Sklep Zoologiczny NESTOR

Opinie o sklepach stacjonarnych. Każdy sklep w osobnym wątku.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
Rysiek
Moderator
Posty: 390
Rejestracja: czw maja 21, 2009 3:11 pm
Telefon: 601250868
Lokalizacja: 100Lica
Na imię mam: poprosturysiek
Płeć:

Sklep Zoologiczny NESTOR

#1

Post autor: Rysiek »

Sklep zoologiczny NESTOR właściciel pan Michał. Warszawa, Targówek, ul. Bolesławicka 22. tel. 518 088 068. Dzisiaj robiłem zakupy. Telefonicznie zamówione ryby były popakowane. Ryby w dobrej kondycji i w miarę spore nie tak jak gdzie indziej że ledwo żywe i wielkości "ikry". Bardzo duży wybór pokarmów również dla psów i kotów. Po telefonicznej rozmowie co ja chcę w ciągu 2 dni wszystko było dla mnie skompletowane. Pan Michał chętnie rozmawia na temat akwarystyki. Dodać jeszcze chcę że do sklepu zoologicznego NESTOR jest bardzo dobry dojazd i przed sklepem są parkingi. Gorąco polecam tą placówkę.
"WARSZAWA" T.Love (A Grochów się budzi z przepicia)
"Na zawsze i na wieczność" Wilki (Był chyba maj, Park na Grochowie)
Awatar użytkownika

Tygrys
Guru
Posty: 2422
Rejestracja: pn kwie 06, 2015 3:12 pm
Lokalizacja: malopolska
Płeć:

Sklep Zoologiczny NESTOR

#2

Post autor: Tygrys »

Ma stronę www.
zawieszony profil
Awatar użytkownika

aquilamp
Zapaleniec
Posty: 443
Rejestracja: czw mar 21, 2013 11:26 am
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Sklep Zoologiczny NESTOR

#3

Post autor: aquilamp »

Też polecam. Kupiłem u niego ładny korzeń jeszcze na starej lokalizacji.

Rsiek,
Jak nowy lokal? Dużo zbiorników, ryb, roślin.
Awatar użytkownika

Autor
Rysiek
Moderator
Posty: 390
Rejestracja: czw maja 21, 2009 3:11 pm
Telefon: 601250868
Lokalizacja: 100Lica
Na imię mam: poprosturysiek
Płeć:

Sklep Zoologiczny NESTOR

#4

Post autor: Rysiek »

Powiem co widziałem. Bardzo dużo karmy dla psów i kotów oczywiście dobrych firm. Mrożonki dla ryb. Zbiorniki są małe z rybkami i ślimakami np. ma military helmety o białej skorupie. To jest jednak najważniejsze że dzwonisz podajesz co chcesz i w jakich ilościach chcesz i pan Michał to załatwia i dzwoni i się umawia na odbiór.
"WARSZAWA" T.Love (A Grochów się budzi z przepicia)
"Na zawsze i na wieczność" Wilki (Był chyba maj, Park na Grochowie)
Awatar użytkownika

kwiat
Gaduła
Posty: 149
Rejestracja: czw wrz 25, 2014 3:01 pm
Lokalizacja: Warszawa, Białołęka
Na imię mam: Kwiat
Płeć:

Sklep Zoologiczny NESTOR

#5

Post autor: kwiat »

Ogólnie to też polecam ten sklep. Zbiorników jest rzeczywiście mało, bo to raczej kanciapka w bloku niż pełnowymiarowy sklep. Ryby w zbiornikach w świetnej kondycji i cenowo bardzo atrakcyjne. Zamówienia Pan realizuje samemu kupując ryby (nie wiem dokładnie skąd) ale sprawdza na olx dostępność i cenę i za tyle sprowadza (bierze zaliczkę). Kupiłem kilka gatunków ryb. Te które łowił ze zbiorników miodzio. Te które przyszły w workach ogólnie można powiedzieć że ok. Jeden gatunek przyszedł w kiepskiej formie, podratowałem go ale widać, że genetycznie był słaby. Nie mam pretensji do Pana ponieważ rozumiem, że nie on to hoduje tylko zamawia. Na pewno będę u niego kupował, ale na chwilę obecną jestem wyznawcą zasady, że oglądam rybę w zbiorniku i wybieram. Wolę zapłacić więcej za coś co widzę i mogę ocenić niż za zawartość opłaconego worka.
na pochyłe drzewo to i Salomon nie naleje
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy zoologiczne w Warszawie i okolicach”