Chciałbym pierwszym postem się przywitać i jednocześnie poszukać podpowiedzi / porad dot. założenia akwarium
Syn - 6 lat, tata - 36 lat
Kiedyś miałem akwarium ale było to z 25-30 lat temu wiec na pewno się już sporo zmieniło...
Co myślicie o takim "zestawie" - https://allegro.pl/oferta/aquael-zestaw ... 9980208065 - zależy mi na wielkości max. 60 / 30 - ponieważ chcę postawić je na szafce 70x35.
Co jest potrzebne - pewnie grzałka + napowietrzacz (pompka) coś jeszcze?
Jakie polecacie na początek jeszcze rzeczy? Jakie gatunki rybek najlepiej wybrać na początek? Co obecnie stosuje się na spód akwarium - kiedyś chyba był piasek i żwirek teraz widzę że są jakieś kolorowe żwirki / kamyczki - polecacie je?
Dzięki za wszystkie podpowiedzi i porady.
Pozdrawiamy,
Piotr i Franek