[Kupię] Geophagus sveni

Ogłoszenia i wątki archiwalne
Zablokowany
Awatar użytkownika

Autor
jacekzabki
Noble
Posty: 602
Rejestracja: sob kwie 09, 2016 8:36 am
Lokalizacja: Ząbki

[Kupię] Geophagus sveni

#1

Post autor: jacekzabki »

Kupię młode Geophagus sveni.
Jeśli ktoś zna miejsce w Warszawie gdzie można kupić takie młode ziemiojady sveni proszę mi dać znać. A może ktoś z forumowiczów ma do sprzedania takowe?
Wiem, że na Grochowskiej 54 posiadają takie ale cena jest zwalająca z nóg a w DiskusZoo są tylko trzy sztuki z czego jedna jest bez oka a jedna koślawa.
Awatar użytkownika

Limak86
Zapaleniec
Posty: 490
Rejestracja: śr paź 30, 2013 7:37 am
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Na imię mam: Kamil
Płeć:

[Kupię] Geophagus sveni

#2

Post autor: Limak86 »

Sprawdź forum Cichlidae.pl, tam się te ryby czasem pojawiają. Wydaje mi się że tam Kolega "bernard" takowe posiada.

Wysłane z mojego SM-A225F przy użyciu Tapatalka

Kamil.
[650L] Labirynty Azji Południowej...
[160L] Szybciej płynące wody Azji...
[160L] Mała rafa...
Awatar użytkownika

Autor
jacekzabki
Noble
Posty: 602
Rejestracja: sob kwie 09, 2016 8:36 am
Lokalizacja: Ząbki

[Kupię] Geophagus sveni

#3

Post autor: jacekzabki »

Dzięki za cynk. Napisałem do Bernarda i otrzymałem odpowiedź. Niestety ma 2 cm maluszki także trochę trzeba poczekać. Moja prośba o wiadomości gdzie można zakupić sveni w Warszawie lub okolicach jest nadal aktualna.

legion94
Bywalec
Posty: 70
Rejestracja: pt wrz 26, 2014 2:25 am
Telefon: 535691329
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Na imię mam: Mateusz
Płeć:

[Kupię] Geophagus sveni

#4

Post autor: legion94 »

Arek z Tarczyna ma je. Ściągnął z Singapuru. Raczej w wawie nie dostaniesz. Ja je puściłem w Polskę jako pierwszy. Sprzedałem harem Bernardowi...
Awatar użytkownika

Autor
jacekzabki
Noble
Posty: 602
Rejestracja: sob kwie 09, 2016 8:36 am
Lokalizacja: Ząbki

[Kupię] Geophagus sveni

#5

Post autor: jacekzabki »

Temat do zamknięcia;
dzięki legion94, dzięki Limak86. Ziemki zakupiłem w drodze powrotnej z gór- w Krakowie w sklepie Jakama. Ryby wystarczająco duże żeby po kwarantannie nie zjadły ich moje palety, na pierwszy rzut oka są zdrowe oraz stosunkowo tanie. Sam sklep Jakama to chyba jeden z najlepszych sklepów akwarystycznych w naszym kraju. Ryby wypielęgnowane, sporo roślin, mnóstwo korzeni i dużo sprzętu a paletki przepiękne i o połowę tańsze niż w naszych warszawskich sklepach. Choć byłem w tym sklepie pierwszy raz to polecam go każdemu, kto tylko będzie przejeżdżał przez Kraków.
Zablokowany