Bojowniki- dziewczyny w 60l i 30l kawalerka Mietka

Tu możesz pochwalić się zdjęciami ryb, roślin i aranżacjami akwarium.

Autor
Agagin
Zapaleniec
Posty: 369
Rejestracja: sob sty 29, 2022 7:46 pm
Lokalizacja: Kielce/Bremen
Na imię mam: Aga
Płeć:

Bojowniki- dziewczyny w 60l i 30l kawalerka Mietka

#31

Post autor: Agagin »

Ostatni post z poprzedniej strony:

No u mnie wszystko było fajnie z tarłem,costam się udało,ale jestem okropnym człowiekiem i ponieważ nie miałam w planie zakładać hodowli,to pozwoliłam tatusiowi trochę dzieci pozjadac zanim go odlowilam. Reszta narybku z nieznanych mi przyczyn nie przeżyła (albo się dobrze chowa,ale od 3 dni żadnego malucha nie widziałam więc raczej nic z tego nie będzie, przypuszczam że przez za niską temperaturę,nagle mi się zrobiło mimo grzałki 24 stopnie, tak sobie po prostu widocznie przestała grzać).
Problem mam inny- wrzuciłam Mietka do akwarium 3 samic coby sobie chłopak trochę poganiał...no i będę szukać nowego samca.l ;( przez dwa dni było ok,wszyscy pływali w zgodzie, trzeciego dnia wróciłam po 3 godzinnej nieobecności a Mietek ledwo dycha,resztki płetw się ledwo trzymały. Baby go wykończyły, a mnie wykończą wyrzuty sumienia chyba.

r10
Uzależniony
Posty: 674
Rejestracja: czw mar 18, 2021 7:47 pm
Lokalizacja: Bielany/Bemowo
Płeć:

Bojowniki- dziewczyny w 60l i 30l kawalerka Mietka

#32

Post autor: r10 »

Mogę wymienić jednego bojka na 3 samice (jeśli masz ich więcej), chłopak markowy z Ketrab-a :anioł:.
-----
Moja ukochana zupcia (w kolejności dodawania uczestników):
otoski, kiryski, krewetki, ślimaki, neonki, gurami, molinezje, mieczyki, bocje (a widział ją kto od czasu wpuszczenia??).

Autor
Agagin
Zapaleniec
Posty: 369
Rejestracja: sob sty 29, 2022 7:46 pm
Lokalizacja: Kielce/Bremen
Na imię mam: Aga
Płeć:

Bojowniki- dziewczyny w 60l i 30l kawalerka Mietka

#33

Post autor: Agagin »

Mam trzy samice i wszystkie mieszkają ze mną w Bremen,nie planowałam ich zabierać na urlop do Polski szczerze mówiąc:)ale w innych okolicznościach czemu nie, możnaby się powymieniac. Teraz stwierdziłam, że szukając nowego samca wezmę tego niby najbardziej agresywnego, bo te moje samice jakieś niewyżyte są widocznie. Zamordowały też jednego glonojada, tylko kirysków nie ruszają nie wiedzieć czemu:)

Eva
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: pn lip 12, 2021 9:16 am
Lokalizacja: Warszawa, Ochota
Na imię mam: Ewa
Płeć:

Bojowniki- dziewczyny w 60l i 30l kawalerka Mietka

#34

Post autor: Eva »

AgaginOkropna historia z biednym Mietkiem :( Będę o niej pamiętać. Często mi się wydaje, że mój bojownik się nudzi i potrzebuje towarzystwa. Może jednak niekoniecznie. Fajnie, że te Twoje samiczki jakoś się dogadały i żyją bezkrwawo. Natomiast często czytam, że albo samiec zabija samice, albo samice załatwiają samca. Więc lepiej łączyć tylko na okres tarła.

Autor
Agagin
Zapaleniec
Posty: 369
Rejestracja: sob sty 29, 2022 7:46 pm
Lokalizacja: Kielce/Bremen
Na imię mam: Aga
Płeć:

Bojowniki- dziewczyny w 60l i 30l kawalerka Mietka

#35

Post autor: Agagin »

A ja wlasnie czytalam tylko ze samiec gania dziewczyny...a ze go do nich wpuscilam i dwa dni byla zgoda,no to myslalam ze juz tak zostanie (tym bardziej ze zagladalam do nich Po 50 razy dziennie i kontrolowalam sytuacje:). No,czlowiek sie uczy na bledach,tylko szkoda ze biedna ryba na tym najbardziej ucierpiala Bo Mi sie zachcialo eksperymentowac. Teraz male akwarium czeka na przemeblowanie, jak zacznie wygladac po ludzku to moze jakiegos nowego kawalera tam wpuszcze
Dodano do tego postu po 6 godzinach 20 minutach 50 sekundach
ObrazekObrazek
Nie wiem czy się chwalę czy żalę,ale uskuteczniałam jakieś próby ulepszenia i byłabym wdzięczna za opinie,czy to zaczyna wyglądać jak normalne akwaria:)
Do drugiego nadal bezskutecznie szukam ładnego korzenia, jakoś pogoda nie sprzyja wyjazdom na działkę a w mieście nie ma z czego wybierać:)
Awatar użytkownika

Dzik
Noble
Posty: 896
Rejestracja: ndz maja 02, 2021 4:04 pm
Lokalizacja: Bruksela
Na imię mam: Pawel
Płeć:

Bojowniki- dziewczyny w 60l i 30l kawalerka Mietka

#36

Post autor: Dzik »

Przede wszystkim dolej wody az do czarnej krawedzi

Autor
Agagin
Zapaleniec
Posty: 369
Rejestracja: sob sty 29, 2022 7:46 pm
Lokalizacja: Kielce/Bremen
Na imię mam: Aga
Płeć:

Bojowniki- dziewczyny w 60l i 30l kawalerka Mietka

#37

Post autor: Agagin »

A to akurat wiem, zdjęcia robione w emocjach przy podmianie :duży uśmiech: ale jeśli to jedyny zarzut to przyjmuję z pokorą 😁

Eva
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: pn lip 12, 2021 9:16 am
Lokalizacja: Warszawa, Ochota
Na imię mam: Ewa
Płeć:

Bojowniki- dziewczyny w 60l i 30l kawalerka Mietka

#38

Post autor: Eva »

AgaginKiedyś mi mądry człowiek (Jarzy) powiedział, że akwarium ma się podobać właścicielowi. Nie musi być normalne. Może być całkiem nienormalne jeśli warunki są dobre dla ryb, a Tobie pasuje :)
Twoje akwarium wygląda fajnie, jak dawne akwaria. Akurat ja takie lubię i sama mam podobne. Natomiast gust się zmienia wraz z doświadczeniem i każde następne będzie inne.

Autor
Agagin
Zapaleniec
Posty: 369
Rejestracja: sob sty 29, 2022 7:46 pm
Lokalizacja: Kielce/Bremen
Na imię mam: Aga
Płeć:

Bojowniki- dziewczyny w 60l i 30l kawalerka Mietka

#39

Post autor: Agagin »

Eva
Wygląda jak dawne akwaria bo ostatnie jakie w życiu widziałam to to mojego taty ze 25 lat temu :duży uśmiech: i na tym etapie się zatrzymałam. Później zaczęłam tutaj oglądać profesjonalne i się okazało, że fajnie by było takie mieć,tylko jakoś kreatywności mi brakuje, ale staram się costam poprawiać i może się kiedyś uda coś fajnego stworzyć.

r10
Uzależniony
Posty: 674
Rejestracja: czw mar 18, 2021 7:47 pm
Lokalizacja: Bielany/Bemowo
Płeć:

Bojowniki- dziewczyny w 60l i 30l kawalerka Mietka

#40

Post autor: r10 »

Dzik pisze: wt lut 08, 2022 8:18 pmdolej wody az do czarnej krawedzi
Bo nowomoda? Ryby labiryntowe do których należą bojowniki warto podziwiać także przy powierzchni, a nie tylko od o[gona] strony.
-----
Moja ukochana zupcia (w kolejności dodawania uczestników):
otoski, kiryski, krewetki, ślimaki, neonki, gurami, molinezje, mieczyki, bocje (a widział ją kto od czasu wpuszczenia??).

Autor
Agagin
Zapaleniec
Posty: 369
Rejestracja: sob sty 29, 2022 7:46 pm
Lokalizacja: Kielce/Bremen
Na imię mam: Aga
Płeć:

Bojowniki- dziewczyny w 60l i 30l kawalerka Mietka

#41

Post autor: Agagin »

r10
Bo jakby nie patrzeć wtedy akwarium chyba lepiej wygląda:) ja im i tak często pokrywę otwieram żeby się od góry pogapić na rybki.
Czy ktoś mi może potwierdzić, że bojowniki powinny mieć pokrywę również ze względu na to, że mogłyby mi wyskoczyć z akwarium?bo że ze względu na przeziębienie to wiem,ale podobno to bardzo skoczne ryby są,a jakoś moich jeszcze skaczących nie widziałam...

r10
Uzależniony
Posty: 674
Rejestracja: czw mar 18, 2021 7:47 pm
Lokalizacja: Bielany/Bemowo
Płeć:

Bojowniki- dziewczyny w 60l i 30l kawalerka Mietka

#42

Post autor: r10 »

Agagin pisze: śr lut 09, 2022 10:51 amczęsto pokrywę otwieram żeby się od góry pogapić na rybki
U mnie od zawsze podlegają głaskaniu :keep:.
-----
Moja ukochana zupcia (w kolejności dodawania uczestników):
otoski, kiryski, krewetki, ślimaki, neonki, gurami, molinezje, mieczyki, bocje (a widział ją kto od czasu wpuszczenia??).

Autor
Agagin
Zapaleniec
Posty: 369
Rejestracja: sob sty 29, 2022 7:46 pm
Lokalizacja: Kielce/Bremen
Na imię mam: Aga
Płeć:

Bojowniki- dziewczyny w 60l i 30l kawalerka Mietka

#43

Post autor: Agagin »

Moje się od początku dają głaskać :duży uśmiech: ale teraz mają karę bo zabiły Mieczysława więc jest szlaban na przytulanie

Eva
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: pn lip 12, 2021 9:16 am
Lokalizacja: Warszawa, Ochota
Na imię mam: Ewa
Płeć:

Bojowniki- dziewczyny w 60l i 30l kawalerka Mietka

#44

Post autor: Eva »

AgaginTo nie ich wina. Taka natura. Nie jest wykluczone, że on by je załatwił, gdyby nie były szybsze. Pogłaskaj rybcie :)

r10
Uzależniony
Posty: 674
Rejestracja: czw mar 18, 2021 7:47 pm
Lokalizacja: Bielany/Bemowo
Płeć:

Bojowniki- dziewczyny w 60l i 30l kawalerka Mietka

#45

Post autor: r10 »

Eva pisze: śr lut 09, 2022 11:11 amgdyby nie były szybsze. Pogłaskaj rybcie
To forum staje się feministyczne :bęc:.
:einstein:
-----
Moja ukochana zupcia (w kolejności dodawania uczestników):
otoski, kiryski, krewetki, ślimaki, neonki, gurami, molinezje, mieczyki, bocje (a widział ją kto od czasu wpuszczenia??).

Autor
Agagin
Zapaleniec
Posty: 369
Rejestracja: sob sty 29, 2022 7:46 pm
Lokalizacja: Kielce/Bremen
Na imię mam: Aga
Płeć:

Bojowniki- dziewczyny w 60l i 30l kawalerka Mietka

#46

Post autor: Agagin »

No tak,te chłopy w dzisiejszych czasach jakieś takie niezaradne,nie umieją się obronić :duży uśmiech:
Dodano do tego postu po 5 dniach 1 godzinie 11 minutach 14 sekundach
Mam chyba problem,albo moze i nie... Z parametrami wody. Mam w domu testy paskowe 7w1 z JBL, robiłam wczoraj. Dzisiaj byłam w sklepie i wzięłam z każdego akwarium trochę wody do zbadania i wyniki mnie co najmniej bardzo zaskoczyły. Proszę w związku z tym o poradę czy mam się martwić czy wyjść z założenia, że facet mnie próbował naciągnąć na zakup jego testów/nawozów/wszystkiego co się tylko da (trochę mam takie wrażenie).
Parametry 'moje' po lewej, sklepowe po prawej:
Małe akwarium:
KH 3. 0
pH 6,8. <6
GH >7. >7
NO2 0. 0,25 (???!!!)
NO3 0-10. 25
PO4 nie mam testu, w sklepie 0,02

Duże akwarium (60l) mniej więcej to samo,poza NO2 które u mnie było 0,a na sklepowym teście 0,5 i NO3 u mnie 25 a w sklepie 50, i PO4 1,8 (co podobno jest o wiele za dużo).

Z tego co zauważyłam na koniec,facet miał dokładnie te same testy paskowe które ja mam w domu,poza PO4...ja wiem, że paskowe testy nie są idealne,ale jakoś te sklepowe wyniki mi się dziwne wydają. W małym akwa są od około 2 tygodni Same rośliny, od kilku dni 3 krewetki Amano i od pół godziny dwie helenki. Akwarium ma około 2,5 miesiąca, więc nie takie całkiem nowe.
Zaraz po pomiarach gościu ze sklepu zaczął mi opowiadać czego to ja nie muszę kupić żeby poprawić parametry...
A ja nie jestem przekonana czy mu wierzyć:)

Adriel
Bywalec
Posty: 95
Rejestracja: śr sty 05, 2022 9:19 am
Lokalizacja: łomianki
Płeć:

Bojowniki- dziewczyny w 60l i 30l kawalerka Mietka

#47

Post autor: Adriel »

Facet w sklepie zawsze będzie Ci mówić że musisz kupić to i to i jeszcze masę innych rzeczy... To normalne ;) co do testów... Masz rację że testy paskowe noo są jak szybkie testy na covid... Jeśli chcesz mierzyć parametry i masz możliwość testy zoolek w walizce, jest tam wszystko co może Ci się przydać, azoty twardość wody potas fosfor

Autor
Agagin
Zapaleniec
Posty: 369
Rejestracja: sob sty 29, 2022 7:46 pm
Lokalizacja: Kielce/Bremen
Na imię mam: Aga
Płeć:

Bojowniki- dziewczyny w 60l i 30l kawalerka Mietka

#48

Post autor: Agagin »

Właśnie mam plan żeby je przy najbliższej okazji zakupić,akurat dzisiaj jak na złość pierwszy raz ich nie mieli...
Generalnie może ja nie rozumiem jak to wszystko działa,ale jakim cudem w kilkumiesięcznym akwarium bez ryb a z mnóstwem roślin mam nagle takie NO2 i NO3? wczoraj po pomiarze domowym myślałam raczej żeby coś tam wpuścić i podnosić,bo inaczej chyba rośliny przestaną rosnąć?i czy rośliny nie potrzebują PO4?z tego co wyczytałam gdzieś tam,to raczej wartość 1,8 jest graniczna,ale nie fatalna?to raczej 0,02 by było za niskie?
Awatar użytkownika

Dzik
Noble
Posty: 896
Rejestracja: ndz maja 02, 2021 4:04 pm
Lokalizacja: Bruksela
Na imię mam: Pawel
Płeć:

Bojowniki- dziewczyny w 60l i 30l kawalerka Mietka

#49

Post autor: Dzik »

Wszystko zalezy jak dlugo moczy sie pasek testowy . A czy dzieje sie cos niepokojacego ? Moze to tylko panika na wyrost …? W kazdym razie azot trzeba obnizyc . No3=10 No2=0,0000

Autor
Agagin
Zapaleniec
Posty: 369
Rejestracja: sob sty 29, 2022 7:46 pm
Lokalizacja: Kielce/Bremen
Na imię mam: Aga
Płeć:

Bojowniki- dziewczyny w 60l i 30l kawalerka Mietka

#50

Post autor: Agagin »

No właśnie nic się nie dzieje w żadnym akwarium,testy robię profilaktycznie przy podmianie wody...i jak do tej pory 'moje' wyniki były w normie (tzn przy starcie akwa,przed zarybieniem było wysokie NO2 i NO3,czyli normalnie:). Teraz pierwszy raz dałam wodę do zbadania w sklepie bo myślałam że mi tam zrobią profesjonalnie, a chłop wziął te same paski które ja mam w domu i mi opowiada że wszystko jest źle. Gościu nawet nie zapytał co to za akwaria,od kiedy itd,tylko zaczął mi wciskać płyny,nawozy, jakieś cudowne środki na wszystko... dlatego przypuszczam, że te jego wyniki mogą być naciągane:) bo skąd on wie że ja tego akwarium nie zalalam np wczoraj, czyli miałabym w de jakie jest NO2 itd,bo i tak akwarium niedojrzałe.
Jakiś biały obrzydliwy płyn do zbijania nitratow mam, zastanawiam się czy go dolewać, czy jednak skoro nic się nie dzieje to wyjść z założenia, że jednak moje paski lepsze niż sklepowe:)

Eva
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: pn lip 12, 2021 9:16 am
Lokalizacja: Warszawa, Ochota
Na imię mam: Ewa
Płeć:

Bojowniki- dziewczyny w 60l i 30l kawalerka Mietka

#51

Post autor: Eva »

Nic nie dolewaj zanim zbadasz lepszym testem. Mi jbl paskowe pokazują zawsze dokładnie to samo i zupełnie coś innego niż kropelkowe. Raz mi wyszło na paskowym inaczej, masakryczny skok NO2. A na kropelkowym NO2-0

Autor
Agagin
Zapaleniec
Posty: 369
Rejestracja: sob sty 29, 2022 7:46 pm
Lokalizacja: Kielce/Bremen
Na imię mam: Aga
Płeć:

Bojowniki- dziewczyny w 60l i 30l kawalerka Mietka

#52

Post autor: Agagin »

No właśnie tak stwierdziłam.wiadomo że te paskowe niedokładne,ale używam ich w 4 różnych akwariach i zawsze wyniki były 'logiczne':) u mojego męża teraz według pana w sklepie wyszło takie NO2 i NO3 że ryby już dawno powinny pływać do góry brzuchami gdyby to była prawda... także stwierdziliśmy że nic nie zmieniamy dopóki nie trafimy na walizkę z kropelkowymi. Są jakieś lepsze i gorsze te testy kropelkowe, czy raczej obojętnie jaka firma?
Dodano do tego postu po 1 minucie 15 sekundach
Bo z tego co widziałam to u nas JBL są na miejscu dostępne, inne bym musiała zamawiać.

Eva
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: pn lip 12, 2021 9:16 am
Lokalizacja: Warszawa, Ochota
Na imię mam: Ewa
Płeć:

Bojowniki- dziewczyny w 60l i 30l kawalerka Mietka

#53

Post autor: Eva »

Jbl podobno dobre. Ważne, że kropelkowe. Ja akurat mam zooleka.

Autor
Agagin
Zapaleniec
Posty: 369
Rejestracja: sob sty 29, 2022 7:46 pm
Lokalizacja: Kielce/Bremen
Na imię mam: Aga
Płeć:

Bojowniki- dziewczyny w 60l i 30l kawalerka Mietka

#54

Post autor: Agagin »

Eva
Dziękuję bardzo:)
Jakoś ostatnio nie ma szans żeby walizkę zorganizować...ale za to trochę bardziej ufam tym moim paskom- mierzyłam kranówkę, destylowaną, inne akwaria i wyniki były 'normalne' tudzież 'logiczne'. Także dopóki tych pasków że 20 mi zostało,nie będę panikować, bo wydaje mi się, że dokładność typu NO3 pomiędzy 20-30 mi na moje potrzeby na razie wystarczy...
Dodano do tego postu po 1 miesiącu 11 dniach 21 godzinach 59 minutach 34 sekundach
Nie wiem czy takie pytanie zadawać tutaj,czy w dziale glonów,ale spróbuję:
Czy to na zdjęciu to są glony nitkowate? Z tego co wyczytałam to pojawiają się bo parametry są niestabilne, akwarium przerybione, rośliny źle przycinanie itp itd...tylko żaden z w.w. powodów nie pasuje do mojego akwarium- 30l w których pływa 20 krewetek RC, rośliny nie były przycinane jak do tej pory (no,wczoraj,a te nitki mam od jakiegoś tygodnia), parametry się nie zmieniły od 2-3 miesięcy. Jedyne co chyba jest nie tak,to NO3=0, już myślałam żeby tam jakiegoś gupika wrzucić żeby trochę nasrał, może by pomogło?
Ogólnie będę wdzięczna za identyfikację i jakieś sugestie (nie ukrywam że moją wymarzoną sugestią byłaby: nic nie rób,samo zniknie:).
Obrazek
Awatar użytkownika

Dzik
Noble
Posty: 896
Rejestracja: ndz maja 02, 2021 4:04 pm
Lokalizacja: Bruksela
Na imię mam: Pawel
Płeć:

Bojowniki- dziewczyny w 60l i 30l kawalerka Mietka

#55

Post autor: Dzik »

Owszem moze to byc powodem . Mam to samo w swoim malym akwa . Rowniez przez nieuwage No3 spadlo do 0 . Od paru dni zapodaje i pojawily sie symptomy poprawy w postaci nowych przyrostow .

Autor
Agagin
Zapaleniec
Posty: 369
Rejestracja: sob sty 29, 2022 7:46 pm
Lokalizacja: Kielce/Bremen
Na imię mam: Aga
Płeć:

Bojowniki- dziewczyny w 60l i 30l kawalerka Mietka

#56

Post autor: Agagin »

No ja już miałam w 60l ten problem,bo były tylko 3 samice bojownika i było chyba za czysto,teraz pływa jeszcze 9 razbor klinowych jest ok (mam nadzieję, że ok i to nie był błąd je tam dorzucać?).
Ale tutaj tylko krewetki i nie mogę znaleźć nic fajnego z rybek żeby tam dorzucić,a żeby mi nie zeżarło krewetek...
Mogę tam jakieś coś gotowe dolać co poprawi sytuację i nie zaszkodzi RC?Nie znam się na nawozach w ogóle...
Awatar użytkownika

Dzik
Noble
Posty: 896
Rejestracja: ndz maja 02, 2021 4:04 pm
Lokalizacja: Bruksela
Na imię mam: Pawel
Płeć:

Bojowniki- dziewczyny w 60l i 30l kawalerka Mietka

#57

Post autor: Dzik »

Masz sporo roslin i to bardzo glodomornych wiec najlepiej podawac jakis nawoz azotowy jednoczesnie pilnujac innych np Po4 . Albo gupiki Endlera .

Autor
Agagin
Zapaleniec
Posty: 369
Rejestracja: sob sty 29, 2022 7:46 pm
Lokalizacja: Kielce/Bremen
Na imię mam: Aga
Płeć:

Bojowniki- dziewczyny w 60l i 30l kawalerka Mietka

#58

Post autor: Agagin »

No właśnie o tych gupikach myślałam,i chyba tak zrobię, a w razie czego zawsze mogę zacząć nawozić jak nie zadziała...
Mogę dorzucić samych chłopaków?Jak tak to ilu do tych 30l żeby im nie było za ciasno?
Dodano do tego postu po 14 minutach 35 sekundach
W sumie to nie myślałam o gupikach tylko jednodniowce,ale jakoś w moich okolicach ją ciężko dostać,to już niech będą te gupiki...
Tutaj wciskają amandy do takich małych akwa,ale nie wydaje mi się żeby to był dobry pomysł?

Eva
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: pn lip 12, 2021 9:16 am
Lokalizacja: Warszawa, Ochota
Na imię mam: Ewa
Płeć:

Bojowniki- dziewczyny w 60l i 30l kawalerka Mietka

#59

Post autor: Eva »

AgaginDo krewetek polecam stado Drobnotek Nadobnych ( jeśli znajdziesz w swojej okolicy). To są fajne rybki, nie zjadają młodych, ale też nie produkują ich na potęgę. W dodatku łatwo oddać nadmiar. Obserwowanie całej rodzinki mniejszych i większych rybek daje dużo radości. Rybka jest maleńka więc sporo Ci się pomieści. Możesz kupić na początek np.8- 10. Młode i te w sklepie wyglądają blado, ale po podrośnięciu w dobrych warunkach przypominają tygryski ( jak głosi ich angielska nazwa tiger teddy).

Autor
Agagin
Zapaleniec
Posty: 369
Rejestracja: sob sty 29, 2022 7:46 pm
Lokalizacja: Kielce/Bremen
Na imię mam: Aga
Płeć:

Bojowniki- dziewczyny w 60l i 30l kawalerka Mietka

#60

Post autor: Agagin »

Eva
No właśnie tutaj z takich maluchów są tylko gupiki i razborki galaxy...no i te bystrzyki amandy co do których mam wątpliwości czy się do 30l nadają. Jakoś się nie mogę przemóc żeby ryby przez internet zamawiać,no ale wybór by był trochę większy. Jadę chyba zaraz zrobić rundę po sklepach, może się coś znajdzie.

Eva
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: pn lip 12, 2021 9:16 am
Lokalizacja: Warszawa, Ochota
Na imię mam: Ewa
Płeć:

Bojowniki- dziewczyny w 60l i 30l kawalerka Mietka

#61

Post autor: Eva »

AgaginFajne są też niebiańskie danio perłowe. Z 10 powinno się zmieścić do 30l. Sama zamierzam sobie kupić te piękne rybki.
ODPOWIEDZ