.H. Wileńska przy Dworcu Wileńskim na Pradze, albo też w Blue City (Al. Jerozolimskie 179) mieści się sklep sieci Kakadu. Te sklepy wyglądają podobnie, mają podobny asortyment. Naprzeciwko Blue City jest też C.H. Reduta, a w nim inny, dosyć ciekawy sklep akwarystyczny.


..
Ostatnio zmieniony czw sie 04, 2011 2:17 pm przez selenewolf, łącznie zmieniany 1 raz.

.
Awatar użytkownika

matka siedzi z tyłu
Miszcz
Posty: 3549
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 11:48 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: któr sklepy odwiedzić w sobotę

#5

Post autor: matka siedzi z tyłu »

selenewolf pisze: Naprzeciwko Blue City jest też C.H. Reduta, a w nim inny, dosyć ciekawy sklep akwarystyczny.
Tia... całkiem inne Kakadu :hah:
-Mieliście zamiar z zimną krwią strzelać do tych ludzi?
-Nie, sir. Tylko ostrzegawczy strzał w głowę, sir.
Awatar użytkownika

selenewolf
Zapaleniec
Posty: 393
Rejestracja: śr paź 21, 2009 9:34 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: któr sklepy odwiedzić w sobotę

#6

Post autor: selenewolf »

To TEŻ jest Kakadu?... To może w Blue c. jest inny sklep?... Lol, ja tam byłam dość dawno temu już, zdawało mi się, że któryś z nich to nie było Kakadu. :P Dwa by było naprzeciwko siebie? Dziwne trochę. :P

.
Awatar użytkownika

Autor
bombka124
Gość
Posty: 5
Rejestracja: ndz kwie 03, 2011 3:24 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: któr sklepy odwiedzić w sobotę

#7

Post autor: bombka124 »

No to układam teraz marszrutę. W Warszawie będę miał wolne ok 5 godzin to zdążę coś zobaczyć. Wielkie dzięki
Pozdrawiam - Leszek
Awatar użytkownika

matka siedzi z tyłu
Miszcz
Posty: 3549
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 11:48 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: któr sklepy odwiedzić w sobotę

#8

Post autor: matka siedzi z tyłu »

selenewolf pisze:To może w Blue c. jest inny sklep?...
Kiedyś było AnnaZoo, ale Kakadu ich łyknęło. Tak samo jak Pyszczaka.
-Mieliście zamiar z zimną krwią strzelać do tych ludzi?
-Nie, sir. Tylko ostrzegawczy strzał w głowę, sir.

dziama
Gaduła
Posty: 161
Rejestracja: sob lut 26, 2011 5:36 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: któr sklepy odwiedzić w sobotę

#9

Post autor: dziama »

selenewolf pisze:A sklep ze sporym wyborem interesujących ryb? Poleciłabym Amustelę mieszczącą się w Centrum Handlowym (tam, gdzie znany sklep E'Leclerc) na skrzyżowaniu ulic Komisji Edukacji Narodowej i Ciszewskiego, nieopodal stacji metra Stokłosy.
Oraz fajny sklep jest w Tesco, które znajduje się przy ostatniej stacji metra, Kabaty. (Nie ten kierunek, ale metro to wszak też warszawska atrakcja, gdyby był nadmiar wolnego czasu, można samochód gdzieś zaparkować i się przejechać. ;P)
Mały spacer z Amustelli na ul. Bacewiczówny i mamy Galaxias :D
Awatar użytkownika

tompoz
Zapaleniec
Posty: 257
Rejestracja: sob kwie 02, 2011 11:21 pm
Lokalizacja: Warszawa Mokotów
Płeć:

Re: któr sklepy odwiedzić w sobotę

#10

Post autor: tompoz »

Oprócz Amusteli, Aquariusa (to ten w Tesco na Kabatach) i Galaxiasa (chyba w soboty jest zamknięty, ale głowy za to nie dam sobie uciąć) na Ursynowie i Aquaela na Al. Krakowskiej, warto jeszcze odwiedzić Akwarium Hobby na Al. Solidarności 125b. Pozostałych sklepów wymienionych przez poprzedników nie znam więc nie będę się na ich temat wypowiadał.
Pozdrawiam,
Tomek
Awatar użytkownika

Władek Pompka
Fanatyk
Posty: 1449
Rejestracja: sob gru 06, 2008 11:14 pm
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
Płeć:

Re: któr sklepy odwiedzić w sobotę

#11

Post autor: Władek Pompka »

bombka124 pisze: Będę chciał też wdepnąć do Diskus ZOO na Radzymińską...
W zwykły dzień sklep jest otwarty jest chyba do 19.00, a w soboty i niedziele do 16.00.

:cool:
Moim jedynym, a zarazem najlepszym przyjacielem jest współżyjący ze mną tasiemiec, którego regularnie dokarmiam.

krasnal
Guru
Posty: 2602
Rejestracja: czw sty 08, 2009 4:30 pm
Telefon: 537543206
Lokalizacja: Urlychów
Płeć:

Re: któr sklepy odwiedzić w sobotę

#12

Post autor: krasnal »

Jakoś nikt nie wspomniał o Diskusie(Radzymińska 153) i AtollZoo (Umińskiego 16a)
Wiem to po drugiej stronie Wisły ,ale 5 h to sporo czasu :P
Awatar użytkownika

tompoz
Zapaleniec
Posty: 257
Rejestracja: sob kwie 02, 2011 11:21 pm
Lokalizacja: Warszawa Mokotów
Płeć:

Re: któr sklepy odwiedzić w sobotę

#13

Post autor: tompoz »

Fakt, AtollZoo warto odwiedzić. A do Diskusa autor wybiera się tak czy inaczej.
Pozdrawiam,
Tomek
Awatar użytkownika

Randall
Uczestnik
Posty: 43
Rejestracja: czw lip 28, 2011 2:53 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: któr sklepy odwiedzić w sobotę

#14

Post autor: Randall »

Dorosłe zbrojniki na pewno dostaniesz w Discusie - byłem wczoraj i widziałem.
Natomiast niestety dość... spora cena za nie jest - bodajże 45 zł za sztukę. (mogło mi się coś pomylić, może to 25 zł było; może lepiej przedzwonić i zapytać).
Pozdrawiam,
Randall
Dein pisze:Drewno ma lekki zapach drewna.
Awatar użytkownika

Autor
bombka124
Gość
Posty: 5
Rejestracja: ndz kwie 03, 2011 3:24 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Re: któr sklepy odwiedzić w sobotę

#15

Post autor: bombka124 »

Randall pisze:Dorosłe zbrojniki na pewno dostaniesz w Discusie - byłem wczoraj i widziałem...
Niestety już sprzedali wszystkie dziewczynki, zostało 5 chłopczyków, ale sympatyczny pan zapewnił mnie, że mi przywiezie na jutro z domu samiczkę :smile: - może nie zapomni
Pozdrawiam - Leszek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy zoologiczne w Warszawie i okolicach”