[Użyczę komuś] testy kropelkowe zoolek/ Bemowo

Podaj lokalizację w tytule ogłoszenia. Wybierz odpowiedni Prefix.
Regulamin forum
REGULAMIN DZIAŁU GIEŁDA
  1. W tytule ogłoszenia należy podać nazwę miasta lub jeżeli oferta ma charakter lokalny dodatkowo nazwę dzielnicy a ponadto krótki, ale treściwy opis oferowanego dobra, np.: [Warszawa Śródmieście] Oddam mieczyki i rogatka.

    Uwaga!!!
    W przypadku ogłoszeń: Sprzedam, Oddam, Zamienię, Pożyczę, Użyczę - Punkt 1. będzie bezwzględnie egzekwowany.
    Nie dotyczy zaś ogłoszeń: Kupię, Przyjmę, Poszukuję oraz Grupowe: zakupy, zamówienia i transport.
  2. Opis przedmiotu powinien być możliwie jak najdokładniejszy, zawierać ewentualną cenę oraz w miarę możliwości jego zdjęcie. Dozwolone jest wklejanie linków do serwisów aukcyjnych.
  3. Giełda nie jest miejscem darmowej reklamy sklepów internetowych, sprzedaży hurtowej, jak również prezentacji własnej oferty handlowej czyli "wszystkich przedmiotów sprzedającego" w serwisach aukcyjnych.
  4. Na zamieszczone ogłoszenie prosimy odpowiadać pisząc post na forum.
    Stosowanie się do ww. punktu pozwoli zachować większy porządek i uniknąć nieporozumień w naszym koleżeńskim gronie.
  5. W przypadku rezerwacji, prosimy o podawanie informacji na bieżąco w wątku.
  6. We wspólnym interesie wszystkich użytkowników prosimy również, aby po zakończeniu transakcji zainteresowani dokonywali na forum krótkiej wzajemnej oceny.
  7. Jeśli ogłoszenie jest już nieaktualne, bardzo prosimy o informację - albo w wątku (w tytule albo nowym poście), albo poprzez PW do moderatora.
  8. Wszystkie wystawiane ogłoszenia są ważne przez 14 kolejnych dni i nie ma możliwości ich przedłużania.
  9. Nie dyskutujemy na inne tematy. Niedopuszczalne są komentarze niemające związku z ofertą. Osoby niezainteresowane ofertą proszone są o niezabieranie głosu w temacie, chyba, że narusza on w jakiś sposób regulamin lub podstawowe zasady moralne (w takim razie prośba o PW do moderacji).
  10. Nieprzestrzeganie powyższych zasad będzie skutkowało usunięciem tematu i nie będzie w tej kwestii żadnych wyjątków i odwołań od decyzji Moderacji. Uporczywe niestosowanie się do regulaminu będzie karane ostrzeżeniami.
  11. Administracja zastrzega sobie prawo, utworzenia listy osób, które nagminnie łamią Regulamin Giełdy (tylko do wglądu administracji). Ogłoszenia osób z listy będą bezwzględnie odrzucane.
  12. Administracja fawa.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za sprzedawany/kupowany towar a zwłaszcza jeśli był on obarczony wadami technicznymi i/lub prawnymi.
    Administracja fawa.pl nie ponosi również odpowiedzialności za zawierane pomiędzy użytkownikami transakcje.


Uwaga!!

Ogłoszenia z działu giełda nieaktualizowane dłużej niż dwa tygodnie będą automatycznie przenoszone do archiwum
Awatar użytkownika

waga11
Uczestnik
Posty: 22
Rejestracja: wt wrz 25, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Warszawa -Bemowo
Na imię mam: Rafał
Płeć:

[Użyczę komuś] testy kropelkowe zoolek/ Bemowo

#61

Post autor: waga11 »

Ostatni post z poprzedniej strony:

Witam, czy mógłbym skorzystać z testów? Jeśli tak to proszę o informację na jakiej zasadzie?
Pozdrawiam, waga11
Awatar użytkownika

Autor
Komarowa
Moderator
Posty: 3144
Rejestracja: pn lut 19, 2018 4:54 pm
Lokalizacja: Polska
Na imię mam: No name

[Użyczę komuś] testy kropelkowe zoolek/ Bemowo

#62

Post autor: Komarowa »

waga11, testy są u tommon, i czekają na odbiór. Skontaktuj się z Kolegą.
Puchatku?
– Tak Prosiaczku?
– Nic, tylko chciałem się upewnić, że jesteś.
Awatar użytkownika

waga11
Uczestnik
Posty: 22
Rejestracja: wt wrz 25, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Warszawa -Bemowo
Na imię mam: Rafał
Płeć:

[Użyczę komuś] testy kropelkowe zoolek/ Bemowo

#63

Post autor: waga11 »

Komarowa pisze: ndz sie 25, 2019 4:33 pm Skontaktuj się z Kolegą.
Poszedł sms do Kolegi :OK: Komarowa dzięki za pomoc :pada:
Pozdrawiam, waga11
Awatar użytkownika

tommon
Uczestnik
Posty: 38
Rejestracja: pn sie 24, 2015 6:25 pm
Telefon: 795599302
Lokalizacja: Warszawa, Bemowo
Na imię mam: Tomasz
Płeć:

[Użyczę komuś] testy kropelkowe zoolek/ Bemowo

#64

Post autor: tommon »

Testy przekazane waga11 :>
Ostatnio zmieniony pn sie 26, 2019 7:17 pm przez tommon, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

waga11
Uczestnik
Posty: 22
Rejestracja: wt wrz 25, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Warszawa -Bemowo
Na imię mam: Rafał
Płeć:

[Użyczę komuś] testy kropelkowe zoolek/ Bemowo

#65

Post autor: waga11 »

Potwierdzam otrzymanie testów :viva:
Dodano do tego postu po 2 miesiącach 24 dniach 22 godzinach 54 minutach 45 sekundach
Witam, w związku z moim wyjazdem informuję, że testy będą niedostępne w terminie 22.11-17.12.2019 r. Jeśli ktoś potrzebuje w tym okresie zapraszam po odbiór jutro.
Pozdrawiam, waga11

lukasz198500
Uczestnik
Posty: 28
Rejestracja: ndz sty 05, 2020 10:23 am
Telefon: 69345909
Lokalizacja: Warszawa ursus/nowy dwór
Na imię mam: Łukasz
Płeć:

[Użyczę komuś] testy kropelkowe zoolek/ Bemowo

#66

Post autor: lukasz198500 »

Witam jestem chętny na pożyczenie testów pzdr lukasz198500
Awatar użytkownika

Autor
Komarowa
Moderator
Posty: 3144
Rejestracja: pn lut 19, 2018 4:54 pm
Lokalizacja: Polska
Na imię mam: No name

[Użyczę komuś] testy kropelkowe zoolek/ Bemowo

#67

Post autor: Komarowa »

Skontaktuj się z waga11, :)
Puchatku?
– Tak Prosiaczku?
– Nic, tylko chciałem się upewnić, że jesteś.
Awatar użytkownika

waga11
Uczestnik
Posty: 22
Rejestracja: wt wrz 25, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Warszawa -Bemowo
Na imię mam: Rafał
Płeć:

[Użyczę komuś] testy kropelkowe zoolek/ Bemowo

#68

Post autor: waga11 »

Dziś przekazałem testy do lukasz198500 :)
Pozdrawiam, waga11
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oddam, Zamienię, Pożyczę, Użyczę”