Adamiak-zoo allegro

Wpisuj tutaj linki i swoje komentarze o sprawdzonych internetowych sklepach akwarystycznych oraz o sklepach stacjonarnych spoza Warszawy.
ODPOWIEDZ

Autor
kloner11
Gaduła
Posty: 127
Rejestracja: śr lis 07, 2012 11:09 pm
Lokalizacja: 4
Płeć:

Adamiak-zoo allegro

#1

Post autor: kloner11 »

Czy ktos mial stycznosc z tym sklepem? Mam zamiar kupic kilka rybek, z opini z googli (tylko jeden temat) wynika, ze palety sa w porzadku ale co do innych bywa roznie. Chcialbym aby ktos inny potwierdzil albo temu zaprzeczyl, bo troche pieniedzy ewentualnie chce im przekazac :p i jeszcze chce zapytac jak jest u nich z dostawa do Warszawy, w planach mam do nich jutro dzwonic ale moze ktos posiada wiedze na ten temat.

http://allegro.pl/sklep/15466868_adamiak-zoo" onclick="window.open(this.href);return false;





Przepraszam za brak polskch znakow, ale ostatnio mi tablet swiruje i nie moge przestawic.

Shaper
Uczestnik
Posty: 43
Rejestracja: pt lis 16, 2012 3:46 pm
Lokalizacja:

Re: Adamiak-zoo allegro

#2

Post autor: Shaper »

Bralem ostatnio danio choprae i razborki. Zdrowo smigaja w akwariach, z transportem tez wszytsko jak najbardziej ok.
Awatar użytkownika

Akwamaniak.pl
Uzależniony
Posty: 649
Rejestracja: śr mar 13, 2013 12:37 pm
Telefon: Tel 34 389-29-99
Lokalizacja:

Adamiak-zoo allegro

#3

Post autor: Akwamaniak.pl »

Gościu zaopatruje 3/4 Częstochowy w ryby, krewetki itd. Opinie są różne ale zdecydowana większość pozytywnych. Ja osobiście nic nie brałem to ciężko mi cokolwiek powiedzieć
Obrazek
Obrazek

Autor
kloner11
Gaduła
Posty: 127
Rejestracja: śr lis 07, 2012 11:09 pm
Lokalizacja: 4
Płeć:

Adamiak-zoo allegro

#4

Post autor: kloner11 »

Dzwoniłem i dla zainteresowanych podaje informacje "dostawa do Warszawy w umówionym miejscu 15 zł". Minimalna wartość zamówienia wynosi 60 zł, takich osób musi być np. 10 i wtedy dostarczają do Warszawy.

laaurala
Gość
Posty: 3
Rejestracja: pn gru 02, 2013 7:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Adamiak-zoo allegro

#5

Post autor: laaurala »

To nie jest tak zle. Moze tutaj sie umowimy na wspolne zamowienie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Internetowe sklepy zoologiczne (i stacjonarne spoza Warszawy)”