Nowa giełda akwarystyczna

Opinie o sklepach stacjonarnych. Każdy sklep w osobnym wątku.
Awatar użytkownika

Keysi
Uzależniony
Posty: 587
Rejestracja: ndz sty 17, 2016 11:06 pm
Telefon: 695664059
Lokalizacja: Warszawa- Ursus
Na imię mam: Katarzyna
Płeć:

Nowa giełda akwarystyczna

#91

Post autor: Keysi »

Ostatni post z poprzedniej strony:

Dziś rano byłam na Kole woreczek z drobnym pokarmem ( nie mam pamięci do nazw) 3 zł , Przybyło jedno stanowisko ojciec z córką którzy zajmują się handlem hurtowym w Lodzi ale chcieli spróbować też detalicznego i mieli nawet sporo klientów. Rybcie też były śliczne wyglądały zdrowo (u nich był największy wybór) i trochę roślin 8-10 zł. Wszyscy handlujący płacą 30 zł placowego za dzień ( ciekawe ile by chcieli na Hynka ? ). Rozmawiałam z nimi i są zainteresowani tylko chodzi o cenę. W poniedziałki na Kole a sobota i niedziela na Hynka kto mieszka najbliżej i znajdzie chwilę czasu niech wybada co i jak :wink: . Jest tam duże zadaszenie i czy mają prąd. Do czego to podobne żeby w stolicy nie było giełdy akwarystycznej !!! :twisted: Nie każdy będzie jeździł do Łodzi.
Awatar użytkownika

fajerka
Fanatyk
Posty: 1770
Rejestracja: wt gru 01, 2009 9:52 pm
Lokalizacja: Warszawa Rembertów
Na imię mam: Asia
Płeć:

Nowa giełda akwarystyczna

#92

Post autor: fajerka »

W jakich godzinach jest gielda na Kole?
Come back :oklaski:
Awatar użytkownika

Keysi
Uzależniony
Posty: 587
Rejestracja: ndz sty 17, 2016 11:06 pm
Telefon: 695664059
Lokalizacja: Warszawa- Ursus
Na imię mam: Katarzyna
Płeć:

Nowa giełda akwarystyczna

#93

Post autor: Keysi »

Na pewno od 6.00 do 14.00-15.00 .
Awatar użytkownika

Miro
Arcymistrz
Posty: 4938
Rejestracja: ndz sty 13, 2013 8:29 pm
Lokalizacja: Centrum
Płeć:

Nowa giełda akwarystyczna

#94

Post autor: Miro »

Wawa jest nastawiona na konsumpcję i dlatego nic z tego nie będzie. Ale jest szansa na " dobre zmiany " :viva: Nie długo handel w niedzielę będzie zabroniony więc może ludzie zamiast sobie kupić coś do domu np. nowy sedes to pojadą na giełdę po tanią roślinkę :viva:
Keysi pisze:do 14.00-15.00 .
trochę przesadziłeś,nieraz o 11 już się zwijają.
Awatar użytkownika

Keysi
Uzależniony
Posty: 587
Rejestracja: ndz sty 17, 2016 11:06 pm
Telefon: 695664059
Lokalizacja: Warszawa- Ursus
Na imię mam: Katarzyna
Płeć:

Re: Nowa giełda akwarystyczna

#95

Post autor: Keysi »

Zapłacić 30 zł aby zwijać się o 11.00 ? mało się opłaca, nie którzy wyjdą z pracy i jeszcze mogą zdążyć coś kupić.
Awatar użytkownika

Miro
Arcymistrz
Posty: 4938
Rejestracja: ndz sty 13, 2013 8:29 pm
Lokalizacja: Centrum
Płeć:

Nowa giełda akwarystyczna

#96

Post autor: Miro »

Jak zauważyłem, filarem tej giełdy jest facet z robakami. Jak on sprzeda i zaczyna się zwijać to reszta za nim.

Rrrrogaty

Nowa giełda akwarystyczna

#97

Post autor: Rrrrogaty »

Keysi pisze:apłacić 30 zł aby zwijać się o 11.00 ? mało się opłaca, nie którzy wyjdą z pracy i jeszcze mogą zdążyć coś kupić.
Bo tam się nie idzie zarabiać na życie tylko miło spędzić czas i pogadać ze znajomymi. Nie zdziwilbym się jakby tacy starzy bywalcy w ogóle tam nie płacili placowego.
Awatar użytkownika

Keysi
Uzależniony
Posty: 587
Rejestracja: ndz sty 17, 2016 11:06 pm
Telefon: 695664059
Lokalizacja: Warszawa- Ursus
Na imię mam: Katarzyna
Płeć:

Nowa giełda akwarystyczna

#98

Post autor: Keysi »

Byłam na Hynka , pytałam i ; panie z biura są zainteresowane bo ; 9-10 już prawie nikogo nie ma i uważają że to dobry pomysł bo sporo ludzi się plącze i mogło by się udać opłata tj.bilet 10 zł za dzień jest tylko jeden minus ; nie ma dostępu do prądu, ale jak ktoś ma agregat , akumulator :lol: :wink: ,pod tą dużą wiatą można stanąć i rozstawić stoliki .Jutro będę na Kole po robale to z nimi pogadam . Chociaż dziadek z robalami nie potrzebuje prundu ;)

-- Pn lip 11, 2016 4:33 pm --

Tak jak pisałam wcześniej , byłam rozmawiałam połowa jest zainteresowana i będą przekonywać tych niezainteresowanych. Z prądem też sobie poradzą, chcą tam pojechać i dokładniej obejrzeć , porozmawiać z zarządem, trzymam kciuki .

seba8989
Bywalec
Posty: 79
Rejestracja: ndz lis 23, 2014 11:39 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa giełda akwarystyczna

#99

Post autor: seba8989 »

Super lokalizacja . Jak wypali będę częstym gościem :pada: . Piszcie czy coś z tej inicjatywy wyszło
Awatar użytkownika

Keysi
Uzależniony
Posty: 587
Rejestracja: ndz sty 17, 2016 11:06 pm
Telefon: 695664059
Lokalizacja: Warszawa- Ursus
Na imię mam: Katarzyna
Płeć:

Nowa giełda akwarystyczna

#100

Post autor: Keysi »

Żeby coś z tego wyszło samemu też trzeba się zaangażować :-P

-- Śr lip 27, 2016 3:55 pm --

Co tu taka cisza ? tylu chętnych na nową giełde a teraz co ? halo, jest tu kto ?

-- Pn sie 29, 2016 2:12 pm --

Byłam dziś na giełdzie i pstryknęłam parę fotek :P Obrazek

-- Pn sie 29, 2016 2:13 pm --

Obrazek

-- Pn sie 29, 2016 2:15 pm --



-- Pn sie 29, 2016 2:16 pm --

Obrazek

-- Pn sie 29, 2016 2:21 pm --

Obrazek roślinkę co Pan trzyma w ręku (i tę zieloną) od 18-20 zł.

-- Pn sie 29, 2016 2:26 pm --

Obrazek Ja kupiłam po 7 zł roślinki a jeszcze mniejsze były od 5zł

-- Pn sie 29, 2016 2:28 pm --

Obrazek

-- Pn sie 29, 2016 2:29 pm --

Obrazek

vader2
Gaduła
Posty: 128
Rejestracja: pn gru 05, 2011 8:21 pm
Lokalizacja:
Płeć:

Nowa giełda akwarystyczna

#101

Post autor: vader2 »

Witam.
Co z tą organizacją nowej giełdy? Mam parę pomysłów i myślę że dały by efekt. Odezwijcie się. Czekam na was to pogadamy. Organizacja to podstawa ale do zrobienia. Lokal z opłatami lub bez, lokalizację dobrą, dobre dni otwarcia i godziny też można. Kwestia finansowa to większy problem ale do przeskoczenia. Zobaczymy. Trzeba porozmawiać . Sądzę że ludzie którzy stają na kole w tych kiepskich warunkach i dość dużych opłatach byliby zainteresowani jakby mieli coś lepszego i większe zainteresowanie. Ok to czekan na info od was.
Pozdrawiam. :!:
vaderjedi
Awatar użytkownika

Keysi
Uzależniony
Posty: 587
Rejestracja: ndz sty 17, 2016 11:06 pm
Telefon: 695664059
Lokalizacja: Warszawa- Ursus
Na imię mam: Katarzyna
Płeć:

Nowa giełda akwarystyczna

#102

Post autor: Keysi »

A no właśnie , co z tą giełdą ? temat się zakończył w sierpniu i nikt nic nie ma do powiedzenia. Jeden pan (z Koła) chciałby przyjeżdżać na bazarek do Ursusa(ul.Gierdziejowskiego) który jest w każdą sobotę (bo odbywa się wtedy spory targ), tak mi mówił jak z nim rozmawiałam. Nie wszyscy chcą się z Koła ruszyć , pare dziadków jest chętnych, ale i tak jest ich za mało żeby stworzyć giełdę.

-- Cz lis 17, 2016 10:47 pm --

Ten Pan z 6 zdięcia od dołu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy zoologiczne w Warszawie i okolicach”