Pomoc dla Ludzi z Ukrainy

W tym dziale możesz poruszać różne sprawy, niekoniecznie związane z akwarystyką. Pisz o wszystkim i o niczym.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor
Lech-u
Admin
Posty: 21841
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Pomoc dla Ludzi z Ukrainy

#1

Post autor: Lech-u »

Moi Drodzy, Wybaczcie, Nigdy tego nie robię, żeby na naszym forum FAWA poruszać tematy polityczne lub społeczne lub religijne. Nasze forum zawsze było i będzie apolityczne.

Tym razem jest inaczej. Chcę Was prosić o POMOC!!!

Organizuję pomoc dla Ludzi z Ukrainy. Potrzebuję lokali do przyjęcia uchodźców z Ukrainy. Jeśli ktoś ma jakieś lokum (w dowolnych częściach Polski) i może przyjąć 1, 2, 3,.. 7 osób, to BARDZO proszę o taką deklarację. Proszę o wysyłanie wiadomości TYLKO do mnie na PW. Tu nie chodzi o komentarze, kreowanie lokalnych bohaterów lub inne sprawy.
Jedynie chcę pomóc Ludziom z Ukrainy i przyjąć pod "nasze dachy" tyle osób ile się da.

Jeśli kogoś uraziłem taką prośbą to przepraszam. Na pewno nie będę odpowiadał na komentarze i ewentualne zaczepki. Tu chodzi TYLKO (i AŻ) o naszą pomoc.

BARDZO PROSZĘ O WSTĘPNE DEKLARACJE NA PW !!!
Proszę podać miejscowość (lub dzielnicę i miejscowość) oraz ile osób możecie przygarnąć.
Pozdrawiam serdecznie
Lech-u


Business Card

DrRymsza
Awatar użytkownika

Autor
Lech-u
Admin
Posty: 21841
Rejestracja: ndz paź 30, 2011 10:22 pm
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno
Na imię mam: Lech-u
Płeć:

Pomoc dla Ludzi z Ukrainy

#2

Post autor: Lech-u »

Dodam, że w chwili obecnej są to kobiety z dziećmi (glownie). Facetów prawie nie ma.
Pozdrawiam serdecznie
Lech-u


Business Card

DrRymsza
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy "Nie na temat"”